dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 214
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 4265
  1. #861

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA
    Pana Sławek z ekipą z firmy IWENT.
    Zrobil sprawnie i bez dyskusji poprawki i szybko.Jeżeli ktoś będzie miał ochotę to podaję numer 500 040 907

  2. #862

    Domyślnie

    Cytat Napisał asterix38
    BIAŁA LISTA
    Pana Sławek z ekipą z firmy IWENT.
    Zrobil sprawnie i bez dyskusji poprawki i szybko.Jeżeli ktoś będzie miał ochotę to podaję numer 500 040 907
    A co zrobił - jeśli to nie tajemnica ?
    Sprzedam bloczki fundamentowe.

  3. #863
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Jak widać to przede wszystkim dobre wrażenie.

  4. #864
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kris7419

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    Mam ochotę - bez dyskusji i poprawek

  5. #865

    Domyślnie

    Biała

    balustrady kute Stanisław Wrona Gdów POLECAM!!!!

    tynki gipsowe elewcja Cieply dom Wojciech Ruśniak Zelczyna

  6. #866

    Domyślnie

    BIała

    Wszelkie prace wykończeniowe Marcin Radecki polecam nie usłyszysz że czegoś się nie da zrobić pomyśli i zawsze znajdzie rozwiązanie ja jestem zadowolona z jego usług telefony jak potrzeba wyślę na prv .

  7. #867

    Domyślnie

    BIała

    Wszelkie prace wykończeniowe Marcin Radecki polecam nie usłyszysz że czegoś się nie da zrobić pomyśli i zawsze znajdzie rozwiązanie ja jestem zadowolona z jego usług telefony jak potrzeba wyślę na prv .

  8. #868

    Domyślnie

    Cytat Napisał aguleczka
    Biała

    balustrady kute Stanisław Wrona Gdów POLECAM!!!!

    tynki gipsowe elewcja Cieply dom Wojciech Ruśniak Zelczyna
    Mogę prosić o namiary na pana od balustrad?

  9. #869

    Domyślnie

    Czy mogę dostać namiary na pana Marcina Radeckiego??

  10. #870

    Domyślnie

    Jesli chodzi o Wrone to namiary podam w linku do jego strony

    http://www.swrona.prv.pl/

    Jesli chodzi o Radeckiego podałam na prv telefon

  11. #871

    Domyślnie

    Dziękuje serdeczne Anuleczko

  12. #872

    Domyślnie

    biała lista

    wylewki maszynowe, polecany już p.Marek z BetMix, 501 651 600

  13. #873

    Domyślnie

    biała lista

    wod-kan-gaz-co, podłogówka, płaszcz wodny
    polecany wcześniej p.Marcin Kafel 501 252 202

    p.Marcin wprawdzie jest trochę zakręcony i nie mówi zbyt dużo, ale za to w ekipie jest p.Michał, który świetnie doradza, tłumaczy i mysli perspektywicznie i mówi, że jeśli coś zrobimy tak, to potem nie da się juz tego i tego

  14. #874

    Domyślnie

    Cytat Napisał oola
    biała lista

    wylewki maszynowe, polecany już p.Marek z BetMix, 501 651 600
    dopisuje sie do tego postu rewelacja !!!! wszystko idealnie gładziutkie dokładnie zrobione w ciagu dwuch dni zrobiony cały domek z balkonami .

  15. #875

    Domyślnie W ramach podziękowania dla Forumowiczów

    Witam. Zaczne moze od tego, ze juz prawie koniec uff. Kupilismy z mezem (niestety kredyt) maly niemaly domek tuz przed proszowicami. Niestety w cholere roboty jak sie okazalo . W podziekowaniu forumowiczom dolanczam liste moich refleksji na temat ludzi, ktorzy w wiekszosci z Waszego polecenia wykonywali prace i u mnie!

    Biała lista:

    -Pan Marek, który robił wylewki chyba u niejednej osoby sprawdzil sie i u nas. Na pytanie czy nie lepiej dac "samopoziomujaca" odpowiedzial - to dla dzieci! 501 651 600 z czystym sumieniem moge polecic.

    -Plytki w kuchni i łazience + garaż firma eurostone www.eurostone-posadzki.pl - akurat z polecenia mojej kolezanki. Nie sa tani, ale dosc szybko im zeszlo, podobno najstarsza firma w Krakowie.

    -Schody i stolarka Pan Leon z Kalwarii. Jedyny minus to baaaardzo długie terminy, ale schod debowy 130 zł! Polecam jesli komus sie nie spieszy

    -Gładź i malowanie Pan Marcin 792 327 436 polecony przez byla juz niestety sasiadke. We dwóch 260 m gładzi gipsowej położyli w cztery dni, nie nabrudzili (zauwazylam ze to glowny problem naszych fachowcow), pomalowali i nie moge sie przyczepic, no moze ze na rachunek czekam juz tydzien :/ miejmy nadzieje, ze sie poprawia.

    -Kominek Pan Jan z Myslenic, tel mam do jego syna Krzysztofa 604 797 920 . Doradzil w sprawie rozprowadzenia nawiewow po domu i wykonal moze nie expresowo, ale widac ze dokladnie. Typowy robotnik z Austrii hihi, znalazlam go na slupie ogloszeniowym!

    Czarna Lista:
    -Tynki - niestety stracilam do nich nr tel., byl to Pan Maichal, niestety w ostatni dzien ich pracy...zginal mi tel! Zenada, bezczelnosc, rece opadaja. Wzieli kase i nie skonczyli, musialam prosic ojca na szybkiego zeby podgonic. Pan Michal lat okolo 40, bialy samochod dostawczy i pochodzi z olkusza wiec UWAZAJCIE!

    Czekamy na meble kuchenne, maja byc do dwoch tygodni, wiec wtedy cos napewno jeszcze skrobne. Pozdrawiam

  16. #876

    Domyślnie

    A ten Pan Marcin od gładzi to ile za metr gładzi brał?

  17. #877
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magdarak

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,

    Chciałabym dodać na białą listę naszą ekipę od stanu surowego:
    firma Eskabud z Bochni http://www.eskabud.pl/ (bardzo dobra współpraca, wszystko w terminie, zgodnie z kosztorysem, niezależny kierownik budowy nie miał żadnych zastrzeżeń).



    pozdrawiam

  18. #878

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka
    A ten Pan Marcin od gładzi to ile za metr gładzi brał?
    on robił mi całą wykończeniówkę wsio więc wiesz zawsze to troszkę inaczej się liczy niz np przy kładzeniu gładzi tylko samej trzeba dzwonić do niego i pytać zaprosic na wycenę .

  19. #879

    Domyślnie

    Czarna Lista
    BoMar2, Zakopiańska 56
    Dobrze Wam radzę lepiej unikać tej firmy, szkoda stresu i nerwów, personel jest nieprzeszkolony, wprowadzają w błąd, magazyn 30 km od siedziby, na towar czeka się miesiącami, itd. itd, poprostu ręce opadają.

  20. #880
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    hmm... 1 post i od razu że czarna lista...
    a może więcej szczegółów?
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

Strona 44 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony