dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 214
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 4265
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    A ja potrzebuję fliziarza, sumiennego i niedrogiego. Na wczoraj
    Muszę wyflizować łazienkę w domku syna.
    Podzielcie się namiarami

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    A ja potrzebuję fliziarza, sumiennego i niedrogiego. Na wczoraj
    Muszę wyflizować łazienkę w domku syna.
    Podzielcie się namiarami
    sumiennego i niedrogiego... nie chcę Cie załamywać ale też takiego szukam i NIC... do niesumienności żaden sie nie przyznaje ale cennik mają zdecydowanie europejski

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał jk69
    to ja podnoszę temat,

    i dodaję do BIAŁEJ LISTY
    sieci (przyłącza) wod/gaz - P.Kula, 501 416 830

    Ja tez polecam. Profesjonalni, zgrani, szybcy . Choc moze nie najtansi.
    lidka

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    A ja potrzebuję fliziarza, sumiennego i niedrogiego. Na wczoraj
    Muszę wyflizować łazienkę w domku syna.
    Podzielcie się namiarami
    Nieurodzaj jakiś na sprawdzonych fliziarzy? Ja potrzebuję fliziarza sprytnego, który poradzi sobie z wykonaniem brodzika bez brodzika, czyli położy płytki pod prysznicem tak, żeby woda spływała do kratki i nie stała w brodziku, którego nie będzie. I jeszcze jedno: czy fliziarz podłączy syfon? Bo nasz hydraulik mówi, że powinien, ale to może tylko wymówka, a jemu się nie chce do nas przychodzić na taką małą robotę.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #65

    Domyślnie

    CZARNA LISTA
    Antoni Hajdecki - Wielka Wieś, tel. 503/962218 - bramy, ogrodzenia, balustrady. Zdecydowanie czarna lista. Dwa razy przyjeżdżał mierzyć balustrady i po wykonaniu nic nie pasowało. Całe balustrady były do przeróbki, a i tak wyszły nie takie jakie miały być. Do tego półtora miesięczne niedotrzymanie terminu.

    BIAŁA LISTA
    Piotr Koczwara - Wola Dębińska tel. 691/540594 - wylewki maszynowe.
    Pełen profesionalizm realizacji, terminowość. Choć nie najtańsi, zdecydowanie do polecenia.

  6. #66

    Domyślnie

    Hejka... buduje w Bronowicach Wielkich mam stan surowy zamkniety z instalacjami i teraz szukam namirów na jakąś brupę, która mogłaby robić dalej. Proszę podajcie jakieś kontakty...
    Głowa do góry....

    GG 7632075

  7. #67

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    Zdecydowanie polecam Marian Zięba 608439956 elektryk

    Robią wszystko ja robiłem z nimi nie tylko elektrykę ale również komputer telefon, alarm czyli wszystkie takie instalacje. Mozna im śmiało zaufac jestem z nich strasznie zadowolony. Mozna się na mnie smiało powołać.

    Pozdrawiam
    Głowa do góry....

    GG 7632075

  8. #68

    Domyślnie

    zdecydowanie czarna (grobowa wręcz) lista: Zakład Instalacji i Budownictwa Ogólnego Krzysztof Zięba Myślenice, ul. Słowackiego
    szczegóły mailem
    szkoda, że go kiedykolwiek spotkałam......
    Kate

  9. #69

    Domyślnie

    Hej! A moze macie namiary na jakiegos niedrogiego acz sumiennego kominkarza?
    lidka

  10. #70
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar merit
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    183
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Cytat Napisał Piotrek1
    Agduś
    podaj dane tych geodetów, jak inni powyzej z innymi nierzetelnymi firmami. Od tego jest ta lista
    Właściwie to racja. Jeden to Maciej Wszołek (mam nadzieję, że nie pomyliłam imienia), drugi ma na imię Bartek, nazwiska nie zapisałam i zapomniałam. Obaj pracują w "Odnowie". Ich wyczyny opisałam w dzienniku budowy i, krócej, w "grupie krakowskiej".

    W takim razie podam też namiary na tych pozytywnych bohaterów naszej opowieści o budowaniu:

    Firma Zebud - Marek Zdeb 502 654 494

    Wszelkiego rodzaju kable (elektryczne, komputer, telefon, anteny, alarmy itp) - Aleksander Śliwa - 500 564 560

    Wod - kan - Marcin Kafel - 501 252 202

    Wylewki (maszynowo) Sławomir Nosek - 502 261 350

    Dachy, schody, parkiety (na razie mamy tylko dach, ale zamówliśmy też schody i pewnie układanie parkietu). Józef Ryś - 602 465 117

    Więźba - Tadeusz Zapała 018 331 30 81
    Agduś
    Naisz proszę czy p.Kafel wykonuje instalacje CO i np.podłogowe ogrzewanie ,czy zajmuje się tylko przyłączami.
    Dzięki

  11. #71
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    SYLWKA

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał "Agduś
    Właściwie to racja. Jeden to Maciej Wszołek (mam nadzieję, że nie pomyliłam imienia),
    własnie robie porządki w moich "namiarach" , jak to dobrze, że nie wzięłam tego Pana. Miał mi działkę wytyczać od punktu 50 zł bierze, ale jakoś mój kierbud polecił mi kogoś innego i jemu zaufałam.

    Zaraz biegne spalić karteluszkę!

  12. #72
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    SYLWKA

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał editta

    i okna drewniane
    www.mazurokna.pl
    Editta, poważnie myślę nad wyborem tej firmy, dostałam dobre ceny na drewniane okna i ogród zimowy.
    Czy mogłabys napisać, dlaczego ich polecasz?
    Dziękuję bardzo!

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał merit
    Agduś
    Naisz proszę czy p.Kafel wykonuje instalacje CO i np.podłogowe ogrzewanie ,czy zajmuje się tylko przyłączami.
    Dzięki
    Przepraszam, że z opóźnieniem - nie wiem, dlaczego, nie dostawałam powiadmień o odpowiedziach.
    P. Kafel proponował nam zrobienie podłogówki, ale jakoś nie potrafił nas przekonać, że ma w tym względzie duże doświadczenie. Wszelkie instalacje wykonał szybko i sprawnie, nie mieliśmy zastrzeżeń też do koszów. Natomiast później, gdy chcieliśmy, żeby wykonał przyłącze, nie znalazł dla nas czasu i musieliśmy szukać kogoś innego.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #74
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Czy ktoś mogłby mi polecić sprawdzonego i solidnego geotechnika?

  15. #75
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Stropy Terriva - jeśli ktoś szuka wykonawcy - firma PREFBUD 012 275 11 05
    b.terminowo, solidnie, można płacić przelewem.

  16. #76
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ark

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    5

    Domyślnie Czarna lista - kominek

    Chciałem dołaczyć do czarnej listy (i przestrzec) firmę PEGAZ z
    Krakowa z ul. Dekerta zajmującą się kominkami. Totalni partacze, poszczególne części kominka krzywo połączone - totalna porażka. Do tego chamstwo właścicieli (bracia bliźniacy), które wychodzi niestety dopiero po podpisaniu umowy...

  17. #77

    Domyślnie Projekty domów

    BIAŁA LISTA

    Biuro projektowa z Krakowa Aprojekt, ul. Dobrego Pasterza. Wykonują zlecenia fachowo i niedrogo. Robiłem u nich adaptację gotowego projektu, w stosunku do innych to są o ponad połowę tańsi!. Polecam

  18. #78

    Domyślnie

    A ja w końcu trafiłem na super ekipę od pokryć dachowych. Robią dachy idealnie i nie jest to tylko moja opinia ale wielu oglądających. Robią powoli i bardzo dokładnie, z dachy wielospadowego ponad 300m2 zostało dosłownie odrobina scinek z dachówek. Wszystkie "obciete" dachowki wykorzystywali na docinki. Dachowka Creaton. Ekipa sumienna, pracowita, nie kombinują, nie kręcą, można ich spokojnie zostawic na budowie i nie martwic sie o efekty.
    tel p.Jozek 608736727
    Tarnow i okolice

    No i muszę ostrzec przed tym panem wszystkich, ponieważ w zimie zauważyłem cieknącą wodę obok komina, następnie w czasie deszczu zacieki przy jaskółkach. Wykonałem kilkanaście telefonów od stycznia i nikt nawet nie raczył przyjechać zobaczyć co sie dzieje. Stwierdzil tylko że "to niemożliwe". Następnie inny dekarz stwierdził że przez obróbki przez nich robione woda musiała się lać gdyż nie robili podwójnego kołnierza(?) i nie wcinali się w komin z blachą. Więc nie polecam takiej ekipy.
    pozdrawiam

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś

    Dachy, schody, parkiety (na razie mamy tylko dach, ale zamówliśmy też schody i pewnie układanie parkietu). Józef Ryś - 602 465 117
    Agdus, czy jestes zadowolona z uslug tego pana ? Polecalabys go innym forumowiczom?
    Z gory dzieki za pomoc.
    lidka

  20. #80

    Domyślnie Firma KONF-BUD

    Zdecydowanie czarna, najczarniejsza ze wszystkich list. Reklamuje się na Forum, dlatego zdecydowałam się Was ostrzec. Przeklinam dzień, w którym ich poznałam. Szczegóły mogę podać mailem... Niestety będzie proces

Strona 4 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony