dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 70 z 214
Pokaż wyniki od 1.381 do 1.400 z 4265
  1. #1381
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie Re: Projekty Energetyczne

    Cytat Napisał kamar67
    Cytat Napisał dada_krk
    BIALA LISTA:
    Projekt przylacza energetycznego:
    Leszek Wojcik (Kokotow kolo Wieliczki) 504 843 846

    Szybko sprawnie w 4 egzemplarzach, lacznie z uzgodnienieniami w Zakladzie Energetycznym i w ZUDP-ie.
    Potwierdzam, wszystko zgodne- też korzystałam.
    Zgadza się. Też kiedyś podawałam jego namiary

  2. #1382

    Domyślnie Kominek

    Cytat Napisał iva_marti
    Ja nadal szukam kogoś do balustrad :stal nierdzewna +szkło +drewno. Może kogoś polecacie.

    Potrzebuję też kontakt do osoby zajmującej się montażem i obudową kominków. Zależy mi na kimś,kto nie tylko estetycznie ale i poprawnie pod względem technicznym (odpowiedni dobór materiałów do obudowy itp) wykona montaż kominka.Prawdziwego zduna ,nie handlowca sprzedającego kominki i przy okazji montującego ot tak z rozpędu po przeczytaniu instukcji,albo i nie.
    Witam,

    Czy jesteś już po zmaganiach kominkowych? Od kilku m-cy szukam wykonawcy- bezskutecznie. Jeśli tak i uważasz , że możesz polecić- uprzejmie proszę o namiary

  3. #1383

    Domyślnie

    [quote="Paweł A"]Małe streszczenie Białej Listy : P. Zbyszek Śmietana - stan surowy i nie tylko,
    u mnie to pierwsze - człowiek słowny ,terminowy i zorganizowany.
    tel. 600-322-566


    Potwierdzam ja go polecałam cichaczem w zeszłym roku, cieszę się że kolejna osoba jest zadowolona.

    POLECAM

  4. #1384

    Domyślnie Re: Kominek

    Cytat Napisał kamar67
    Cytat Napisał iva_marti
    Ja nadal szukam kogoś do balustrad :stal nierdzewna +szkło +drewno. Może kogoś polecacie.

    Potrzebuję też kontakt do osoby zajmującej się montażem i obudową kominków. Zależy mi na kimś,kto nie tylko estetycznie ale i poprawnie pod względem technicznym (odpowiedni dobór materiałów do obudowy itp) wykona montaż kominka.Prawdziwego zduna ,nie handlowca sprzedającego kominki i przy okazji montującego ot tak z rozpędu po przeczytaniu instukcji,albo i nie.
    Witam,

    Czy jesteś już po zmaganiach kominkowych? Od kilku m-cy szukam wykonawcy- bezskutecznie. Jeśli tak i uważasz , że możesz polecić- uprzejmie proszę o namiary
    Kilka postów wyżej polecałem kominkarza.
    Jest OK.
    Przymykacie czasem oczy
    Czasem zamykacie usta
    Lepiej jest się nie wychylać
    Kartoteka będzie pusta

  5. #1385
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jfilemonowicz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Castanea
    Czarna lista
    GM Projekt w Limanowej-dokladnie chodzi o jednego z panow G.Liptak, robil nam projekt domu(mnostwo bledow) i przylacz energetyczny. Na ten projekt przylacza czekamy juz 3 miesiace. We wrzesniu mial byc dostarczony do starostwa wiec cierpliwie czekalismy na decyzje i wczoraj okazalo sie ze nigdy tam nie dotarl. Pana G nigdy w biurze nie ma jak jest to wlasnie wychodzi, telefonow nie odbiera, jak odbierze to sie umowi na drugi dzien ale i tak go nie bedzie. Pieniadze za projekt juz wzial oczywiscie bez zadnego pokwitowania, a i za projekt domu dostalismy fakture na 70% wiec reszta poszla do jego kieszeni.
    pewnie miał być szybki i tani
    Architekt z powołania.

  6. #1386

    Domyślnie styrodur

    Ktoś pytał o tani styrodur- firma Tuplex na Zawiłej koło Atticca- 502727370( pytać najlepiej o Pana Karola)- dobra pora do kupowania po rocznym remanencie- po spisie część towaru po przecenie( np. uszkodzone opakowanie, lekkie uszkodzenia materiału- pod wylewki spokojnie się nadaje).
    Kupiłam w ten sposób styrodur na całą podłogę na parterze( dość istotne przy podłodze na gruncie, bez podpiwniczenia)+balkony- cena uważam do przyjęcia, jeśli stawia się na energooszczędność.

  7. #1387

    Domyślnie odp

    Zaznaczam temat. Kupa roboty odwalona przez Zbigniewa100. Pełen szacun.
    Wczytam się lepiej i będę dzwonił.Pozdrawiam.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  8. #1388
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie Biała i czarna lista (Kraków i okolice)

    Biała lista:

    p. Kowalczyk, firma "Zakład Mechaniczno-Instalacyjny WOD-KAN-GAZ-CO" - ciągnął nam wodę do domu i robił przyłącze. Super sprawnie, terminowo i fachowo, włącznie ze zorganizowaniem odbioru przez wodociągi. Polecam. Tel. 503 191788.

    AP RUD Schody - w tym tygodniu "stawiali" nam schody spiralne z betonowych prefabrykatów. Profesjonalnie, terminowo, zgodnie z zamówieniem. W ostatniej chwili zmienialiśmy termin montażu i nie było z tym kłopotu. Namiary znajdziecie w Internecie. Firma z W-wy.

    Czarna lista:

    p. Marek (z okolic Limanowej) - roboty ogólnobudowlane. Nam robił stan surowy od fundamentów po dach. Byliśmy bardzo zadowoleni, bo wszystko było OK, terminowo, fachowo, nie było problemów z wprowadzaniem zmian do projektu ad hoc czy z dopominaniem się o zapłatę przed realizacją danego etapu. Niestety przy okazji wyszło, że jest dużo usterek przy dachu (zwł. folia paroprzepuszczalna), ściągnęliśmy ekspertów i okazało się, że dach trzeba zrywać. Tymczasem p. Marek nabrał wody w usta i nie odbiera naszych telefonów...
    Home sweet home!

  9. #1389
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetta_p
    Cytat Napisał Xoron
    BIAŁA LISTA:

    -geodeta Grzegorz Stachura ojciec i syn z Rząski 602308680- bardzo solidni i wszystko robia na czas
    Potwierdzam ta opinie
    Ja mam trochę inne doświadczenia. Tzn. papierkowa robota zrobiona dobrze, szybko i bezproblemowo ale geodeta chyba miał zły dzień jak był u nas bo ... źle nam wytyczył dom na działce (tzn. okazało się, że był bliżej do granicy niż przepisowe 4 m). Nie wierzyliśmy własnym oczom.
    Home sweet home!

  10. #1390
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiekg

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    252
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie Re: okna

    Cytat Napisał maxmax
    Cytat Napisał bm_mi
    Okna!

    Czy ktoś ma okna Avante, albo Oknoplast-Platinium, lub inne oknoplastu.
    jakie wrażenia związane z montażem?

    gdzie najlepiej (Kraków, okolica) udać się po wycenę tych okien, (najtaniej) i z którego oddziału są porządni monterzy.

    pozdrawiam !

    Ja mam PLATIMUM oknoplastu.. wrazenia.. hmm
    Zamowiłem okna bezposrednio u producenta w Ochmanowie.. przywiezli okna w terminie.. ale z montarzem bylo gorzej.. przyjechalo 3 fachowcow.. po godzinie pracowało 2 a ten trzeci spał w polonezie - truck nawalony jak bela (zreszta chyba miał prawo jak sam wypił 0,5.. ) - tak ze kolejnego dnia znalazlem jego portfel o czym poinformowałem.. a ponoc jeszcze komorke zgubił..

    Jak oknoplast moze zatrudniac takich pijaków.. PORAZKA..

    za okna dałem troche ponad 20.000 PLN .. ogólnie koło 20 okien z czego z 8 mam problemy wieksze czy mniejsze albo z otwieraniem albo zamykaniem.. przykladowo 3 pary palkonowych prawie sie nei zamykaja.. dopiero bede dzwonil z reklamacją i zoabczymy..

    co do samych okien - profił najładniejszy jaki mozna znalezc ale.. niedopracowane te "dystanse" ktore są miedzy profilem okna a samą klamką.. gdyby to było jednolite to by bylo stabilne.. a tak to klamka sklada sie z 3 czesci i calosc 'chodzi'.. pewnie po roku sie wyrobi... a ze profil łukowy (platinum) to standardowych klamek bez dystansow sie nei da zamontowac..

    Reasumując..
    - bezczelne pijaki
    - kiepski montaż
    - okna piekne
    ja w starym domu wstawilam oknoplasta i po porstu tragedia okna przyzwoite ale montaz gorzej niz zle (nie domykaly sie) kilka razy poprawiali po mojej interwencji
    takze teraz do nowego domku zamowilam oknoplusa ekipa od montazu duzo bardziej fachowa (obie ekipy z bochni) a okna baaardzo ładne

  11. #1391

    Domyślnie UWAGA! Unikajcie firmy rem.-bud. GABI COMPLEX z Krakowa!!!!

    Firma zostala mi polecona przez Leroy Merlin i niestety to byla najgorsza decyzja... Lazienka zostala tak spiep....., ze niestety musiala zostac calkowicie skuta! Tragedia i niechlujstwo! Brak profesjonalizmu, a facet chyba pierwszy raz takie rzeczy robil, bo wzial zaliczke i szybko zwial...ODRADZAM KAZDEMU p. Tomasza Chajdeckiego z firmy GABI COMPLEX!!!!

  12. #1392

    Domyślnie gabi

    gdzie ta usługa była zamawiana! w którym LEROYU
    WOJAS

  13. #1393

    Domyślnie

    na czyzynach

  14. #1394

    Domyślnie CZYŻYNY

    NO TO JA WAM WSPÓŁCZUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FIRMY Z ŁAPANKI DO MONTAŻU KLAMKI I ZAŁOŻENIA WĘŻYKA DO KIBLA
    WOJAS

  15. #1395

    Domyślnie

    A ja polecę firmę, która zrobiła mi całą wykończeniówkę poza parkietami tzn. malowanie, szpachlowanie, łazienki sufity podwieszane, drobna elektryka i hydraulika i inne. Pracowali u mnie bez przerwy przez 3 miesiące. Bardzo porządna ekipa, słowna, terminowa i poza tym prawdziwi fachowcy (a projekt nie był łatwy). Wzorowa. Szefem jest pan Darek tel. 506 83 54 13. Bardzo dobra cena, ale warto się targować czyli proponować taką, jaka wam pasuje. Jeśli nie są zawaleni robotą można dużo zyskać.

    Mam chyba farta do dobrych fachowców, więc napiszę jeszcze telefon do Pana od kominków 798 08 63 87 Pan Marcin kominek trudny, specjalny projekt, a wykonanie super. I cena super (miałem też propozycje 2-3 x droższe, bo projekt nietypowy). Dobry i tani a to rzadkość.

    A parkiet układały mi 2 ekipy. Jednej nie polecę. A druga położyła mi doussie pięknie. Nie mam telefonu ale łatwo znajdziecie w necie - Fudalej parkiety.

    Powodzenia. Ja miałem to szczęście, że praktycznie nie miałem żadnych problemów z fachowcami.

  16. #1396
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie Re: okna

    Cytat Napisał basiekg
    Cytat Napisał maxmax
    Cytat Napisał bm_mi
    Okna!

    Czy ktoś ma okna Avante, albo Oknoplast-Platinium, lub inne oknoplastu.
    jakie wrażenia związane z montażem?

    gdzie najlepiej (Kraków, okolica) udać się po wycenę tych okien, (najtaniej) i z którego oddziału są porządni monterzy.

    pozdrawiam !

    Ja mam PLATIMUM oknoplastu.. wrazenia.. hmm
    Zamowiłem okna bezposrednio u producenta w Ochmanowie.. przywiezli okna w terminie.. ale z montarzem bylo gorzej.. przyjechalo 3 fachowcow.. po godzinie pracowało 2 a ten trzeci spał w polonezie - truck nawalony jak bela (zreszta chyba miał prawo jak sam wypił 0,5.. ) - tak ze kolejnego dnia znalazlem jego portfel o czym poinformowałem.. a ponoc jeszcze komorke zgubił..

    Jak oknoplast moze zatrudniac takich pijaków.. PORAZKA..

    za okna dałem troche ponad 20.000 PLN .. ogólnie koło 20 okien z czego z 8 mam problemy wieksze czy mniejsze albo z otwieraniem albo zamykaniem.. przykladowo 3 pary palkonowych prawie sie nei zamykaja.. dopiero bede dzwonil z reklamacją i zoabczymy..

    co do samych okien - profił najładniejszy jaki mozna znalezc ale.. niedopracowane te "dystanse" ktore są miedzy profilem okna a samą klamką.. gdyby to było jednolite to by bylo stabilne.. a tak to klamka sklada sie z 3 czesci i calosc 'chodzi'.. pewnie po roku sie wyrobi... a ze profil łukowy (platinum) to standardowych klamek bez dystansow sie nei da zamontowac..

    Reasumując..
    - bezczelne pijaki
    - kiepski montaż
    - okna piekne
    ja w starym domu wstawilam oknoplasta i po porstu tragedia okna przyzwoite ale montaz gorzej niz zle (nie domykaly sie) kilka razy poprawiali po mojej interwencji
    takze teraz do nowego domku zamowilam oknoplusa ekipa od montazu duzo bardziej fachowa (obie ekipy z bochni) a okna baaardzo ładne
    Mam podobne doswiadczenia z Oknoplastem, montowala mi ekipa z Kalwaryjskiej i porazka na calej linii... Czekalam na okna pol roku, nie dowiezli moskiter, okna kuchenne zamontowali odwrotnie, balkonowe za wysoko... Fatalna pomylka.

    Natomiast zapomnialam polecic ekipy od siatek i kolcow przeciwko golebiom www.odstraszanieptakow.pl. Byli swietni.

  17. #1397

    Domyślnie

    Biała lista


    P. Jan Sikoń - tel. kom. 660 303 120, domowy (014) 678 90 36

    zakres prac:

    * Układanie płytek
    * Suche tynki
    * Adaptacja poddaszy
    * Gładź szpachlowa
    * Malowanie
    * Układanie paneli

    U mnie układał płytki - robota dopieszczona, b. dobry kontakt z inwestorem, podpowie, doradzi, zna nowe trendy wzornicze.
    myślenie jest przyszłością

  18. #1398
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał sacha
    Biała lista


    P. Jan Sikoń - tel. kom. 660 303 120, domowy (014) 678 90 36

    zakres prac:

    * Układanie płytek
    * Suche tynki
    * Adaptacja poddaszy
    * Gładź szpachlowa
    * Malowanie
    * Układanie paneli

    U mnie układał płytki - robota dopieszczona, b. dobry kontakt z inwestorem, podpowie, doradzi, zna nowe trendy wzornicze.
    a nie orientujesz się czy robi też w Krakowie? bo musze łazienkę przerobić..

  19. #1399

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    p. Józef Nowak ( tel 606159824) można sie powołać na Janusza z Trzebini) - fachowcy - robili u mnie całą przeróbkę na piętrze i nie tylko tzn wyburzenie części ścian, łazienka na cacy, parkiety na cacy, elektryka wzorowo, kuchnia - płytki na ścianach i podłodze, gipsowanie, malowanie itd. Czekałem na termin ale jak przyszli to robili od rana do nocy, Bardzo pomocny szef w kwestii doradzenia. Mogę tylko dodać, ze działają głównie w Krakowie i nie narzekają na brak zleceń. Wg mnie mało jest takich firm gdzie można spokjnie zlecić całkowity remont jednemu wykonawcy bo potem każdy ma do tego drugiego pretensje, a to fliziarz że ściana krzywa i płytki krzywo a to hydraulik, że mu ruka odstaje bo murarz krzywo ułożył cegłe itd.

  20. #1400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Cytat Napisał sacha
    Biała lista


    P. Jan Sikoń - tel. kom. 660 303 120, domowy (014) 678 90 36

    zakres prac:

    * Układanie płytek
    * Suche tynki
    * Adaptacja poddaszy
    * Gładź szpachlowa
    * Malowanie
    * Układanie paneli

    U mnie układał płytki - robota dopieszczona, b. dobry kontakt z inwestorem, podpowie, doradzi, zna nowe trendy wzornicze.
    a nie orientujesz się czy robi też w Krakowie? bo musze łazienkę przerobić..
    Wątpię - ale podałem tel.
    myślenie jest przyszłością

Strona 70 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony