dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 144 z 214
Pokaż wyniki od 2.861 do 2.880 z 4265
  1. #2861

    Domyślnie

    Witam.
    Czarna Lista. Do czarnej listy dopisuję firmę Zbyszka Sowy z Ochmanowa. Rozpoczęliśmy z nim budowę jednak już na etapie fundamentów musieliśmy się rozstać. Doszlo do wielu uchybień budowlanych które wyszły dopiero później, Nieterminowe prowadzenie prac to chyba nie nowość w takich przypadkach, nie wywiazał się również z umówionego zakresu prac. Z zaliczką też się pożegnaliśmy .
    Jeżeli chcecie więcej info zapraszam na priva.

  2. #2862
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Junona
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Napisał Savik

    Mogę polecić mojego tynkarza, wykonał mi tynki gipsowe i cementowo-wapienne - robota pierwsza klasa. Tynki zrobili równiuteńko, a wychodząc wszystko po sobie dokładnie posprzątali. Piotr Śliwa - 0783094608.
    Polecam Śliwę - bez problemu, terminowo, czysto - wszystkie ekipy podziwiają solidność wykonania



    to ja się też dopiszę, Pan Piotr wykonywał u nas tynki w lipcu.
    Jakość wykonania ok, dla nas była ważna również terminowość. umówiliśmy się na konkretną datę i termin został dotrzymany.

  3. #2863
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Biała lista - Folwarski, nr. tel 504741155
    usługi koparką (południe Krakowa), wykonanie drogi, utwardzenie wjazdu,
    wykonuje też drenaże, przyłączenia wody i kanalizy.

    Biała lista - Grzegorz Błach, kominki, Kraków, Krakowsa, www.kominkigrzewcze.krakow.pl
    Kupiłem u nich kominek Jotula z montażem, super, polecam.

    Czarna lista - Drew Juch, Brzeźnica, drewno kominkowe.
    uwaga! - ogłaszają się też na Allegro,
    zamówiłem drewno sezonowane roczne, miało być poukładane, tylko grab i buk.
    okazało się drewnem mokrym (na niektórych kawałkach spory grzyb), i mieszanka brzoza, olcha, jawor i buk.
    wziąłem to drewno tylko po silnym targowaniu, ale nie polecam i proszę uwazac,

    za to na białą listę, drewno kominkowe zamowione u kogos innego:
    biała lista - pan z Libertowa, 501531283, też z allegro,
    co prawda drewno sporo droższe, ale układane i suche i bez grzyba.


    Przy okazji,
    szukam kogoś godnego polecenia do położenia paneli.
    Bardzo mi zależy, żeby te panele były położone najlepiej jak się da.

  4. #2864

    Domyślnie

    Biała lista:

    Polecam najlepsze ekipy z naszej budowy:

    Ocieplenie i zabudowa poddasza + różne prace wykończeniowe (w tym malowanie) wykonała u nas Firma Pana Piotra Ślusarczyka (http://pslusarczyk.pl/ ; tel. 505090553 ), która była już polecana na tym forum. Wszelkie prace są wykonane bardzo dokładnie, każdy detal jest dopracowany a Pan Piotr jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą na wszelkie sugestie.
    Spokojnie możemy stwierdzić, że była to najlepsza, najdokładniejsza i najbardziej rzetelna ekipa, z którą współpracowaliśmy podczas całej budowy i prac wykończeniowych. Jest to też jedna z nielicznych ekip, którą można pozostawić bez nadzoru a praca i tak jest wykonana solidnie i na czas. Zawsze zostawiają po sobie porządek. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług firmy Pana Piotra w przyszłości.

    Dekarze: ekipa Pana Adama Chromego - tel. 609375628.
    Mamy bardzo skomplikowany dach i nikt nie chciał sie podjąć jego wykonania w rozsądnej cenie i czasie. Pan Adam wykonał to bez mrugnięcia okiem. Umówiliśmy się na konkretna cenę i termin i wszystko zostało dotrzymane (nie ma żadnych ukrytych kosztów). Świetna komunikacja, czysto i solidnie wykonana praca. Świetna organizacja pracy zespołu, Pan Adam trzyma żelazną dyscyplię.

    Tynki wewnętrzne: Pan Adam Hanusiak - tel. 887610068 lub 123736712.
    Ekipa Pana Adama wykonuje tynki metodą tradycyjną, ręcznie. Efekt jest rewelacyjny - nie było potrzeby robić gładzi. Praca wykonana solidnie, na czas i za rozsądna cenę.

    Stolarz od schodów: Pan Bogdan Proszek - tel. 604895287
    Terminy ma dość odległe ale warto poczekać bo efekt jest rewelacyjny. Pan Bogdan jest bardzo zaangażowany, dzwoni często aby dopytać o szczegóły. Stara się też doradzić rożne rozwiązania.

    Stolarz od kuchni i innych mebli: Pan Artur Łabędzki - tel. 692532494.
    Pan Artur zrobił dla nas całą kuchnie, szafę na ubrania, stół i szafki do łazienek. W kolejce czekają dalsze realizacje ale już teraz mogę go spokojnie polecić. Wszystkie meble wykonane zgodnie z ustaleniami. Jeśli coś jest niejasne Pan Artur zawsze telefonuje lub przyjeżdża zeby dogadać szczegóły. Doradził nam wiele fajnych rozwiązań.

    Fliziarz: Pan Adam Kędzior - tel. 691741706. W dobrej cenie i terminowo ułożył płytki, kamień oraz cegłę.

    Kierownik Budowy: Pan Marcin Górszczak - tel. 603038808
    Jest bardzo wymagajacy i zawsze coś znajdzie do poprawy. Jest otwarty na nowe technologie i rozwiazania. Ma uprawnienia konstruktorskie i dla nas robił wszystkie zmiany w projekcie więc to jest na duży plus. Rozrysował nam najmniejszy drobiazg np, ze stropu czy konstrukcji dachu wiec potem murarze czy dekarze mieli ułatwione zadanie.

    Koparka: Pan Bogdan Kobus - tel.668634536 . Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

    Ponadto polecam:
    - firmę Renovia, w której kupiliśmy bramę garażową. Fajny kontakt, fachowe doradztwo, rozsądna cena i fajna ekipa montażowa.
    - salon Hoff przy Zakopiance. Kupiliśmy u nich drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Dobre ceny, fajna obsługa, bardzo dobry kontakt. Polecamy też ekipę montażową Pana Wiesława Tora, która współpracuje z tym salonem.
    - firmę Termo Produkt (punkt sprzedaży Oknoplusa) i Pana Mariusza Krasa.

  5. #2865
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    Czy ktoś mógłby polecić architekta , najlepiej działającego na północy Krakowa i okolic - takiego , który zajmie się wszystkim od a-z . Niestety pani architekt , z która mieliśmy przyjemność współpracować 12 lat temu jest nie do zlokalizowania , a zależy nam na czasie i fachowej osobie. Będę wdzięczna za wszelkie sprawdzone i aktualne namiary

  6. #2866
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dewidak

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wabcz
    Posty
    1

    Domyślnie

    Firma INTECH z Krakowa - ul. Wrocławska (mają też oddział w Nowym Targu)
    ogólnie jakość rolet o.k. ALE właściciel firmy to potworny krętacz- w zasadzie nie można wierzyć w nic, co mówi bo za każdym razem mówi co innego;
    buduje dom

  7. #2867
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Justka_krk
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    483
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Co do tynków wewnętrznych wykonywanych przez Pana Hanusiaka, nie mogę się wypowiedzieć odnośnie jakości, natomiast cena podawana za robociznę jest bardzo wysoka.
    Wyceny, które uzyskałam od dwóch wykonawców to 14 zł za m2 (robocizna), natomiast u Pana Hanusiaka to 18 zł m2. Dodam, że oglądałam tynki tych dwóch wykonawców (polecanych przez znajomych) i rzeczywiście bez uwag.
    Nie wiem czy to miejsce na to pytanie, ale czy możecie określić, jaka jest cena robocizny za tynki cementowo-wapienne w okolicach Krakowa? Bo albo ja trafiłam na tak korzystne wyceny, albo Pan Hanusiak jest stosunkowo drogi.
    Aha, firma którą prawdopodobnie wybiorę, ma opcję robocizny 14 zł brutto, lub 23 zł brutto z materiałem.
    Pierzchamotki i ich plotki

    Dziennik Budowy Pierzchamotek


    !!!Sprzedam nowe gąsiory Creaton Domino Czarny Angoba!!!

    Nie zbliżaj się do kozy z przodu,
    konia z tyłu,
    a głupca z każdej strony...

  8. #2868
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Justka_krk Zobacz post
    Co do tynków wewnętrznych wykonywanych przez Pana Hanusiaka, nie mogę się wypowiedzieć odnośnie jakości, natomiast cena podawana za robociznę jest bardzo wysoka.
    Wyceny, które uzyskałam od dwóch wykonawców to 14 zł za m2 (robocizna), natomiast u Pana Hanusiaka to 18 zł m2. Dodam, że oglądałam tynki tych dwóch wykonawców (polecanych przez znajomych) i rzeczywiście bez uwag.
    Nie wiem czy to miejsce na to pytanie, ale czy możecie określić, jaka jest cena robocizny za tynki cementowo-wapienne w okolicach Krakowa? Bo albo ja trafiłam na tak korzystne wyceny, albo Pan Hanusiak jest stosunkowo drogi.
    Aha, firma którą prawdopodobnie wybiorę, ma opcję robocizny 14 zł brutto, lub 23 zł brutto z materiałem.
    witam,
    Cena baardzo dobra. Jesli widziała Pani ich prace oczywiście.
    Pozdr

  9. #2869

    Domyślnie

    Poleci ktoś firmę w której załatwiał sprawę pt. "kabina prysznicowa na wymiar" ? Z góry dzięki.
    Pozdrawiam,
    Maciek

  10. #2870
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Poniewaz dostaje sporo pytan na priv. dotyczacych ocieplenia mojego domu i Wykonawcy kopiuje swoj wpis z poprzedniego roku w ktorym polecalam Pana Stanislawa i oczywiscie podtrzymuje opinie na temat Jego pracy .

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Na SNIEZNOBIALA LISTE wpisuje PANA STANISLAWA WISNIEWSKIEGO 660 - 972 - 144 i Jego ekipe - Ocieplenie domu , tynk zewnetrzny , podbitka , gladzie ..... fachowiec jakiego juz teraz trudno spotkac . Prace rozpoczynaja Panowie przed 7 rano .... koncza poznym wieczorem , pracuja 6 dni w tygodniu , po kazdym dniu pracy sprzataja teren budowy , zadnego alkoholu !!!!! . Sumienni , uczciwi ( sami moga zostac na budowie - bez dozoru ) , pomocni ( po material podjada do hurtowni jak zajdzie taka potrzeba ) mozecie powolac sie na EDYTE .

  11. #2871
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anag

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Chciałam dodać do białej listy firmę MG Interior Studio prowadzone przez Michała Głuszaka, bo na to zasługuje. Miałam styczność z wieloma architektami wnętrz i żaden z nich nie angażował sie tak jak ten. Wszystko za rozsądne pieniądze.

  12. #2872

    Domyślnie tym razem alarmy

    Cytat Napisał gosia138 Zobacz post
    Niedrogi i sprytny ELEKTRYK - p. Pawel - 600 288 490.

    Dziala Krakow i poludniowe okolice. Mi robil instalacje w calym domku, znajomym przerabial w mieszkaniu. Jestesmy zadowoleni - wiec dopisuje do bialej listy.
    Witam znowu na forum. Po kilku latach "szarpania sie", czas na troche wygody Bramy przesuwne, do wjazdu i do garazu oraz alarm w domu (troche po czasie zakladac w domu, w ktorym juz sie mieszka, no ale kable byly wiec teraz czas montowalismy caly sprzet, obylo sie bez szkod) - sprawnie i rozsadnie cenowo robil polecony przez nas kiedys elektryk. p. Pawel - 600 288 490

  13. #2873
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Grzesiek.M

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Libertów
    Kod pocztowy
    30-444
    Posty
    5

    Domyślnie

    Polecam firmę Olbud z Krakowa która budowała mój dom i i jej właściciela Pana Wiesława który osobiście nadzorował wszystkie prace włącznie z instalacyjnymi.Wykonane prace nie budzą jakichkolwiek zastrzeżeń,wszystko czysto i bardzo dokładnie.Kontakt z właścicielem firmy oceniam na 5 Doradzał przy dobrze materiałów i oferował tylko sprawdzone przez siebie technologie wykonania poszczególnych prac.Pracownicy uprzejmi i fachowi.Zawsze wytłumaczyli mi dlaczego tak robią a nie inaczej.Nie przeszkadzało im nawet to że ciągle za nimi chodziłem i o wszystko pytałem.Ceny adekwatne do usług.W razie kontaktu proszę powoływać się na Grześka z Libertowa.Podaje namiary:
    Firma Budowlano-Handlowa Olbud inż.Wiesław Olszyński
    ul.Zielona 9 30-623 Kraków
    Tel:605-297-145 lub 512-334-390
    [email protected]
    www.olbud.krakow.pl
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek.M ; 29-01-2013 o 15:47 Powód: Zapomniałem o numerach kontaktowych

  14. #2874

    Domyślnie

    Proszę pomóżcie.

    szukam dobrego hydraulika/instalatora do uzbrojenia kotłowni w domku w Krakowie. Piec wybrałem - Junkers ZSB12-3c.

    Rozmawiałem z kilkoma, ale nie jestem przekonany do ich kompetencji. Chodzi mi o kogoś kto doradzi i wie co robi. Mam podłogówkę i grzejniki, chciałem to zrobić na 2 obiegach + pogodówka.

    Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego, kto zna się na instalacjach opartych na tym kotle?

  15. #2875
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie Kominki

    Polecam jeszcze raz pana od kominków u którego wcześniej kupiliśmy wkład Jotula I18.
    Teraz wykonał nam również obudowę z kamienia naturalneggo.
    p. Grzegorz Błach , http://www.kominkigrzewcze.krakow.pl/
    Oczywiście biała lista,
    Zdjęcie poniżej.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_3447.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	167713  

  16. #2876
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar rafslusarczyk
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Skąd
    Krzeszowice Olkusz
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    823
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał rzeczki Zobacz post
    Proszę pomóżcie.

    szukam dobrego hydraulika/instalatora do uzbrojenia kotłowni w domku w Krakowie. Piec wybrałem - Junkers ZSB12-3c.

    Rozmawiałem z kilkoma, ale nie jestem przekonany do ich kompetencji. Chodzi mi o kogoś kto doradzi i wie co robi. Mam podłogówkę i grzejniki, chciałem to zrobić na 2 obiegach + pogodówka.

    Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego, kto zna się na instalacjach opartych na tym kotle?
    Poleciłby siebie ale czy to wypada

    ale możesz sprawdzic
    Niezgodna z regulaminem - usunięto

  17. #2877
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lustrzana

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-999
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Potrzebny nam kierownik budowy, nie wiemy jeszcze czy szkielet czy tradycyjnie.. (Kraków- Łuczanowice). Polecicie kogoś? Aż strach brać w ciemno jak się poczyta fora...

  18. #2878

    Domyślnie

    witam, poszukuje sprawdzonych ekip do isnstalacji - hydraulika - wod-co-gaz, do kominka z płaszczem wodnym, ekipy do tynkow maszynowych cem-wap, wylewek. Za wszelkie namiary dziekuje

  19. #2879
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gregorwinn

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    myslenice
    Kod pocztowy
    32-400
    Posty
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytek Zobacz post
    Nie polecam firmy DACH CENTRUM z Krakowa ul. Zawiła, wszytko jest super pięknie i miło do czasu zapłaty,
    wtedy nagle podejście sprzedawców i właścicieli się diametralnie zmienia. Wszytko co gwarantowali min. zwrot pozostałej dachówki,
    którą oczywiście wcześniej sami obliczyli jest nie możliwy. Nagle zwrotów nie ma, a obliczona dachówka była tylko "propozycją" .
    Poza obliczeniem za dużej ilości dachówki domyślam się że robią to zawsze i oczywiście celowo, dostarczono bardzo dużą ilość
    dachówki uszkodzonej, której również nie można reklamować.
    Także polecam omijać ten skład budowlany z daleka, po prostu oszuści!!!
    Zgadzam sie, przeżyliśmy to kilka lat temu, myslalem, ze w czasach kryzysu sytuacja sie zmienila. W naszym przypadku zadzialala skarga napisana przez zone i wyslana faxem do wlasciciela Dach Centrum- wtedy reklamacje uwzgledniono.

  20. #2880
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krbaton
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    163

    Domyślnie

    Na której stronie jest lista ??
    Znalazłam
    Ostatnio edytowane przez krbaton ; 21-02-2013 o 10:43

Strona 144 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony