dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 161 z 214
Pokaż wyniki od 3.201 do 3.220 z 4265
  1. #3201

    Domyślnie

    Do czarnej listy chciałbym dodać brukarza Pana Artura Piotrowskiego z firmy AJO. Specjalizują się w układaniu kostki brukowej. Byłem z nim umówiony na 300m2 podjazdu. Uzgodniliśmy że wszystko ma być wykonane do końca października bo taki mam termin pozwolenia. Oczywiście zapewniał, że bez problemu zdąży. Czekałem na niego 4 miesiące. Najpierw był w szpitalu potem maszyna mu się przewróciła i był w Niemczech po części, potem ekipa miała wypadek i połowa pracowników w szpitalu potem znowu on w szpitalu itd. Na dwa tygodnie przed końcem października dowiaduje się że tego nie zrobi. Nie polecam.

  2. #3202
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    konrad_30

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Niepołomice
    Posty
    1

    Domyślnie

    ELEWACJA. Polecam usługi Pana Staszka Wisniewskiego. W zeszłym roku robił elewacje mojego domu która została zrobiona bardzo dobrze. Przed rozpoczęciem prac wszystko zostało gruntownie zabezpieczone łącznie z nadbitka która miałem już zrobioną i pomalowaną. Po każdym dniu pracy wszystkie odpady, śmieci itp. były zbierane także wokół budynku było czysto i tak co dziennie. Pan Stanisław był codziennie na budowie ( cały dzień) i miał na wszystko oko, gdy wyszedł mały problem z wykuszem został od razu rozwiązany. Pracownicy p. Staszka zdyscyplinowani, widać że wiedza kto rządzi, i przede wszystkim znają się dobrze na tym co robią. Materiał zamawiałem sam jednak gdy czegoś brakło nie było problemu żeby p. Staszek wsiadł w swoje auto i pojechał na skład, tak samo z tynkiem zamawiałem ja a przywiózł p. Staszek. Jak wspomniałem materiał kupowałem i zamawiałem sam jednak nie było żadnego marnotrawstwa. Zawsze doradzał gdy mieliśmy jakieś wątpliwości czy zrobić tak czy tak. Po tak dobrze zrobionej elewacji i przy tak dobrej ekipie zdecydowaliśmy polecić p. Staszka koleżance która w tym roku skorzystała z jego usług i również tak jak my jest bardzo zadowolona z elewacji swojego domu. Zapraszam do mnie, chętnie pokaże wykonana elewacje przez p. Staszka.
    U mnie SNIEŻNO BIAŁA LISTA.
    Ostatnio edytowane przez konrad_30 ; 17-12-2014 o 11:20

  3. #3203

    Domyślnie

    Proszę o polecenie firmy do tynków i wylewek (mogą być firmy które robią obie prace mogą być też osobno od tynków i osobno od wylewek).
    Wiem że SuperTynki są super, ale szukam jakiejś alternatywy.
    Budowa na północy Krakowa.

  4. #3204

    Domyślnie

    Kolejny brukarz do czarnej listy: Pan Tomasz Marel z firmy Marel Bruk. Specjalizuje się w kostce granitowej. Przez 2 miesiące wodził mnie za nos. Co tydzień miał rozpocząć pracę za tydzień. Nie odbiera telefonów. Nie polecam.

    Czy ktoś może polecić brukarza od kostki granitowej? Na dwóch już się sparzyłem. Mam do ułożenia 250m2. Dziękuję.

  5. #3205
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Orchidea55

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    z tąd i owąd
    Posty
    5

    Domyślnie

    I ja dorzucę swoje trzy grosze do opinii na temat pracy ekipy p. Stanisława.
    Wybraliśmy tą ekipę dzięki opiniom z forum, p.Staszek przyjechał, wycenił i umówiliśmy się na termin rozpoczęcia prac. Okazało się, że może u nas być wcześniej niż w umówionym terminie, co nas ucieszyło, ale prosiliśmy o telefon tydzień wcześniej żeby zamówić materiały.
    Nastała cisza, aż do mojego telefonu w sprawie sprecyzowania co konkretnie mamy zamówić i nagle okazało się, że p.Staszek cytuje: "wchodzę do Państwa jutro", bez wcześniejszego uprzedzenia, tym samym bez materiałów... Ostatecznie "wszedł" kilka dni później.
    Prace trwały ok.2 tygodnie, efekt końcowy można powiedzieć, że jest ok. Natomiast chciałem zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw dotyczących ekipy:
    1. Pan Stanisław mimo że jest dość uprzejmy, chyba ma za dużo zleceń, bo pracował "na dwa fronty" na dwóch budowach, przez co ekipa którą zostawiał u nas na budowie "koczowała" od 7 rano, a czasami nawet wcześniej do późnych godzin w zasadzie nocnych, bo odbierał ich ok. 22-23. Zatem panowie przez kilka godzin nudzili się czekając na szefa.
    2. Pan Staszek lubi sobie ułatwiać pracę, dlatego przy wszelkich trudnościach napotkanych po drodze, winę widział tylko u innych wykonawców, zamiast skupić się na rozwiązaniu problemu. Często jego sugestie wymagały dodatkowych zakupów materiałów, które nie zostały później użyte...
    3. Ochota do prac wykraczających poza pewien schemat była też bardzo marna. W efekcie pod wiatą na ścianie mamy na wierzchu "pętelkę" z kablem antenowym, gdyż panowie zamiast go wcisnąć pod styropian, stwierdzili że mogę sobie podciąć belkę drewnianą żeby to schować przed kładzeniem styropianu. Pewnie bym to sam zrobił, tyle tylko że powiedziano mi o tym wieczorem, a z rano już był kładziony styropian. Zresztą naprawdę prościej było to schować pod styropianem tak jak inne instalacje...Tylko komuś się nie chciało...
    4. Ocieplenie budynku, to dość brudzący temat, ale syf jaki pozostawiła po sobie ekipa w udostępnionym garażu... szkoda gadać. Przy okazji rozbito mi kilka rzeczy, mimo że była tak składowane iż nie było prawa aby coś im się stało...
    5. Zniszczenie materiału, który można było zwrócić, m.in. styropianu, bo panowie wykorzystali go jako podkłady zamiast drabin czy rusztowania. Zamawianie też nieadekwatnych ilości drobnych rzeczy, których nie da się już zwrócić. Zmarnowanie kilkunastu metrów podbitki, a w zasadzie desek i lakieru, gdyż pomalowano deski które były do odrzutu, a które mogliśmy wymienić na dobre...
    6. I niestety na koniec najbardziej przykra sprawa - zniknęła pianka montażowa, która została zakupiona ekstra bo ponoć brakowało, obawiam się że przy okazji też "zginęły" inne drobiazgi...

    Dlatego reasumując, była to najgorsza ekipa jaka u nas pracowała, a było ich sporo. Z przykrością stwierdzam, że choć jakość robót jest do przyjęcia, to niestety dla p.Stanisława nie liczy się dobro klienta, tylko kasa... Zresztą podkreślał to wielokrotnie, niby w żartach. Tylko żart śmieszy raz, może dwa...
    Nie wiem też czym wytłumaczyć fakt "zaginionych" przedmiotów. Przez rok na budowie nie zginęło nic, nawet jak nie było zabezpieczone. Może ktoś powie, że to drobiazgi? Ja powiem, w profesjonalnej ekipie takie sytuacje nie mają miejsca !!!

    Z przykrością też stwierdzam, że nie do końca należy sugerować się opiniami wystawionymi przez użytkowników forum, którzy mają status OLIMP FORUM...

    Dlatego kończąc, sugeruję wszystkim kolejnym klientom firmy, aby bacznie przyglądać się pracy tej ekipy i najlepiej rozliczać ich z najdrobniejszych rzeczy, sugeruję też ustalać z nimi plan pracy aby móc zawczasu coś skorygować.

    Tak że niestety ale CZARNA LISTA
    Czyli niestety potwierdziły sie wszystkie moje obawy. Krakus73 równie dobrze mógłbym podpisać się pod Twoim tekstem tak jakbym sam go pisał. U mnie co prawda nic nie zginęło, albo tak dokładnie nie sprawdzałem, ale pod wszystkimi innymi uwagami się podpisuję, łącznie z "żartami" szefa ekipy.
    Pozdrawiam
    Czytam i nie wierzę że chodzi o ta sama osobę. Pan Staszek w zeszłym roku robił elewacje mojego domu i to co tu czytam w głowie mi się nie mieści. Na początek chciałem uprzedzić że nie jestem w żadnej sytuacji rodzinnej i innych takich z p. Stanisławem. Elewacja mojego domu została zrobiona bardzo dobrze, przed rozpoczęciem prac wszystko zostało gruntownie zabezpieczone łącznie z nadbitka która miałem już zrobioną i pomalowaną. Po każdym dniu pracy wszystkie odpady, śmieci itp. były zbierane także wokół budynku było czysto i tak co dziennie. Pan Stanisław był codziennie na budowie ( cały dzień) i miał na wszystko oko, gdy wyszedł mały problem z wykuszem został od razu rozwiązany. Pracownicy p. Staszka zdyscyplinowani, widać że wiedza kto rządzi, i przede wszystkim znają się dobrze na tym co robią. Materiał zamawiałem sam jednak gdy czegoś brakło nie było problemu żeby p. Staszek wsiadł w swoje auto i pojechał na skład, tak samo z tynkiem zamawiałem ja a przywiózł p. Staszek. Jak wspomniałem materiał kupowałem i zamawiałem sam jednak nie było żadnego marnotrawstwa. Zawsze doradzał gdy mieliśmy jakieś wątpliwości czy zrobić tak czy tak. Nic, podkreślam nic na budowie nie zginęło. Po tak dobrze zrobionej elewacji i przy tak dobrej ekipie zdecydowaliśmy polecić p. Staszka koleżance która w tym roku skorzystała z jego usług i również tak jak my jest bardzo zadowolona z elewacji swojego domu. Zapraszam do mnie, chętnie pokaże wykonana elewacje przez p. Staszka, zresztą koleżanka również.
    Także u mnie BIAŁA LISTA.
    U mnie też było ok. tak że polecam

  6. #3206

    Domyślnie

    Cytat Napisał Storczyk007 Zobacz post
    Proszę o polecenie firmy do tynków i wylewek (mogą być firmy które robią obie prace mogą być też osobno od tynków i osobno od wylewek).
    Wiem że SuperTynki są super, ale szukam jakiejś alternatywy.
    Budowa na północy Krakowa.
    Co do wylewek polecam firmę Poltynk robili mi wylewki w piwnicy - super równe czego nie mogę powiedzieć o wylewach "supertynkow" które mam na parterze i pietrze kontakt Konrad 667 955 496
    [email protected]
    DDE

  7. #3207
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamzzz

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    195

    Domyślnie

    Czas podsumować rok budowy .
    Z całej budowy najbardziej jestem zadowolony z ekipy która robiła mi stan surowy. Pracuje za granicą i budowali pod moją nieobecność, na budowie byłem chyba 2 dni. Praktycznie nic mnie nie interesowało w czasie budowy, cześć materiałów typu więźba, płyty i inne pierdoły załatwiał pan Mateusz i co ważne w dobrych cenach. Mimo młodego wieku jest to człowiek doświadczony i odpowiedzialny, dbający nie tylko o swój interes ale tez o dobro inwestora.Każdy kto buduje zdalnie tak jak ja wie ile znaczy dobry wykonawca.Cenowo nie byli najtańsi ale nie załuje żadnej złotówki wydanej na robociznę.
    Co do samej wykonanej pracy to naprawdę jest ok. Mury super równe, żelbety czyli wieńce, słupy i nadproża również równo zrobione, dach wykonany starannie. Podsumowując godni polecenia
    Biała lista-Madejbud z miejcowości Pcim. Mateusz Madej 607134648

    Pan Patryk Ignaczak z hurtowni 3wdb z Oświęcimia. Kupiłem u nich materiały w bardzo dobrych cenach. Silikaty kupiłem taniej niż w najtańszym sklepie internetowym, siatkę zbrojeniową z transportem taniej niż na Allegro bez, xps- a taniej nie widziałem, i ostatnio styropian i wełnę tez w bardzo dobrych cench. Najważniejsze to negocjowanie cen. Towar zawsze na czas i taki jak powinien być, wzorowy kontakt, widać ze temu Panu zależy na klientach.
    600421837

    Do białej listy dopisze tez elektryka. Pan Zbigniew Sładek instaler. Praca wykonana fachowo, szybko i tak samo pan Zbigniew wszystko załatwił sam. Moja rola ograniczona została tylko do rozplanowania instalacji co gdzi chce mieć ( z pomocą elektryka) i na końcu zapłaty za wykonaną prace. Pan Zbigniew zorganizował wszystko łącznie z kompletem materiałów typu kable, peszle, rozdzielnia, cały odgrom, otok, szpilki i masę pierdółek, załatwił też koparkę i wszystko dobrał w czasie. Jedyne zastrzeżenia mogę mieć do sposobu kucia bruzd. W paru miejscach na cienkich ścianach wypchali mur z drugiej strony.
    Niedogadalismy tez sprawy puszek które zostały zbyt płytko osadzone. Choć to chyba moja wina bo mówiłem ze tynk będzie cienkowarstwowy.
    Całość elektryki i odgromu wyszło 14 tys. Niby drogo ale w tym mam full. Elektryka, odgrom, kabel zasilający 80 m i prace wykonana dobrze i kompleksowo.
    W tym roku podstawowa cena u pana Zbigniewa to było 30 zł za punkt .
    692121797

    Betoniarnia smolbet ze smolic. Beton odpowiedniej konsystencji, odpowiedniej ilości i bardzo dobrej cenie. Biała lista

    Czarna lista. Betoniarnia podolsze koło zatora. Pierwsza gruszka dziwnie rzadka i małej pojemności zreszta kolejne tez nie takiej knsystencji jak powinny. Dodatkowo drożej niż u konkurencji.

    Tynki. Supertynki. Nie wiem jak maja wyglądać prawidłowo wykonane tynki wiec co do jakości ścian nie mogę się wypowiedzieć. Jedynie zastrzeżenia mogę mieć do tego ze zatynkowali ok 40 puszek. Na plus dla firmy jest to ze zaproponowali ze przyjadą i znajdą ale na szczęście udało mi się znaleść osobiście.
    Nie wiem czy wszystkie firmy tynkarskie maja w umowach zapisane normatywne zużycie materiału na 100 m2.
    U mnie przy równych ścianach ( oprócz jednej) była prawie tona naddatku. Najważniejsza ze ściany trzymają piony i płaszczyzny.
    Poniewaz jest to firma z aspiracjami do najlepszej na rynku uczciwie muszę umieścić ją na szarej liście. Głównie za te puszki i małe niedociągnięcia . Takiej firmie nie powinno to się przydażyć. Na szczęście pan Tomasz nie chowa głowy w piasek i jest gotowy poprawić wszystko co wybrednemu inwestorowi (czyli mi) się nie podoba. Prace zostały wykonane szybko i sprawnie.
    Drugi raz tez bym ich wziął z tym ze byłbym podczas tynkowania i pilnował szczegółów.
    Ostatnio edytowane przez adamzzz ; 30-12-2014 o 15:41

  8. #3208
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar gosia.kraków
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    39
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    dodaję do mojej białej listy:
    fliziarza Adama Kędziora
    parkieciarza Pawła Sudera
    hydraulika Adama Cyrka
    zakład instalacji sanitarnych Tomasza Chmiela (robił przyłącz wody i kanalizacji)
    Ostatnio edytowane przez gosia.kraków ; 05-03-2015 o 15:01

  9. #3209
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar gosia.kraków
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    39
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Moja biała lista na chwilę obecną:
    stan surowy: Stanisław Kursa
    ocieplenie domu: liderstan.pl Stanisław Kursa z ekipą
    gładzie: liderstan S. Kursa
    tynki : poltynk Tomasz Olszewski
    dzwi zewnętrzne firmy wiatrak , parapety i itp. : firma"Nasze okna", Elżbieta Leśniak

  10. #3210
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Firenze

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-040
    Posty
    4

    Domyślnie Czarna

    Cytat Napisał joanka77 Zobacz post
    CZARNA:

    Szczerze ODRADZAM firmę DREWEX z Krakowa, a o szczegółach napiszę wkrótce.
    Także szczerze odradzam tę "firmę" .. Całkowity brak profesjonalizmu, "olewanie" Klienta, nieterminowość. Nie polecam.

  11. #3211
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Firenze

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-040
    Posty
    4

    Domyślnie

    BIAŁA: Polecam DACHOLAND z Mogilan! Nas obsługiwał p. Rafał. Profesjonalnie, szybko, terminowo, dobre ceny i przede wszystkim bez nerwów. Szczerze POLECAM.

  12. #3212
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Cherii

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-376
    Posty
    1

    Domyślnie CZARNA Lista

    Do CZARNEJ listy wykonawców w małopolsce dodać należy ekipę Pana Jacka Armaty z Tomaszowic pod Wieliczką.
    Mega nierzetelny facet. Naobiecywał, uzgodniliśmy i podpisaliśmy Harmonogram rzeczowo - finansowy i na tym by się skończyło. Zostawił Nas na początku robót I etapu wykonania piwnic i nawet nie zdążyliśmy przed zimą wyjść z ziemi. Okazało się, iż ma niewielkie moce przerobowe a podjął się zbyt wielu budów.
    Tak na marginesie Pan Armata jak się później okazało nie ma żadnej zarejestrowanej firmy, gdyż zdołał ją zamknąć pod koniec 2012 o czym nie raczył poinformować.
    Pomimo, iż trafił do Nas z polecenia szczerze NIE POLECAM.

  13. #3213
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Katarzyna9

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Łapanów
    Kod pocztowy
    32-740
    Posty
    3

    Domyślnie

    Również gorąco polecam firmę LIDERSTAN !!!! Nie spotkałam się jeszcze z tak solidną firmą, która wykonuje prace tak dokładnie, fachowo i za niewielką cenę patrząc przez pryzmat końcowych efektów. Potrafią zrobić wszystko, od fundamentów, dachu, po regipsy czy elewacje. Zaufałam im przy każdej pracy budowlanej i się nie zawiodłam. Zajrzyjcie na ich stronę internetową, bo warto: liderstan.pl
    Mogę z czystym sumieniem polecić i bez porównania z innymi firmami,z którymi miałam do czynienia.

  14. #3214
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Pierwszy post i od razu reklama - ech można by to troszku kulturniej robić a nie tak na pałę i po oczach....

  15. #3215
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Katarzyna9 Zobacz post
    Również gorąco polecam firmę LIDERSTAN !!!! Nie spotkałam się jeszcze z tak solidną firmą, która wykonuje prace tak dokładnie, fachowo i za niewielką cenę patrząc przez pryzmat końcowych efektów. Potrafią zrobić wszystko, od fundamentów, dachu, po regipsy czy elewacje. Zaufałam im przy każdej pracy budowlanej i się nie zawiodłam. Zajrzyjcie na ich stronę internetową, bo warto: liderstan.pl
    Mogę z czystym sumieniem polecić i bez porównania z innymi firmami,z którymi miałam do czynienia.
    Panie Stanislawie z Pana strony info:
    Stanisław Kursa – właściciel firmy


    Kobylec 252
    32-740 Łapanów
    tel:

    i teraz konfrontujac to z informacjami zawartymi w profilu:
    Katarzyna9

    WITAJ, czytaj i pytaj...
    ZarejestrowanyJan 2015SkądŁapanówKod pocztowy32-740




    Smiem myslec, ze 32-740 Łapanów jest metropolia wielkosci no najmniej Warszawy, skoro takiiiii zbieg okolicznosci nastapil, ze firma z Lapanowa jest polecana przez jednopostowca z Łapanowa. Wikipedia mowi ze łapanów w 2006r mial 1000 mieszkanców...
    No cud nad cudy sie wydarzył, ze akurat Katarzyna z Łapanowa poleciła Stanisława z Łapanowa

    Są 2 mozliwości:
    1 - wydarzył się cud
    2 - ma Pan Panie Stanisławie wszystkich forumowiczów za skończonych idiotów

    Natomiast skoro taki Pan jest rewelacyjny - zapraszam serdecznie do wspolpracy jako moj podwykonawca. Tyle ze ja oczekuje od Pana tylko wykonania elewacji - bo w tym jestem wyspecjalizowany. Jak ktos jest od wszystkiego - to jest do niczego... no ale moze sie myle?
    Powaznie - jak chce Pan wspolpracowac - zapraszam - w zakresie ETICS na materiałach takich jak w mojej stopce.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 08-01-2015 o 21:31
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #3216
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Katarzyna9

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Łapanów
    Kod pocztowy
    32-740
    Posty
    3

    Domyślnie

    Proszę nie oceniać mnie swoją miarą. Mam prawo wyrazić swoje zdanie i to robię. Jeśli sprawdza Pan dane to proszę dokładnie,pan Stanisław nie jest z Łapanowa. Poza tym co w tym dziwnego, że wybrałam osobę z mojego otoczenia? A co do elewacji to proszę się kontaktować z Panem Stanisławem,bo mnie to nie dotyczy. Poza tym co w tym dziwnego, że jest fachowcem w każdej dziedzinie? Dla chcącego nic trudnego- ale widocznie dla Pana to problem Mimo wszystko pozdrawiam.

  17. #3217
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Pani Katarzyno, nic prostszego by uwiarygodnić swoje opinie - proszę stworzyć własny wątek, opowiedzieć co i jak i z czego było robione. Tu przybywa zbyt wiele osób robiących dokładnie to, co Pani. W dodatku poprzedni Pani wpis jest dość standardowo brzmiący, stąd nieufność Forumowiczów. Fachowiec wieloczynnościowy to często zmora budujących, choć perełki też się wśród nich trafiają.

  18. #3218
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Katarzyna9

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Łapanów
    Kod pocztowy
    32-740
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Pani Katarzyno, nic prostszego by uwiarygodnić swoje opinie - proszę stworzyć własny wątek, opowiedzieć co i jak i z czego było robione. Tu przybywa zbyt wiele osób robiących dokładnie to, co Pani. W dodatku poprzedni Pani wpis jest dość standardowo brzmiący, stąd nieufność Forumowiczów. Fachowiec wieloczynnościowy to często zmora budujących, choć perełki też się wśród nich trafiają.
    Pani Dorko, tak też miałam zrobić, lecz teraz stwierdzam,że to bez sensu udowadnianie komuś na siłę,że ja to ja. Może i mój wpis był standardowo brzmiący, jednak wyraziłam poprostu swoją szczerą opinię na temat firmy,z której jestem bardzo zadowolona, bo myślałam, że o to też chodzi na tym forum. Ale patrząc tym tokiem myślenia czy nie powinniśmy podejrzewać każdej osoby wyrażającej negatywne zdanie na temat danej firmy, że to konkurencja?
    A co do firmy to nikt nikomu nie nakazuje wybierać firmy, a mój wpis chyba nie zrobił nikomu krzywdy? Chciałam polecić solidną firmę, ale jeśli ktoś oskarża mnie o podszywanie się pod kogoś, to widocznie jestem zbyt uczciwą osobą, która trafiła na nieodpowiednie forum.
    Życzę fachowców i pozdrawiam

  19. #3219
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Pani Katarzyno
    W takim ukladzie jezeli na prawde Pani intencje byly czyste i jest to firma godna polecenia - przepraszam najmocniej. nie mniej jednak prosze poinformowac Pana Stanislawa o tym wpisie i powaznie niech sie do mnie odezwie. Bardzo chetnie skorzystam z jego uslug w zakresie docieplen budynkow - jezeli jest faktycznie tak dobry jak Pani pisze - na 100% sie dogadamy i nawiazemy dlugofalowa wspolprace.
    Dla mnie tez zmora jest znalezienie dobrych ludzi do pracy pomimo bardzo godziwej stawki jaka proponujemy pracownikom i firmom podwykonawczym.

    Reakcja na wpis byla dosc standardowa, kazdy kto jest na tym forum dluzej niz rok widzial setki wpisow autoreklamy jednopostowcow. Stad tez jezeli aktycznie jest to jedno z setek autentycznych polecen - przepraszam najmocniej - nie takie mialem intencje
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 09-01-2015 o 20:56
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #3220
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    I jeszcze jedna uwaga: na forum jest iluś wykonawców, producentów i tak dalej. Pojedyncze chyba tylko istoty wchodziły i krzyczały: "narody klękajcie bo ja jestem najlepszy w tym co robię". Można być rewelacyjnym - ale zawsze trafi się ktoś kto coś może zrobić lepiej. Poza tym to czy ktoś wie co mówi, bez problemu można zweryfikować zadając kilka pytań: a po co, a dlaczego, a jak.
    Przecież można na FM wrzucić kilka zdjęć to robił pan XY - u mnie, wtedy siądą teoretycy i fura praktyków i albo pocmokają z zadowoleniem albo objadą jak pewnego burego zwierza. Prosimy o zdjęcia.

Strona 161 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony