dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 214
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 4265
  1. #2001
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tertium
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    15
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Proszę podaj ma emaila coś więcej o Panu Sikorze, bo musimy się zadeklarować, a mamy pewne obawy.
    Wydawało mi się, że nie jestem blondynką.

  2. #2002
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    egga

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Polecam firmę ESKABUD z Proszówek, http://eskabud.pl/
    Firma wykonywała u nas stan surowy otwarty. Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie - podpowiadali ciekawe rozwiązania. Przed podpisaniem umowy otrzymaliśmy pełny kosztorys uwzględniający wybrane przez nas materiały. W trakcie prac rozliczenia odbywały się raz, dwa razy w miesiącu na podstawie protokołu. O wszystkich większych i mniejszych zmianach lub ewentualnej zmianie materiałów byliśmy wcześniej informowani i mieliśmy możliwość akceptacji. Zsynchronizowanie prac było idealne, nigdy nie było niepotrzebnego przestoju bo czegoś brakło. Porządek na budowie wzorowy, nic się nie walało, po każdym etapie odbywało się gruntowne sprzątanie. Ekipa bardzo sprawna - dobrym przykładem był nasz 2 tygodniowy wyjazd na wakacje - po powrocie gotowe było pół domu, mogliśmy spokojnie wszystko zostawić, wiedząc, że będzie ok Dla nas bardzo dużym plusem było to, że nic nas nie interesowało (żadne zamówienia, dostawy, maszyny) - to ogromne ułatwienie dla ludzi pracujących i zabieganych. Tutaj link do galerii domu: http://fanlsd.boo.pl/dom/

  3. #2003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Polecam stolarza Pana Piotra - namiary http://www.pio-meb.nazwa.pl/index.html. Robi kuchnie, szafy przesuwne i inne meble z plyty. Kuchnia do obejrzenia u mnie w watku "trojkatowym" i u forumowej aguleczki - tam sa tez meble pokojowe. Solidny i niedrogi. Cena zgodna z wycena co do grosza. Milo i sympatycznie.

  4. #2004
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tyciaa

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Poszukuje dobrej i nie drogiej firmy, która buduje domy od podstaw. Okolice Oświęcimia.

  5. #2005
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    2. Okna dachowe ......

    Pan Rafal Filipowski
    VELSET Sp. z o.o.
    33- 300 Nowy Sacz
    Ul. Wegierska 146c
    tel. 018/ 547 - 68 - 81
    mail : [email protected]
    www.velset.pl

    Wspolpraca z Panem Rafalem od momentu wyslania pierwszego maila ..... w lutym 2010 az do dzis ( grudzien - wyslalam mailowe zapytanie o numer PKWiU jednego z produktow ktore zakupilam w firmie VELSET ) FANTASTYCZNA !!!!!!! wspaniale podejscie do klienta , fachowe doradztwo , niesamowity profesjonalizm sprzedawcy . Towar dostarczony na miejsce - zgodny z zamowieniem i ustalonym terminem . Dodam , ze rabat jaki otrzymalam przebijal wszystkie ..... dotychczasowe .
    Snieznobiala lista Firm

  6. #2006
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    3. Dach .....

    Pan Tomasz Trela
    Trapez - Carbo II
    Spolka z o.o.
    30 - 418 Krakow
    Ul. Zakopianska 56a
    tel. 012/ 269 - 27 - 24
    kom: 607 - 059 - 008 begin_of_the_skype_highlighting 607 - 059 - 008 end_of_the_skype_highlighting
    www.trapez-carbo.com.pl

    Kilkumiesieczna wspolpraca z Panem Tomkiem po prostu rewelacyjna ..... wybor towaru , zakup , transport ....... wszystko na najwyzszym poziomie ..... zakupilam w Firmie Trapez - Carbo II wszystkie " elementy " niezbedne do powstania daszku . Pelen profesjonalizm , swietne rabaty ....
    Snieznobiala lista Firm

  7. #2007
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Na mojej liscie SUPER POMOCNIKOW w 2010 roku nie moge nie umiescic JEDYNEGO WYKONAWCY dzieki ktoremu nie musialam w nic ingerowac i nawet nie wiedzialam kiedy tak pieknie i sprawnie zakonczyli swoja prace u mnie

    Pan Franciszek Wrona - Dekarz
    tel : 513 - 067 - 338

    Super ekipa mlodych chlopakow , grzeczni , pomocni ...... sami na budowe dowiezli sobie brakujacy towar z hurtowni z Krakowa ( 100 km. !!!!! ) , pojechali po okna dachowe ktore lezakowaly u mojej Mamy - sprawnie i szybko zapakowali i zainstalowali na daszku ...... pojawiali sie na budowie bladym switem i schodzili z dachu o zmierzchu , zadnego pijanstwa , super doradztwo .... Pan Franek wspolpracuje z Panem Tomaszem z TRAPEZ - Carbo II stanowia swietny TEAM wykonawczo - zaopatrzeniowy .....
    Polecam

  8. #2008
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Wpisze jeszcze Panow ktorzy ukladali klinkier na kominach w STYLKU ( to moj domek )

    " A&D " Firma Budowlana Dariusz Sliwa i Andrzej Witkowski
    Pan Andrzej Witkowski
    kom : 792 - 030 - 610
    http://adconstruction.prv.pl/

    Fajny ( lekki ) kontakt telefoniczny , dobra wspolpraca ..... Panow wzielam doslownie z lapanki kiedy zawalil inny " klinkierowiec " polecony przez wykonawce domu .... " wcisneli " mnie do swojego grafiku ( bardzo zalezalo mi na czasie i oblozeniu kominow przed polozeniem dachowki ...... ) nie wykorzystali faktu , ze zalezy mi na czasie i gotowa jestem zaplacic wiecej za usluge ..... wrecz przeciwnie jeszcze utargowalam 0,20 gr. od ceny wyjsciowej na polozeniu jednej cegly . Mam nadzieje , ze w 2011 roku Pan Andrzej i Pan Darek zawitaja jeszcze do mnie na budowe wykonujac kilka prac zwiazanych z polozeniem klinkieru i kamienia .
    Polecam Chlopakow ( pozwolili mi tak do siebie mowic )

  9. #2009

    Domyślnie

    Zdecydowanie polecam ekipe pana Wojtka. Oprócz intalacji elektrycznych i hydraulicznych robią wszystko: murowanie, szalowanie, zbrojenie, dachy, elewacje, tynki, wylewki, wykonczenia wnetrz, remonty, ogrodzenia. Robią szybko i dokładnie. Czasem zdarzają im się drobne spoźnienia, ale dzień czy 2 można znieść, czasem choćby ze względu na deszcz. Pracują na terenach pow. myślenickiego, wielickiego, bocheńskiego, krakowskiego i w mieście Krakowie. Sczerze polecam!!!
    tel. do pana Wojtka 507552313
    have you checked this forex system

  10. #2010
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Walenty, wygląda jakbyś samego siebie reklamował...

    Edytko, jakbyś mi zaufała od razu, mogłabyś Franka Wronę chwalić już dużo wcześniej

  11. #2011

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Walenty, wygląda jakbyś samego siebie reklamował...
    dokladnie kryptoreklama
    a ci co wszystko robia zazwyczaj nic nie umieja wykonac dobrze pan Wojtek to musi miec 50 osobowa ta firme

  12. #2012
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar jaktokto
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    gm. Michałowice
    Posty
    18

    Domyślnie

    Witam,
    poniewaz dom jest praktycznie skonczony. w gminie Michalowice kolo Krakowa, ponizej lista osob i produktow, z ktorych jestem mniej lub bardziej zadowolony:
    -beton na caly dom - Krakbet - dobre wyliczenia przedstawiciela i generalnie dobra wspolpraca,
    -stan surowy od robot ziemnych az po dach i montaz okien - Mariusz Kutka z okolic Limanowej - doslownie kilka uwag (ale mysle ze do kazdej ekipy stanu surowego jakies uwagi bym mial), generalnie jestem zadowolony z ceny i jakosci - 668045843,
    -wod, kan, gaz, co - wielokrotnie polecana firma Aqua i Pan Jacek - 603630261 - wszystko super, natomiast terminowosc bardzo kiepska,
    -roboty ziemne (zasieg z przyczyn oczywistych lokalny) czyli "pan koparkowy' - zachwalany na tym forum nr 602340594 jest drogi ale na pewno solidny, natomiast odkryty niestety znacznie pozniej pan Darek spod numeru 723443801 to strzal w dziesiatke - rownie solidny, znacznie tanszy, bardzo szybki, dokladny, wirtuoz koparki
    -okna Drutex - najtansze z najlepszych, chociaz przy mrozach&wiatrach 2 z kilkunastu troche przepuszczaja, byc moze to kwestia uszczelek,
    -Dach-Styl Cystersow - najlepsza cena na Braasa jaka znalazlem, bardzo mila obsluga, nie bylo problemu aby rok po budowie sprowadzic kilka sztuk potrzebnych dachowek na drugi dzien,
    -regipsy, ocieplanie poddaszy - Damian 502145968 - dobra jakosc za przystepna cene, nie ma problemu z poprawkami ewentualnych bledow/nierownosci ktore zawsze sie zdarzaja,
    -tynki - polecani na forum panowie spod numeru 606300852 - w niektorych miejsach za cienki tynk ktory nie wszystko przykryl i bylo troche zabawy przed malowaniem, cena i obmiar metrow po robocie ok,
    -oraz tynki material - sam zamawialem w ogolnopolskiej firmie Mega1000 (czy jakos tak) i pomimo obaw wszystko bylo ok i na pewno na owe czasy najtaniej - poza rozladunkiem tira, ktory przyjechal bez windy ani hds-a... bylo ciekawie...
    -plytki, baterie i ceramika lazienkowa - Sanitbuy z Krakowa - cenowo najkorzystniej, z terminowoscia troche problemow
    -drzwi wewnetrzne, klamki do nich, drzwi zewnetrzne, drzwi techniczne i brama garazowa (Polskone i Wisniowski) - firma Grupa Solo Artur Barszczak 607730320 - bardzo profesjonalny czlowiek, i do tego najtansza oferta,
    -elektryk - Grzegorz Syposz - 606398512 - bardzo dobra cena (troche szokujaca w porownaniu z firmami polecanymi na forum z Krakowa - bardzo sie, Panowie, cenicie) - tu dziekuje za namiar koledze z forum,
    -elewacja - ocieplenie, klej, siatka, tynk, podbitka, kamien elewacyjny - brygada Panow Popardowskich 604781334 - ogromny kawal dobrej roboty,
    -geodeta - 505052493 - przystepna cena, szybko, solidnie, terminowo i wszelkie uzgodnienia i rysunki na email,
    -bardzo dlugi przylacz wody za dobra cene oraz brak problemow z uzgodnieniem z gmina - Pan Nawara 604982791, pan specyficzny ale konkretny i robota bez zastrzezen,
    -rolety - 606211000 - najtaniej, z montazem,
    -schody drewniane na betonie i antresola - bardzo dokladni, super cena, ma duzo pomyslow i rozwiazan dla niezdecydowanych - Pan Smola 507099240. Tylko sie zastanawiam czy powinny skrzypiec. Jesli troche powinny - polecam w 100%, jesli nie - w 90% bo i tak wygladaja jak male dzielo sztuki
    -z pewna taka niesmialoscia w zwiazku z okropna nieterminowoscia liczona w miesiacach - meble kuchenne - sprawdzone u mnie i 2 znajomych - dokladnie, tanio, z inwencja - Pan Kosek 788068189 - pomimo tych perturbacji polecam (kuchnia marzen mojej zony wyceniona w jakichstam salonach na 20-30tys i powyzej zrobila sie za niecale 10tys)

    Poszukiwany ktos kto wystawi swistek o nazwie swiadectwo energetyczne - jedyne moje kryterium to cena, na razie spotkalem sie np z oferta iz Pan Specjalista ma cene za m2 powierzchni uzytkowej... Wiem ze mozna znalezc za ponizej 500zl.

    pozdrawiam
    jaktokto
    Wkrótce niebawem pod Krakowem

  13. #2013

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Walenty, wygląda jakbyś samego siebie reklamował...
    hmm...no rzeczywiście tak to wyglądaale nie reklamuje samego siebie...widziałem już kilka budów wykonanych przez tą ekipę u moich znajomych, sam osobiście jeszcze z nimi nie współpracowałem, ale mam zamiar...

    chociaż pewnie i tak mało kto uwierzy, że to nie reklama samego siebie, ale nie zależy mi na tym, ja tylko poleciłem

    Cytat Napisał face Zobacz post
    a ci co wszystko robia zazwyczaj nic nie umieja wykonac dobrze pan Wojtek to musi miec 50 osobowa ta firme
    Zupełnie się z tym nie zgadzam, dobry fachowiec zrobi wszystko dobrze(jestem świadkiem). Firma wcale nie jest duża, kilku panów, ale wiedzą o co w budowlance chodzi.
    do you still looking for profitable investment ? investment company

  14. #2014

    Domyślnie

    Co do certyf. energetycznych ---> allegro. Ja mam stamtad za 200 zl.
    Nic nie jest wart, jak cala ustawa forsujaca jego posiadanie.
    Pozdrawiam

  15. #2015
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar toomyem
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    okolice Wieliczki
    Posty
    248

    Domyślnie

    Jak to nic nie jest wart? A 200 zł to za co niby ?
    Budowa? To brzmi strasznie! Na szczęście już (no prawie) mam to za sobą ...

  16. #2016
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    A ja kupilem za 86 zl na allegro i tez uwazam ze jest to guzik warte - kupione bo trzeba , zaniesione do odbioru , wsadzone do teczki i zapomniane

  17. #2017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaktokto Zobacz post
    ..

    Poszukiwany ktos kto wystawi swistek o nazwie swiadectwo energetyczne - jedyne moje kryterium to cena, na razie spotkalem sie np z oferta iz Pan Specjalista ma cene za m2 powierzchni uzytkowej... Wiem ze mozna znalezc za ponizej 500zl.

    pozdrawiam
    jaktokto
    Może tu;
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post3498040

  18. #2018
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    ja kupowalem tutaj widze ze juz 75 zł)

    http://allegro.pl/swiadectwo-energet...369640418.html

  19. #2019

    Domyślnie

    a dlaczego nie wykonujecie na etapie budowy lub przed zapotrzebowania energetycznego dla budynku??
    pomaga w dobraniu mocy grzejnikow i petli ogrzew. podlogowego
    nie bedzie narzekan ze gdzies za cieplo w domu a gdzies za zimno
    wiadomo gdzie dolozyc izolacji a gdzie uszczknac
    bedziecie znali przewidywane koszta ogrzewania
    na podstawie tegoz bedziecie mieli i swiadectwo

  20. #2020
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Pierwsze słysze ze swiadectwo mozna robic przed wybudowaniem budynku...
    ale moze jest to mozliwe

Strona 101 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony