dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 214
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 4265
  1. #1041

    Domyślnie

    Jako że jestem na etapie zamykania domu oknami, przewinęło się już kilka ekip, które na prawdę mogę polecić.
    Zdecydowanie BIAłA LISTA:
    firma Pana Jacka Armaty z okolic Krakowa, robili u mnie stan surowy bez dachu.
    Firma rodzinna, robią bardzo dokładnie i sprawnie. Bardzo miły kontakt.
    Polecany przez murarzy, dekarz pan Grzegorz Piwowar.
    Instalacje elektryczne, polecany na forum Pan Leszek Celer (namiar dostałam od Kierownika budowy, a polecał mi go też niezależnie hydraulik). Instalacja elektryczna wykonana solidnie i ekspresowo. Pan sporo doradził, widać że ma duże doświadczenie.
    Kierownik Budowy Pani Alicja Dworak (poleciła mi ją koleżanka). Pani Alicja świetna kobieta, zjawia się po każdym ważnym etapie budowy, a nawet i częściej jak tylko mieliśmy jakieś wątpliwości.
    Narazie nie mam na co narzekać, może jedynie to że trochę czekaliśmy na dekarzy, gdyż maja sporo innych terminów, ale warto było. W sumie mamy opóźnienie tygodniowe w stosunku do założonego planu, więc nie jest źle.

  2. #1042
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzydlug

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Do BIAŁEJ LISTY dodaję kolejnych moich wykonawców (w Michałowicach).

    Tynki - polecany już p. Żmuda (722051874). Tynki cementowo-wapienne i gipsowe super wykonane. Wszystko zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami i w terminie.

    Instalacja elektryczna - polecany już na forum p. Ostafin (505220429). B. dobry kontakt. Instalacja wykonana solidnie.

  3. #1043

    Domyślnie

    Poszukjuję sprawdzonego stolarza do zrobienia kuchni. Dzisiaj dostałam jedną wycenę i nie mogłam uwierzyć w to co widzę

  4. #1044
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie materiały

    gdzie kupowaliście tanio styrodur, dysperbit i inne potrzebne materiały izolacyjne do fundamentów?
    kozien

  5. #1045

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Poszukjuję sprawdzonego stolarza do zrobienia kuchni. Dzisiaj dostałam jedną wycenę i nie mogłam uwierzyć w to co widzę
    A co zobaczyłaś

  6. #1046

    Domyślnie

    Zobaczyłam 30tyś bez blatów i wyposazenia wewnętrznego typu kosze cargo itp. Kuchnia 2,5mb zabudowa do sufitu (lakier biały) +3,3 mb zabudowa sam dół (fornir palisander).

  7. #1047

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Zobaczyłam 30tyś bez blatów i wyposazenia wewnętrznego typu kosze cargo itp. Kuchnia 2,5mb zabudowa do sufitu (lakier biały) +3,3 mb zabudowa sam dół (fornir palisander).

    To chyba złotem powlekane.

    Jak się mnie ktoś jeszcze spyta, czemu IKEA, to trzasnę.
    Mnie kuchnia wyniosła (wg wyliczeń z ich programu) z AGD, dębowym blatem, szafkami z litego drewna i z AGD - 10 tys.

  8. #1048
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Poszukjuję sprawdzonego stolarza do zrobienia kuchni. Dzisiaj dostałam jedną wycenę i nie mogłam uwierzyć w to co widzę
    Kiedyś byłam zachwycona (i nadal jestem) kuchnią York, której producentem jest firma rodzinna Arino House:





    http://www.arino.pl/mj_stylizowane.php ,
    (ale i Boston też jest ładny) i oczywiście wszystko z drewna.

    Jeśli miałabyś tu zapłacić 30 tys., to przynajmniej wiedziałabyś za co

    Z wiadomych powodów i u nas skończyło się na IKEI

  9. #1049

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Zobaczyłam 30tyś bez blatów i wyposazenia wewnętrznego typu kosze cargo itp. Kuchnia 2,5mb zabudowa do sufitu (lakier biały) +3,3 mb zabudowa sam dół (fornir palisander).
    Sprawdź w firmie Fornir w Prusach. My u nich mieliśmy meble do mieszkania i do domu też będziemy zamawiali.

  10. #1050

    Domyślnie

    Cytat Napisał rzufik1
    Asterix... budmet tak.. zwlaszcza mariusz ale powiem ci ze nie prawda ze luskar jest drogi...systemy kominowe duzo taniej niz budmet.... poroterm tez
    ale fakt bloczki juz nie styrodur..
    trzeba dzwonic i pytac
    tak najlepiej
    Być może kryzys im zagląda w oczy. Ceny kominów ja negocjowałem bezpośrednio z przedstawicielem schiedla.

  11. #1051

    Domyślnie

    asterix... teraz podsumowałem kominy bo juz wsio zakupione.... wyszło za całość 5325 zł.
    1 od samej piwnicy srednica 16 z wentylacja( piec )
    1 z parteru srednica 20 z wentylacja ( kominek)
    2 wentylacje

    co do długości.... moge przekrój zamieścic jeszcze nie mierzyłem.
    jak kupowałem w pażdzierniku pierwsze startowe byli najtańsi( luskar)
    później kontrolnie sprawdzałem i też wypadało bardzo dobrze.
    popieram ZBYCHA!!

  12. #1052
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie .

    Skończyłem dzisiaj tynki gorąco polecam Pana Romana... polecił mi go budujacy dom okazał się strzałem w dziesiątkę. Robia tynki tradycyjne z piasku wapna cementu - 655 metrów zrobili w 1,5 tygodnia

    Ugadałem się z nimi na kwote bez materiału sama robocizna - i teraz moge powiedziec że metr tynku robocizna z materiałem wyszedł mnie 20 zł - narożniki , piasek , folia , cement itp - Materiał załatwiałem sam

    Dla porównania za tynki "z worka " - Baumita krzyczeli 26 zł. Jesli ktos ma ochote zapraszam na budowe zobaczyc jak dla mnie jest lux najlepsza ekipa jaka mialem

    tel kont 691785338


    Okna - Oknoplast Kraków - zamowione w firmie TMT Wadowice tel kont 508010014 - byli tańsi niż dilerzy z Krakowa Oknoplastu.


    Stan surowy - Marian Węgrzyn- 504121564

    Brama Garażowa Hormann - firma RASTOR www.rastor.pl - tańsi niż Ci z Opolskiej i z Zakopianki .

  13. #1053

    Domyślnie

    Cegła klinkierowa, elewacyjna.

    Polecam Mikulska klinkier tel. 644-94-59

    Najpierw sprawdzałem składy w okolicy Zabłocia. Ale u p.Mikulskiej dostałem najlepsze ceny, nie miałem kłopotów z transportem, zwrotami etc.
    Ja jestem zadowolony.

  14. #1054

    Domyślnie

    Przepraszam że idę na łatwiznę i przyznam że nie dam rady przeczytac 17 stron postów, ale czy mogę otrzymac namiary na parkieciarza z Krakowa lub okolic? Żależy mi na czasie.....

  15. #1055

    Domyślnie

    Ja to robię tak:
    - wchodzę na stronę
    - ctrl + F i wpisuję "parkie"

    Tym sposobem jesteś w stanie dosyć szybko przeglądnąć ten temat.

    Chociaż marzę o programie, który posklejałby te 17 stron w jeden potok tekstu. Czasem naprawdę brakuje czasu - a kojarzę, że gdzieś to widziałem.... i nic.

    gdzieś zapisałem taki namiar:
    Józef Ryś 602-465.117
    ale nie jestem pewien czy dobry

  16. #1056
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Ucieta_glowa1, ostatnio bardzo sympatycznie reklamuje się w radiu VOX FM niejaki Kurdziel http://www.kurdziel.pl/ i widzę że jest na rynku ponad 30 lat. Może tam spróbuj zapytać?

  17. #1057
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marepel

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    212
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie cała budowa

    BIAŁA LISTA
    Mi domek budował Pan Jan z Nowego Sącza. Ma ekipy od wszystkiego, osobno murarzy, elektryków, hydraulików, od więźby i dachów, fliziarzy, tynkarzy malarzy, parkieciarzy itd.
    Jak chcecie zobaczyć efekty to zapraszam do mojego dziennika. Zaczął budować dom pod koniec kwietnia 2009 a już w grudniu dom był pomalowany w środku.
    Pan strasznie zagoniony, nie ma za dużo czasu na dyskusje ale za to budowa idzie że hej.... tel 509606703

  18. #1058

    Domyślnie

    Marepel,

    A ceny Pan Jan ma dobre ?
    Jak słyszę jak szeroki wachlarz usług jest w stanie wykonać - od razu kojarzy mi się to z wysokimi cenami. Ale może mam tylko złe doświadczenia...

  19. #1059

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Ucieta_glowa1, ostatnio bardzo sympatycznie reklamuje się w radiu VOX FM niejaki Kurdziel http://www.kurdziel.pl/ i widzę że jest na rynku ponad 30 lat. Może tam spróbuj zapytać?
    zapytam zapytam, ale to jest firma sprzedająca podłogi więc pewnie z góry mają z jakimś podwykonawcą umowe i nawzajem się polecają. A czy nie ma jakiejsc listy takich fachowców?
    Przyznam, że jestem nowy na forum i zanim się w to wszysko wdrożę to zejdzie z 10 lat

  20. #1060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Ucieta_glowa1, ostatnio bardzo sympatycznie reklamuje się w radiu VOX FM niejaki Kurdziel http://www.kurdziel.pl/ i widzę że jest na rynku ponad 30 lat. Może tam spróbuj zapytać?
    zapytam zapytam, ale to jest firma sprzedająca podłogi więc pewnie z góry mają z jakimś podwykonawcą umowe i nawzajem się polecają. A czy nie ma jakiejsc listy takich fachowców?
    Przyznam, że jestem nowy na forum i zanim się w to wszysko wdrożę to zejdzie z 10 lat

Strona 53 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony