dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 39 z 214
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 4265
  1. #761

    Domyślnie Tynki wewnętrzne

    Witam
    Czy ktoś z was szanowni Panie i Panowie miał do czynienia z firmą WAS-BUD Krzysztof Waśko z Bochni? Pytam ponieważ znajomi polecili mi w/w wykonawcę do tynków...Moze ktoś korzystał z usług tej firmy?

  2. #762

    Domyślnie korzystałem i polecam

    Witam....jak widzę zdania są różne...ja w grudniu zeszłego roku korzystałem z usług Panel Pol, zamawiałem drzwi oraz podłogi. Z uwagi na przełom roku dostałem czas realizacji 5-8 tygodni i wywiązali sie bez zarzutu. Mało tego byłem z nimi w kontakcie telefonicznym i suma sumarum ostatecznie to oni dopasowali sie do mojego wolnego czasu. Podłogi magazynowali mi ponad miesiąc bez dodatkowych kosztów- a to się ponoć zdarza w innych firmach. Fachowcy pojawili sie w umówionym terminie i wykonali bez problemów swoją pracę. Trafiłem do nich z polecenia osób mi zaufanych i sam polecam ich również.

  3. #763
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.543

    Domyślnie Re: Panel Pol na CZARNEJ LIŚCIE

    Cytat Napisał doorcia
    Nie korzystajcie z usług firmy Panel Pol w Krakowie, będziecie czekać w nieskończoność, a słowo "problem" wytrze się od zbyt częstego używania. To wyjątkowo niesolidna firma. Szczerze odradzam!!!

    Jest male prawdopodobieństwo, że wasze zamowienie, bedzie
    zrealizowane w terminie, a jeszcze mniejsze, ze dostaniecie
    dokladnie to, co zamowiliscie. Panuje tam taki bałagan, że w skrajnych przypadkach możecie z czasem wyjść na tym lepiej, gdy na przykład dostaniecie parę drzwi z nadwyżką lub jakieś nadprogramowe niezamawiane przez was ościeżnice

    Gorzej jednak, jeśli dostarczą wam zupełnie nie to, co zamawialiście, np. kiepsko wyglądałoby mieszkanie z drzwiami typu łazienkowego do każdego pokoju

    Zasady uczciwości sugerują opisanie doznanych problemów. Pisanie o prawdopodobieństwie zaistnienia problemu brzmi śmiesznie jeśli wychodzi od jednego klienta, a groźnie jeśli są to dane statystyczne, bo mogą pochodzić od konkurencji. Czytając to forum nazwt z niego można wysnuć wniosek, że duża część problemu pochodzi od klientów, a nie dostawcy dlatego napisanie o jaki problem chodzi jest minimum uczciwości.

  4. #764

    Domyślnie Re: Tynki wewnętrzne

    Cytat Napisał gresfucinio
    Witam
    Czy ktoś z was szanowni Panie i Panowie miał do czynienia z firmą WAS-BUD Krzysztof Waśko z Bochni? Pytam ponieważ znajomi polecili mi w/w wykonawcę do tynków...Moze ktoś korzystał z usług tej firmy?
    U mnie jedna z ekip firmy WAS-BUD robiła elewację na wełnie mineralnej. I była to jedna z najlepszych ekip które przewinęły sie przez moją budowę. Pełny profesjonalizm, terminowość, porządek, aczkolwiek cena wyższa niż u konkurencji. Jednak mimo to warto zapłacić więcej i mieć zrobione porządnie.

    Polecam tylko dokładnie ustalić zasady liczenia powierzchni ścian (wylewek, itp) z Panem Krzysztofem.

    Pozdrawiam,
    Grzesiek

  5. #765
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    doorcia

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    chetnie wysle na pw fote dokumentujaca prace ekipy montazowej panel pol...

    nie jestem z konkurencji, jestem niezadowolona klientka... chodzi wlasnie o to, ze bardzo ciezko sie bylo do nich dodzwonic, a wszystkie ustalenia telefoniczne braly w leb w realu. My czasowo bylismy elastyczni, ale jak ktos nam mowil, ze przyjedzie na godz. 17ta, to zakladalismy, ze sie okolo tej godziny pojawi... a nie o 20.30 bedzie dzwonic, ze nie da rady juz tego dnia przyjechac i umawia sie na dzien nastepny na 8 rano - dociera na 10!!!

    ja nie zaprzeczam, ze u kogos firma sie sprawdzila i wykonala wszystko tak jak trzeba - moze jakosc uslug ostatnimi czasy u nich poleciala na leb na szyje.
    Tez bylam zaskoczona niekorzystnym obrotem sprawy, bo firme polecili nam znajomi.

    Po niefortunnej przygodzie z drzwiami, panele zakupilismy w markecie budowlanym.

    i jeszcze jedno - podstawa to jest dobry przeplyw informacji, a co powiecie na to, ze wlasciciel firmy w oczy nam sie wyparl, ze nie on jest wlascicielem - pracownik sklepu powiedzial nam, ze rozmawialismy z wlascicielem, kto klamal

    nie zmienie swojego zdania "nigdy wiecej panel pol!!!"

  6. #766

    Domyślnie

    Zdecydowanie odradzam firmę KOMINECZEK:
    Borgosz Mateusz
    Prądnicka 8 / 24
    30-002 Kraków

    Telefon:
    12 641 92 45
    791 - 719 - 009
    886 - 896 - 945
    e-Mail
    [email protected]
    Mają stronkę z bardzo atrakcyjnymi cenami. Chciałam kupić u nich wkład Sparthermu. Rozmawiałm wielokrotnie z Panem, wszystko było ok, a nawet się spotkaliśmy osobiście. Pan mówił żeby sie nic nie martwić ,że wkład na mnie czeka już na magazynie, tylko są tak zapracowani ,ze nie mają kiedy przywieźć. Tak było przez miesiąc,albo dłużej. W końcu dzwonę i mówię, że jeśli jest problem z dostawą to odbierzemi sami,a tu niespodzianka. Pan wręcz zaczął na mnie krzyczeć, że co ja sobie wyobrażam ,że on mi tego wkładu nie sprzeda za taką cenę (oczywiście cały czas na stronie mają takie ceny). Absolutnie nie ma takiej możliwości. Traktował mnie jakbym to ja chciała go oszukać i okraść. Zachował się strasznie prostacko, zupełnie inacze mógl rozwiązać tą sytuację.
    Oczywiście przez ten czas ceny wkładow tak poszły do góry ,że chyba już na taki wkład mnie nie stać
    ZDECYDOWNIE ODRADZAM TEGO PANA I JEGO FIRMĘ - NIESŁOWNY I BEZCZELNY!!!!!!

    Dopisze jeszcze,że wkłady oczywiscie sprzedaje z vatem 22%,nawet jeśli zleca się montaż. Jak prosiłam o wypisanie faktury to zdecydowanie odradzał branie faktury ,bo mogą przyjść i skontolować czy ten wkład jest

  7. #767
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    doorcia

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    7

    Domyślnie


  8. #768

    Domyślnie

    witam po długiej przerwie )

    do białej listy dopisuję :

    Pana Dudę który montował u mnie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne (polecany już na Forum!!).
    Generalnie specjalizuje się w drzwiach Gerdy które można oglądać i zamówić w DH WANDA.
    Swoje usługi wykonuje profesjonalnie po wcześniej ustalonej cenie i nie ma dla Niego tematów "trudnych". Fachowiec "starej daty" godny polecenia

    telefon 604167916

    Pana Krzysztofa który układał u mnie flizy.
    Być może tempo pracy Pana Krzysztofa nie jest największe ale za to cechuje Go dbałość o detale. Stara się swoją pracę wykonać perfekcyjnie dlatego jeśli komuś zależy na jakości gorąco polecam !!
    tel 603 088 295

    Co do Pana Jacka z firmy Aqua to napiszę że mimo pewnych problemów z Jego pracy jestem zadowolony. Ostatnio, przy okazji przesuwania oświetlenia przewierciłem rurę CO. Pan Jacek przyjechał następnego dnia i naprawił uszkodzenie inkasując jedynie za wykorzystane materiały.
    Była to miła niespodzianka !

  9. #769
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    QMaro

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Czarna lista

    Witam
    do czarnej listy dopisuję firmę:
    USUS - biuro handlowe PORTA
    Ul. Madalińskiego 1
    30-303 Kraków
    tel./fax 415-40-05,415-40-06



    a oto moja historia:

    do remontowanego mieszkania chcieliśmy zamówić drzwi (wejściowe+ do łazienki i przesuwne do sypialni. Na pomiar przyjechał Pan Roman Skwarciak, wszystko było pięknie. Po 2 dniach dostaliśmy ofertę i wpłaciliśmy zaliczkę. Po około miesiącu czekania dostaliśmy informację, że zamówienie jest skompletowane i umówiliśmy się na montaż. Przyjechali 2 Panowie i przywieźli drzwi. Wejściowe i do łazienki zostały zamontowane - natomiast drzwi przesuwne nie!!!
    Okazało się, że Panowie (od jednego z nich jechało już jak z bimbrowni..) nie umieją zamontować tych drzwi w systemie tunelowym jaki posiadamy w mieszkaniu (a Pan Roman będąc na pomiarze miał okazję się z nim zapoznać - jest to jeden z najpopularniejszych systemów w Polsce - Eclisse) - ale to jeszcze nie koniec. w Odpowiedzi na nasze zapytanie o co chodzi otrzymaliśmy propozycję zakupu dodatkowego systemu przesuwnego oraz zamurowania istniejącego!!! - Pan Skwarciak coś kręcił, że może by się dało zamontować - ale trzeba by kombinować i wymieniać część systemu... W dodatku okazało się - że drzwi, które otrzymaliśmy są o 10zm za wąskie!!! Na reklamację otrzymaliśmy odpowiedź, że drzwi nie możemy zwrócić - bo zostały zamówione zgodnie z ofertą..... ja pytam: - a kto przygotowywał ofertę - kto był na pomiarze - kto wiedział o kasecie i miał do niej dobrać właściwe drzwi.....
    niestety stanowisko Pana S. jest nieugięte - twierdzi, że to że drzwi są za wąskie to nie jego wina....
    Byliśmy już u innego przedstawiciela Porty, który zamówi właściwe drzwi dla nas i je zamontuje - powiedział że nie ma z tym żadnego problemu.... szkoda tylko straconego czasu, pieniędzy i nerwów....
    W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM ODRADZAM WSZYSTKIM WSPÓŁPRACĘ Z TYM BIUREM I Z PANEM SKWARCIAKIEM

  10. #770

    Domyślnie do Doorcia

    Witam....wiesz stwierdzenie ," a co powiecie na to, ze wlasciciel firmy w oczy nam sie wyparl, ze nie on jest wlascicielem" ....hm..brzmi to dziwnie, bo skąd masz pewność że to był właściciel? wiesz nie każdy mężczyzna w sklepie to od razu właściciel, może to był kierownik lub poprostu pracownik firmy...takie są moje przypuszczenia..

  11. #771

    Domyślnie

    Dawno nie zaglądałem na ten wątek, ale na grupie krakowskiej przeczytałem, że f-ma Aqua z Myślenic z P. Jackiem na czele ma niedobrą prasę, więc jestem i twierdzę:

    P. Jacek wraz z kolegami robił u mnie wszystko co z woda związane, czyli kompleksowe CO z powieszeniem kotła, rozruchem, regulacją itp, itd, robił rozprowadzenie wody, ścieki, podłogówkę, a na koniec wylewki, byłem chyba pierwszym klientem któremu to uczynili. Robił to w kilku etapach, wiadomo w zależności od postępu prac na budowie. Z każdego etapu byłem b. zadowolony, nie dość że pracę wykonywali solidnie to i potrafili doradzić co jak zrobić, co zastosować. Po doświadczeniach z poprzednich prac czekałem na nich aż kupią ten agregat do wylewek bo chciałem żeby i to zrobili i zrobili wg mnie i nie tylko zrobili to pięknie.
    No może i ja ich powinienem dopisać na czarną listę bo ten agregat zrobił u mnie plamę oleju bo go chłopaki od razu po kupnie do roboty zaciągnęli.

    Ale to by było mocno nie fair u mnie są STANOWCZO NA BIAŁEJ LIŚCIE, polecam ich znajomym z czystym jak śnieg sumieniem.
    Jestem im jeszcze winny piwo, piwo własnej roboty i o tym nie zapomniałem, p. Jacku jak wreszcie zmajstruję pierwszą w nowym domu warkę bo jeszcze nie odpaliłem fabryczki to będzie na Was czekało.

  12. #772
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    Skorzystałam z polecenia na tym forum pana od kominków i przypominam namiary, gdyż zbudował nam kominek taki, jaki chcieliśmy, przygotowując wcześniej rysunki, wymiary i wycenę

    Pan Grzegorz Bant
    "El-Kom" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
    Kraków, ul. Płaszowska 9, tel. 012 2571253

  13. #773

    Domyślnie

    Czy pan Marek "od wylewek" polecany na tym forum robił u kogoś ocieplenie poddasza ?
    Jakie macie doświadczenia ?

    Do białej listy mogę dodac ekipę budującą domy do stanu surowego otwartego ' pan Stanisław 605036945

  14. #774

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    BIAŁA LISTA

    Skorzystałam z polecenia na tym forum pana od kominków i przypominam namiary, gdyż zbudował nam kominek taki, jaki chcieliśmy, przygotowując wcześniej rysunki, wymiary i wycenę

    Pan Grzegorz Bant
    "El-Kom" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
    Kraków, ul. Płaszowska 9, tel. 012 2571253
    A jak z cenami u niego?

  15. #775
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Chyba nieźle. Możesz spróbować pogadać z nim niezobowiązująco.

  16. #776

    Domyślnie

    kolejny wpis na białą jak śnieg listę

    szafy, drzwi przesuwne (robią też kuchnie), u mnie zrobili 3 szafy i drzwi przesuwne między salonem a przedpokojem, pełna kultura, terminowość, doradzają dobre rozwiązania takiej firmy życzyłbym każdemu. Pracują na systemie Indeco. tel: 604-215-730

    i nie pamiętam czy już zamieszczałem tutaj firmy panel-pol, również biała lista, ja zamawiałem naprzeciwko kina kijów, wszystko na czas, zrobione elegancko, szybko (2 dni) i udało mi się zdążyć z montażem gratis (podobno już od tego odeszli).

  17. #777

    Domyślnie Re: sprostowanie

    Do Pana MZiarko
    Każdy pracownik powinien mieć umówioną kwotę wypłaconą w całości z -naciskiem na CAŁOŚĆ
    Czy z puszek po piwie zebrał Pan odciski że wiadomo iż moje?? Ekip na budowie do tych samych robót miał pan kilka. ( żadna z poprzednich nie sprostała Pana wymaganiom).Może to sposób na tanią budowę, „urwać każdemu parę złotych”.??
    Skupia się Pan na złośliwościach a proszę napisać jak działa instalacja?
    To Pan powinien znaleźć się na czarnej liście osób które nie wypłacają w całości! Skontaktuję się z firmami które u Pana pracowały.
    Rozumiem uwagi lub zastrzeżenia jeśli chodzi o terminowość (był to problem większości firm w tym okresie).
    Uczciwi piszą uczciwe komentarze a złośliwcy kłamstwa i pomówienia.!!![/quote]

    Panie Jacek co Pan za przeproszeniem pie...oli !!!

    Jak Pan sie ze mna rozliczal na koniec to jakos sie Pan nie odzywal jak wyciagnolem liste za co potracilem i ile (rozwalnie kabli elektrycznych, instalacji glosnikowej , opoznienia umowionego terminu...)

    Co do pica w pracy to niestety byl Pan wowczas jedyna ekipa na budowie i (niestety) jedynym hydraulikiem !

    Co do instalacji, prosze bardzo:
    - w sumie odpukac dziala, (ale co ma nie dzialac przeciez kotlowni Pan nie robil)
    poza "drobnymi" szczegołami:
    - jedno pomieszczenie jest niedogrzne w stosunku do innych mimo ze grzejnik goracy
    - zamontowanie "na siłe" grzejnika w kotlowni (weglowej) - przeciez klijent sie nie zna to zaplaci... mimo ze piec i reszta rurek grzeje jak cholera
    - krzywo osadzone doprowadzenia wody pod baterie prysznicowa, na ktore zwracalem uwage i mimo tego nie zostalo porawione
    - stelaz ktory ledwo sie trzymal w scianie (poprawione po zwroceniu uwagi)

    Na koniec moze Pan skomentuje 3 (trzy) miesiace sciemniania i opoznianie terminu jesli chodzi o wykonanie kotlowni. Teraz sie Pan przyznaje ze byly "problemy z terminowoscia" ! Trzebabylo powiedziec jak uczciwi ludzie "sorry nie dam rady niech Pan czeka lub szuka kogos innego" .. ale nie ... przeciez to strata kasy ...

    Niestety, sam sobie Pan popsuł dobra opinie, ktora mial Pan na tej grupie!!
    PS. Jak widac nie tylko ja dalem negatywne posty.

    Mimo wszystko,
    Pozdrawiam

  18. #778

    Domyślnie

    Czarna Lista
    BOMAR 2 Centrum Łazienek
    oddział ul.J Conrada w Krakowie

    Niestety z bólem, ale odradzam korzystanie w pewnym zakresie z usług tego oddziału, z bólem, bo firma wydaje się prężna i inwestuje w siebie, niemniej jednak daleko im do myślenia perspektywicznego.
    Sposób w jaki traktuje się klienta wychodzi bowiem, nie podczas prezentacji towaru w gablotach( tu zawsze są uśmieszki i zachwalanie towaru) tylko wtedy gdy klient, dokonał już wyboru zapłacił za fakturę i wtedy można mu pokazać kto tu RZĄDZI - otóż rządzą Panowie z Odziału przy Conrada i niełudzcie się, że zostaniecie potraktowani indywidualnie, zostawią Was na lodzie. Mnie tak "przemile" potraktowali, obiecując, że dostarczą towar ( około 1200 kg różnego rodzaju glazury) odpłatnie (80 zł) na budowę zaznaczająć, iż nie wnoszą do budynku zakupionego towaru, ok niech dostarczą, wnosić nie muszą, ale.... dlaczego ja mam rozładowywać dostarczony towar z ich samochodu, dopóki towar jest na samochodzie, jest w ich posiadaniu, jak złożą na posesji będzie mój, taka jest logika pomijając już standard, o dobrym zachowaniu niewspomne. Żadne monity prośby na nic się zdały, jak nie chcesz rozładowywać to spadaj. Od teraz mam w nosie ich transport łaski mi przecież nie robią, podobnie jak ja im nie robię kupując u nich za grubą kasę, więc przestrzegam wszystkich przed tymi Panami bo szkoda nerów a prawda o nich wychodzi właśnie w takich pozornie drobnych sprawach, gdzie nikomu niezależy na utarczkach a jednak oni potrafią wkurzyć do żywego, opóźnić budowę, zmarnować czas, niewywiązać się z umowy. To co w normalnej firmie załatwie się na telefon, często nawet się nie widząc u nich będziesz musiał pojawić się kilka razy, wykonać kilkanaście telefonów,stracisz nerwy i a na koniec nie obejdzie się bez głupich uśmieszków sześciu nudzących się właśnie "menagerów sprzedaży"

    Dla odmiany na białą listę wpisuję TADMAR ul. Rozrywka 1, armatura i pochodne, ceny b. przystępne, żadnych problemów obie strony zadowolone- i oto chodzi.

  19. #779

    Domyślnie Ostrzegam przed firmą Woltel z Krakowa sprzedaż Allegro

    Witam. Do tej pory nie miałem powodu pisać w tym dziale..jednak chcę ostrzec innych przed firmą'' Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ,,Woltel" 31-865 Kraków os.Niepodległości 3 nip 637-10-03-390 tel.12-641-70-25 Tel.kom. 0601418337 . Firma zajmuje się min; sprzedażą mebli łazienkowych Antado. Skuszony niską ceną zamówiłem poprzez Allegro. Z sześciu zamówionych elementów, trzy mają wady fabryczne. Ale to nic.. Wiadomo najlepszym sie zdarza. Jednak przy reklamacji szklanej umywalki,po wizycie przedstawiciela producenta, który jednoznacznie uznaje wadę fabryczną, firma Voltel przysyła po jej odbiór kuriera. Oczywiście sama go zamawia, i na swój koszt. W trakcie transportu, mimo że umywalka była starannie zapakowana, ulega ona uszkodzeniu. Na tej podstawie Voltel nie odbiera przesyłki i nie zamierza zwrócić pieniędzy

  20. #780
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    justynapuz

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Jeśli ktoś sięnie obawia wziąć firmy z dalszej odległości, mogę z czystym sumieniem polecić Pana Jacka z Bielska-Białej. Robił u nas tynki trad, wylewki, roboty wykończeniowe i elewację. Konkretny, niedrogi Pan. Ceny niższe niż krakowskie. Polecam, gg 6654467

Strona 39 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony