dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 182 z 214
Pokaż wyniki od 3.621 do 3.640 z 4265
  1. #3621
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinzz

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    SG
    Kod pocztowy
    32-040
    Posty
    7

    Domyślnie

    WItam,

    Poszukuje solidnej i dokładnej ekipy do wykonania tynków cementowo-wapiennych. Wstępnie rozmawiałem z firmami SuperTynki jak i Pol-tynk. Macie może kogoś godnego polecenia, aby porównać wykonanie jak i ceny .

    Lokalizacja: gmina Świątniki Górne

    Pozdrawiam

  2. #3622

    Domyślnie

    My wybralismy Supertynki, na poczatku Wrzesnia powiem czy warto czy nie

  3. #3623
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinzz

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    SG
    Kod pocztowy
    32-040
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał KrzysiekSkotniki Zobacz post
    My wybralismy Supertynki, na poczatku Wrzesnia powiem czy warto czy nie
    Czekam w takim razie na opinię,

    Nawiasem mówiąc mam od nich ofertę aczkolwiek chętnie jeszcze porozmawiam z innymi firmami. Zwłaszcza, że hektary są u mnie do tynkowania...

  4. #3624
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinzz Zobacz post
    WItam,

    Poszukuje solidnej i dokładnej ekipy do wykonania tynków cementowo-wapiennych. Wstępnie rozmawiałem z firmami SuperTynki jak i Pol-tynk. Macie może kogoś godnego polecenia, aby porównać wykonanie jak i ceny .

    Lokalizacja: gmina Świątniki Górne

    Pozdrawiam
    Jest jeszcze Andrzej Wójcik (PawojBud)

  5. #3625

    Domyślnie

    polecam ekipę, która robiła u mnie tynki CW (w grudniu, świeże tynki przetrwały mrozy po -30C) - tel 787887496

  6. #3626
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    park

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-320
    Posty
    1

    Domyślnie

    Chwiałbym prosić o namiary na wykonawców którzy układają kostkę brukową w Krakowie, podbudowa częściowo już jest wykonana.

    Mam również do wykonania ok. 18-20mb ogrodzenia gabionowego oraz zamontować ok 60-70 mb ogrodzenia panelowego.

    Interesują mnie eklipy które będą pracować na moim materiale i które nie boją się podpisać umowy i się z niej wywiązać (chodzi głównie o termin).

  7. #3627

    Domyślnie

    jeśli chodzi o firmę supertynki to od razu mówię ... dolicz sobie sporo do naddatku (ekipa robi jedno( minimum 1 cm standard 1,5-2cm a szef wylicza z grubości 8mm) dodatkowo jak mają gorszy dzień a takowy mieli jeden u mnie tynki wynoszą wiaderkami a naddatki lecą ... nie wspomnę o sporej ilości poprawek to co od razu znalazłem a i dalej wychodzą. Może miałem pecha może nie..... (jedynie co mogę polecić to ich ekipa od wylewek ...konkretne chłopaki )

  8. #3628
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamzzz

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bastian01 Zobacz post
    jeśli chodzi o firmę supertynki to od razu mówię ... dolicz sobie sporo do naddatku (ekipa robi jedno( minimum 1 cm standard 1,5-2cm a szef wylicza z grubości 8mm) dodatkowo jak mają gorszy dzień a takowy mieli jeden u mnie tynki wynoszą wiaderkami a naddatki lecą ... nie wspomnę o sporej ilości poprawek to co od razu znalazłem a i dalej wychodzą. Może miałem pecha może nie..... (jedynie co mogę polecić to ich ekipa od wylewek ...konkretne chłopaki )
    Fakt u mnie tez był spory chyba jak pamietam 800 kilowy naddatek a sciany jak to stwierdził szef na pomiarze ideał. No moze oprócz jednej ściany ok4 m2 która miała Max 1 cm krYwizny. Wiec ten naddatek wydaje mi sie za duży.
    Po samym tynkowaniu byłem rozczarowany a to przez to ze sam właściciel zachwalał jak to pięknie i idealnie robią. Dodatkowo fakt ze zatynkowali ok 50 puszek od prądu przebrał miarkę. Na szczęście kiedy przyjechałem z pracy po ok tygodniu tynk nie był jeszcze wyschnięty i widać było gdZie sa puszki.
    I tu plus.
    . Właściciel zaoferował ze znajda puszki i poprawia co mi sie nie podoba. Po ochłonięciu nie skorzystałem i sam puszki odkułem, jakies tam niedociągnięcia były ale uświadomiłem sobie ze zbyt dużo oczekiwałem a to przecież były tynki a nie gładź. Cena była dość wysoka w porównaniu do konkurencji a doliczając jeszcze naddatek nawet bardzo wysoka. Teraz z perspektywy czasu moge ich polecić, widziałem od tamtej pory kilka wykonanych tynków gipsowych innych firm i moje jednak były najlepiej wykonane.
    Trzeba sobie uświadomić ze nigdy tynk gipsowy nie bedzie zrobiony jak gładź.

  9. #3629
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    No to chyba jakiegoś pecha mieliście, że tak ględzicie.
    Owszem, u mnie też były pogrubienia, ale liczyliśmy się z tym, bo ściany perfekcyjne nie były. Puszki idealnie obrobione i odkute zatyczki, a ściany gładkie, tak że gładzi już nie kładziemy. Kierbud jak zobaczył te tynki, to się nachwalić nie mógł.
    I rozmawialiście zapewne z kierownikiem, nie właścicielem
    W piątek robią u mnie wylewki.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  10. #3630
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Witam,

    Szukam jakiejś ogarniętej ekipy brukarskiej. Okolice Myślenic.
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  11. #3631
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Azauriel

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-428
    Posty
    18

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Poszukuję firmy do budowy SSO domu wg projektu indywidualnego 155m2 w Krakowie (projekt bardzo zbliżony do AMARYLIS-5).
    Termin budowy - do końca 2017
    Pozdrawiam

  12. #3632
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gkmaster

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Niegoszowice
    Kod pocztowy
    32-064
    Posty
    15

    Domyślnie

    NAYADESIGN Natalia Jakubas-Breksa (małopolska) - projekty ogrodów, aranżacja przestrzeni, architekt - odradzam, albo przynajmniej zalecam dużą ostrożność w korzystaniu z usług tej Pani. Pierwsze spotkanie - super - dużo mówi, mnóstwo pomysłów, drugie spotkanie (znamy cenę usługi), jeszcze więcej pomysłów i do tej pory było bardzo dobrze aż do momentu podjęcia decyzji, że korzystamy z jej usług >> wręczamy zaliczkę i czar pryska. Mija miesiąc - zero kontaktu, mija drugi miesiąc (kilka emaili przypominających o naszym istnieniu) jest odpowiedź, że ma dużo pracy, mija trzeci miesiąc (nadal nie mam projektu) - przelewa się czara goryczy, wysyłam email z informacją, że nie mam ochoty już czekać na projekt - nagle odzew na drugi dzień w aroganckim tonie, wręcz to Ja powinienem się wstydzić, że się upomniałem o swoje - wówczas dowiedziałem, się że dwa przyjazdy Pani Architekt i jej konsultacje (nie bardzo wiem o czym wspomniała w emailu) kosztują mnie 600 zł (brak jakiegokolwiek projektu). Szczyt bezczelności - zaliczka przepadła (400zł), czas stracony, projektu brak - zaczynam od nowa. Jak wcześniej wspomniałem - nie polecam albo przynajmniej zalecam dużą dozę ostrożności w zaliczkowaniu pracy tej Pani.

  13. #3633
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Januszstu

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-087
    Posty
    4

    Domyślnie

    SSO - Stan surowy skonczony kilka miesiecy temu, teraz dopisuje do białej listy:
    ekipa do stanu surowego fundameny, mury, dach Piotr Chmielik - budowe wykonali bardzo szybko (5 tygodni dom 280m2),
    ale najwazniejsze dobra jakosc roboty, dobre porady i rozwiazanie nieprzewidzianych niespodzianek (np wlewajacej sie woda gruntowej lub slupow na srodku pokoju na poddaszu): Piotr Chmielik 517 445 160

  14. #3634
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    martmax

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, szukam dobrej ekipy do wykończenia i ocieplenia poddaszy oraz fliziarzy z okolic Brzeska.

  15. #3635
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    martmax

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    2

    Domyślnie

    Z mojej strony mogę polecić ekipę Pana Sikory okolice Gdowa, mimo kilku błędów w projekcie indywidualnym, poradzili sobie świetnie, okazało sie że trzeba nanieść kilka poprawek, wszystko za zgodą i po ustaleniu z kierownikiem budowy. Ekipa zgrana i szybka, zasuwaja jak motorki, oszczędność z materiałem, na placu zostawili porządek.Jeśli chodzi o cenę, nie wydaje mi się żeby byli zbyt wygórowani, porównywaliśmy kilka ofert, ale i tak warci swojej ceny, praktycznie niewiele nas obchodziło.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 12-10-2017 o 14:37

  16. #3636
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar slavexx
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Lednica Górna
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3

    Domyślnie

    Też absolutnie nie jestem zadowolony współpracą z Supertynki. Dwa lata temu opisywałem tutaj swoją sytuację (kilka osób na priv też pisali o podobnych problemach). Także polecam podchodzić do współpracy z chłodną głową)

  17. #3637
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dursztyn

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-499
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    brak slów do czego dochodzi na tym forum....
    czego sie czlowiek chwyta aby mieć robotę
    Piotrze możesz rozwinąć temat...? Znasz gościa?

  18. #3638

    Domyślnie

    Cześć,

    Czy macie jakieś godne polecenia ekipy budowlane w okolicy Podhala? Po długiej batalii uzyskaliśmy w końcu pozwolenie na budowę i szukamy zaufanych budowlańców. Problem w tym, że nie mieszkamy w okolicy, więc nie mamy rozeznania, komu warto powierzyć budowę.

    Będziemy wdzięczni za pomoc.

  19. #3639
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał tobi1989 Zobacz post
    Polecam Ci młodych sprawdzonych fachowców z Tarnowa dojadą wszędzie i cudownie Wylewki zrobią, mój kierownik był w szoku jakości sprawdzał laserem i nie miał się do czego doczepić a musze przyznać że jest bardzo skrupulatny, polecam [reklama] brygadzista to ogarnięty chłopak z pewnością się dogadacie.
    Wygląda jak reklama wlasnej działalności...jeśli jesteś z Zakliczyna to stawiam na 2 wersję....albo kiepsko robisz bo w Zakliczynie tynki i wylewki robią w co drugim domu i wszyscy mają mnóstwo roboty, albo zaczynasz co oznacza że uczysz się na klientach.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 16-09-2017 o 13:01

  20. #3640
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Coś tam kilka razy poprawiłem a nawet rozebralem po Nim. Zatrzymał się w rozwoju około 15 lat temu.
    I to naciągane makaronu za uszy Inwestorom z płytą ogniowa.

    Jeżeli, nie budujemy poddasza, w klasyfikacji ogniowej to pojedyncza płyta jest chyba tylko przykre cona dla polepszenia samopoczucia. Co za tym idzie kasa wyrzucona do fosy.
    Aby uzyskać zwłokę na poziomie 30 minut niezbędne jest przykre cenie 2 x 12,5mm fire
    A producent systemu powinien na to wystawić papier

Strona 182 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony