dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 214
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 4265
  1. #241

    Domyślnie Czarna lista

    Witam,

    ja dodaję do czarnej listy firmę prowadzoną przez niejakiego Rafała Dziedzica z okolic Golkowic - zwiał z budowy w połowie rozszalowania ścian fundamentowych i poszedł na inną budowę zostawiając nas z rozkopaną budową i wypożyczonymi szalunkami!!!!!

  2. #242

    Domyślnie Re: DECOR

    Cytat Napisał jk69
    Polecam również:

    tynki maszynowo (ja robiłam gipsowe) - 601 247 356 - tanio i b.sprawnie
    Ten Pan rowniez u nas wykonywal tynki gipsowe. Moge Go z czystym sumieniem polecic. Wszystko sprawnie i fachowo, nie ma sie do czego doczepic.
    Dodam jeszcze ze sa slowni i punktualni, oraz bardzo dobrze po sobie sprzataja .

  3. #243

    Domyślnie

    to chyba ja mam pecha z tymi wykonawcami: na tynkach pana od jk69 po miesiącu: sufit nierówny, brak poziomów, okna tarasowe porysowane. Niestety wszystko wychodzi po czasie jak człowiek sie przyjrzy przez przypadek lub tynk podeschnie. Jedynie co mogę powiedzieć, że są słowni i pojawiają sie w terminie

  4. #244
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar maanmy
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    czarna lista JERZY PALAC - kryli dach to był koszmar , facet posiłkuje się pospolitym ruszeniem , unikać jak ognia !!!

    KATEGORYCZNIE ODRADZAM

  5. #245
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paweł Czernecki
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    410
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    40

    Domyślnie

    Myślę że jako wykonawcę stanu surowego mogę polecić Janusza Kozyrę tel.608417029.

    Tynkarze chwalili proste ściany. Szczegóły budowy znajdziecie w moim dzienniku.

    Mieliśmy jedynie drobny zgrzyt przy ostatnim rozliczeniu ale jak teraz na to patrze z pewnej perspektywy to można o tym zapomnieć.

  6. #246

    Domyślnie

    Czarna Lista: Janusz Marszalik z Brzączowic- Stolarz - miał zrobić meble kuchenne na koniec lipca tego oku. Wziął zaliczkę na fronty mebli i .... to wszystko co zrobił. Bujamy się z nim od tej pory ale miarka się przebrała. Gośc będzie miał sprawę o oszustwo. Trzymać sie z daleka od tej gnidy.
    Pozdrawiam,

    Mariusz

  7. #247
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piozare

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    8

    Domyślnie Ostrzeżenie

    witam,
    chcialbym ostrzec a wlasciwie przestrzec przed kontaktem z firmą Adampol, działającą na terenie Borzęcina, Babic itd.Niesumienni krętacze tak można ich nazwać.Wszystko pięknie było do momentu jak musieli coś zrobić. W perfidny sposób wystawili mnie do wiatru. Uwazajcie. Takich "wykonawców" należy wytępić. pozdrawiam.

  8. #248

    Domyślnie

    A lepiej by byli to sumienni krętacze ?

  9. #249

  10. #250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Biała lista:
    Polecam firmę brukarską SPEC-BRUK p. Krzysztofa Piotrowskiego (504 804 129). Podali przyzwoitą cenę, przyjechali w umówionym terminie, szybko i porządnie zrobili, co mieli zrobić.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #251
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA (bardzo biała )

    Elektryk Krzysztof Pałach, uwaga: mgr inż! Pracuje wraz ze swoim ojcem i 2 pracownikami.

    Naszego bliźniaka okablowali w 5 i pół dnia. Posprzątali po sobie, nie wymagają dokarmiania, nie piją i nie palą. Przyjeżdżają punktualnie wcześnie rano i w ogóle nie trzeba ich pilnować.

    Ceny negocjowalne. Aha, bezwatowcy. Tel.: 501 701 446

  12. #252

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,

    Czarna Lista - definitywnie

    http://www.dacholand.pl/ Firma z Gaja w Mogilanach.

    1) - ze mną Pani pogrywała sobie równo: dzwonie - pytam są cegły "xyz" kl.15 - tak są proszę przyjechać- zwalnia sie z pracy jade do banku po zaliczkę przyjeżdżam do składu. Pani przeprasza i mówi że dopiero mają być (!) Proszę zadzwonić za 2 dni.
    2) Podejście drugie: telefon są cegły "xyz" KL.15? Tak już są proszę przyjechać. Znowu zwalniam się z pracy - jadę do składu - i zgadnijcie co... tym razem cegły są ale tylko KL10.
    W moim przypadku było to tylko "dwóch razy sztuka"

    Trochę gorzej wypadła moja sąsiadka - ten sam skład.

    Zakupiła pustki w grudniu lub styczniu, dała zaliczkę (a może nawet całą kwotę) w kwietniu gdy zaczynała budowę wspaniałomyślna Pani ze składu poinformowała, że cena się zmieniła i musi dopłacić (!!!!) - no comments.

    Sprawa otarła się o prawnika i inne takie mniej przyjemne metody.

    Ludzie omijajcie z daleka to miejsce!!!

    Pozdrawiam

    Marcin

  13. #253
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    To niesamowite, co piszesz.

    Zaopatrywaliśmy się we wszystko do budowy dachu, także systemy kominowe, styropian, papę, okna dachowe i nie było z nimi żadnych problemów!
    Dachówki sprowadzali z Niemiec na telefon i również trzymali się terminów.

    Na dodatek dawali solidne upusty. Dlatego umieściłam Dacholand na Białej Liście.
    Aż mi się wierzyć nie chce...

  14. #254

    Domyślnie Uwaga na p. Bogdana Dziarkowskiego

    Uwaga na p. Bogdana Dziarkowskiego. Robi ciesielkę i pokrycia dachowe.
    tel 880 369 994. Uciekł z pieniędzmi zostawiając niedokończoną robotę. Pracował w wielu miastach w Polsce.

  15. #255
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    To niesamowite, co piszesz.

    Zaopatrywaliśmy się we wszystko do budowy dachu, także systemy kominowe, styropian, papę, okna dachowe i nie było z nimi żadnych problemów!
    Dachówki sprowadzali z Niemiec na telefon i również trzymali się terminów.

    Na dodatek dawali solidne upusty. Dlatego umieściłam Dacholand na Białej Liście.
    Aż mi się wierzyć nie chce...
    I ja również nie wierzę własnym oczom - naprawdę, bardzo mi się dobrze z Panią Edytą współpracowało - kupowałam tam dach i okna dachowe (i jakieś drobiazgi na dach typu rynny, blachy itd.) Jesli był jakiś problem z terminem, to zawsze byłam uprzedzana. obsługa super miła itd. Na czym to polega??????

  16. #256
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    może konkurencja?
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  17. #257

    Domyślnie

    niestety albo ma się pecha albo przywiązujemy zbytnią wagę do szczegółow, lub w miarę upływu czasu złe wrażenia zacierają się ale nie u wszystkich

  18. #258
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    albo może ktoś ze składu wybitnie miał złe dni.. albo był czysto złośliwy... ech... no zdarza się niestety
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  19. #259
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Mógł to być wyjątek, potwierdzający regułę

    Proszę, dzisiejsza fotka z kolejnej dostawy na telefon, z Dacholandu:



    Nie było nas rano w domu, więc sami otworzyli sobie bramę (już wiedzą jak ), wwieźli papę, puszki, szczotki i blachę, wszystko precyzyjnie ułożyli i zamknęli za sobą bramę bardzo dokładnie.

    Aż miło popatrzeć

  20. #260

    Domyślnie

    No cóż, to co napisałem jest (niestety) prawdą. Może to przez ten nerwowy okres na początku tego roku co pustaków brakowało, ale to nie usprawiedliwia zachowania jakie opisałem.
    PS Ja rozmawiałem z taką starszą Panią, wyglądała mi na właścicielkę. Może ta druga, młodsza zachowywała by sie normalnie.

    Pozdrawiam

    mziak

Strona 13 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony