dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 94 z 214
Pokaż wyniki od 1.861 do 1.880 z 4265
  1. #1861

    Domyślnie

    Mogę szczerze polecić firmę budowlaną Józefa Dominika z Borzęty.

    Wykonują różne prace ciesielskie, zbrojeniowe i stricte murarskie.

    Nie znalazłem strony internetowej, ale jak coś to podrzuce.

  2. #1862
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ali1966_66

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    41-345
    Posty
    5

    Domyślnie

    Najwyższy czas dorzucić do CZARNEJ LISTY inwestora!!!!!!!!!!!! UWAGA na p. GODZIKA z Wieliczki dom w Sułowie naciągacz krętacz oszust ustala cenę potem kilka razy karze przerabiać po swojemu na koniec nie płaci i szuka dziury w swoim pomyśle,jednym słowem UWAŻAĆ NA OSZUSTA!!!!!!!!!!!!

  3. #1863
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    słuchajcie, potrzebny elektryk do instalacji i ktoś od wod-kan na północy krakowa, a dokładnie to ktoś godny polecenia.
    kozien

  4. #1864
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    SweetMonia

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    słuchajcie, potrzebny elektryk do instalacji i ktoś od wod-kan na północy krakowa, a dokładnie to ktoś godny polecenia.
    kozien, dzwoniłeś do tego elektryka, o którym Ci pisałam ? Do wod-kanu jeszcze nikogo nie znalazłam

  5. #1865
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krystyna M
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Kraków północ
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    słuchajcie, potrzebny elektryk do instalacji i ktoś od wod-kan na północy krakowa, a dokładnie to ktoś godny polecenia.
    U nas elektrykę robił pan Kazimierz - polecam. Doradził, wykonał, a jak trzeba było coś dodatkowo zrobić - nie było problemu, szybko i sprawnie.

    Tak więc Biała Lista: Pan Kazimierz - elektryk 692 081 376

  6. #1866
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    dzięki za elektryków, teraz już będę miał z czego wybrać , no to jeszcze wod-kan, mam namiary na Pana Madeja z Krakowa robi wod-kan podobno ok, nie wiem na razie tylko kolega mi polecił ale jak ktoś jeszcze będzie miał jakiś sprawdzony namiar to proszę pisać.
    kozien

  7. #1867
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    no to jeszcze wod-kan, mam namiary na Pana Madeja z Krakowa robi wod-kan podobno ok, nie wiem na razie tylko kolega mi polecił ale jak ktoś jeszcze będzie miał jakiś sprawdzony namiar to proszę pisać.
    Polecam naszego hydraulika: p. Józek 602 779 337. Wprawdzie u nas jeszcze nie skończył prac (zrobione wod-kan ale nie CO) to do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni. Proszę się powołać na Norberta z Bosutowa.
    Home sweet home!

  8. #1868

    Domyślnie

    No to u mnie kolejny etap budowy zakończony i kolejna ekipa godna polecenia Tynkarze - p. Robert Nowak tel.662 143 546. Polecam ta ekipa bo cala współpraca przebiegała bez zarzutów, a tynki odebrane przez speca (kolegę dewelopera) nie miały żadnych odchyłek ponad normowe 2mm na łacie 2m a cały dom mierzyliśmy. Obmiar tynów też się zgadzał. Tynki maszynowe cementowo-wapienne
    Jeszcze jakby ktoś szukał speca od przepychów to polecam Pana Prygę Krzyśka tel. 501 466 036 (panowie polecani tutaj na forum wołali takie ceny że szok, ktoś już kiedyś poruszał ten temat ze im się chyba poprzewracało).

  9. #1869
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar mijas
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał bienieczek Zobacz post
    Witam
    Szukając firmy do zabudowy poddasza oraz sufitów na parterze skorzystaliśmy z listy polecanych firm na tej liście. Dlatego teraz chciałabym napisać kilka słów komentarza.
    Po rozmowie wybór padł na pana Kowala - polecana tu firma Firma Kowalbud tel.510-804-034 . Spotkanie wstępne ok , ale przyznaję się ze zaniedbaliśmy dokładne sprawdzenie wykonawcy ( choćby kilka telefonów do poprzednich inwestorów itp.). Później okazało się że Pan Kowal ma kilka ekip, więc nigdy nie ma pewności na kogo się akurat trafi. Nam przypadła ekipa "Ekosysytem Pan Patryk Kałuża".
    Oszacowany czas wykonania 3 tygodnie - zakończyliśmy po 5 i a to tylko dlatego że już nam się spieszyło. Ogólnie panowie należą do kategorii wykonawców "co się pan przejmujesz, nic nie będzie widać , będzie pan zadowolony" .
    Panowie do poprawiania błędów w swoich konstrukcjach używają masy gipsowej, a poziomica przy robieniu zabudowy nie jest podstawowym narzędziem a jedynie dodatkiem. Minął miesiąc kiedy Panowie skończyli prace a już pojawiły się pierwsze pęknięcia na poddaszu, nie mówiąc o tym że Pan który miał malować powiedział że bez poprawy ( konstrukcja i gładzie) to on się tego nie podejmie.
    Panowie potrafili "zepsuć" coś co wydaje się naprawdę proste - sufi podwieszany ( 2m na 3m ) a różnica poziomów to około 1 cm , może normy to dopuszczają ale jak dla mnie to brak dbałości i niechlujstwo wykonawcze. Na poprawę umawiam się już 3 tygodnie i doszliśmy do etapu nie odbierania moich telefonów.

    podsumowując firma Kowalbud - radzę dokładnie zweryfikować przed podjęciem decyzji , a ekipę Pana Kałuży odradzam.
    Duet Kowalbud/Ekosystem jak na razie najgorsza ekipa na naszej budowie.

    pozdrawiam

    Zgadzam się z 300% z powyższą wypowiedzią!!!! Mam dokładnie takie same doświadczenia. KowalBud trafia u mnie na najczarniejszą z czarnych list.

  10. #1870
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    do Białej Listy dorzucam polecaną już tutaj firmę Wieliterm zajmująca się między innymi wykonaniem świadectw energetycznych. Bardzo miła współpraca, wszystko załatwione profesjonalnie, terminowo i wydaje mi się że nie drogo. Pani Agnieszka (jeśli nic nie pokręciłam) bardzo miła i rzeczowa. Ja polecam
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  11. #1871
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał ali1966_66 Zobacz post
    Najwyższy czas dorzucić do CZARNEJ LISTY inwestora!!!!!!!!!!!! UWAGA na p. GODZIKA z Wieliczki dom w Sułowie naciągacz krętacz oszust ustala cenę potem kilka razy karze przerabiać po swojemu na koniec nie płaci i szuka dziury w swoim pomyśle,jednym słowem UWAŻAĆ NA OSZUSTA!!!!!!!!!!!!
    Rozumiem , ze Ty jestes Wykonawca ???
    Ostatnio edytowane przez Edyta M ; 15-10-2010 o 05:08

  12. #1872

    Domyślnie

    No to przyszedł czas i na mnie.
    Może od początku:
    1. Elektryk Krzysztof Barket 605 681 633- wspominany już tutaj na białej liście.
    Absolutnie biała lista. Od początku było wszystko OK- zawsze coś doradził (zarówno jeśli chodzi o techniczne rozwiązania [UPS jako stabilizator napięcia, osobna wtyczka do rozdzielni na agregat-to ważne u mnie na wsi ] , jak i o dekoracje- np. podświetlany stojak z winem etc). I to co najważniejsze- ZAWSZE odbiera telefon i jak coś trzeba przerobić, przesunąć przyjeżdza bez wahania (bez dodatkowych opłat), bo dba o klienta. I tutaj najciekawsza część- cenowo jest bardzo atrakcyjny- przy konkursie na elektryka do mojego domu miałem oferty od 6 różnych osób- m.in. z białej listy, więc wiem co mówię reasumując -> POLECAM <-
    Aha, robił u mnie elektrykę, TV, alarm i przyłącz, w sumie wszystko związane z kablami

    Żeby nie było, że jestem gołosłowny: http://forum.muratordom.pl/showthrea...C3%B3w./page28

    2. Aqua Jacek - też super- tu się nie będę rozpisywał, bo na ten temat już dużo napisano. Robili całą wod-kan. Tylko panowie- TERMINY :O

    3. BŁYSKAWICA pan SOKOŁOWSKI 502 522 018- jeden z najfajniejszych fachowców jaki pracował u mnie na budowie- kompetentny, terminowy, miły i tani. Zawsze dzwonił- że będzie, że go nie będzie, czy może przyjechać- ciekawa odmiana od z reguły odmiennego podejścia fachowców. Super.

    4. Panowie od elewacji 781 790 291 - wzięci tutaj z forum- nie wiem, czy mogę chwalić, bo jeszcze nie skończyli, ale póki co, to super praca. Na polu zimno, mokro i wietrznie, a oni dzielnie, dokładnie pracują. Ocieplają, podsibitka i parapety zewn. Grzeczni, kulturalni. Super.

    5. Pan Sylwester- fliziarz- 506 053 502 - bardzo dokładni, a stosunkowo szybko pracujący specjaliści- nie ma tak, że zaczną dwa dni, rozgrzebią i pójdą na inną robotę. Delikatnie pedantyczni, ale to u fliziarza cenna cecha cenowo- bardzo atrakcyjni.

    Rada dla forumowiczów poszukujących ekip- bierzcie fachowców z forum, bo to dobrzy specjaliści. Każdemu zależy, żeby mieć dobre opinie, wiec się starają.

    CDN, bo jeszcze mam kandydatów na czarną listę...
    Ostatnio edytowane przez Barti44 ; 17-10-2010 o 16:59 Powód: dopisek...

  13. #1873
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Ja też chciałbym polecić kolejną osobę, a raczej ekipę.Ekipa od wylewek spisała się świetnie.Zrobili wszystko jak chciałem,słowni ,terminowi,zawsze pod telefonem,który odbierają.Wszyscy jak tylko przychodzą zachwycają się ,że nic tylko pomalować i można mieszkać
    kontakt Tomek 694146305
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  14. #1874
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Szukam kogoś bardzo solidnego do wykonania balustrad balkonowych (południe Krakowa). Pilne.
    Pozdrowienia!

  15. #1875
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał bm_mi Zobacz post
    Szukam kogoś bardzo solidnego do wykonania balustrad balkonowych (południe Krakowa). Pilne.
    Pozdrowienia!

    Może który z tych ?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4056161

  16. #1876
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał bm_mi Zobacz post
    Szukam kogoś bardzo solidnego do wykonania balustrad balkonowych (południe Krakowa). Pilne.
    Pozdrowienia!
    polecalem Pana z Wieliczki na forum

  17. #1877

    Domyślnie

    WItam Was
    Czy mozecie polecic radiestete? WIerze, nie wierze, dla swietego spokoju chce sprawdzic jak postawic ten dom na dzialce.

  18. #1878
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Moj dziadek św Pamięci miał taki dar... - udało się że sprawdził mi dom - nie było jak go postawić wszędzie żyły .
    Kupiłem folię czarną pod wylewki która wytłumiła wszystko - i żyły zostały tylko na parapecie - podobno pies nie lezy nażyle - mój notorycznie tam leży

    To co mi dziadek powiedział to w foli która wytłumi musi być coś na K ... za cholere teraz nie pamietam jak sobie przypomne to napisze

  19. #1879
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Witam
    Czy moze ktos polecic fachowca od odgromowki ..... potrzebuje na JUZ !!!!
    Dzieki

  20. #1880
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    witam
    ja gorąco chciałam polecić dwóch Panów, którzy od dłuższego czasu staja na głowie ,i wciskaja mnie w wolne terminy jak tylko uda mi się zdobyć kolejne materiały Pan Rafał i Jurek z Remont Serwis Bis - chłopaki zrobili u mnie większość instalacji w domu od elektryki przez co i wod-kan. Teraz mordują się z wykończeniówką . Niestety nie mam mozliwości żeby robić wszystko po kolei więc jak tylko mam materiał -przyjeżdzają - oglądają i robią jak na razie wszystko na cacy - też miałam namiary od znajomej której wyremontowali cały domek telefon mam do Pana Jurka 502-028-913
    pozdrawiam

Strona 94 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony