dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 214
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 4265
  1. #81

    Domyślnie

    Nazwa firmy jak w temacie : KONF-BUD!!!

  2. #82

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś ma doświadczenia budowlane, opinie na temat ekipy kierowanej przez Tadeusza Klimka z okolic Brzeska?

    Dziękuję
    Margo

  3. #83

    Domyślnie Re: Projekty domów

    Cytat Napisał izzarider
    BIAŁA LISTA

    Biuro projektowa z Krakowa Aprojekt, ul. Dobrego Pasterza. Wykonują zlecenia fachowo i niedrogo. Robiłem u nich adaptację gotowego projektu, w stosunku do innych to są o ponad połowę tańsi!. Polecam
    a dużo zmian wprowadzałeś - możesz napisać?

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    O widzisz, znalazłeś ten wpis, o którym pisałam do Ciebie w wątku krakowskim

  5. #85

    Domyślnie Budmur - polecam!!!

    Biala lista:
    - BUDMUR - ul. Skosna: www.budmur.pl; (0-12) 262-03-40; kupilismy u nich cala ceramike, kominy, styropian, regipsy itd. - prosic p. Grzegorza - daje dobre rabaty i wszystko mozna z nim dogadac No i kierowcy super - dojechali i rozladowali dokladnie tam gdzie chcielismy i kiedy chcielismy.

    Czarna lista:
    - DACH CENTRUM - ul. Zawila - na pocztaku super rozmowy, problem sie zrobil gdy chcielismy oddac czesc materialu (wczesniej zapewniali ze mozemy) i gdy chcielismy dokupic jakies elementy orynnowania. W efekcie dalej nie mamy kompletnych rynien, ale po pisemnej skardze - czesc materialu moglismy zwrocic.

    Na razie tyle i zycze wszystkim powodzenia.

  6. #86
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar szczepek
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.032
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Biała LISTA:

    Biuro projektów -" Dom dla Ciebie" - Pani Mariola Szczepaniak Kraków ulica ul. Kościuszki 43
    Tani nie byli, ale naprawdę wszelkie zmiany, pomysły - ganianie po urzedach - rewelacja. No i skuteczni jeśli chodzi o zaklepanie zmian, ktore nie do końca były po myśli urzedników, ale za to mpo mojej - tak.



    Jan i Basia Haberka - tel. 608197109 - Wykonawca mojego stanu surowego od fundamentu po dach.
    Jakość bardzo dobra, - ale uwaga ! trzeba koniecznie podpisać umowe. Jak się tego nie zrobi - facet totalnie przedłuża terminy !
    Natomiast sa bardzo uczciwi. Tak jak cena była ustalona - tak zrobili. Ceny też normalne - nie z księżyca.

    Dach - Wiesław Trętowicz - cholernie solidny facet, musze przyznać ze na dachach się zna - trzeba niestety uważać na terminowość. 694264191



    CZARNA LISTA

    DACH SYTL s.c Kraków ul. Cystersów 26
    straszni kombinatorzy - ceny jedne z najwyższych - jak chodzi o dachy
    jest tam taka dziewczyna ktora sprzedaje - zlapalem ja na tym ze jak ktos idzie po dodatki do dachowek a nie kupował u nich dachowki to chyba z zemsty potrafi za dodatek dać prawie 100% więcej ! A nuż sie klient nie kapnie ))

  7. #87
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Konf-Bud

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3

    Domyślnie Gonga

    Cytat Napisał Gonga
    Nazwa firmy jak w temacie : KONF-BUD!!!
    Mało juz ludzi oszukałes Gonga>>Bóg ci wynagrodzi twoje grzechy.
    Konf-Bud Małopolska BUDOWA DOMÓW

  8. #88

    Domyślnie

    Czarna lista
    Uwaga na:

    Dominik Majerski - wykończeniówka : dyletant, znika po wzięciu zaliczki
    Stępniak Sławomir- dachy: sknocił i nie chce poprawić
    Artur

  9. #89

    Domyślnie Re: Projekty domów

    Cytat Napisał _ali_
    Cytat Napisał izzarider
    BIAŁA LISTA

    Biuro projektowa z Krakowa Aprojekt, ul. Dobrego Pasterza. Wykonują zlecenia fachowo i niedrogo. Robiłem u nich adaptację gotowego projektu, w stosunku do innych to są o ponad połowę tańsi!. Polecam
    a dużo zmian wprowadzałeś - możesz napisać?
    Główną zmianą to było podpiwniczenie budynku. Za projekt piwnicy tutaj zapłaciłem 500 zł (inni chcieli 5000 zł za wykonanie projektu piwnicy). Oprócz tego adaptacja z drobnymi zmianami w projekcie za 2000.

  10. #90

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    tynki i wylewki

    Robert Pilch - bardzo solidna ekipa robią juz razem około 14 lat bardzo zorganizowani sumienni
    Głowa do góry....

    GG 7632075

  11. #91
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar szczepek
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.032
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławek_Kraków
    BIAŁA LISTA

    tynki i wylewki

    Robert Pilch - bardzo solidna ekipa robią juz razem około 14 lat bardzo zorganizowani sumienni
    Daj mi prosże namiary na priva na nich. Potrzebuje poleconych gości od tynków i wylewek.
    pzdr.

  12. #92
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar macio
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Witam

    BIAŁA LISTA

    tynki i wylewki

    Robert Pilch - bardzo solidna ekipa robią juz razem około 14 lat bardzo zorganizowani sumienni
    Również poproszę o namiary

    Pozdrawiam

  13. #93

    Domyślnie

    napisz do mnie na prv lub adres email bo nie mam twojego maila to dam ci namiar

    pozdrawiam
    Głowa do góry....

    GG 7632075

  14. #94

    Domyślnie Ktos moze polecic ekipy budowlane.

    Czesc szukam namiary na ekipe budowlana, budowa w powiecie Wielickim, chcialbym zaczac jeszcze w tym roku rozmawialem na razie z jednym potencjalnym wykonawca ale mam powazne watpliwosci.

    Rozwazam tez osobno robic, stan zero, mury, dach ale jezeli ktos to robi kompleksowo to nawet lepiej (chociaz najczesciej nie taniej )

    __Pozdrawiam__

  15. #95

    Domyślnie

    POLECAM baardzo dokładnego fachowca od gładzi i wszelakich technik malarskich + podwieszane sufity, półeczki i wszelkie tego typu prace wykończeniowe. Fachowiec uratował nasze ściany po wcześniejszych, pożal sie Boże, fachowcach, dla których tynk cementowo- wapienny przebujający przez milimetrową warstwę gładzi to standard.
    Zatem do białej listy dorzucam pana Krzysztofa Czajkę z Wisły(dojazd w obrębie woj. małopolskiegi i śląskiego nie stanowi dla niego problemu). Służę zdjęciami z realizacji.
    Odradzam natomiast firmę GAMP Grażyna Musialik z Sosnowca !!!
    Sprawę z firmą GAMP postaram się dokładniej opisać aby oszczędzić potencjalnym kilentom problemów, z którymi musiałam sie borykać, zwłaszcza, że firma ogłasza się również na tym forum. Zdjęciami z realizacji, a w zasadzie ze spartolenia roboty również służę.

    pozdrawiam
    Joanna

  16. #96

    Domyślnie

    Przypraszam, za podwóje wiadomości, już kasuję

  17. #97
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar macio
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Jasne

    Mój e-mail [email protected]

    pozdrawiam i dziekuje

  18. #98

    Domyślnie Poszukiwana ekipa - okolice Wieliczki

    może ktoś mógłby polecić jakąś przyzwoitą ekipę do wykonania stanu surowego - okolice Wieliczki

    obdzwoniłam podane wcześniej telefony, ale już za późno

    pozdrawiam
    Baśka
    łóżko - najlepszy, czworonożny przyjaciel człowieka

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Od nich: http://domartic.pl/index.php dostałam swego czasu rzetelną wycenę prac, ale byli dość drodzy, więc nie skorzystaliśmy.

  20. #100

    Domyślnie

    Słoneczko - dziękuję

    wysłałam do nich zapytanie, jak dostanę odpowiedź podzielę się wrażeniami, bo widzę, że takich potrzebujących jak ja jest więcej

    B.
    łóżko - najlepszy, czworonożny przyjaciel człowieka

Strona 5 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony