dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Budowa a prąd

    Jest jedna działka a na niej dwie osobne nieruchomości A i B .Mieszkam w B.Licznik prądu zarejestrowany na mnie jest w budynku A .Mieszkańcy tegoż budynku planują rozbudowę i każą mi usunąć licznik bo będzie im przeszkadzał .W chwili obecnej nie stać mnie na takie koszty .CZy mają prawo odciąć mnie od prądu skoro licznik jest na mnie i regularnie opłacam rachunki ? Stan prawny między nami to współwłasność .

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    samotnik

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    895

    Domyślnie

    Jeśli to współwłasność, to Ty musisz się zgodzić na rozbudowę, która przekracza przecież zwykły zarząd. Szach mat.

    Ogólnie temat dla prawnika, a nie na forum budowlane.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarna8888 Zobacz post
    Jest jedna działka a na niej dwie osobne nieruchomości A i B .Mieszkam w B.Licznik prądu zarejestrowany na mnie jest w budynku A .Mieszkańcy tegoż budynku planują rozbudowę i każą mi usunąć licznik bo będzie im przeszkadzał .W chwili obecnej nie stać mnie na takie koszty .CZy mają prawo odciąć mnie od prądu skoro licznik jest na mnie i regularnie opłacam rachunki ? Stan prawny między nami to współwłasność .
    Licznik jest w mijescu przylącza, jeżeli to jest rozbudowa to pewnie idzie na pozwolenie, czyli tam widać kolizję z przyłaczem i powinno to być ujęte w nowym projekcie (likwidacja kolizji, zmiana trasy przyłącza), bo chyba nie przeszkadza am licznik.
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony