dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 154 z 214
Pokaż wyniki od 3.061 do 3.080 z 4265
  1. #3061

    Domyślnie Elektryk

    Witam,

    Poprosze o numer telefonu

    Pozdrawiam

    Cytat Napisał ZosiaS Zobacz post
    Kazdy poleca swojego fachowca polece i ja swojego elektryka.
    Niestety nie bede podawac tel. publicznie jak ktos chce podam na priv

    Powiem w czym rzecz Pan Mariusz jest osoba dla tych ktorzy staraja sie ograniczyc koszty i w miare mozliwosci taniej postawic domek - co nie znaczy ze gorzej.

    U nas sytuacja wyglada tak, ze maz zadzwonil do niego umowil sie na wstepna wycene i w trakcie rozmowy elektryk zaproponowal zeby maz sam ulozyl kable a on przyjdzie wszystko ladnie zepnie podlaczy tablice, puszki itp. Sami kupilismy kable kuszki wedlug wskazowek od Pana Mariusza
    Oczywiscie maz dostal wszystkie wytyczne co gdzie i jak nalezy kabel polozyc, jak mocowac puszki itp.
    Gdy maz polozyl kable umowil sie w 2 dni zostalo wszystko spiete, zostala wystawiona gwarancja, protokol no i zrobione pomiary - czyli nie typowe przybicie pieczatki


    Ogolnie maz byl bardzo zadowolony bo lubi majstrowac no i przede wszystkim i dosc tanio to wyszlo. Wstepnie zalozenie bylo ze instalacja moze nas kosztowac maks 8 tys - w efekcie przekroczylismy nieznacznie polowe zaplanowanej kwoty

    Tak jak pisalam polecam p. Mariusza ale osoba ktore chca ograniczyc koszty budowy.
    Oczywiscie ma on swoich ludzi i wykonuje prace - ale ... tutaj cena jest bliska cenie rynkowej

    Pozdrawiam


    ps. przy okazji podbil instalacje urzadzen ktore wymagaly elektryka GRATIS

  2. #3062
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post
    ulkap - chodzi Ci pewnie o tą listę:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4056112
    Basiu, dziękuję Ci stokroć, właśnie o to chodziło. Pozdrawiam!
    Home sweet home!

  3. #3063
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Trymi
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Niepołomice
    Posty
    256

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trymi Zobacz post
    Ja niestety muszę dodać sporą łyżkę dziegciu do zachwytów nad STOLARZEM - Panem Maciejem z okolic Tarnowa (Pan Maciej tel. 694 933 557).
    Schody zrobił ładne, przyznaję ale barierki balkownowe z klejonego (!) drewna egzotycznego rozpadają się już po jednej zimie. Kosztowały niemało ale miały być trwalsze niż dom. NIestety na klejeniu sie rozchodzą. Najgorsze jest podejscie Pana Maćka, który zupełnie nie reaguje na moje reklamacje. Ignoruje telefony. A szkoda bo wydawał się być solidnym wykonawcą.
    Chyba jego sława go przerosła.
    EDIT: Pan Maciej się odezwał i zaproponował, że zapłaci na nowe barierki, które sobie zamówie. Tak więc sprawa się rozwiązała pomyślnie!

  4. #3064
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    IvanS

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    46
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tarnów i okolice - dobry stolarz kuchenny potrzebny.

    jak by ktoś miał namiary to poproszę

  5. #3065
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trymi Zobacz post
    EDIT: Pan Maciej się odezwał i zaproponował, że zapłaci na nowe barierki, które sobie zamówie. Tak więc sprawa się rozwiązała pomyślnie!
    Maciek -baardzo konkretny wykonawca!

  6. #3066
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał IvanS Zobacz post
    Tarnów i okolice - dobry stolarz kuchenny potrzebny.

    jak by ktoś miał namiary to poproszę
    Namiar na solidnego wykonawce przeslalam na Twojego priva

  7. #3067
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Katarinka1002

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Skawina
    Kod pocztowy
    32-050
    Posty
    1

    Domyślnie

    Polecam pana Bogdana Stępskiego ze Skawiny. Widać że zna się na swoim fachu. Pracę wykonuje żetelnie i z pełną dokładnością. Potrafi wykonać wszystko. Wykonywał umnie sufity podwieszane, rigipsy,oraz malowanie. Z każdego etapu swojej pracy robi dokumentację zdjęciową. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Gorąco polecam, bo naprawdę warto. Numer kontaktowy do pana Bogdana jesli ktoś jest zainteresowany 501 075 307.

  8. #3068

    Domyślnie

    Czyżby autoreklama

  9. #3069
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar lazior
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    okolice Krakowa
    Kod pocztowy
    23-741
    Posty
    46

    Domyślnie

    Witam! Poszukuje kogoś z okolic bochni, Gdowa kto zamontuje alarm. Mieszkam w gminie Łapanów w małopolsce
    Potrzebny od zaraz.

  10. #3070

    Domyślnie

    Witam
    Do białej listy chciałem dorzucić moją ekipę od stanu surowego. Ekipa Pana Grześka z okolic Lubnia była już tu polecana (tel. 600975394). Jako że sam skorzystałem i jestem zadowolony z ich usług to polecam dalej. Ekipa zajęła się u mnie całym stanem surowym, od fundamentów, ścian, dachu z pokryciem, przez montaż okien dachowych, rynien, na ściankach działowych kończąc. Co mi się podobało to ich dokładność, sprawność – wykonanie bramy wjazdowej czy drzwi wejściowych do budynku to dla nich żaden problem, doświadczenie – parę razy skorzystałem z dobrych podpowiedzi. Ekipa jest w stanie dostosować się do wymagań inwestora i nie forsuje na siłę swoich rozwiązań. Co ostatnio mnie ucieszyło to komentarz od ekipy wykonującej tynki ze chłopaki się postarali.
    Do białej listy dorzucam również skład budowlany Dorbud w Niepołomicach. Mają duży wybór materiałów, dobre ceny, terminowość dostaw, elastyczność w stosunku do klienta. Współpraca układa się po prostu dobrze.
    Pozdrawiam

  11. #3071

    Domyślnie

    Poszukuje dobrej, sprawdzonej i polecanej ekipy do budowy domu w okolicach Krakowa (w stronę Wadowic). Najlepiej, aby ekipa miała doświadczenie w budowie ścian jednowarstwowych w systemie Dryfix. Czy ktoś może mi polecić kogoś. Będę bardzo wdzięczna za namiary na Wasze ekipy o ile byliście z nich bardzo zadowoleni.
    Pozdrawiam
    Katka

  12. #3072
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar effa_s
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    26
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    szukam kierownika budowy pracujacego w okolicach Kocmyrzowa. Zalezy mi na jego zaangazowaniu i sensownym podejsciu do inwestorow. Ktos moglby polecic odpowiednia osobe?
    Moja Lukrecja 2 z Archonu: dziennik budowy, galeria

    Galeria w Picasie

  13. #3073
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waw11

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał południowa Zobacz post
    Witam chciałem napisać że dla mnie do czarnej listy można zaliczyć firme Artmix z Krakowa,niezaczeliśmy nawet z nimi współpracy,ponieważ własciciel pan Artur Wawrzeń,podał pierwsza wycene 27tys. po 5 miesiach po ponownym kontakcie oznajmił 2krotnie ze nie rzuca słów na wiatr i postara sie trzymac blisko ustalonej ceny,po czy nastepna cena nagle okazała sie 40tysiącami,zaczął tłumaczyc ze ceny moga zwariowac na wiosne itd. (śmiech),nasze "negocjacje" trwały 3 dni i jeszcze sie nie skonczyły na dobre, po czym napisał ze 40tys to ostateczna cena i oznajmił że na wczesna wiosne termin juz został zajety,więc mało profesionalne zachowanie...no cóż bywa i tak.
    No to się Gość zemścił za to, że nie znalazł frajera. No cóż bywa i tak.........

  14. #3074

    Domyślnie

    Cytat Napisał waw11 Zobacz post
    No to się Gość zemścił za to, że nie znalazł frajera. No cóż bywa i tak.........
    W sumie masz racje. Albo cena mi odpowiada i kupuje albo nie i nie kupuje. Gość przez prawie pół roku szukał niższych cen a jak się okazało że nie znajdzie to wrócił z powrotem. Pewnie gdzie indziej zapłacił 50tyś
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  15. #3075
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ewelina P

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Rudawa
    Kod pocztowy
    32-064
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Wlaśnie jestem w trakcie remontu poddasza i muszę podzielić się z Wami namiarem na pierwszą firmę od rozpoczęcia prac - TYNK TECH z Krzeszowic P. Kuciel, z usług której jestem bardzo zadowolona i mogę ją polecić każdemu kto chce mieć świetnie zrobione tynki maszynowe, dla kogo liczy się fachowe podejście, najwyższa jakość usług i terminowość.
    Jestem pod ogromnym wrażeniem całej ekipy, która właśnie skończyła u mnie pracę i jestem przekonana, że każdy kto zdecyduje się na jej usługi będzie zachwycony.
    Za tydzień rusza u nas kolejna ekipa, tym razem z wylewkami maszynowymi - oczywiście dam znac

  16. #3076

    Domyślnie

    do białej listy dopisuje jeszcze meblarzy www.broka.pl - zrobili mi szafy przesuwne w 2 pokojach - bardzo dobra cena i wszystko gra
    właśnie teraz będę zmawiał u nich jeszcze meble kuchenne

  17. #3077

    Domyślnie dobry hydraulik KRAKÓW

    Ja z kolei mogę polecić dobrego hydraulika z Krakowa, pana Jarka Kucharczyka. Naprawdę zna się na rzeczy. Korzysta ze specjalistycznego sprzętu wysokiej jakości, dzięki czemu może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nr telefonu do tego pana: 518 515 551.

    Pozdrawiam.

  18. #3078
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jasko11

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2

    Domyślnie

    Z przykrością muszę sie całkowicie nie zgodzić z pozytywną opinią na temat robót Pana Frosztęgi. Wykonywał on kuchnię u nas w mieszkaniu oraz kilku jeszcze znajomych i niestety u wszystkich było podobnie. Meble zrobione co prawda dosyć tanio, ale i byle jak , niedokładnie i raczej nieładnie...
    Absolutnie odradzam wszystkim, którym zależy, aby ich kuchnie wyglądała dobrze

  19. #3079
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar olasosenko
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Witam bardzo proszę o namiary na sprawdzonego fliziarza w aKrakowie lub Wieliczce!
    Wariatka buduje dom...z marzeń i chmur...

    Dziennik Sosenki
    Komentarze

  20. #3080

    Domyślnie

    Czy ktoś poleci solidną i sprawdzoną ekipę od kostki brukowej/granitowej ??

Strona 154 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony