dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 177 z 214
Pokaż wyniki od 3.521 do 3.540 z 4265
  1. #3521
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewapesto Zobacz post
    My również szukamy wykonawcy do SSO. Szukaliśmy wśród ekip polecanych na forum. Jednak nadal mamy wątpliwości kogo wybrać. Polecany Krzysztof Romanek, czy Jarosław Skowron? Czy ktoś coś może się jeszcze wypowiedzieć odnośnie tych dwóch ekip. Pan Jarosław ma tutaj na forum poza pozytywnymi opiniami, również negatywne, ze swoimi komentarzami. Ma dobrą rozmowę marketingową, jednak zastanawiamy się czy równie dobry jest w wykonywaniu swojej pracy Z kolei o panu Romanku wiele nie znaleźliśmy.
    Bo słabo szukaliście
    P. Krzysztof Romanek stawiał nam cały stan surowy, robił różne prace w środku domu. Cała ekipa pracowita jak mrówki, staranna i słowna do bólu. Gdybym jeszcze raz miała budować z nimi, to bardzo chętnie. Pooglądaj sobie mój dziennik.

  2. #3522
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    prezo82

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Milówka
    Kod pocztowy
    32-830
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam. Ja zakończyłem SSO i teraz czekam na okna. Całość robiła mi jedna firma z której jestem bardzo zadowolony. Dom w stylu energooszczędnym bez najmniejszych progów cieplnych. Murowany z ytonga kryty dachówką zdjęcia na priv jak coś. Jest o młoda rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem. Tak dobra ekipa że cały dom odebrałem bez poprawek. Jedyne zastrzeżenia mam do dachowki ale to problem producenta bo się naciołem na simpla creatona. Firma działa głównie w powiecie Tarnowskim Dębickim i Mieleckim.Gość jest bardzo elokwetny słowny i kulturalny. Nr. Tel.694 147 879
    Firma Bossman Pan Grzegorz

  3. #3523

    Domyślnie

    Dzień dobry:
    BIAŁA LISTA wykonawców z okolic Chrzanowa / Alwerni około 30km od Krakowa
    Ogólna budowlanka + dekarze: Pan Sławek Dudek 510-141-704 (Firma Budowlana Dudek)
    Instalacje CO + wod kan Pan Sławek Czak 604-428-671
    Instalacje elektryczne + alarmi + domofony Pan Tobiasz Biłka 575-964-799 (Firma SOLBIL)
    Wszyscy powyżej fachowi, terminowi i dokładni!

  4. #3524

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich. Mieszkam na granicy Krakowa pierwszy raz wypowiadam się na takim forum ale myśle że warto podzielić się tutaj swoim doświadczeniem z remontem mojego domu. Dom został przezemnie nabyty parę lat temu i wydawało się początkowo że wazystko jest wporządku ale to było złudne przeświadczenie jak się potem okazało. Był problem z wilgotnością w 2 pokojach i łazience nie duży ale jednak był co powodowało poźniejsze problemy z nowo pomalowanymi pomieszczeniami. Miałam wcześniej 2 ekipy i zamiast rozwiązać problem i coś doradzić malowały pomieszczenia zwalajając wine na źle wykonana prace przez poprzedników bo tak jest najprościej. Naszczęscie ostatnia ekipa staneła na wysokości zadania i znalazła problem dlaczego tak się dzieje i go rozwiazała. Prace zostały wykonane już jakiś czas temu i jest wszystko tak jak powinno być. A plus tego został rozwiązany problem głośnych rur między sciana łazienkową a pokojem co było bardzo uciążliwe. Wprawdzie wiązało się to z lekkim remontem ale było warto to zrobić mino że w planie było tylko odświerzenie. Tak że z czystym sumieniem mogę polecić Pana Rafała Kopowskiego ( telefon do tego Pana 537 521 318 ) i jego pracowników bo wreszcie problem został rozwiazany i mam spokój. Jeżeli ktoś potrzebuję porządnej ekipy remontowej to z czystym sumieniem mogę tą firmę polecić jako że mam już doświadczenie również z partaczami.
    Ostatnio edytowane przez P.M ; 07-11-2016 o 08:58

  5. #3525

    Domyślnie

    Witam, proszę o namiary na solidnego kierownika budowy, który działa w rejonach na północ od Krakowa tj. Zielonki, Michałowice. Jeżeli macie kogoś godnego polecenia to wpisujcie proszę na białą listę. Dzięki!

  6. #3526

    Domyślnie

    do BIAŁEJ LISTY dopisuję:

    - Dekarz p Rafał 603 234 231 - perfekcjonista! Zdjęcia mojego dachu w wątku ze stopki

    - Elektryk Professional-House Jakub Jamróz 698 824 366 - pracowity, komunikatywny

  7. #3527
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mamy już SSZ z instalacjami, więc mogę tworzyć listę Do niektórych wykonawców podaję namiary, innych z powodzeniem można znaleźć w internecie

    Na poczatek BIAŁA lista:

    Kierownik budowy - Paweł Tabor - młody, ale dzięki temu zwraca uwagę na szczegóły, zawsze można zadzwonić i poradzić się. Panie w banku twierdziły, że nigdy nie widziały tak ładnie uzupełnionego dziennika budowy. Tel. 514 447 475. Obsługuje głównie północ i wschód Krakowa

    Geodeta - Bartosz Woiński - też młody, ale solidny, wszystkie prace wykonane w terminie, żadnej obsuwy

    SSO - p. Piotr Brzezicki tel 506 984 010, ekipa nie jest najtańsza, ale też i nie najdroższa (z ofert które otrzymywaliśmy). Firma solidna, nie trzeba ich pilnować, terminowi, mieliśmy umowę (tańsze ekipy nie chciały podpisywać umów, a potem nie zjawialy się na budowie.. droższe ekipy dawaly trochę zaporowe ceny - ok. 80% wyższe niż p. Piotr). Nie piją, nie robią "na raty". Więźbę kupowali sami, bo mieli zaufany tartak.

    Okna - firma YEST, korzystna cena, montażyści nawet kilka rzeczy podpowiedzieli, do montażu i termonowości nie mam zastrzeżeń

    Tynki i wylewki - standardowo SuperTynki wszystko równiutko, idealnie, kontakt też bardzo dobry.

    Dachówki - Dach Centrum, cenowo było dobrze, po zakupie reklamowałam niektóre dachówki i bez niczego wymieniali

    Beton - Krak Bet - dobra cena, wzorowy kontakt z przedstawicielem

    Stal - Sambud 2, tak samo zarówno cena jak i kontakt idealny

    Garaż budowlany - Konstal - panowie przyjechali dokładnie w punkt, jak się umawialiśmy (co się chwali, bo na budowie nikt nie nocuje ), garaż złożyli w 20 min.

    Skład budowlany - Janmar z Minogi - cenowo lepiej niż na necie, przynajmniej to co my kupowaliśmy, akurat mieliśmy transport gratis. Tylko raz zawalili i pomylili towar, a raz zapomnieli powiedzieć o której będzie transport, ale na naszą współpracę składało się chyba kilkadziesiąt transportów, więc małe wpadki wybaczę

    Drugi raz zamówiłam kontener z firmy Guliwer http://www.guliwer.pl/ wyszło taniej niż w Kontenerex, a na dodatek terminowo... mieli być o 9, to byli punkualnie. Nawet Pan mi zapakował trochę worków jak na mnie czekał więc 100% zadowolenia.


    Nie mieliśmy na tyle problemów, by wpisywać kogoś na czarną listę....

    Ale do szarej wpisałabym firmę Kontenerex, która przywoziła nam kontener budowlany. Cenowo ok (dlatego nie czarna lista), ale umawiają się jakby totalnie mieli klienta gdzieś! Dzwonią o 7, że kontener jedzie... tata pojechał specjalnie na działkę... O 11 nadal ich nie ma! Zadzwoniłam, żeby już nie przyjeżdżali, bo mam ich gdzieś... O 11:20 kontener przyjechał i kierowca mówi, że wyjechał o 10!! Totalny brak szacunku do klienta ze strony firmy.

    mega1000 to dziwna firma zamawialiśmy kominy. Cena chyba o połowę niższa niż kominy systemowe wiodących firm. jakość wykonania hmm widziałam ich pustak i pustak znanej firmy. Ten z mega1000 wygląda gorzej, czy ma to jakiś wpływ? nie wiem, wątpię. Natomiast dają materiały i nic poza tym, zero instrukcji, listy ... nie ma jak sprawdzić co jest do czego. Kazali składać na czuja... trochę bez sensu. Kani konsultantka się starała, ale z pustego i Salomon nie naleje... jakieś pokrywy były od innego komina, jeśli coś było źle to można było domówić, zareklamować, tylko to wszystko trwa, a ekipa nie mogła czekać paru dni... w efekcie kupowałam brakujące elementy w składzie. trudno Teraz kupiłabym kominy znanej polskiej firmy, trochę droższe ale ileż mniej nerwów


    Kolejne ekipy w następnym zbiorczym wpisie tylko zakończymy z nimi współpracę, by całościowo ocenić.
    Ostatnio edytowane przez Liliputek ; 15-02-2017 o 12:58

  8. #3528
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    prezo82

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Milówka
    Kod pocztowy
    32-830
    Posty
    9

    Domyślnie

    Potrzebował bym informacje o cenach za zbudowanie poddasza gk z ociepleniem i bez sama konstrukcja i płyta 2 gk oraz cenę za ich szpachlowanie z gruntownie. Nie chciał bym żeby ktoś mnie naciagal cenowo.

  9. #3529
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezo82 Zobacz post
    Potrzebował bym informacje o cenach za zbudowanie poddasza gk z ociepleniem i bez sama konstrukcja i płyta 2 gk oraz cenę za ich szpachlowanie z gruntownie. Nie chciał bym żeby ktoś mnie naciagal cenowo.
    Po co 2x gk?

  10. #3530
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    prezo82

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Milówka
    Kod pocztowy
    32-830
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Po co 2x gk?
    bo tak sobie życzę

  11. #3531
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    VOLPATO

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wadowice
    Kod pocztowy
    34-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam furowiczów,
    Często korzystałem z Forum. Było pomocne w podejmowaniu decyzji przy budowie DOMU.
    Moją inwestycje prowadzę w okolicach Wadowic.
    W chwili obecnej mamy SSO, chcę podzielić się swoimi doświadczeniami, podać listę wykonawców i pomóc przyszłym inwestorom w podejmowaniu trudnych wyborów i decyzji.

    Czarna lista:
    Na czarną listę wpisała się firma ASBUD z Zatora/Spytkowic - omijać szerokim łukiem.

    Biała lista:
    1. Projektant- Pan Wojciech Marzec tel. 694 157 879 - biuro projektowe z Krakowa. Zakres zlecenia: Adaptacja Projektu, cała dokumentacja do pozwolenia na budowę, wszystkie przyłącza do budynku.

    2. Geodeta - Pani Ania tel 537 159 682, Szybko, sprawnie, Mapa do celów projektowych, wytyczenie domu i garażu. Jestem bardzo zadowolony.

    3. Roboty Ziemne - Pan. Krzysztof Stopa tel 502 216 599 - duża precyzja, wiele możliwości, dużo sprzętu, w nagłych wypadkach reakcja natychmiastowa.Ceny bardzo konkurencyjne.

    4. Fundamenty i Murowanie - Ekipa Krzysztof Szczelina 697 246 260, Brygada 4-osobowa (Zbyszek, Andrzej, Tomek). Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko dokładnie, starannie, Bez błędów, zgodnie z Projektem, Służy wiedzą i doświadczeniem. Jestem Bardzo zadowolony. Cena za swoje usługi nie tanio i nie najdrożej. Ważne zero alkoholu.

    5.Dach - ekipa P. Leszek Kosek 605 208 787 - Dokładne wyliczenie więźby, Sprawna praca, dokładna, zero alkoholu.

    Aktualnie czekam na montaż okien (luty 2017), zamówiłem w OknoPlus profil NorskStil.

    Polecam, również hurtownie w których kupowałem materiały:
    1. Materiały Budowlane GŁUC w Wadowicach : kontakt do pana Artura Haj 796 005 021, ceny konkurencyjne.
    2. Padon hurtownia wszystko do dachu: telefony kontaktowe 787 970 665, 575 599 356 - najlepsza oferta cenowa na dachówki w okolicach Wadowic.
    3. Więźba - Tartak Janicki z Tokarni 720 - szybko, w terminie, z godnie z zamówieniem, bardzo dobra jakość drzewa. tel: 697 117 417



    Mam nadzieję, że komuś pomogę tą listą

  12. #3532

    Domyślnie

    Wtiam

    Jakieś firmy budowlane polecacie w okolicach Chrzanowa? interesuje mnie stan do SSO

  13. #3533
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Biała lista:
    1. Szambud Skała - producent zbiorników betonowych; tanio, szybko, bezproblemowo.
    2. Aldach - prefabrykowane konstrukcje dachowe; najtańsze wiązary w całej południowej Polsce, terminowi, szybcy, same plusy.
    3. Wid-Bet betoniarnia - dobre ceny, świetni operatorzy pomp (co jest ważne przy samodzielnym wylewaniu betonu ).

    Czarna lista:
    1. Olbet szamba betonowe - właściciel nieuprzejmy, zachowywał się jakby łaskę robił sprzedając szambo. W punkcie przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie ciężko kogoś zastać, na drzwiach podane tylko numery telefonów, pod jednym z nich odbiera jakaś zdziwiona kobieta, że jakie można mieć pytania do kupna szamba.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  14. #3534
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar JarekKRK45
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Nowa Huta
    Posty
    829

    Domyślnie

    Ale tutaj jest małopolska czarna lista ...

  15. #3535
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ethan

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-013
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam, chciałbym podzielić się namiarem na świetną firmę. U mnie całą hydraulikę i instalację wentylacji mechanicznej wykonała ekipa Pana Andrzeja Sołtysa, znanego z forum jako Asolt. Panowie wykonują obliczenia OZC i na podstawie wyników sporządzają projekty, a następnie montaż. Korzystałem na podstawie opinii innych użytkowników, świetny kontakt i bardzo konkurencyjna cena. Śmiało polecam!

  16. #3536
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    largostw

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    jestem nowy na forum.
    W tym roku chcę budować dom.
    mam ofertę Andrzej Smreczak Usługi Ogólnobudowlane

    Czy ktoś zna te ekipę i ma wyrobione jakiekolwiek zdanie?

    Będe wdzięczny za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez largostw ; 06-02-2017 o 20:38

  17. #3537

    Domyślnie

    Miał ktoś do czynienia z firma GipsAt z Chrzanowa. Ktoś u nas na Śląsku był zadowolony z ich tynków. Ale w końcu firma małopolska więc może ktoś tu też miał z nimi kontakt.

  18. #3538

    Domyślnie

    Witam,
    rozglądam się za solidną firmą do tynków cem.- wap. Jakość oraz dokładność priorytet.
    Z góry dziękuję za pomoc.

  19. #3539
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał techniczny Zobacz post
    Witam,
    rozglądam się za solidną firmą do tynków cem.- wap. Jakość oraz dokładność priorytet.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Supertynki http://www.supertynki.pl/
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  20. #3540

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonego wykonawcy do zrobienia ocieplenia domu jednorodzinnego. Powierzchnia ścian około 250 metrów kw.

Strona 177 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony