dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 143 z 214
Pokaż wyniki od 2.841 do 2.860 z 4265
  1. #2841
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Magd80

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Posty
    6

    Domyślnie Firma LEONARD w BOCHNII

    Informacja dla zainteresowanych losami firmy LEONARD w Bochnii (czytaj poszkodowanych) - firma Oknoplus z dniem 8.11.2012 rozwiązała umowę o współpracę z firmą Leonard w związku z nierzetelną obsługą klientów.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...OknoPlus/page2

    I informacja na stronie producenta:
    http://www.oknoplus.com.pl/okna-malopolskie

  2. #2842
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Krompik

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    4

    Domyślnie

    CZARNA LISTA:

    PATRYK OBYRTACZ, FOLSS z Koniówki/Podczerwonego k. Czarnego Dunajca. Ostrzeżenie umieściłem już w wątku o domach drewnianych, ale ponieważ oszust reklamuje się w portalu oferia.pl w kilku branżach: http://oferia.pl/wykonawca/folss/368979, istnieje ryzyko nadziania się przez osoby zainteresowane nie tylko wykonawcą domu z bali. Pół roku temu popdpisaliśmy umowę, pobrał zadatek, przez kilka miesięcy mnie zwodził, nawet nie przystąpił do realizacji umowy, a teraz nie chce oddać pieniędzy i unika kontaktu. Oszust i złodziej. Sprawę zgłosiłem w prokuraturze.

  3. #2843

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:
    - pani architekt Ludmiła tel. 512166311 - robiła adaptację projektu i przygotowała papiery do PNB - wszystko jak należy, w 4 egzemplarzach, złożone w Starostwie, dopilnowane, na dodatek bardzo miło i w rozsądnej cenie
    - pan geodeta Grzegorz tel. 602308680 - szybko, sprawnie i bez kłopotów zrobił wznowienie granic działki i wytyczył dom
    - firma budowlana STASZKI Stanisław Karpierz tel. 696-783-634 - wybudowali stan surowy w 2 miesiące, nasz kierownik budowy był pod wrażeniem - wszystko zgodnie ze sztuką budowlaną, bez ociągania się, bez fuszerek, ekipa zawsze trzeźwa i sympatyczna, nie ze zbieraniny, tylko stała (dokładniej: oczywiście w ramach jednej ekipy inni ludzie byli do murów, a inni do dachu). Jedyny mały minusik za ustawiczny rozgardiasz na placu budowy, ale to mało istotne przy wszystkich innych plusach.
    Ostatnio edytowane przez konikpolski ; 20-12-2012 o 16:22 Powód: ochrona danych osobowych

  4. #2844
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Szczęśliwie rzadko mam okazję do szaroburych opinii, ale tym razem nie powstrzymam się. Pani Ludmiła robiła nam adaptację projektu i trwało to miesiącami. Przez nią mieliśmy ponad rok opóźnienia. Niesłowna, niereagująca na maile, niedotrzymująca terminów. Wiele rzeczy nie zostałoby naniesionych w papiery, gdyby nie pokazywanie palcem. Osoby, które nam ją poleciły były zadowolone, ci którzy korzystali z jej usług równolegle i później zachwycone nie były. Istnieje możliwość, że wzięła sobie to do serca, bo z nami współpracowała w okolich roku 2007. Ostatnie niekorzystne opinie, które do mnie dotarły sięgają roku 2010. Może teraz współpraca lepiej wygląda. Ja jednak drugi raz nie zdecydowałabym się na to. Jedyny plus to relatywna taniość.
    Ostatnio edytowane przez dorkaS ; 16-12-2012 o 23:02

  5. #2845
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karol1309

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Krzęcin
    Kod pocztowy
    32-051
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam do wykonania wylewek w moim domu wybrałem firme bet mix z krakowa , choc czytałem wczesniejsze wpisy niebyłem przekonany ale znajomy mi ich polecił , i stwierdzam że miał racje wszystko ok. jestem zadowolony sprawnie i czysto wykonana praca. po wykonaniu wylewek firma p.marka wykonała dla mnie jszcze kilka prac , ocieplenie poddasza ,gładzie ,malwanie ,i flizowanie .prace naprawde wykonali uczciwie i czysto jestem zadowolony .
    dodaje ich do białej listy wykonawców
    bet mix p.marek tel. 501651600
    Ostatnio edytowane przez karol1309 ; 16-12-2012 o 17:29

  6. #2846
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał karol1309 Zobacz post
    witam do wykonania wylewek w moim domu wybrałem firme bet mix z krakowa , choc czytałem wczesniejsze wpisy niebyłem przekonany ale znajomy mi ich polecił , i stwierdzam że miał racje wszystko ok. jestem zadowolony sprawnie i czysto wykonana praca. po wykonaniu wylewek firma p.marka wykonała dla mnie jszcze kilka prac , ocieplenie poddasza ,gładzie ,malwanie ,i flizowanie .prace naprawde wykonali uczciwie i czysto jestem zadowolony .
    dodaje ich do białej listy wykonawców
    bet mix p.marek tel. 501651600
    WOW ten Pan Marek to czlowiek orkiestra ..... .......

  7. #2847

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Zbigniew100
    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    WOW ten Pan Marek to czlowiek orkiestra ..... .......

    Co takie posty wnoszą do wątku? Przecież to zwyczajny SPAM i zaśmiecanie tematu.
    A do tego że człowiek orkiestra... Wiele osób na forum samodzielnie buduje dom i go wykańcza potem więc nie wiem czemu jacyś fachowcy nie mogą robić podobnie

  8. #2848

    Domyślnie Twój Styl meble nie polecam

    Witam forumowiczów.
    Aby ochronić wszystkich przed niezadowoleniem i wyrzuceniem pieniędzy w błoto proponuje uważnie przyjrzeć się firmie Twój Styl - Meble na wymiar z Krakowa. Niskie ceny, miła obsługa przed podpisaniem umowy oraz "dobre rady" mogą zwieść. Jednak w momencie jakichkolwiek reklamacji firma umywa ręce i pomimo wydanych kilku tysiącach złotych za mikroskopijną wręcz kuchnię receptą na problem jest tekst "proszę nauczyć się z tym żyć". To jakaś abstrakcja!!!!!! Już nie wspomnę o uchwytach nietrzymających poziomu (różnica ok 1 cm) oraz niemożność otworzenia górnych szafek w 100 %.

    No i oczywiście aby zrealizować swoją wizje kuchni klient musi się prawie kłócić z pseudo projektantami, którzy nie mają stylu ani wyczucia smaku.
    Szkoda, że cena jest czasem głównym argumentem.

  9. #2849
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    oszukana1021

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    czernichów
    Kod pocztowy
    32-070
    Posty
    1

    Post Czarna lista

    Uwaga amator brukarz !
    Witam ,niestety i ja natknęłam się w końcu na czarnego konia w inwestowaniu w swój dom . Wymyśliłam sobie położenie kostki granitowej ze Strzegomia .Bardzo mi się podoba i dlatego postanowiłam znaleźć perfekcyjnego brukarza aby ją perfekcyjnie położył .Została mi polecona firma Adamex pana Adama Kucia .Pan Adam jak na "perfekcjonistę" przystało wycenił położenie ,że ho ho . Mało kto tak się cenił .Jednak stwierdziłam ,że nie będę oszczędzać na wykonawcy wiedząc już ,że co tanie to drogie i że zapewne tak pan Adam się ceni wysoko ,że tak dobrze robi robotę .
    Tymczasem po ułożeniu kostki okazało się ,że firma Adamex nie ma zielonego pojęcia o kładzeniu kostki granitowej. Nie było m2 żeby był równy.Na całych 140 m ,były góry i doliny .Schodki ,4 stopnie były zrobione ze spadem jak reszta ,bez poziomu,kostka ruszałą się na całej powierzchni .Dramat .Dwa razy pan Adam próbował coś poprawiać lecz nie miał pojęcia jak się do tego zabrać ,w końcu umył ręce i tyle go widziałam .Zapłacone więc co się będzie wysilał zdając sobie sprawę ,że kostka nadawała się cała do przełożenia.I została przełożona.Znalazłam fachowców z prawdziwego zdarzenia ,którzy kostkę rozebrali i od nowa ułożyli oczywiście na mój koszt . Jednak różnica jest kolosolana .Kostka jeszcze przed ubiciem już się nie ruszała a co dopiero po ubiciu.Wszędzie jest poziom ,estetyka na 6 .Bez porównania.Suma sumarum :STRZEŻCIE SIĘ PRZED FIRMĄ ADAMEX ,ADAMA KUCIA z Czernichowa .Pan Adam jest tylko dobry w myśleniu na jakie dodatkowe koszty naciągnąć klienta -próbował dodać sobie 9 m2 położenia kostki (155 zł za m2 ),doliczył zużycie cementu-nie udowodniłam (mogłam nie palić worków -jego tłumaczenie ) ,nie wystawił faktury itp. NIE POLECAM !
    Ostatnio edytowane przez oszukana1021 ; 20-12-2012 o 00:01 Powód: dopisanie

  10. #2850
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    Po długim czekaniu w końcu na Wigilie udało się nam rozpalić ogień w nowym kominku i ciepełko pięknie rozeszło się po całym domku. Wszystko to jest zasługą p. Daniela i jego ekipy, który mimo napiętego grafika zgodził się nam zrobić kominek z rozprowadzeniem po całym domku. Bardzo duży plus za szybka realizację i fachowość, a jeszcze większy za czystość. Oprócz tego zajmują się montażem wentylacji, pomp ciepła itd więc gdyby ktoś chciał skorzystać to naprawdę polecam - biała lista p. Daniel z Danwent - tel - 603 244 353
    Ostatnio edytowane przez bradykardia1 ; 14-01-2013 o 12:16

  11. #2851

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam Kaczmarek Zobacz post
    Sprostowanie :
    Muszę przyznać że klient ma rację , zamówiłem złe drzwi na które czekałem 2 tygodnie .
    Niestety przy dostawie nie zwróciliśmy na to uwagi i sprawa wyszła w dniu planowanego montażu .
    Poinformowałem klienta , poniosłem koszty i zamówiłem nowe drzwi na które też niestety musiałem czekać .
    Jak Pan wytłumaczy telefonowanie w dniu umówionego montażu (sobota godzina 11 przed południem) po czym wyłącza Pan telefon i następuje głucha cisza przez 3 dni?
    Przecież to jest SZCZYT CHAMSTWA!
    Oczywistym jest, że człowiek nie mieszka na budowie, traci całą sobotę (montaż miał być o 13) w oczekiwaniu na ekipę, po czym nie wie co się dzieje. Zgubił Pan drogę?

    I niech Pan nie bredzi o jakichkolwiek dodatkowych kosztach zamówienia.

    Cytat Napisał Adam Kaczmarek Zobacz post
    W związku z tym że z naszej winy wydłużył się termin realizacji zamówienia zaproponowałem klientowi
    rekompensatę finansową na co klient przystał .
    Rozumiem że to normalne, gdy następuje pomyłka w dostawie to z 2 tygodni termin oczekiwania wzrasta o kolejne 5 tygodni(do prawie 7), z tego większość czasu nie ma najmniejszej możliwości kontaktu z Panem.

    Jakie miałem wyjście? Telefonów Pan nie odbierał, prawdopodobnie przestraszył się Pan groźby zgłoszenia sprawy na policję która wysłałem w smsie.
    Owszem, otrzymałem "rekompensatę" wysokości 50zł. (z tego co pamiętam, mówił Pan że sam otrzyma rabat za nieprawidłową realizację zamówienia).

    Cytat Napisał Adam Kaczmarek Zobacz post
    Drzwi zostały zamontowane w dniu 30.10.2012 czyli
    w ub. wtorek a ja niestety do dziś 06.11.2012 nie mam zapłaconej fakturki ... Wczoraj zostałem poinformowany
    że przelew poszedł ..... czekam .
    Adam Kaczmarek
    Widzę, że standardem w solidnej firmie, jest informowanie klienta o 9.30 rano w dzień roboczy, że za 15 minut będzie ekipa montażowa z drzwiami. Pogratulować solidności i sumienności!

    Wstydziłby się Pan pisać o jakimkolwiek oczekiwaniu na przelew. Tydzień wyjazdowy (wszystkich świętych), więc nie każdy musi spędzać czas przed komputerem. Przelew poszedł rano w poniedziałek (5 listopada) i na 100% był u Pana tego samego lub następnego dnia.
    Za to faktura doszła do mnie w tygodniu przedświątecznym (półtorej miesiąca oczekiwania).

    PODKREŚLAM.
    Dla własnego spokoju omijajcie Adamex z Bytomia.

  12. #2852
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar renata2005tychy
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tychy.
    Posty
    750
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.
    Proszę o polecenie kogoś do obrobienia okna w lukarnie. Podciągnięcie warstwy dachówek i obłożenie blachą.

    pozdrawiam Renata

  13. #2853
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Walenty Zobacz post
    Co takie posty wnoszą do wątku? Przecież to zwyczajny SPAM i zaśmiecanie tematu.
    A do tego że człowiek orkiestra... Wiele osób na forum samodzielnie buduje dom i go wykańcza potem więc nie wiem czemu jacyś fachowcy nie mogą robić podobnie
    Walenty za to Twoj post wniosl wiele nowego w temacie .... ..... WOW

  14. #2854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Walenty za to Twoj post wniosl wiele nowego w temacie .... ..... WOW
    Przynajmnije nikomu nie pomachałem, żeby nabić sobie liczbę postów. Moje posty oczywiście do usunięcia.

  15. #2855

    Domyślnie

    NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA CAŁOKSZTAŁT PRAC Szklarz Andrzej Firma Remontowo-Usługowo-Budowlana"AN-BUD" Lipnik 300
    32-412 Wiśniowa szczególy na priva
    DDE

  16. #2856
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Walenty pamietam Ciebie to Ty zarejestrowales sie w grudniu 2010 roku , zeby zareklamowac znajoma firme na FM ..... ( ktora nawiasem mowiac nie wykonywala niczego u Ciebie ) . Zanim zaczniesz krytykowac wpisy innych moze zastanow sie nad wlasnymi ......

    Cytat Napisał Walenty Zobacz post
    Zdecydowanie polecam ekipe pana Wojtka. Oprócz intalacji elektrycznych i hydraulicznych robią wszystko: murowanie, szalowanie, zbrojenie, dachy, elewacje, tynki, wylewki, wykonczenia wnetrz, remonty, ogrodzenia. Robią szybko i dokładnie. Czasem zdarzają im się drobne spoźnienia, ale dzień czy 2 można znieść, czasem choćby ze względu na deszcz. Pracują na terenach pow. myślenickiego, wielickiego, bocheńskiego, krakowskiego i w mieście Krakowie. Sczerze polecam!!!
    tel. do pana Wojtka 507552313
    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Walenty, wygląda jakbyś samego siebie reklamował...
    Cytat Napisał face Zobacz post
    dokladnie kryptoreklama
    a ci co wszystko robia zazwyczaj nic nie umieja wykonac dobrze pan Wojtek to musi miec 50 osobowa ta firme

    Pomachalabym i Tobie ( zeby nabic sobie liczbe postow ) , ale straszny z Ciebie GBUR ......

  17. #2857

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Walenty pamietam Ciebie to Ty zarejestrowales sie w grudniu 2010 roku , zeby zareklamowac znajoma firme na FM ..... ( ktora nawiasem mowiac nie wykonywala niczego u Ciebie ) . Zanim zaczniesz krytykowac wpisy innych moze zastanow sie nad wlasnymi ......
    .
    coś w tym złego, że polecałem firme? Chyba od tego ta lista tutaj jest...
    Ostatnio edytowane przez Walenty ; 30-12-2012 o 01:24

  18. #2858
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sebastian.k

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Trzebina
    Kod pocztowy
    32-540
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam jestem nowy tutaj na forum choć sporo razy czytałem ale chciałbym polecić osobę Michała Razowskiego, który wykonywał generalny remont poddasza z wykonaniem od podstaw instalacji wod-kan oraz elektrycznej flizowaniem nie wiem co jeszcze wymienić ale dokładnie wszystko. Jeszcze co chciałbym dodać ma sporo ciekawych przydatnych pomysłów które wraz z żoną wprowadziliśmy w życie. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć wykonaną prace mogę zrobić zdjęcie itp. najważniejsze to nr tel: 502572367 Michał Razowski.

    Pozdrawiam Sebastian K.

  19. #2859
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tytek

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-611
    Posty
    3

    Domyślnie

    Nie polecam firmy DACH CENTRUM z Krakowa ul. Zawiła, wszytko jest super pięknie i miło do czasu zapłaty,
    wtedy nagle podejście sprzedawców i właścicieli się diametralnie zmienia. Wszytko co gwarantowali min. zwrot pozostałej dachówki,
    którą oczywiście wcześniej sami obliczyli jest nie możliwy. Nagle zwrotów nie ma, a obliczona dachówka była tylko "propozycją" .
    Poza obliczeniem za dużej ilości dachówki domyślam się że robią to zawsze i oczywiście celowo, dostarczono bardzo dużą ilość
    dachówki uszkodzonej, której również nie można reklamować.
    Także polecam omijać ten skład budowlany z daleka, po prostu oszuści!!!

  20. #2860
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar stanley79
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Do białej listy dopisuję architekta Marcina Łapę z Myślenic. Solidnie, fachowo, szybko, nie najdrożej (mam porównania cenowe). Doradztwo i doświadczenie. Ogólnie: usługa na wysokim poziomie
    "Kto pyta - mniej błądzi"
    Jeszcze buduje(my)

Strona 143 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony