dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 77 z 214
Pokaż wyniki od 1.521 do 1.540 z 4265
  1. #1521
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    felekp

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Firma na czarną listę

    Uważajcie na Firmę Panel Pol Group

    Kraków al. Krasińskiego 15; ul. Radzikowskiego 1, Kraków, Małopolskie 31-112
    Ta firma wykonuje usługi w koszcie materiału, który jest o wartość usługi droższy. Niestety ja dałem się nabrać zapłaciłem ponad 4000 za 60 m2 podłogi, która po 8 miesiącach zaczęła się sypać. Wówczas sprzedawcy (kierownictwo jest nieuchwytne) zaczęli mi wmawiać, że powstałe uszkodzenia są skutkiem chodzenia po podłodze i tym mnie zaskoczyli. Po osobistej wizycie w obu sklepach i dłuższej dyskusji udało mi się ich przekonać, że jednak usterki powinny zostać usunięte w ramach gwarancji (pękające w wzdłuż listwy progowe). Firma zaczęła stosować inną taktykę a mianowicie powiedziano mi a było to miesiąc temu, że wykonawca się ze mną skontaktuje i dokona naprawy. Ale się nie kontaktuje. W tej sytuacji chyba znajdę kogoś kto mi to naprawi a innych przestrzegam przed oszukańczą firmą. Jej pracownik powiedział mi w trakcie rozmowy, że oni wymieniają setki tych listew ale zawsze odpłatnie a nie w ramach gwarancji.

  2. #1522
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jeżeli chcesz cokolwiek reklamować rób to pisemnie, listem poleconym, żebyś miał podkład w sądzie!
    tyle o tym było na forum...

  3. #1523
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    deidre333

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witajcie


    Czy możecie mi polecić solidną i uczciwą firmę/osobę która wykona cyklinowanie parkietu (Kraków)? Fajnie by też było żeby cenę mieli rozsądną.

    Pełno jest ogłoszeń różnych panów Mietków, ale nie mam pojęcia jak u nich z jakością.

    ps. przeczytałam topic zanim zadałam to pytanie. Niestety nikt do tej pory nie polecał 'parkieciarzy'.

  4. #1524
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    felekp

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Masz rację ale cała sprawa jest właściwie groszowa a mnie chodzi o zasadę. Czy firma jest solidna czy też nie. Wymiana tych listew to 15 minut pracy i koszt kilkunastu złotych ale świadczy o tym czy firma poczuwa się do odpowiedzialności za usługi, które wykonuje.

  5. #1525
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał deidre333
    Niestety nikt do tej pory nie polecał 'parkieciarzy'.
    jak nie, jak tak Pan Kasprzyk - tel. 606 760 374. bardzo ładnie położony parkiet, cenowo było umiarkowanie - zadzwoń, zapytaj.

  6. #1526
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    deidre333

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Cytat Napisał deidre333
    Niestety nikt do tej pory nie polecał 'parkieciarzy'.
    jak nie, jak tak Pan Kasprzyk - tel. 606 760 374. bardzo ładnie położony parkiet, cenowo było umiarkowanie - zadzwoń, zapytaj.
    a czy cyklinuje?

  7. #1527
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał deidre333
    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Cytat Napisał deidre333
    Niestety nikt do tej pory nie polecał 'parkieciarzy'.
    jak nie, jak tak Pan Kasprzyk - tel. 606 760 374. bardzo ładnie położony parkiet, cenowo było umiarkowanie - zadzwoń, zapytaj.
    a czy cyklinuje?
    na pewno tak- ma cały potrzebny sprzęt - po prostu zadzwoń i zapytaj bezpośrednio czy to zrobi i za ile

  8. #1528

    Domyślnie Re: Firma na czarną listę

    no to się zdecyduj...

    Cytat Napisał felekp
    Niestety ja dałem się nabrać zapłaciłem ponad 4000 za 60 m2 podłogi, która po 8 miesiącach zaczęła się sypać.
    Cytat Napisał felekp
    Wymiana tych listew to 15 minut pracy i koszt kilkunastu złotych

  9. #1529

    Domyślnie

    Cytat Napisał deidre333
    Witajcie


    Czy możecie mi polecić solidną i uczciwą firmę/osobę która wykona cyklinowanie parkietu (Kraków)? Fajnie by też było żeby cenę mieli rozsądną.

    Pełno jest ogłoszeń różnych panów Mietków, ale nie mam pojęcia jak u nich z jakością.

    ps. przeczytałam topic zanim zadałam to pytanie. Niestety nikt do tej pory nie polecał 'parkieciarzy'.

    Możesz też spróbować do pana Łukasz to nr 516860911, na pewno cyklinuje, konkretny jest, i też od razu najlepiej zapytać czy zrobi i za ile.
    Mareczek, nie zawsze oznacza mężczyznę przynajmniej w tym przypadku

  10. #1530
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał deidre333
    Witajcie


    Czy możecie mi polecić solidną i uczciwą firmę/osobę która wykona cyklinowanie parkietu (Kraków)? Fajnie by też było żeby cenę mieli rozsądną.

    Pełno jest ogłoszeń różnych panów Mietków, ale nie mam pojęcia jak u nich z jakością.

    ps. przeczytałam topic zanim zadałam to pytanie. Niestety nikt do tej pory nie polecał 'parkieciarzy'.


    Zobacz do mojego podpisu.

  11. #1531
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    deidre333

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    dzięki wielkie!

  12. #1532

    Domyślnie

    Witam wszystkich!
    Czy ktoś z Was ma może namiary na solidnych cieśli i zbrojarzy(Kraków)

  13. #1533
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Prace na naszej budowie posuwają się i mogę już polecić:
    - Firmę Grafitti Stop z Węgrzec - kupiliśmy u nich okna OknoPlus i je nam zamontowali. Profesjonanie, terminowo, bardzo atrakcyjna cena. Kontakt koniecznie z p. Kamilem.
    - Elektryk Kazimierz Kuśnierz firma Elektrokus tel. 692 081 376. Skończył u nas elektrykę dwa tygodnie temu. Wszystko w porządku, terminowo, itp. Nie było problemu z wprowadzaniem zmian i poprawek w trakcie. Doradza. Pracuje osobiście z pomocnikami, których ostro pilnuje i gania.
    Home sweet home!

  14. #1534
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dar52

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Polecam Firme WAMP-BUD z Dobczyc

    Polecam Firmę WAMP-BUD z Dobczyc, pracują solidnie, maja bardzo dobry sprzed, można się z nimi dogadać. Firma istnieje już od 1996 roku na rynku. Tylko jedna wadą tej firmy są dość odległe terminy, no ale cóż widać ze są dobrzy w tym co robią. 603 582 055 Chorobik Władysław 603 582 056 Jaśkowieć Mieczysław

  15. #1535

    Domyślnie Re: Polecam Firme WAMP-BUD z Dobczyc

    Cytat Napisał dar52
    Polecam Firmę WAMP-BUD z Dobczyc, pracują solidnie, maja bardzo dobry sprzed, można się z nimi dogadać. Firma istnieje już od 1996 roku na rynku. Tylko jedna wadą tej firmy są dość odległe terminy, no ale cóż widać ze są dobrzy w tym co robią. 603 582 055 Chorobik Władysław 603 582 056 Jaśkowieć Mieczysław
    Konto zalozone dzisiaj i zaczynasz od 2 postow polecajacych te firme?
    Hmmm, ok, kazdy to sam oceni.
    Pozdrawiam

  16. #1536

    Domyślnie Re: Polecam Firme WAMP-BUD z Dobczyc

    Cytat Napisał dar52
    Polecam Firmę WAMP-BUD z Dobczyc, pracują solidnie, maja bardzo dobry sprzed, można się z nimi dogadać. Firma istnieje już od 1996 roku na rynku. Tylko jedna wadą tej firmy są dość odległe terminy, no ale cóż widać ze są dobrzy w tym co robią. 603 582 055 Chorobik Władysław 603 582 056 Jaśkowieć Mieczysław
    Może to i rzeczywiście autoreklama, ale wykonawca wg mnie dobry.
    Już ich kiedyś polecałem. Robili moją chałupkę

  17. #1537

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renia77
    Czy ktoś może polecić ekipę do ocieplenia poddasza? Może ktoś korzystał z wcześniej podanych namiarów i chciałby się wypowiedzieć o jakości usług tych wykonawców. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
    również szukam kogoś do sprytnego i w rozsądnej cenie do położenia wełny + stelaż + folia - bez płyt GK na poddaszu.

  18. #1538

    Domyślnie

    Ja po dzisiejszej akcji z wykonaniem przepustu na rowie melioracyjnym mogę z czystym sumieniem polecić "koparkowego" pana Tadka tel. 798 753 791. Działa głównie na zachód od Krakowa (Czernichów, Liszki etc.) ale jest raczej mobilny.

    Płaciłem 80 zł/godzinę


  19. #1539

    Domyślnie

    Szukam firmy montującej alarmy firmy paradox.

  20. #1540

    Domyślnie

    Witam,

    Do białej listy mogę dodać Panów od wykończeń wnętrz. Flizowanie, malowanie, biały montaż, re-gipsy. Cenowo na prawdę korzystnie.
    Pan Stanisław 510261514.

    pozdr

    (poszukuję drewna kominkowego na następny sezon)

Strona 77 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony