dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 113 z 214
Pokaż wyniki od 2.241 do 2.260 z 4265
  1. #2241

    Domyślnie

    Cytat Napisał mati_2808 Zobacz post
    WITAM
    POLECAM FLIZIARZA PAN KRZYSZTOF 602531501 [email protected]

    Taaaaaaaaaa,

    pięc postow na forum i w kazdym z nich polecasz te sama firme

  2. #2242

    Domyślnie

    witam, do projektu zjazdu na działke polecam Pana Stanisława Cichonia z Łuczanowic tel 601-38-00-32 - czas oczekiwania ok 2-3 tyg, koszt 700 zł.

  3. #2243

    Domyślnie

    Możecie polecić skład z dużym wyborem materiałów do ocieplenia budynku ?(chodzi o kleje ,tynki różnych firm :Kabe ,Ceresit,Weber)
    kaka

  4. #2244
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Możecie polecić skład z dużym wyborem materiałów do ocieplenia budynku ?(chodzi o kleje ,tynki różnych firm :Kabe ,Ceresit,Weber)
    Kaka , a u Karoliny nic nie znalazlas ?

  5. #2245
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    saska5

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Kraków
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam,

    szukam firmy/wykonawców z uprawnieniami do przyłączy: woda, kanalizacja, prąd, gaz.

  6. #2246

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    również poszukuję kogoś do ocieplenia domu wraz z wykonaniem podbitki.Proszę o namiar na kogoś sprawdzonego.
    Witam,
    ja też poproszę o namiary na ekipe od ocieplenia + elewacji. Umówiony wykonawca polecany zresztą na forum Pan Andrzej (tel. 781-790-291) od jakiegoś tygodnia nie odbiera telefonu. Dlatego też wpisuję go na szarą listę wykonawców.
    Ostatnio edytowane przez Niureczka ; 25-05-2011 o 07:37

  7. #2247

    Domyślnie

    Witam, dopisuje do Białej Listy pana Goncarza od wylewek, szybko, sprawnie,równo i ladnie.Polecam
    tel.603680072

    Pozdrawiam

  8. #2248

    Domyślnie

    witam, poszukuje projektanta do projektu przyłacza wod-kan , moze kogos polecicie.

  9. #2249
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar michalowice1
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków/Michalowice
    Posty
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał szaron Zobacz post
    witam
    czy możecie polecić kogoś do wykonania ogrodzenia pełnego ?
    Od drogi chcemy zrobić ogrodzenie coś w stylu muru aby odgrodzić się od hałasu.
    Takie ogrodzenie pewnie będzie zrobione na fundamencie bo będzie ciężkie.
    Dziękuuję za info.
    Noo chyba że macie koledzy/koleżanki jakiś inny pomysł na pełne ogrodzenie.
    Podnoszę zapytanie - też jesteśmy zainteresowani.
    pozdr

  10. #2250
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar PAAAJ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    6
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    sorrki , ale malo wiarygodne ...... czyzby reklama wlasnej firmy ?
    Odnośnie ECO Comfort z Myślenic i rekuperacji. Moje obecne doświadczenia są ogólnie ok (umowa i projekt rekuperacji do pozwolenia). Trzeba uważać, ale myślę, że to wszędzie, że jak zmienia się juz zatwierdzony projekt a zmiana jest mała to trzeba zapłacić za pieczątkę uprawnionej osoby do dołączenia do składanego o pozwolenia na budowę - czyli trzeba sprawdzać wcześniej czy pojawią się jakieś dodatkowe koszty dla małej zmiany po zatwierdzonym i opłaconym projekcie.
    Miałem też wizytę referencyjną w Michałowicach, właściciel zadowolony, wizyta odbyła się bez Pana Artura. Reszta to pewnie za rok, jak ruszy budowa.

  11. #2251

    Domyślnie

    Cytat Napisał PAAAJ Zobacz post
    Odnośnie ECO Comfort z Myślenic i rekuperacji. Moje obecne doświadczenia są ogólnie ok (umowa i projekt rekuperacji do pozwolenia). Trzeba uważać, ale myślę, że to wszędzie, że jak zmienia się juz zatwierdzony projekt a zmiana jest mała to trzeba zapłacić za pieczątkę uprawnionej osoby do dołączenia do składanego o pozwolenia na budowę - czyli trzeba sprawdzać wcześniej czy pojawią się jakieś dodatkowe koszty dla małej zmiany po zatwierdzonym i opłaconym projekcie.
    Miałem też wizytę referencyjną w Michałowicach, właściciel zadowolony, wizyta odbyła się bez Pana Artura. Reszta to pewnie za rok, jak ruszy budowa.
    hmmm, przecież wcale nie trzeba zmieniać pozwolenia na budowę jak zamiast grawitacyjnej montuje sie mechaniczną...... i wtedy nie trzeba żadnej pieczątki...

  12. #2252
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARCHEW Zobacz post
    hmmm, przecież wcale nie trzeba zmieniać pozwolenia na budowę jak zamiast grawitacyjnej montuje sie mechaniczną...... i wtedy nie trzeba żadnej pieczątki...
    W rzeczy samej, też zdecydowałem się na mechaniczną a szkoda że tak późno i nic nie zmieniam.
    Pozdrawiam
    kozien

  13. #2253

    Domyślnie do Kozienia

    [QUOTE=kozien;4729681]Proszę przestać już reasumować, jedna informacja wystarczy choć uważam że mało kto będzie się sugerował zdaniem kogoś kto nie ma postów na forum albo ma je od reasumowania

    Panie Kozień proszę "wyluzować". Rzeczywiście, nie mam postów i nie udzielam się aktywnie na forum - nie mam na to czasu, czy to ze względów zawodowych, czy też przez budowę domu, co daje 2 etaty w jednym Jeśli Pan ma go dosyć, to proszę bardzo, może Pan mnożyć swe posty w nieskończoność, wzbudzając nimi wiarygodność Ale ilość nie zawsze przechodzi w jakość Nikomu też nie każę się sugerować moimi ocenami, to jest wybór indywidualny.

    Ponad połowę domu wybudowałem z polecanych tu na stronie wykonawców i sądzę, że mam prawo wypowiedzieć się przynajmniej w kwestii rzeczonych wykonawców, dla dobra innych poszukujących porady forumowiczów.

    Przepraszam za kilka wypowiedzi na ten sam temat - to przez brak doświadczenia na forum.

  14. #2254

    Domyślnie Moja prywatna biała, szara i czarna lista

    Jestem na etapie wykończenia domu. Większość wykonawców znalazłem na forum Muratora, za co jestem Wam wdzięczny, bo ogólna ocena jest pozytywna. Niemniej jednak, część przedstawiona tu na białej liście u mnie wylądowała na czarnej. Z góry zaznaczam, że mam dosyć wysokie wymagania odnośnie wykonawców, więc i ocena jest ostrzejsza, natomiast ktoś bardziej tolerancyjny ode mnie mógłby ocenić lepiej. Bardzo nie lubię ludzi niesłownych i brak dotrzymania terminu bez usprawiedliwienia, automatycznie dyskwalifikuje u mnie wykonawcę.

    Oto moja lista wykonawców, (jeszcze niepełna, bo dom ukończę za około 2-3 miesiące i wtedy ją uzupełnię).

    BIAŁA LISTA:
    - stan surowy otwarty: ekipa budowlana Pana Roberta Sikory z Marszowic. Praca dokładna, czysta, szef ekipy jest bardzo uczciwy i bardzo słowny. Jeśli coś mu wypadnie, na pewno zadzwoni i uprzedzi. Można ich zostawić i nie martwić się o dom. Z budowy nie zginie ani jeden gwóźdź i nie znajdziecie ani jednej puszki po piwie Uprzedzam też, że Pan Sikora bardzo nie lubi, jeśli materiał nie zostanie dostarczony mu na czas

    - polecam też poleconego mi przez Pana Roberta hydraulika, mianowicie Pana Krzysztofa Nowaka z Gdowa: dokładny, słowny i rozsądny cenowo. Jestem bardzo zadowolony.

    - polecam elektryka, pana Stanisława Kaczora z Wieliczki - dokładny i bardzo słowny, człowiek "starej daty", bardzo przyzwoity. Nie jest tani, można znaleźć spokojnie tańszych wykonawców, ale jak najbardziej go polecam.

    - sklep Dach Centrum z Krakowa - kupiłem u nich dachówkę Creaton Premion w najlepszej cenie w Krakowie. Do tego wszystko, co potrzebne do dachu, prócz więźby.

    SZARA LISTA:

    - wylewki (polecany przez Pana Kanię, o którym piszę poniżej) - Paweł Zegan z Limanowej - jest dobry w tym, co robi, ale zwleka z wykonaniem - niestety, straciłem sporo czasu, czekając na wylewki.

    CZARNA LISTA:

    - okna i drzwi kupione w firmie Leonard z Bochni - Pani Karolina Apryjas jest bardzo sympatyczna i pomocna, ale jest tak do czasu wpłaty pieniędzy; nie mogłem doprosić się o zamontowanie okien, bo podobno była duża kolejka, mimo wyznaczonego i zarezerwowanego terminu. Drzwi wejściowe wciąż nie są zamontowane, mimo kilkukrotnych obietnic w stylu "już na pewno do końca tygodnia". Ekipa montażowa jest taka sobie: montaż okien OK, ale pozostawili po sobie nie posprzątane śmieci.
    - Paweł Wilk z Krzeszowic, stolarz od kuchni - komentowałem już wyżej więc wystarczy.
    - tynki Roman Kania z okolic Gdowa - sympatyczny człowiek, solidny wykonawca, tynki wykonane dobrze, ale niestety, niesłowny - obiecał mi miesiąc temu położenie gładzi na tynkach wapienno-gipsowych i dotychczas się nie pojawił, przez co musiałem przesunąć fliziarza i innych. Jestem bardzo niezadowolony;

    Pozostałych wykonawców ocenię już na samym końcu.

  15. #2255
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    Witam,
    ja też poproszę o namiary na ekipe od ocieplenia + elewacji. Umówiony wykonawca polecany zresztą na forum Pan Andrzej (tel. 781-790-291) od jakiegoś tygodnia nie odbiera telefonu. Dlatego też wpisuję go na szarą listę wykonawców.
    Do ocieplenia polecam p. Mariusza z firmy 4B.
    505-124-611

  16. #2256
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tertium
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    15
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Przyłączam się do opinii o Panu Sikorze. Właśnie zakończył u nas SSO, szybko, terminowo i bez problemów. Pracownicy sympatyczni, uczynni i dobrze zorganizowani. Żadnego alkoholu, ani szewskich poniedziałków. Dobra, fachowa robota
    Wydawało mi się, że nie jestem blondynką.

  17. #2257

    Domyślnie

    Cytat Napisał bm_mi Zobacz post
    Do ocieplenia polecam p. Mariusza z firmy 4B.
    505-124-611
    Dzięki, terminy niestety dopiero na jesień/ wiosna

  18. #2258
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    Dzięki, terminy niestety dopiero na jesień/ wiosna
    Nie pitol sie , tylko daj ogłoszenie na szukajfachowca.pl Sami do ciebie przyjdą z ofertą i jeszcze będziesz mogła przebierać. ja tak parę ekip znalazlem , póki co nie zawiodlem się.
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  19. #2259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    Dzięki, terminy niestety dopiero na jesień/ wiosna

    firma RAF-BUD TEL.501-750-109 ....robili elewacje u mnie , są OK !
    koniec języka za przewodnika ..!

  20. #2260

    Domyślnie

    Wujor, gegus37 dzięki za info. Nawet nie wiedziałam o takiej stronie szukajfachowca. A do firmy Raf-Bud już dzwoniłam, nawet mają termin na koniec czerwca Pewnie ich weźmiemy skoro są OK. Dzieki

Strona 113 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony