dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 163 z 214
Pokaż wyniki od 3.241 do 3.260 z 4265
  1. #3241
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Brak listew dylatacyjnych - przyokiennych więc są pęknięcia...



    A tak po prawdzie to tylko tynk a nie gładź. Coś chyba w tym jest że tynkarz za swoją pracę dostaje 20zł z materiałem a gładzie robi się za 20-25zł i to bez materiału.
    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 19-02-2015 o 07:50
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  2. #3242
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamzzz

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    195

    Domyślnie

    To okurat jest niedokladnosc przy narozniku metalowym. Pęknięć nigdzie nie ma a listwy przyokienne są. I nie 20 a 26 zl m2.
    Moze trzeba inaczej informowac klientow a nie tylko ze beda pojedyncze fleki na scianie.

  3. #3243
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamzzz Zobacz post
    To okurat jest niedokladnosc przy narozniku metalowym. Pęknięć nigdzie nie ma a listwy przyokienne są. I nie 20 a 26 zl m2.
    Moze trzeba inaczej informowac klientow a nie tylko ze beda pojedyncze fleki na scianie.
    Sorry ale wygląda to jak okno. A jeśli chodzi o jakość tynków to raz w życiu widziałem dobrze zrobione tynki gipsowe. Jeden raz na przeszło 20 lat! Tynk to tynk i mają być proste a gładź to nie tynk i się nią nie prostuje ścian tylko wygładza. Z tynkami cem-wap są większe problemy bo inwestorzy myślą że będzie gładko pod halogen tylko ze strukturą ziarna. A tu lipa...

    ...co do cen. Gładzie też są po 10zł i 30zł - bez materiału. Zależy od regionu. Ale materiał i przy tynkach i przy gładziach to około 6zł/m2 - czasem więcej a czasem mniej. Zależy od podłoża i materiału.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  4. #3244
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamzzz

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    195

    Domyślnie

    Ja rozumiem wszystko tylko że przez wizje wlasciciela jak to oni dobrze robią spodziewałem sie ze bedzie super a jest co najwyzej dobrze.

  5. #3245
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Niki111

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Czy ktoś może mi coś powiedzieć o firmie DOMLUX z Wisły. Czy firma godna jest uwagi

  6. #3246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał ReMal Zobacz post
    Witam,
    o konkurencji mówi się dobrze albo wcale.
    Niestety dzisiaj negatywnie...
    Dane mnie było wykonywać gładzie po Supertynkach na Knauf Diamant-Inwestor dostal zapewnienie ze ich tynki kwalifikują się już tylko pod malowanie.
    Finalny efekt-Mniej niż Zero.
    Za 26pln/za mkw plus doplata do materialu-Można już oczekiwać.
    Wiec Szanowni Inwestorzy -obudzcie się chyba ze powierzycie im jeszcze ocieplenie poddasza czym się już chwala.
    Gdyby to poddasze było wykonywane U Mnie to już by to musiało być rozebrane
    Nie narzekaj bo dzięki temu masz pracę. Ja też się cieszę jak mogę szpachlować całościowo ściany. Inna sprawa że Inwestorzy mogliby zaoszczędzić około 5zł/m2 i nie robić kwarcu tylko zostawić ścianę równo otynkowaną. Kwarcem krzywią ściany! A w moim odczuciu tynki nigdy nie będą zrobione tak by można było je malować. Nie ta estetyka - mnie to nie odpowiada... ale jeśli ktoś lubi mieć ściany jak w oborze czy chlewni (jak to mówi mój kolega) to już jego sprawa. Ale mi się to nie podoba.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  7. #3247
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam Ponownie

    Chciałem dziś zapytać forumowiczów o kwestie ewentualnego ocieplenia zewnętrznego domu - ekipa od SSO jest już na placu boju teraz przy dobrej pogodzie trzeba liczyć się z tym że w połowie roku będzie trzeba wykonać elewacje zewnętrzną - a nie którzy jak się zdążyłem zorientować mają już terminy na jesień.
    Czy ktoś słyszał coś na temat Pana Rafała Skowrońskiego - z Bibic - Robi teraz stany surowe, ale i też kiedyś ocieplał i wykonywał elewacje
    Druga sprawa poszukuję pilnie wykonawcy schodów drewnianych , ale z konstrukcją samonośną - będę wdzięczny za podpowiedz
    Trzecia ostatnia to ktoś od kostki brukowej ... bo widzę że na forum z tymi fachowcami kiepsko....
    Trzeba wyłożyć prostą kostkę nostalita na powierzchni 102 m2 bez specjalnej gimnastyki
    Pozdrawiam wszystkich
    Grzesiek

  8. #3248
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krakus73
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    207
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Nie masz jeszcze SSO, a już myślisz o elewacji? A nie będziesz robił najpierw tynków w środku???
    Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego że jeśli zaraz po SSO zrobisz elewację to ... mury Ci nie wyschną jak należy...

  9. #3249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gregory1980 Zobacz post
    Witam Ponownie

    Chciałem dziś zapytać forumowiczów o kwestie ewentualnego ocieplenia zewnętrznego domu - ekipa od SSO jest już na placu boju teraz przy dobrej pogodzie trzeba liczyć się z tym że w połowie roku będzie trzeba wykonać elewacje zewnętrzną - a nie którzy jak się zdążyłem zorientować mają już terminy na jesień.
    Czy ktoś słyszał coś na temat Pana Rafała Skowrońskiego - z Bibic - Robi teraz stany surowe, ale i też kiedyś ocieplał i wykonywał elewacje
    Druga sprawa poszukuję pilnie wykonawcy schodów drewnianych , ale z konstrukcją samonośną - będę wdzięczny za podpowiedz
    Trzecia ostatnia to ktoś od kostki brukowej ... bo widzę że na forum z tymi fachowcami kiepsko....
    Trzeba wyłożyć prostą kostkę nostalita na powierzchni 102 m2 bez specjalnej gimnastyki
    Pozdrawiam wszystkich
    Grzesiek
    Cytat Napisał krakus73 Zobacz post
    Nie masz jeszcze SSO, a już myślisz o elewacji? A nie będziesz robił najpierw tynków w środku???
    Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego że jeśli zaraz po SSO zrobisz elewację to ... mury Ci nie wyschną jak należy...
    Jak w deweloperce. Robota idzie bez oglądania się na takie szczegóły
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  10. #3250
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    A dziękuje wszystkim za uwagę i słuszność w wykonywaniu poszczególnych prac.
    U mnie już są zakontraktowani ekipy od :
    -SSO
    -WOD-KAN
    -ELEKTRYK
    -TYNKARZ
    -WYLEWKA
    -INSTALACJA CO i CWU
    teraz poszukuję dlatego :
    -ELEWACJI
    -KOSTKI
    -SCHODÓW
    - I OGÓLNEJ WYKOŃCZENIÓWKI
    Dlatego właśnie o to pytałem - nie jak w deweloperce - to taki skrót myślowy był
    Pozdrawiam i dzięki

  11. #3251
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gregory1980 Zobacz post
    A dziękuje wszystkim za uwagę i słuszność w wykonywaniu poszczególnych prac.
    U mnie już są zakontraktowani ekipy od :
    -SSO
    -WOD-KAN
    -ELEKTRYK
    -TYNKARZ
    -WYLEWKA
    -INSTALACJA CO i CWU
    teraz poszukuję dlatego :
    -ELEWACJI
    -KOSTKI
    -SCHODÓW
    - I OGÓLNEJ WYKOŃCZENIÓWKI
    Dlatego właśnie o to pytałem - nie jak w deweloperce - to taki skrót myślowy był
    Pozdrawiam i dzięki
    ...a teraz jak już masz taką ładną rozpiskę to weź ten papierek, zwiń w kulkę i poceluj nią do kosza

    Życie zweryfikuje ten Twój doskonały plan - to jest budowlanka! Wystarczy jedna obsuwa jednej ekipy a trzy pozostałe wylecą z harmonogramu bo nie będą mogły czeka z wejściem na robotę. Chyba że tą ekipę zastąpisz ludźmi z łapanki - byle jak. byle w terminie... tak jak u dewelopera
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  12. #3252

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavexx Zobacz post
    Pierwszy wpis i od razu krótkie podsumowanie budowy. Na tą chwilę zostałotylko malowanie. Dziękuje forum za sprawdzone namiary, ale niestety nie wszyscy się sprawdizili jak należy .
    Na początek bezproblemowi wykonawcy :
    Dachówka Creaton Firma Podwyszyński -przyjemna i profesjonalna obsługa (dziękuje Panu Robertowi) dachówka wygłąda ładnie i spełnia oczekiwania.

    Leszek Biskup (elektryka) - wszystko sprawnie, według ustaleń, w tym podłączenie agregatu prądotwórczego.

    Pan Stanisław (hydraulik) - system ogrzewania podłogowego + grzejniki, stacja uzdatniania wody, odkurzacz centralny, kanalizacja. Współpraca jak i wykonanie dobre, bez zastrzeżeń, odkurzacz jeszcze nie zamontowany.

    Okna Oknoplast Wieliczka - precyzyjne pomiary i montaż, do tej pory bez zastrzeżeń i problemów. Zobaczę po kilku latach.

    Drzwi wejsciowe i wewnętrzne Cal salon Hoff, montaż ekipa Wiesława Tora (polecany tutaj)- drzwi wejściowe zamontowane, wszystko bez zastrzeżeń. Z Montażu drzwi wewnętrzych jestem nie do końca zadowolony: oscieżnice dopasowane nie wszędzie dobrze, akrylowanie niedbałe. Same drzwi wygładają moim zdaniem bardzo ładnie.

    Marian (fliziarz) - dość cieżko jesli chodzi o terminy, ale praca wykonana bardzo dobrze, a do tego przyjemny człowiek. Zaczynali prace od łazienek, dalej cały parter, schody i kominek.

    Geodeta Paweł Zarębski (polecany na forum) - inwentaryzacja powykonawcza wykonana terminowo i w rozsądnej cenie. Także dodatkowo wykonał uzgodnienie szamba.

    MK bruk - w 1 etapie wykonali podbudowe pod kostke, terminowo, bezproblemowo, a podjazd nie jest z latwych. Zobaczymy jak będzie z kostką.

    Teraz niestety czas na mniej przyjemnych “fachowców”.:

    Jerzy Dzięcioł (SSO) - jeżeli krótko - omijać szerokim łukiem, partacz i oszust. Wszystko było przerabiane. Sprawa jest w sądzie , zobaczymy jak się potoczy, ale podejscie do pracy nie do przyjęcia, zainteresowanych prosze o priv.

    Ewa Celary - kierownik budowy który broni interesów i wykonania prac przez partaczy ( niezgodne ze sztuką budowania) i oszustów, a także zapomina droge na budowe . Nie współpracować najlepsze rozwiązanie. Jak się okazało w bardzo dobrych stosunkach z wykonawca SSO . Zgrani bardzo dobrze ). Takie krótkie podsumowanie.

    I najbardziej zawiodłem się z bardzo polecaną i znaną tutaj firmą Supertynki :
    Wszystko zaczeło się od wykonania tynków cemetowo-wapiennych i wylewek (podkreślam usługi byli zamowione razem) . Tynki wykonane dobrze, ale wszystkie puszki, gniazdka, otwory i własnoręcznie robiona wylewka bardzo ubrudzona warstwą tynków, niektóry kable przetarte (np do odkurzacza ). Wylewka wykonana w miare równo, chociaż przy montażu drwzi wejsciowych była rękawiczka w wylewce. Także liepej sprawdzić rowność sciań, mielismy naddatek materiału 8t (niestety nie byłęm w trakcie wykonania tynków, dla tego zweryfikować tego nie mogę ).
    Ale najbardziej ciekawe rzeczy jeszcze bedą. Postanowiliśmy kontynuuwac wpółprace, bo szczerze mowiąc nie miałem wykonawcy gładzi + mysiałem wykonać poprawke gładzi po Jerzy Dzięcioł na ścianach pierwszego piętra i zabudowie g-k (jego pracy nawet nie będe kometować, dla zainteresowanych mam zdjęcia ), a Pan Tomasz zapewniał że gładz bedzie jak papier i poprostu perfekt, od razu do malowania Benjaminem Moorem ).
    Po pierwszym nie bardzo precyzyjnym obejrzeniu (mysłałem że tak znaną firme nie trzeba sprawdzac z lupą ) wszystko było nawet ok, i Pan Tomasz zapewniał że farba przekryje wszystkie drobne usterki (oczywiście moim kosztem, chyba ktoś już na forum miał podobny problem z kilkukrotnym malowaniem). Ale po już precyzyjnym obejrzeniu z lampą krótko mowiąć tragedia, oczywiśćie dołączę zdjecia . I z tego momentu już Pana Tomasza na budowie nie mogłem zastać, tylko jego wspólnika co dla mnie też nie do końca przyjemne (widziałem go jeden raz), a umiwiałem się o wszystko z p.Tomaszem. Była propozycja poprawy prac, ale szczerze mowiąc słabo to widziałęm, bo miało to polegać na doszlifowaniu gładzi ( w niektorych miejscach już było widać poprzednie warstwy i tynk; i tak w końcu się okazało ze niektóre sciany dało się uratować robiąc od nowa ) . Dla informacji Materiał Smig - cena 21 zł od metra

    Ale nawet nie to wszystko najbardziej w tej sprawie zderenwowało, po tych wszytkich negocjacjach i rozczarowaniu postanowiłem sprawdzić dokładną ilość wykonanych prac.
    Tynki : róznica 109 metrów (rozliczono 610 - rzeczywistość 561) , gładz 179 metrów, poprawki pod gładź 49 metrów. W tej sytuacji p. Tomasz nazywał to pomyłką i poprosił jeszcze uzwgłednić tynki pod zabudową g-k (!) (nie za bardzo już ufałem, dlatego odkręciłem i sprawdziłem, było ledwo ponad 5-7 cm, a nie jak mi mówiono 30 cm ). Mam nadzieje że tylko u mnie była taka “pomyłka”.

    I ostania kropka to poprawka wymiarów drzwi wewnetrznych w cenie 300 zł od drzwi. Nie potrafili wyciąc na wymiar jaki był podany nad każdymi drzwiami, to do tego dołączę zdjęcia jakośći wykonania. Niech każdy to sobie oceni.

    Pozdrawiam wszystkich




    Załącznik 301274Załącznik 301275Załącznik 301276Załącznik 301277Załącznik 301278
    Witam
    Dopiero teraz zobaczyłem, że są nie zadowoleni inwestorzy z firmy Super tynki
    Niestety muszę do nich dołączyć. Tynki cementowo wapienne wykonane przez firmę Pana Tomasza były poniżej krytyki
    Zdarzały się podkreślam słowo zdarzały, pojedyncze ściany w pomieszczeniach wykonane prawidłowo ale na tym koniec.
    Moja ekipa budowlana musiała poprawiać cały dół domu po super-tynkach, piętro niestety zostało fatalne i do dzisiaj się muszę na to patrzyć
    Wpisuję SUPER TYNKI na czarną listę

  13. #3253

    Domyślnie

    Dziwna sprawa, jeszcze niedawno wszyscy polecali SUPER TYNKI, teraz totalnie odwrotne opinie. Tak się składa że mam podpisaną umowę z Panem Tomasze na wykonanie tynków wiosną i te opinie trochę mnie martwią.
    Czy ktoś wie co się stało ? Dziwne, że nagle tak jakość spadł ? Może wzięli podwykonawców ?

  14. #3254
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał robin0-0-7 Zobacz post
    Dziwna sprawa, jeszcze niedawno wszyscy polecali SUPER TYNKI, teraz totalnie odwrotne opinie. Tak się składa że mam podpisaną umowę z Panem Tomasze na wykonanie tynków wiosną i te opinie trochę mnie martwią.
    Czy ktoś wie co się stało ? Dziwne, że nagle tak jakość spadł ? Może wzięli podwykonawców ?
    Pewnie zmienił ekipę. Może poprzednia rzuciła robotę w cholerę i wyjechali za chlebem. Już dawno powiedziałem że co lepsze "Misie" od tynków i ogólnie co lepsi z całej budowlanki to już na zachodzie siedzą... i mają rację Wielu moich kolegów i byłych pracowników wyjechało... a ja? No cóż... braki językowe. Ja gawarit paruski. Я буду восстановлен Украины
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  15. #3255

    Domyślnie

    Witajcie,
    Ja chciałbym polecić stolarza, z którym od jakiegoś czasu współpracuję i zasadniczo realizuję z nim wszystkie drewniane tematy: meble, taras, barierki, schody itp. - Robert Skiba Altro - http://altro-drew.pl. Polecam!

  16. #3256
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam

    Chciałem powrócić do kwestii deweloperki
    Dlaczego od razu wrzucać listę do kosza - oczywiście należy przyjąć pewne obsunięcia w czasie ale zawsze wykonawcy zakładają jakiś margines czasowy.
    Druga sprawa , że faktycznie nie zawsze wszystko się domknie na czas w związku z tym dlatego pytam już teraz o pewnych wykonawców ,aby mieć czas z nimi się umówić po zakończeniu kolejnych etapów

  17. #3257
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał robin0-0-7 Zobacz post
    Dziwna sprawa, jeszcze niedawno wszyscy polecali SUPER TYNKI, teraz totalnie odwrotne opinie. Tak się składa że mam podpisaną umowę z Panem Tomasze na wykonanie tynków wiosną i te opinie trochę mnie martwią.
    Czy ktoś wie co się stało ? Dziwne, że nagle tak jakość spadł ? Może wzięli podwykonawców ?
    U mnie tynki kładły dwa szczupłe, dość wysokie chłopaki, przy malowaniu pomagał wspólnik p. Tomasza, p. Jacek. Tynki są nienajgorsze, jednak jest trochę detali, które po dziś dzień doprowadzają mnie do szału, i nie jest to kwestia ziarna i drobnych nierówności, bo o ten efekt dokładnie mi chodziło. Natomiast wylewki już zdecydywanie poszły gorzej, ekipa pod egidą niejakiego Pawła, powierzchnia śliczna, ale nietrzymanie poziomów w poszczególnych pomieszczeniach, wychodziło przy kładzeniu płytek i podłogi, na szczęście była na legarach więc 3cm różnicy na długości 5 m dało się skompensować. Głupotą moją było niebieganie z poziomicą przy odbiorze. Przy piaskowaniu tynków i malowaniu widać było, że niestety spada jakość prac, i o zgrozo zabezpieczeń istniejących już elementów. Ostatni etap to niestety już nie była dotychczasowa radość i szał z mojej strony, część rzeczy została poprawiona po pokazaniu palcem, a część już nie. Tak, że podsumowując, nie było źle, miejscami całkiem ładnie, miejscami przeciętnie, najbardziej daje w kość sufit w reprezetacyjnym teoretycznie pomieszczeniu, czyli tzw. salonie. Nie wiem czy drugi raz bym się zdecydowała na nich, choć kontakt z ekipą jest dobry, terminy są dotrzymywane, tylko pytanie czy obecni podwykonawcy mają 'te ręce'.

  18. #3258
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Mamy pytanie jeszcze w sprawie budowy:
    Czy ktoś wykonywał może u siebie konstrukcje belek odwróconych - tzn takich w które nie przebiegały pod stropem który podtrzymywały tylko nad stropem.
    Jednym słowem wydaje mi się że chodzi o podciąg czyli coś co jest bardziej estetyczne.
    Co na ten temat sądzicie jak później zabudować taki strop od góry ?
    Proszę o informację będę wdzięczny myślę że to ciekawy temat zwłaszcza u mnie na czasie

  19. #3259
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    To jest nadciąg,robiłam u siebie,ale poddasze nie użytkowe,więc nie mam problemu z zabudową tego na podłodze strychu..Chciałam uniknąć poszatkowania sufitu

  20. #3260
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tomasz Mrówka

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    30-698
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jestem tu nowy wiec nie za bardzo wiem jak pisać takie opinie ,ale do białej listy chciałbym dodać Pana Adama Czarnik Stolarza z okolic Tarnowa .Wykonywał u mnie praktycznie cala stolarkę w domu.Schody ,drzwi oraz w najbliższym czasie będzie mi robił ścianę oklejona płyta fornirowaną dębem.Praca jest wykonana bardzo solidnie,dokładnie w terminie na jaki ugadywaliśmy się.Odnośnie płatności ceny przyzwoite. Szczerze Polecam Adama Czarnik.W razie czego mogę wysłać zdjęcia .Dla zainteresowanych podaje kontakt Pana Adama 692-696-872

Strona 163 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony