dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 50 z 214
Pokaż wyniki od 981 do 1.000 z 4265
  1. #981

    Domyślnie

    gzzzz
    Ostatnio edytowane przez jacek57 ; 06-04-2016 o 13:36 Powód: kaprys

  2. #982
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar szczepek
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.032
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie BIAŁA LISTA BRUKARZE

    BIAŁA LISTA
    Nie pamiętam, juz kto mi ich polecił, ale trafiłem na dobrych brukarzy., zdjęcia za parę dni zamieszczę,

    Zrobili u mnie 350 m2 kostki, mało rozmowni lekko, ale kostka ułożona prawidłowo, trzeba ich pilnować i zwracać uwagę ale słuchają, próbują na koniec podbijać cenę, ale tylko próbują , wiec ogólnie mogę ich polecić
    Majster to Piotr Pyryt 889459617

    Można powołać się na mnie (szczepek).

  3. #983
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie budowa w Michałowicach

    zaczynam budowę w Michałowicach pod Krakowem i poszukuję dobrej koparki oraz geodety. Co poradzicie?
    kozien

  4. #984

    Domyślnie

    gzzz
    Ostatnio edytowane przez jacek57 ; 06-04-2016 o 13:38 Powód: kaprys

  5. #985
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie Re: budowa w Michałowicach

    Cytat Napisał kozien
    zaczynam budowę w Michałowicach pod Krakowem i poszukuję dobrej koparki oraz geodety. Co poradzicie?
    Koparkowy Mariusz z Prus, wspominany tu już kilkakrotnie: 602 340 594

    Współpracuje też z brukarzami, przywiezie Ci wszystko co trzeba, ale czy ma czas? Tego nie wiem.

    Geodeta, Andrzej Poseł: 604 616 196

  6. #986
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    dziekuje za inf. będe dzwonił
    kozien

  7. #987
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kawika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    6.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    441

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA
    Wituszyński - geodezja, projekty - Nowy Sącz, bardzo mili, z dnia na dzień przyjęli moje zlecenie na wytyczenie budynku przed samymi świętami (inny geodeta spratolił) POLECAM

    Jędrzejczyk - biuro projektowe - można nanosić poprawki , miło i bezproblemowo

    CZARNA LISTA
    Firma remontowo-Budowlana Józef Gągola - mury wykonane ok, ale to człowiek konfliktowy, ciągle żądający wyższej ceny, dach - MASAKRA - Nowy Sącz i okolice
    Gdy człowiek wpada na pomysł to jeszcze nie wie co sobie o niego rozbije

    Dom-prawie koniec...

    Komenty

  8. #988

    Domyślnie koparkowy

    koparkowy Jan Bednarczyk 663596479, solidny i uczciwy, cenowo też był najkorzystniejszy,super biała lista, jest chyba z Żerkowic, ale u nas kopał w Naramie i za dojazd nie doliczał.

  9. #989
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie Re: BIAŁA LISTA BRUKARZE

    Cytat Napisał szczepek
    BIAŁA LISTA
    Nie pamiętam, juz kto mi ich polecił,ale trafiłem na dobrych brukarzy
    ]

    no ja przecież to moja ekipa

  10. #990

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    Fachowcy z okolic Myślenic, wykonują instalacje elektryczne, alarmowe, bardzo polecam, niedrodzy a solidni i rzetelni, doradzą jak wykonać instalacje optymalnie żeby nie przepłacić, polecam z czystym sumieniem

    nr tel. 728 103 545

  11. #991
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie okna

    Okna!

    Czy ktoś ma okna Avante, albo Oknoplast-Platinium, lub inne oknoplastu.
    jakie wrażenia związane z montażem?

    gdzie najlepiej (Kraków, okolica) udać się po wycenę tych okien, (najtaniej) i z którego oddziału są porządni monterzy.

    pozdrawiam !

  12. #992
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbyszek Zuch
    BIAŁA LISTA

    Fachowcy z okolic Myślenic, wykonują instalacje elektryczne, alarmowe, bardzo polecam,...
    Hmm, wygląda mi to na autoreklamę Masz tylko 2 wpisy, w tym 1 z reklamą.

  13. #993

    Domyślnie Re: okna

    Cytat Napisał bm_mi
    Okna!
    Czy ktoś ma okna Avante, albo Oknoplast-Platinium, lub inne oknoplastu.
    jakie wrażenia związane z montażem?
    gdzie najlepiej (Kraków, okolica) udać się po wycenę tych okien, (najtaniej) i z którego oddziału są porządni monterzy.
    pozdrawiam !
    Ja kupowałam bezpośrednio w Oknoplaście, w głównej siedzibie pod Krakowem. Nie wiem, czy jest najtaniej, ale było szybko i sprawnie. A okna jak okna, nie znam się, chyba ok.

  14. #994

    Domyślnie Re: okna

    Cytat Napisał bm_mi
    Okna!

    Czy ktoś ma okna Avante, albo Oknoplast-Platinium, lub inne oknoplastu.
    jakie wrażenia związane z montażem?

    gdzie najlepiej (Kraków, okolica) udać się po wycenę tych okien, (najtaniej) i z którego oddziału są porządni monterzy.

    pozdrawiam ! :D
    Ja mam okna platinum, kupowane na al Pokoju przy polmozbycie, ekipa montażowa rewelacja bez żadnych zastrzeżeń w jeden dzień uwineli się z 23 oknami. Polecam zresztą nie tylko ja.
    Bąbeluś

  15. #995
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał mziak
    Witam Wszystkich,

    Czarna Lista - definitywnie

    http://www.dacholand.pl/ Firma z Gaja w Mogilanach.

    1) - ze mną Pani pogrywała sobie równo: dzwonie - pytam są cegły "xyz" kl.15 - tak są proszę przyjechać- zwalnia sie z pracy jade do banku po zaliczkę przyjeżdżam do składu. Pani przeprasza i mówi że dopiero mają być (!) Proszę zadzwonić za 2 dni.
    2) Podejście drugie: telefon są cegły "xyz" KL.15? Tak już są proszę przyjechać. Znowu zwalniam się z pracy - jadę do składu - i zgadnijcie co... tym razem cegły są ale tylko KL10.
    W moim przypadku było to tylko "dwóch razy sztuka"

    Trochę gorzej wypadła moja sąsiadka - ten sam skład.

    Zakupiła pustki w grudniu lub styczniu, dała zaliczkę (a może nawet całą kwotę) w kwietniu gdy zaczynała budowę wspaniałomyślna Pani ze składu poinformowała, że cena się zmieniła i musi dopłacić (!!!!) - no comments.

    Sprawa otarła się o prawnika i inne takie mniej przyjemne metody.

    Ludzie omijajcie z daleka to miejsce!!!

    Pozdrawiam

    Marcin
    przypadkiem trafiłem na ten stary post
    ale zgadzam się w 100%

    drogo i nie-profesjonalnie

  16. #996
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Condor1

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1

    Domyślnie PanelPol to oszuści!!!!

    Wielkie dzięki, że ktoś wpadł na taki pomysł i napisał kilka gorzkich słów na tą pseudo firmę!!!

    Ja z racji wygody i bliskość firmy na zamówienie drzwi wejściowych DRE Solid 00, i od tego momentu zaczął się horror!!!

    Na wstępie byłem mocno zaskoczony, że przedpłata wynosiła 100%, ale w wyniku dużego zmęczenia po powrocie późno w nocy grzecznie wyłożyłem kasę za drzwi wybrane z katalogu. Pracuję w poligrafii więc mogę śmiało potwierdzić, że papier i dobre zdjęcie odda wszystko co ma wpłynąć na podświadomość odbiorcy.
    Pan, który sprzedawał w oddziale na azorach nie żadnych szczegółów technicznych, ale słysząc o firmie DRE nie miałem większych obaw o stosowność montażu właśnie tego modelu.

    Po wpłacie kazano czekać mi na drzwi ponad 4 tygodnie! nikt nie raczył mnie powiadomić o dokładnej dacie dostawy, więc sam zadzwoniłem dowiedzieć się co jest grane. Po wykonanym telefonie okazało się, dostawa będzie za dwa dni. Proszę czekać do godziny 17:00 powiedział pan! Jak się później okazało nikt w wyznaczonym dniu się nie pojawił, a kontaktu informacyjnego ze strony Panel Pol niestety nie było
    W związku z tym zaraz następnego dnia kolejny telefon, i tu zdziwienie pracownika, i tłumaczenie że zaraz dowie się co było przyczyną i oddzwoni.
    Nie oddzwonił!! Po kolejnym moim telefonie wyznaczono termin na dzień następny. Żona czekała, i czekała aż w końcu pojawił się jakiś starszy Pan, który nie był w stanie wynieść drzwi na górę!!!

    Kolejnym problemem był serwis montażowy, i tu znowu kilkudniowa przepychanka i oczekiwanie jak na zbawienie żeby ktoś przyjechał. Trwało to kilka dni, aż tu nagle zawitali Panowie monterzy w dżinsach i koszuli, prawie jak dyrektorzy i zabrali się do prac.

    Po powrocie to co zobaczyłem wołało o pomstę do nieba. Pracy nie skończyli, ale gorsze było to że w sumie na dwóch metrach kwadratowych znalazłem 13 uszkodzeń, które dotyczyły drzwi, framug, klamki, rozety, itp (dla zainteresowanych mam zdjęcia, które wykorzystam dalej w celu przedstawienia sprawy Rzecznikowi Praw Konsumenta, i do sądu)! Najgorsze jest to, że zniknęły mi oryginalne zamki!
    Jak tylko to zobaczyłem złapałem za telefon i dzwonię, tylko gdzie jak wszystkie telefony przejęły rolę studni głębinowej,l z której nie było odpowiedzi!!

    Na drugi dzień od rana kilka telefonów do firmy, serwisantów i oczywiście głupkowate tłumaczenia bez pokrycia. Zabroniłem przyjazdu tym paprochom, ale niestety jak to zwykle bywa zaraz byłe Święta i wszystko wyglądało paskudnie! Siłą rzeczy zmuszony byłem zaprosić ponownie tych wysokiej klasy fachowców (pojawili się znowu za kilka dni)!. Pan tłumaczył, że te wszystkie wady się poukrywa i nie ma się czym martwić. No tak, przecież to nie on wydał 1700 PLN!!!
    Znowu w swoim roboczym ubraniu z niedzieli zabrał się do prac i po kilku godzinach mordęgi zakończył ten montaż. Część rzeczy zgubił, ale większość została>>>

    Jakakolwiek forma reklamacji nie ma racji byto, gość który siedzi na alejach to straszny cwaniak, i nie ma z nim sensu polemizować. Trzeba to załatwić prawnie i koniec!!!

    Reasumując od momentu przed dostawą do zakończenia instalacji minęło 3 tygodnie. Wykonaliśmy z żoną setki telefonów, kosztowało nas to wiele nerwów, a na wejściu zamontowane ma drzwi, które ważą dobre 40 kg, na zawiasach przystosowanych na drzwiczki wewnętrzne. Co chwilę opadają, a na regulację ze strony Panel Pol nie ma co liczyć. Próbowałem to zrobić po po tygodniu nie zamykał mi się zamek górny.

    Kilkanaście telefonów, olewka totalna. Pseudo serwisant umawiał się 4 dni z rzędu zmuszając nas do codziennego wyczekiwania i tak się nie pojawił.
    PRZED NIMI TEŻ PRZESTRZEGAM. JEST TO FIRMA ZEWNĘTRZNA WYNAJMOWANA PRZEZ PANEL POL NA UMOWĘ ZLECENIE. ICH FIRMA MIEŚCI SIĘ NA ULICY KALWARYJSKIEJ. PAPROCHY, NIE ZNAJĄCY SIĘ NA RZECZY!!!!.

    Przepraszam jeżeli kogoś urażę, ale PanelPol to firma, której należy jak najszybciej się pozbyć, żeby nie robiła w konia kolejnych ludzi. Ja obiecałem sobie, że nie popuszczę i będę szukał rozwiązania na wielu płaszczyznach. Jeżeli ktoś czuje się również oszukany proszę o informację zwrotną, możemy połączyć swoje siły!!

    P.S. Myślałem że popularny program "Usterka" to nie jest prawda, aż nie natrafiłem na PanelPol.

  17. #997
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie Magat

    Biała lista:

    MaGaT, na ul. Zbrojarzy w Krakowie

    kontakt super
    ceny za okna bardzo niskie

    nie było również problemów, żeby wymienić okna na inny typ (miałem bez nawiewników, a zdecydowałem się w już w trakcie zakładania okien na okna z nawiewnikami).
    przywieźli nowe, zabrali stare, zero problemów

  18. #998

    Domyślnie Re: Magat

    Cytat Napisał bm_mi
    Biała lista:

    MaGaT, na ul. Zbrojarzy w Krakowie

    kontakt super
    ceny za okna bardzo niskie

    nie było również problemów, żeby wymienić okna na inny typ (miałem bez nawiewników, a zdecydowałem się w już w trakcie zakładania okien na okna z nawiewnikami).
    przywieźli nowe, zabrali stare, zero problemów

    O jakie okna chodzi? dachowe czy ścienne - jeśli ścienne to jakiej firmy?
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  19. #999
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie Re: Magat

    Cytat Napisał Piotr_M
    Cytat Napisał bm_mi
    Biała lista:

    MaGaT, na ul. Zbrojarzy w Krakowie

    kontakt super
    ceny za okna bardzo niskie

    nie było również problemów, żeby wymienić okna na inny typ (miałem bez nawiewników, a zdecydowałem się w już w trakcie zakładania okien na okna z nawiewnikami).
    przywieźli nowe, zabrali stare, zero problemów

    O jakie okna chodzi? dachowe czy ścienne - jeśli ścienne to jakiej firmy?
    dachowe dachowe, rzeczywiście nie napisałem
    okna dachowe Fakro

  20. #1000

    Domyślnie Re: W ramach podziękowania dla Forumowiczów

    Cytat Napisał JuzPrawieKoniec
    Witam. Zaczne moze od tego, ze juz prawie koniec uff. Kupilismy z mezem (niestety kredyt) maly niemaly domek tuz przed proszowicami. Niestety w cholere roboty jak sie okazalo . W podziekowaniu forumowiczom dolanczam liste moich refleksji na temat ludzi, ktorzy w wiekszosci z Waszego polecenia wykonywali prace i u mnie!

    Biała lista:

    -Pan Marek, który robił wylewki chyba u niejednej osoby sprawdzil sie i u nas. Na pytanie czy nie lepiej dac "samopoziomujaca" odpowiedzial - to dla dzieci! 501 651 600 z czystym sumieniem moge polecic.

    -Plytki w kuchni i łazience + garaż firma eurostone www.eurostone-posadzki.pl - akurat z polecenia mojej kolezanki. Nie sa tani, ale dosc szybko im zeszlo, podobno najstarsza firma w Krakowie.

    -Schody i stolarka Pan Leon z Kalwarii. Jedyny minus to baaaardzo długie terminy, ale schod debowy 130 zł! Polecam jesli komus sie nie spieszy

    -Gładź i malowanie Pan Marcin 792 327 436 polecony przez byla juz niestety sasiadke. We dwóch 260 m gładzi gipsowej położyli w cztery dni, nie nabrudzili (zauwazylam ze to glowny problem naszych fachowcow), pomalowali i nie moge sie przyczepic, no moze ze na rachunek czekam juz tydzien :/ miejmy nadzieje, ze sie poprawia.

    -Kominek Pan Jan z Myslenic, tel mam do jego syna Krzysztofa 604 797 920 . Doradzil w sprawie rozprowadzenia nawiewow po domu i wykonal moze nie expresowo, ale widac ze dokladnie. Typowy robotnik z Austrii hihi, znalazlam go na slupie ogloszeniowym!

    Czarna Lista:
    -Tynki - niestety stracilam do nich nr tel., byl to Pan Maichal, niestety w ostatni dzien ich pracy...zginal mi tel! Zenada, bezczelnosc, rece opadaja. Wzieli kase i nie skonczyli, musialam prosic ojca na szybkiego zeby podgonic. Pan Michal lat okolo 40, bialy samochod dostawczy i pochodzi z olkusza wiec UWAZAJCIE!

    Czekamy na meble kuchenne, maja byc do dwoch tygodni, wiec wtedy cos napewno jeszcze skrobne. Pozdrawiam



    Czy można prosić o namiar na pana Leona z Kalwari
    Bąbeluś

Strona 50 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony