dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 214
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 4265
  1. #2041
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Pawciuniu
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    411
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100 Zobacz post
    Na Liście mamy Pana ;
    Grzegorz Piwowar. tel. 601 187 052

    Czy to przypadkiem nie ta sama firma ?
    Nie, jest to inna firma
    (ale z tego co mówił Pan Zbyszek to jego brat również ma firmę zajmującą się pokryciami dachowymi więc być może ta zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa

    Pozdrawiam
    Anka

  2. #2042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Jakis czas temu polecalam przeprowadzkowa firme przeprowadzkiabram.pl, ale po trzeciej akcji przeprowadzkowej mam spore porownanie i wychodzi na to, ze firma http://www.przeprowadzki-stachurski.pl/ jest jeszcze lepsza. Pierwsze spotkanie z przeprowadzkiabram bylo super, bo bylismy umowieni na konkretna kwote, kolejna przeprowadzka juz nie byla az tak szybka, bo chlopaki pracowali na godziny i zajelo im to 8 h (w tym akcje typu - najwiekszy osilek lapie sie za koszyczek z kosmetykami albo jedna roslinke ). Ze Stachurskim bylam umowiona na godziny, ale prawie za to samo, za co Abram wzial 740, Stachurski wzial... 210 zl.

  3. #2043
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawciuniu Zobacz post
    Nie, jest to inna firma
    (ale z tego co mówił Pan Zbyszek to jego brat również ma firmę zajmującą się pokryciami dachowymi więc być może ta zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa

    Pozdrawiam
    Anka
    Dziękuję.
    W takim razie niech pracuję każdy na siebie.

  4. #2044
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marcin172

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Michałowice
    Kod pocztowy
    31-610
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał boztwa Zobacz post
    Dzięki "Najlepszy Doradco", a czy nie masz przypadkiem jakiejkolwiek informacji na temat firmy TOP-BUD z Węgrzc koło Krakowa?
    ZDECYDOWANIE BIAŁA LISTA. Firma Topbud z Węgrzc budowali mi dom w Michałowicach w 2010r stan surowy otwarty Miałem ich w sumie z polecenia i faktycznie nie zawiodłem się . Umówiłem się na kompleksową obsługę wraz z dostawami wszystkich materiałów, tak że nic mnie nie obchodziło. Jakość obsługi naprawdę profesjonalna robota wykonana w terminie ( mimo że latem lało) bardzo zadowolony jestem szczególnie z dachu obróbki blacharskie aż miło popatrzeć. Właściciel firmy i budowlańcy pogadani i kumaci jak trzeba to doradzą . Żadnych problemów z rozliczeniami - rozliczałem się etapowo. Gwarancje wypisali na piśmie. Tak że do stanów surowych do budowy domu możesz brać ich w ciemno.

  5. #2045
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marcin172

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Michałowice
    Kod pocztowy
    31-610
    Posty
    2

    Domyślnie

    ZDECYDOWANIE BIAŁA LISTA. Firma Topbud z Węgrzc budowali mi dom w Michałowicach w 2010r stan surowy otwarty Miałem ich w sumie z polecenia i faktycznie nie zawiodłem się . Umówiłem się na kompleksową obsługę wraz z dostawami wszystkich materiałów, tak że nic mnie nie obchodziło. Jakość obsługi naprawdę profesjonalna robota wykonana w terminie ( mimo że latem lało) bardzo zadowolony jestem szczególnie z dachu obróbki blacharskie aż miło popatrzeć. Właściciel firmy i budowlańcy pogadani i kumaci jak trzeba to doradzą . Żadnych problemów z rozliczeniami - rozliczałem się etapowo. Gwarancje wypisali na piśmie. Tak że do stanów surowych do budowy domu możesz brać ich w ciemno.

  6. #2046
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Marcin, a ja Ci nie wierzę że byłeś ich klientem. Znowu mi śmierdzi kryptoreklamą.

  7. #2047
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Marcin, a ja Ci nie wierzę że byłeś ich klientem. Znowu mi śmierdzi kryptoreklamą.

  8. #2048

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Tym bardziej, że kod poczowy Michałowic to 32-091, wiem bo mieszkam

  9. #2049
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malina22

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-132
    Posty
    2

    Domyślnie Czarna lista Pro House Marcin Hruściak

    Najgorsza firma tynkarska "Pro House" Marcina Hruściaka z Fanisławic koło Kielc. Nie dość ze partacz to jeszcze złośliwy!!!! Nie polecam!!!!

  10. #2050

    Domyślnie

    Witam.
    Biała lista ELEKTRYK
    Zdecydowanie na białej liście wpisuję pana Łukasza tel. 502 739 924 okolice Wieliczki, Gdowa, Krakowa,
    Solidny, niedrogi, zajmuje się "papierkami", wykonuje: instalacje elektryczne, domofony, anteny itp.

    Jesteśmy bardzo zadowoli.
    Ostatnio edytowane przez anitavia ; 22-01-2011 o 20:35

  11. #2051
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krystyna M
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Kraków północ
    Posty
    121

    Domyślnie

    Czarna lista – pan Bogdan, fliziarz, okolice Wieliczki, 500631532

    Umówiony rok wcześniej. Jeszcze tydzień przed rozpoczęciem pracy prosi o zaliczkę (symboliczną) dla zabezpieczenia terminu. Dla nas to sygnał, że na pewno przyjdzie i boi się żeby go nie wyrolować. Poprzednią pracę wykonywał w domu obok i na bieżąco były dogadywane szczegóły. Dokładnie o umówionej godzinie w dzień rozpoczęcia pracy dzwoni i informuje, że nie przyjeżdża. Tłumaczy się chorobą, a przyciśnięty do muru przyznaje, że w ogóle nie ma zamiaru podjąć u nas pracy. W końcu udało się odzyskać zaliczkę, ale musieliśmy szukać nowego fachowca. A czas leci. Wystarczyło wcześniej powiedzieć, że ta robota mu nie pasuje i nie zawracać głowy. Jak najdalej od takich fachowców.
    Krycha

  12. #2052

    Domyślnie

    Witajcie
    Zamierzamy zacząć latem budowę i obecnie szukamy architekta do projektu indywidualnego. Spodobał się nam właściciel Mirpolu z Węgrzców, wycenia się na 7500zł. Czy to dobra cena? Czy ktoś z was miał z nim do czynienia (lub z ogóle z tą firmą)? A może macie namiary na innych projektantów, którzy podejmują się projektowania od zera, a nie tylko adaptacji? Potrzebny też będzie geodeta do mapek, na razie mam ofertę za 650zł brutto - Michał Nowosielski. Znacie? Rzetelny? Czy przy mapie można coś w ogóle spartolić?

  13. #2053
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał krystyna M Zobacz post
    Czarna lista – pan Bogdan, fliziarz, okolice Wieliczki, 500631532

    Umówiony rok wcześniej. Jeszcze tydzień przed rozpoczęciem pracy prosi o zaliczkę (symboliczną) dla zabezpieczenia terminu. Dla nas to sygnał, że na pewno przyjdzie i boi się żeby go nie wyrolować. Poprzednią pracę wykonywał w domu obok i na bieżąco były dogadywane szczegóły. Dokładnie o umówionej godzinie w dzień rozpoczęcia pracy dzwoni i informuje, że nie przyjeżdża. Tłumaczy się chorobą, a przyciśnięty do muru przyznaje, że w ogóle nie ma zamiaru podjąć u nas pracy. W końcu udało się odzyskać zaliczkę, ale musieliśmy szukać nowego fachowca. A czas leci. Wystarczyło wcześniej powiedzieć, że ta robota mu nie pasuje i nie zawracać głowy. Jak najdalej od takich fachowców.
    Witaj
    Mialam podobnie z wykonawca dachu ...... umowiony w marcu 2010 tydzien przed praca we wrzesniu 2010 podjechal na dzialke zaczal stawiac warunki min. cene chcial podniesc , zakaz robienia zdjec i to co najbardziej mi sie spodobalo zakaz wtracania sie do Jego pracy !!!!! , wszystko to powiedzial mojemu pelnomocnikowi , natomiast moich telefonow nie odbieral ..... zostawil mnie na przyslowiowym lodzie , projekt domu podrzucil mojemu znajomemu nie sam , ale przez swoja ciezarna zone ........ Bardzo niepowazne podejscie do klienta ..... Dobrze , ze jesien w przeciwienstwie do wiosny i lata okazala sie dobra pod wzgledem pogody i nowa ekipa zdolala uporac sie z dachem przed deszczem i zima ..... . Wlasciwie jest to dobra okazja zeby umiescic Go na czarnej liscie , nie mialam okazji sprawdzic jak wykonuje prace ........ na czarna liste trafia za co najmniej niepowazne podejscie do pracy i klienta .... .

  14. #2054
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    steniu

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    85
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Jak ktos potrzebuje elektryka ktory mysli a nie klepie instalki z projektu to ja moge polecic w 101% pana Mieczysława 695543226 ,musiałbym długo pisac alepowiem ze z nim i jego kumplem to miło siasc i wypic kawea robota zrobiona elegancko ,czysto i z głowa.
    Tak sie kostka zmieniała w cos co mozna nazwac DOM

    http://forum.muratordom.pl/blog.php?71019-steniu

  15. #2055

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuję kogoś do wykonania mebli kuchennych może ktoś z Was mógłby mi pomóc. Z góry dziękuję i pozdrawiam

  16. #2056
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renia77 Zobacz post
    Witam
    Poszukuję kogoś do wykonania mebli kuchennych może ktoś z Was mógłby mi pomóc. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Zapraszam do mojego podpisu

  17. #2057

    Domyślnie wykonawca płyty fndamentowej

    Witam,
    Czy ktoś z szanownych forumowiczów może polecić ekipę do wykonania płyty fundamentowej?
    Budowa na południowej stronie Krakowa.

    Pozdrawiam

  18. #2058
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Witam,
    potrzebuję namiar na firmę kamieniarską, gdzie można kupić marmur RainForest w dobrej cenie i go obrobić na płytę do kominka. Może być dalej od Krakowa, tylko żeby wycięcie i podklejenie nie kosztowało drugie tyle co ten kamień ;-(

    Drugie pytanie. Czy w tym roku tak bardzo podskoczyły ceny? Właśnie dostałam wycenę schodów drewnianych i balustrady z nierdzewki od Pana, który wykonywał takie same schody znajomym w zeszłym roku. I dowiedziałam się, że ceny od zeszłego roku wzrosły o 20%. Koszmar!!

  19. #2059
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MORHOT

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    292
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    W Krakowie na wylocie w stronę Myślenic - Krakstone. Powinni mieć.

  20. #2060

    Domyślnie

    Kazdy poleca swojego fachowca polece i ja swojego elektryka.
    Niestety nie bede podawac tel. publicznie jak ktos chce podam na priv

    Powiem w czym rzecz Pan Mariusz jest osoba dla tych ktorzy staraja sie ograniczyc koszty i w miare mozliwosci taniej postawic domek - co nie znaczy ze gorzej.

    U nas sytuacja wyglada tak, ze maz zadzwonil do niego umowil sie na wstepna wycene i w trakcie rozmowy elektryk zaproponowal zeby maz sam ulozyl kable a on przyjdzie wszystko ladnie zepnie podlaczy tablice, puszki itp. Sami kupilismy kable kuszki wedlug wskazowek od Pana Mariusza
    Oczywiscie maz dostal wszystkie wytyczne co gdzie i jak nalezy kabel polozyc, jak mocowac puszki itp.
    Gdy maz polozyl kable umowil sie w 2 dni zostalo wszystko spiete, zostala wystawiona gwarancja, protokol no i zrobione pomiary - czyli nie typowe przybicie pieczatki


    Ogolnie maz byl bardzo zadowolony bo lubi majstrowac no i przede wszystkim i dosc tanio to wyszlo. Wstepnie zalozenie bylo ze instalacja moze nas kosztowac maks 8 tys - w efekcie przekroczylismy nieznacznie polowe zaplanowanej kwoty

    Tak jak pisalam polecam p. Mariusza ale osoba ktore chca ograniczyc koszty budowy.
    Oczywiscie ma on swoich ludzi i wykonuje prace - ale ... tutaj cena jest bliska cenie rynkowej

    Pozdrawiam


    ps. przy okazji podbil instalacje urzadzen ktore wymagaly elektryka GRATIS

Strona 103 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony