dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 148 z 214
Pokaż wyniki od 2.941 do 2.960 z 4265
  1. #2941

    Domyślnie

    Szukam solidnej ekipy do wykonania dachu. Jakby ktos mial kogos godnego polecenia to prosilbym o jakies info Pozdrawiam

  2. #2942
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał yuro Zobacz post
    Szukam solidnej ekipy do wykonania dachu. Jakby ktos mial kogos godnego polecenia to prosilbym o jakies info Pozdrawiam
    Firma KOZIOL Rzeszotary /Krakowa

  3. #2943
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał yuro Zobacz post
    Szukam solidnej ekipy do wykonania dachu. Jakby ktos mial kogos godnego polecenia to prosilbym o jakies info Pozdrawiam
    Super Dekarz Pan Franek Wrona 513 - 067 - 338 ... dach zrobiony przez Niego to esencja SOLIDNOSCI .
    U mnie dach wykonywal w 2010 roku , pozniej poprosilam jeszcze o dodatkowe prace typu obrobka blacharska daszku nad wejsciem , czy przeniesienie rynny .... ostatnio zadzwonilam z prosba o pomoc w usunieciu gniazda ktore ptaki uwily sobie na dachu .... przyjechal nie robiac zadnego problemu.
    Godny polecenia FACHOWIEC

  4. #2944

    Domyślnie

    Witam Wszystkich.
    Czy miał ktoś z was do czynienia z Panami Pawłem i Tomkiem Pełką zajmującymi się elewacjami?
    Ekipa godna polecenia czy nie zawracać sobie głowy?

    Dzięki za pomoc.

  5. #2945

    Domyślnie

    Jeszcze raz szczerze polecam SuperTynki http://www.supertynki.pl/ - w sobotę skończyli u mnie wylewki na 240m2
    Naprawdę są to fachowcy o których rzadko dziś - elastyczni, sumienni, dokładni, sympatyczni.
    Polecam ze szczerego serca, a poprzeczka jest u mnie wysoko postawiona
    Rzadko tu bywam, więc jeśli ktos ma ochote obejrzec tynki, ktore robili wczesniej lub swieze wylewki, piszcie na maila: [email protected]

    Pozdrawiam Pana Jacka i Pana Tomka

  6. #2946

    Domyślnie

    Szukam pilnie fachowca do wyłożenia otynkowanej ściany 4x2,2 m płytką imitującą cegłe + fuga szara szeroka.Dodatkowo jest do zrobienia kilka drobnych prac wykończeniowych takich jak zrobienie cokolików koło kominka, zamontowanie 3 parapetów i wykończenie wokół drzwi. Szukam ekipy na już, mam już wszystkie materiały, pokój stoi pusty przygotowany do pracy.
    Lokalizacja - Bukowno 32-332 tel.784988081

  7. #2947

    Domyślnie

    witam,czy ktos moze polecic ekipe do tynkow wap-cem ok 500m2 oraz do wylewek 160m2... ( wiem, ze na forum maja renome supertynki, ale napewno sa tez inni godni polecenia za konkurencyjna i rozsadna cene) ?

  8. #2948

    Domyślnie

    Czarna Lista - Pan Łukasz Baster 519470681 (Inter Max).
    Byliśmy umówieni na rozpoczęcie robót fliziarskich i wykończeniowych w poniedziałek 24 czerwca. Firma zadzwoniła informując że nie przyjadą z powodu deszczu - rzekomo zrozumieli że płytki mają być na elewacji, a nie na ścianie wewnętrznej. Mieli w związku z tym zacząć we wtorek 25 czerwca od 7 rano. We wtorek przestali odbierać telefony oraz odpisywać na smsy, do dzisiaj brak jakiegokolwiek kontaktu, dwa dni urlopu stracone specjalnie na czekanie na nich, tydzień w plecyh z rozgrzebanym pokojem ...
    Ja wszystko rozumiem, że może coś wypaść, można się rozmyślić, ale wypadałoby chociaż odebrać telefon żeby człowiek nie czekał 2 dni jak idiota...

  9. #2949

    Domyślnie biała lista

    Budowa dobiegła końca, zostało kilka rzeczy do wykończenia we wnętrzu i założenie ogrodu, więc przyszedł czas (i wreszcie jest trochę czasu) na małe podsumowanie. W zasadzie będzie to tylko biała lista, gdyż większych wtop nie było. Mieliśmy ekipy które schrzaniły jedną rzecz, ale w drugiej się sprawdziły, więc nie będę ich wyróżniał w żadną stronę. Byli też wykonawcy przeciętni i po prostu dobrzy, więc uważam że wynagrodzenie jest wystarczającą i uczciwą zapłatą za pracę. Byli wreszcie byli fachowcy z prawdziwego zdarzenia, którzy zasługują na ekstra wyróżnienie. Właśnie o tych ostatnich chciałem napisać parę słów i polecić forumowiczom. Niech będzie to też forma podziękowania społeczności Muratora, gdzie nie miałem okazji dużo popisać, ale nie jedną noc spędziłem czytając forum, mój najważniejszy poradnik przy budowie. Jak ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW, bo na forum już rzadziej będę zaglądał.

    - projektanci
    LK&PROJEKT - http://www.lk-projekt.pl/
    Projekt indywidualny na bazie gotowego projektu z ich katalogu. Cenowo wcale nie wyszło jakoś masakrycznie więcej, ale zwróciło się to z nawiązką – nie było zmian w czasie budowy, nie było więc „wtop” z ilością materiałów, czy z wykonawcami. Każdy wiedział, że ma być „według projektu” i koniec, przez co też łatwiejsza była kontrola budowy i kosztów. Polecam biuro, zwłaszcza szefa – p. Leszka Kalandyka i architekta p. Michała Rubaja – wykonali dla nas naprawdę kawał solidnej pracy, a efekty przerosły oczekiwania, co rzadko się zdarza.

    - geolog
    p. Paweł Różański, tel. 691 669 824.
    Polecany tutaj na forum, ja także się nie zawiodłem – rzetelnie, konkretnie i niedrogo.

    - kierownik budowy
    p. Andrzej Piotrowicz, tel. 509 421 881
    Kierownik z prawdziwego zdarzenia, przy budowie stanu surowego chyba był tak często jak my, czyli prawie codziennie. Oczywiście za ustalonym wcześniej wynagrodzeniem całościowym, poszczególne wizyty nic ekstra nie kosztowały. Gość przedokładny, fachowy, miły, a przy tym asertywny, a jak trzeba upierdliwy - majstry wydzwaniali do mnie i jęczeli, że się „na nich uwziął”. Nieodzowna była także jego pomoc przy wykończeniówce, a na koniec tak wszystko wypisał, że w PINBie się nawet nie zająknęli.

    - okna
    Oknoplus - firma Knapczyk, ul.Wrony 32. tel. 12 262 12 07
    Pierwszym wrażeniem może nie miażdżą, ale naprawdę porządna firma, dobrzy fachowcy - zarówno obsługa, doradztwo, jak i cena, i co najistotniejsze montaż odbyły się na najwyższym poziomie i w pełni profesjonalnie

    -instalacje– wod-kan + co
    p. Stanisław Kiełbasa, tel. 603 939 637
    Instalacje wod-kan i co (ale robi też gaz) - fachowo, dobrze doradzone, wykonanie super zarówno tradycyjnych rozwiązań, jak i podłogówki. Cena przystępna, konkretna ekipa, praktycznie nie trzeba było ich pilnować, a na końcu niespodzianka - wyszło mniej niż się umawialiśmy.

    - poddasze/suche tynki
    p. Piotrek Ślusarczyk, tel. 505 090 553
    Można rzec wykonawca doskonały - przesympatyczna, uczciwa, rzetelna ekipa. Przystępne ceny, wszystko zrobili jak trzeba, a nawet sami wymyślali lepsze rozwiązania . Ekipa wolała sobie dodać pracy, żeby tylko było lepiej dla klienta, a przy tym wcale nie wyciągali ręki po ekstra wynagrodzenie. Młodzi, fajni ludzie, ale już mają bogate doświadczenie. Dodatkowo znają wszystkie technologie, chodzą na szkolenia, proponują nowoczesne rozwiązania. Terminowość jak najbardziej w porządku, a porządek zostawiali po sobie taki, że się zdziwliśmy, że się chłopakom chce.

    - fliziarze
    p. Adam Kędzior, tel. 691 741 706
    Ekipa fliziarzy potrafiąca robić cuda (zwłaszcza przy naszych nierównych wylewkach). Łazienki wyszły przepięknie, reszta też zgodnie z oczekiwaniami. Nie straszne im różne pomysły klientów, jesteśmy zadowoleni i śmiało mogę polecić.

    - inne prace wykończeniowe – gładzie, malowanie, parapety, różne drobne rzeczy
    p. Piotrek Ślusarczyk, tel. 505 090 553
    Tak jak pisałem powyżej, po tym jak ekipa zrobiła nam zabudowę poddasza to już chcieliśmy, żeby tylko oni robili resztę. Naprawdę miałem wielu wykonawców na budowie i przy wykończeniówce już byłem ostrożny, ale p. Piotra można brać w ciemno, dać mu klucze, zostawić bez nadzoru i na końcu okaże się że wszystko jest lepiej niż miało być. Podam tylko jeden przykład - fundusze już się kończyły i postanowiłem samemu wymalować dom , a chłopaki pokazali wszystko co i jak, zrobili mi przeszkolenie i pozwolili skorzystać w sklepach z ich rabatów na zakup farb (szok !!!). Zrobili to po prostu sami od siebie - zupełnie bezinteresownie. Jeśli będzie kiedyś jakaś lepsza, nie wiem: złota, czy platynowa lista to p. Piotra proszę na nią koniecznie dopisać !!!

    - inne prace wykończeniowe – balustrady ze stali nierdzewnej
    p. Robert Pietrzyk, tel. 535-285-285
    Fajna ekipa, wchodzili na końcu i musieli na wszystko uważać. Obyło się bez żadnych problemów, balustrady na balkonie i na schodach wewnątrz wyszły super. Firma bardzo przystępna cenowo, zdecydowanie lepsza oferta niż konkurencja, ale jakościowo ekstra.

    -meble – kuchnia, garderoba i inne
    p. Mieczysław Fidziński, tel. 601-533-319
    Genialna i niedroga zabudowa kuchni, super zabudowana garderoba i zrobione inne meble. Wszystko na wymiar, dokładnie przemyślane i dokładnie wykonane. Wykonawca to prawdziwy pasjonat, nie ma miejsca na jakieś niedociągnięcia, chętnie dzieli się swoją wiedzą, poleca praktyczne rozwiązania. Cenowo bardzo przystępnie, a jakość i kultura pracy ponadstandardowa.

  10. #2950
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Witam. Z największą przyjemnością polecam P. Bronisława Sowę do wykonania kompletnego dachu. Od więżby, pokrycia do rynien. Mój dach można zobaczyć pod bociankami 2012 i pod tematem dachy kryte blachodachówką. Jeśli kogoś interesują stropy drewniane i rysie rzeźbione na wybrany przez siebie jakikolwiek wzór to również polecam. Ten człowiek i jego ekipa to tytany pracy. Nie spodziewałam się, że można sobie siedzieć spokojnie 2 tysiące kilometrów od budowy i niczym się nie przejmować. Mało tego, że solidni i uczciwi to jeszcze pomagają w załatwianiu setek spraw związanych z resztą prac. Bronisław Sowa tel. 661581930. Jeszcze jedna ważna rzecz. Zanim zaczęliśmy naszą przygodę z p. Bronkiem obwiózł nas po swoich ukończonych kilkunastu domach , a niektóre/ gdzie właściciel był w domu oglądaliśmy w środku również. Gościliśmy również w jego nowo wybudowanym domu z bala. Ten człowiek ma złote ręce, a jego ekipa pomaga mu swoją fachowością w realizowaniu nawet ogromnych projektów. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  11. #2951
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponuryrzeznik Zobacz post


    - inne prace wykończeniowe – gładzie, malowanie, parapety, różne drobne rzeczy
    p. Piotrek Ślusarczyk, tel. 505 090 553
    Tak jak pisałem powyżej, po tym jak ekipa zrobiła nam zabudowę poddasza to już chcieliśmy, żeby tylko oni robili resztę. Naprawdę miałem wielu wykonawców na budowie i przy wykończeniówce już byłem ostrożny, ale p. Piotra można brać w ciemno, dać mu klucze, zostawić bez nadzoru i na końcu okaże się że wszystko jest lepiej niż miało być. Podam tylko jeden przykład - fundusze już się kończyły i postanowiłem samemu wymalować dom , a chłopaki pokazali wszystko co i jak, zrobili mi przeszkolenie i pozwolili skorzystać w sklepach z ich rabatów na zakup farb (szok !!!). Zrobili to po prostu sami od siebie - zupełnie bezinteresownie. Jeśli będzie kiedyś jakaś lepsza, nie wiem: złota, czy platynowa lista to p. Piotra proszę na nią koniecznie dopisać !!!

    - inne prace wykończeniowe – balustrady ze stali nierdzewnej
    p. Robert Pietrzyk, tel. 535-285-285
    Fajna ekipa, wchodzili na końcu i musieli na wszystko uważać. Obyło się bez żadnych problemów, balustrady na balkonie i na schodach wewnątrz wyszły super. Firma bardzo przystępna cenowo, zdecydowanie lepsza oferta niż konkurencja, ale jakościowo ekstra.
    O tak - p. Piotrka już polecałem - podobnie u mnie robił całą wykończeniówkę.

    p. Roberta od balustrad również polecam - bardzo ładne wykonanie, dobry pomysł na to jak zrobić (a wchodzili już po elewacji) i przystępne ceny.

  12. #2952
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Justka_krk
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    483
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Proszę, podeślijcie jeszcze raz linka do strony z Białą/Czarną listą wykonawców.
    Albo od razu polećcie kogoś do wykonania podłączenia i zabudowy kominka...
    Pierzchamotki i ich plotki

    Dziennik Budowy Pierzchamotek


    !!!Sprzedam nowe gąsiory Creaton Domino Czarny Angoba!!!

    Nie zbliżaj się do kozy z przodu,
    konia z tyłu,
    a głupca z każdej strony...

  13. #2953
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 01-09-2013 o 20:51

  14. #2954
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Na biala liste wpisuje wykonawce schodow i barierek w moim domu , pelen profesjonalizm , wysoka kultura osobista wykonawcy , swietny kontakt , perfekcyjne wykonanie , dbanie o detale ....
    Pan Krzysztof Witaszewski
    Tel: 784 668 664 ; 697 928 391 ( nasz forumowy KAISER ) http://www.schodykaiser.pl/pl.html

    Pan Krzysztof dziala na tym watku forum http://forum.muratordom.pl/showthrea...09#post6036609

  15. #2955

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuje sprawdzonego wykonawcy do wykonania obudowy kominka z plaszczem wodnym. Czy mozecie kogos polecic?
    Z gory dziekuje i pozdrawiam

  16. #2956

    Domyślnie

    witam, poszukuje piasku do tynkow z okolic Krakowa (uziarnienie 0,6 mm) czy ktos moze polecic dostawce?

  17. #2957

    Domyślnie

    Podzielcie się namiarami na firmy od okien - szukam zwłaszcza opinii właścicieli przesuwnych drzwi tarasowych Kto ma i jest ze swoich zadowolony? Chodzi mi o wykonanie, użytkowanie, montaż (ważne!), terminowość dostawy - no wszystko

  18. #2958
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bettinka0

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Libertów
    Kod pocztowy
    30-444
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam
    Po raz pierwszy dokonuję wpisu na tym forum chcąc podzielić się fachowością wykonawców( budowa cały czas w toku), bo od ponad roku korzystałam z podpowiedzi forumowiczów.Wykonawcy, którzy szczególnie sie przysłużyli to: do białej listy dodaję P. Tomka - firma "SUPERTYNKI" tel 601-667-101 tynki równiutkie, a inni fachowcy chwalą, do czarnej listy dopisuje p.Marka - firma "BETMIX" tel 501-651-600 wielokrotnie polecany na tym forum (choć zdarzyły mu się potknięcia) zamówił i przywiózł na podłogi styropian fasadowy czyli inny niż zamówiliśmy, na początku mówił kompleksowe wylewki, a później, że mu się nie opłaca wysyłać pracownika do rozłożenie foli - współpraca zakończyła się przedbiegach. Kolejne ekipy , które się przysłużą dodam później bo prace cały czas trwają.

  19. #2959

    Domyślnie

    Witam.My do swojego domu szukaliśmy też drzwi tarasowych przesuwnych,odwiedziliśmy kilka firm,ceny prze różne i padło na okna DRUTEX.Jesteśmy bardzo zadowoleni z okien jak i z montażu.

  20. #2960
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    daktyl99

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Kod pocztowy
    31-479
    Posty
    3

    Domyślnie

    Szczerze polecam architekta z Krakowa panią Joannę Zielińską 501286823, z której usług korzystaliśmy przy adaptacji projektu oraz uzyskaniu pozwolenia na budowę. Pani architekt trafnie doradzała nam na etapie wyboru projektu oraz przy analizowaniu i wprowadzaniu zmian w nim, a wszystkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia udało jej się załatwić skutecznie i szybko.

Strona 148 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony