dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 214
Pokaż wyniki od 801 do 820 z 4265
  1. #801

    Domyślnie Re: fajnie sie mieszka w domku

    Cytat Napisał spider11
    Kucharski jest ok mnie robił projekt mojemu bratu i wszystko załatwił w przeciągu 4-5 miesięcy z pozwoleniem na budowę i kierownikiem i wytyczeniem za śmieszna kasę bo ok 4000zł od projektu jest uczciwy bo zawsze pisał fakturę a nie jak inii (ze słyszenia wiem ze ściemę wala ze vat itp)
    przypadkowe wejście na forum, przypadkowo zadowolonego klienta.....

    BOHO
    Warszawa

  2. #802

    Domyślnie

    Spider11 napisał:
    Kucharski jest ok mnie robił projekt mojemu bratu i wszystko załatwił w przeciągu 4-5 miesięcy z pozwoleniem na budowę i kierownikiem i wytyczeniem za śmieszna kasę bo ok 4000zł od projektu jest uczciwy bo zawsze pisał fakturę a nie jak inii (ze słyszenia wiem ze ściemę wala ze vat itp)
    _________________


    Fakturę owszem wystawia, ale ta kwota 4000 tyś to chyba z poprzedniego wieku. No chyba, że mi tak policzył bo poprawiałam jego "wypociny".
    Niech brat się cieszy ale ja i tak nie chciałabym go więcej widzieć na mojej budowie.


    BOHO dzięki [/quote]

  3. #803
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spider11

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    5

    Domyślnie a czyby na pewno nikus prawd piszesz

    nikus nie wiem kim ty jestes ale chyba coś sciemniarz zeskanuj fakturę jeżeli masz racje to ci uwiężę bo jeżeli nie to cos kłamiesz na całego ja i brat tyle zapłaciliśmy i było ok mieszkamy P. Andrzej był u nas kierownikiem budowy i wszystko było zamknięte na ostatni guzik uważam go za bardzo profesjonalnego człowieka nie cwaniaka więcej takich ludzi i budowa nie byla by taka ciężka, wiec zeskanuj mi fakturę i poślij ok mój e-mail [email protected] albo zamiesc na formu ok pozdrawiam wszystkich na forum
    SPIDER11

  4. #804

    Domyślnie Re: a czyby na pewno nikus prawd piszesz

    Cytat Napisał spider11
    nikus nie wiem kim ty jestes ale chyba coś sciemniarz zeskanuj fakturę jeżeli masz racje to ci uwiężę bo jeżeli nie to cos kłamiesz na całego ja i brat tyle zapłaciliśmy i było ok mieszkamy P. Andrzej był u nas kierownikiem budowy i wszystko było zamknięte na ostatni guzik uważam go za bardzo profesjonalnego człowieka nie cwaniaka więcej takich ludzi i budowa nie byla by taka ciężka, wiec zeskanuj mi fakturę i poślij ok mój e-mail [email protected] albo zamiesc na formu ok pozdrawiam wszystkich na forum
    Niby nic mi do tego, ale nie rozumiem, po co nikus mialaby wysylac Ci fakture, obcej osobie, tylko dlatego, zeby udowodnic cos w co nie wierzysz? Nie chcesz to nie wierz, po co mialaby klamac? W jakim celu? Dla zabawy?


    Cytat Napisał BOHO
    przypadkowe wejście na forum, przypadkowo zadowolonego klienta.....
    Dokladnie.....

  5. #805

    Domyślnie

    Nie mam zamiaru nic udowadniać .
    Dla mnie ten etap już jest zakończony. Kto chce posłucha, kto nie niech sprawdzi, Ja Nikogo nie obrażam, bo to nie w moimstylu, tylko ostrzegam trzeba być czujnym
    A swoją drogą to dziwne te twoje posty spider11 . Czyżby Pan Andrzej był dla Ciebie kimś "bliskim"

  6. #806
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spider11

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    5

    Domyślnie do nikus

    nikus czy ty jesteś poważny? wyrażam moje zdanie ale dziw mnie bierze ze jesteś tak aktywny na moje wypowiedzi czyżbyś miał niezbyt szczere intencje? ja np. nie mogę się podać moje nazwiska i numeru tel w celu weryfikacji bo dalej coś uważam ze kręcisz ale to już nie moja sprawa są ludzie którym chyba nie dogodzi hihihihih pozdrawiam

    p.s. mój tel 602384502 imię Łukasz Pyrek
    SPIDER11

  7. #807

    Domyślnie Re: do nikus

    Cytat Napisał spider11
    nikus czy ty jesteś poważny? wyrażam moje zdanie ale dziw mnie bierze ze jesteś tak aktywny na moje wypowiedzi czyżbyś miał niezbyt szczere intencje? ja np. nie mogę się podać moje nazwiska i numeru tel w celu weryfikacji bo dalej coś uważam ze kręcisz ale to już nie moja sprawa są ludzie którym chyba nie dogodzi hihihihih pozdrawiam

    p.s. mój tel 602384502 imię Łukasz Pyrek
    Ja tez chyba dzieki Tobie zrobie sie aktywna w tym temacie , choc mnie nie dotyczy.
    Czy Ty jestes powazny? Kazdy ma prawo do swojego zdania, ale nie bardzo rozumiem w tych Twoich wywodach, dlaczego zarzucasz komus, ze jest nieszczery? Napisala o swoim doswiadczeniu z Panem Andrzejem i dobrze, bo warto byc szczerym a nie ukrywac "niedorobki", chocby dlatego, zeby ktos sie mocno zastanowil czy warto wchodzic w interesy w w/w panem. To czy Ty wierzysz w to co pisze nikus, to juz chyba malo wazne, a ciagle daje do myslenia dlaczego go tak bronisz.....

    Cytat Napisał spider11
    p.s. mój tel 602384502 imię Łukasz Pyrek[/b]
    A to niby czego ma dowodzic? Po co komu Twoje dane?

  8. #808

  9. #809
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spider11

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    wiesz uważam ze jeżeli ktoś pisze po nazwisku to powinien sie również przedstawić a nie ukrywać się ja jakoś się nie ukrywam a wkurza mnie jeżeli się pisze coś na kogoś incognito Uważasz że jest to ok bo ja uważam ze jest to śmieszne i mało poważne
    jeżeli tak było to czemu się nie przedstawi przecież nie ma nic do ukrycia???
    a co do mnie to jest to moje zdanie i zdanie mojego męża i brata z zona my jesteśmy zadowolenie nie każdy musi być, nie martw się nikus teraz czeka ciebie budowa i itp

    pozdrawiam wszystkich na forum
    SPIDER11

  10. #810

    Domyślnie krótko

    zgadzam się z spider11 w 100% i tyle bez komentarza
    qwaziii7777

  11. #811

    Domyślnie

    Cytat Napisał spider11
    p.s. mój tel 602384502 imię Łukasz Pyrek
    Cytat Napisał spider11
    [b]wiesz uważam ze jeżeli ktoś pisze po nazwisku to powinien sie również przedstawić a nie ukrywać się ja jakoś się nie ukrywam a wkurza mnie jeżeli się pisze coś na kogoś incognito Uważasz że jest to ok bo ja uważam ze jest to śmieszne i mało poważne
    jeżeli tak było to czemu się nie przedstawi przecież nie ma nic do ukrycia???
    a co do mnie to jest to moje zdanie i zdanie mojego męża i brata z zona my jesteśmy zadowolenie...........
    jako Łukasz Pyrek masz męża ? no nieźle.....
    BOHO
    Warszawa

  12. #812
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie Re: krótko

    Cytat Napisał qwazimoto777
    zgadzam się z spider11 w 100% i tyle bez komentarza
    Bo najważniejsze to zgodzić się z sobą w 100%

  13. #813

    Domyślnie

    czy ktos z forumowiczow mial doswiadczenie z wykonawcami z firmy inwestycje molecules bardzo prosze o opinie

  14. #814

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr_M
    Witam,
    poszukuję namiarów na dobry (sprawdzony i niedrogi) tartak - potrzebuję więźbę dachową.
    Proszę o podpowiedzi.

    Pozdrawiam

    Piotr_M
    Polecam Ci i wszystkim forumowiczom Tartak Spółdzielni Kółek Rolniczych w Ujanowicach.
    Dla mnie przygotowywali więźbę dachową a ostatnio montowali schody.
    Firmę bez obaw można wpisać do białej listy- pełen profesjonalizm, wysoka jakość, rozsądne ceny Telefon 018 33 34 001

  15. #815

    Domyślnie

    Cytat Napisał pam
    To ja w końcu mogę polecić ekipę od kominków. Uważam, że są rewelacyjni. Paweł Struś (Mszana Dln) 509 263 150. Działają na jakość a nie na akord.
    A czy on również robi rozprowadzanie rur od kominka do pokoi na poddaszu?

  16. #816
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał anulawasz
    Cytat Napisał pam
    To ja w końcu mogę polecić ekipę od kominków. Uważam, że są rewelacyjni. Paweł Struś (Mszana Dln) 509 263 150. Działają na jakość a nie na akord.
    A czy on również robi rozprowadzanie rur od kominka do pokoi na poddaszu?
    Robili rozprowazdzenie tam gdzie chciałem i doprowadzenie powietrza do paleniska.

  17. #817

    Domyślnie

    biała lista

    wykonawca stanu surowego, polecny juz tutaj na forum - ja tylko potwierdzam S. Madeja tel. 606838128 (ściany równiutkie, stropy solidne, kominy proste, pracownicy OK, doradzą i nie wydziwiają)

    OKNA... firmy PAGEN drugi raz też bym je wybrał - solidne, wzorowy kontakt i dbałość o klijenta, cena/jakość 5+ polecam - tel. 691311001

    cdn.
    koniec języka za przewodnika ..!

  18. #818

    Domyślnie fliziarz kraków z polecenia

    Witam. Na forum przeczytałam post Uli i Jacka o temacie "fliziarz z krakowa biała lista", którzy polecają firmę zajmującą się kompleksowymi remontami łazienek. I ......... wczoraj ta firma zakończyła prace remontowe w mojej łazience. JESTEM ZADOWOLONA!!! Mam łazienkę jaką sobie wymarzyłam. Prace przebiegały sprawnie i czysto (remont nie był uciążliwy nawet dla mojej babuszki), widać było doswiadczenie.Panowie bo było ich 2 (nie pijacych i nie palących) znali się na robocie. Najpierw " zrujnowali" całe pomieszczenie, przerobili instalacje i ładnie wyflizowali. Na zakończenie po zamontowaniu osprzętu posprzatali, także mnie zostało wypucowanie na błysk i wieczorkiem brałam prysznic.Zrobiony mi został projekt, kosztorys prac (co za ile ), doradzono co do wyposarzenia aby nie było kłopotów.
    Kuchnie też flizowali. Mebelki kupiłam w IKEI. Teraz mój chłopak tapetuje (babcia go testuje czy aby się nadaje ha, ha )
    Dla zainteresowanych podaję namiary p. Piotr 0 600 90 80 99
    Karolina z Nowej Huty / super że istnieje takie forum, bo co bym zrobiła/

  19. #819

    Domyślnie

    Cos tutaj wymarlo u was? Cisza jakas taka : czyzby naprawde nikt z Krakowa i okolic nie slyszal nigdy o firmie POL-MARKET? Zajmuja sie schodami - moze jednak? jakies doswiadczenia, cokolwiek ....

    Ciagle czekam na info.

  20. #820
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Ja nie słyszałem

Strona 41 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony