dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 90 z 214
Pokaż wyniki od 1.781 do 1.800 z 4265
  1. #1781
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konieczki Zobacz post
    Witam

    Polecam wszystkim architekta Kamila tel. 500 283 685 z pracowni Stoodio. Współpraca świetna, idealne zrozumienie potrzeb klienta czyli naszych. Zaproponowane zmiany dużo pomogły naszemu projektowi, nagrodą dla architekta jest podziw naszych gości którzy oglądając nasz wąziutki domek mówią że jest przestronny i tyyyyyle tu miejsca.
    Konieczki, wrzuć jakieś zdjęcia na Forum. Jestem bardzo ciekawa jakie miał pomysły pan Kamil. Pozdrawiam.
    Home sweet home!

  2. #1782

    Domyślnie

    Na czarną listę chciałbym dopisać firmę Max-Rem Robert Cyrek. Spośród wielu rzeczy które miał okazje robić nic nie zostało tak zrobione jak się umawialiśmy, do tego nie potrafi dotrzymać słowa, terminu. Jak ktoś chce szczegóły, to zapraszam na PW.
    Na białą listę chcę dopisać allegrowicza: drzwi-drewno - drzwi pierwsza klasa, w zimie się nie pozsychały, w lecie nie nawilgły.

  3. #1783

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Hejka RAFFA2 ..... mozna prosic o jakies fotki z wykonania tynkow przez LUX-DOM w Twoim domku ??
    Pozdrawiam
    Nie ma sprawy, wezmę w weekend aparat i w przyszłym tygodniu poślę

  4. #1784
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał faffa2 Zobacz post
    Nie ma sprawy, wezmę w weekend aparat i w przyszłym tygodniu poślę
    Dziekuje i sorrki za przejezyczenie napisalam RAFFA 2 zamiast FAFFA 2 .....
    Przeslalam na Twojego priv. moj mail jesli mozesz to wrzuc na niego kilka fotek .....
    Pozdrawiam
    Edyta

  5. #1785

    Domyślnie

    Nie mam żadnego wirtualnego albumu więc bedzie ciężko, a poza tym moja ślubna druga połowa się nie zgadza na upublicznianie zdjęć więc postaram się opisać. Nasza sytuacja była ciężka bo mamy strasznie wąską działkę (całe 13m), brak możliwości budowy w granicy więc powstał domek szeroki na 7,5m. Taka stodoła. Ja jestem z zawodu budowlańcem więc miałam wizję na wnętrza co chce mieć gdzie i jak. Architekt załatwił nam odstępstwo od ministra (teraz już nie trzeba), złożył projekt w którym nie było żadnych braków (a to świadczy o profesjonalizmie ) i do tego zrobił nam architekturę wnętrz - nam się podoba - narazie jeszcze w projekcie. Acha i będziemy mieć za sprawą tego Pana odjechaną elewację (ale taką sami chcemy i on nam taką zapodał)

  6. #1786
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar klapo
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    okolice Wadowic
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    a może ktoś ma doświadczenie z ekipami tynkarskimi z okolic Wadowic? Wiele czytałem na forum na temat p. Żmudy, postaram się dodzwonić do niego. Jednak jak komus jeszcze coś przyjdzie do głowy to niech napisze

  7. #1787

    Domyślnie

    A ja poszukuje kogos sprawdzonego od furtek i domofonow. Furtka ( a wlasciwie zamek) zepsuta i domofon nie dziala. Czy w zw. z tym to bedzie bardziej slusarz czy elektryk?
    Bardzo prosze
    Ostatnio edytowane przez Sylwia73 ; 30-08-2010 o 21:19

  8. #1788
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Cytat Napisał klapo Zobacz post
    Witam,
    a może ktoś ma doświadczenie z ekipami tynkarskimi z okolic Wadowic? Wiele czytałem na forum na temat p. Żmudy, postaram się dodzwonić do niego. Jednak jak komus jeszcze coś przyjdzie do głowy to niech napisze
    Masz tu namiar na konkretnych tynkarzy. Młode chłopaki, pozbawieni skłonności do filozofowania i marudzenia na byle co. Tynkują cem.-wap. oraz gipsowe. Tynki maszynowe, zacierane mechanicznie. Gwarantuje że będziesz happy. Są z Zabierzowa czy Krzeszowic ale to nie stanowiło problemu dojazdu do mnie z 50km co dzień przez tydzień.

    http://www.tynktech.vgh.pl/viewpage.php?page_id=18
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  9. #1789

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie : Czy możecie polecić rzetelnego , doświadczonego ,z "głową"i wyobraźnią architekta do zrobienia projektu wraz z załatwieniem całej dokumentacji+pozwolenia?

  10. #1790

    Domyślnie

    No wydaje mi się że kilka postów wyżej pisałam o architekcie z głową

  11. #1791

    Domyślnie

    Witam wszystkich...

    Poszukuję "na gwałt" ekipy, która podjęłaby się dokończenia budowy płyty fundamentowej (coś a'la Legalett).
    Ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

  12. #1792
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tekla22

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    21
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    korzystał ktoś z usług firmy Krakparkiet?

    mają mi wycyklinować i położyć lakier

  13. #1793

    Domyślnie

    redprądnik -czy mógłbyś podać ile kosztowały cię te schody ? miałam namiary na dobrego stolarza od schodów ,ale przeszedł na emeryturę ..... póki co mogę polecić stolarza meblowego - p.Artur 698 159 243

  14. #1794
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wiktorr

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Mam pytanie czy ktoś z Was współpracował z Panem Włodzimierzem Ilnickim , firma Megips z Krakowa.
    Firma ta zajmuje się realizacją m.in SSO.
    Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

  15. #1795

    Domyślnie

    Witam.
    Chciałam ostrzec przed elektrykiem p. Marcinem Ciarankiem z Maszkowa gm. Iwanowice (firma nazywa się ELEKTRIMAR), na którego namiary wzięłam zresztą z tego forum. Początkowo wydawało się, że wszystko jest ok. Jednakże gdy p. Marcin Ciaranek wykonał większość prac okazało się, że nie można go skłonić do ich zakończenia co wstrzymuje inne prace. Jest niesłowny, przestał odbierać telefony, jeżeli uda się z nim skontaktować najczęściej tylko sms-em to i tak nie dotrzymuje złożonych przez siebie obietnic. Ten stan trwa już 3 m-ce. A jeżeli jakimś cudem przyjedzie na budowę to okazuje się, że jest nieprzygotowany do wykonania całości robót i znowu jakaś ich część zostaje niezrobiona. Próbowałam wszystkiego. Żadne argumenty nie skutkują. Gość jest niereformowalny. Ostrzegam!!!

  16. #1796
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    A ja polecam pana Mariusza z miejscowości Mogilany - firma 4B.
    Robią praktycznie wszystko - budowa całych domów i wykończenia.
    U mnie zaczęli wykonywac prace dopiero po skończeniu dachu przez innych fachowców i ... bardzo żałuję, że nie budowali mi domu od początku!
    Wylewki ekspresowo i są super - podobnie regipsy, gładzie.
    Ostatnio ocieplenie domu i podbitka - w porównaniu do wcześniejszych ekip naprawdę pełen profesjonalizm.
    Jestem bardzo zadowolony i nie muszę się na szczęście o nic martwic z panem Mariuszem przy domu zwłaszcza, że w tym roku mam masę delegacji i praktycznie przyjeżdżam raz na jakiś czas zobaczyc efekty
    Ceny rozsądne, nie są bardzo niskie - ale raczej średnia rynkowa. Wszystko czarno na białym - po wycenie żadnych dodatkowych kosztów - a to bardzo cenię.
    Poza tym pan Mariusz jest redaktorem technicznym gazety DomProjekt - i rzeczywiście ma ogromną wiedzę, proponuje różne fajne rozwiązania - np. u mnie poddasze z odsłoniętymi, wyczyszczonymi krokwiami - można zrobic pokoje w stylu góralskim / czy też extra podwieszane sufity w holu z halofenami i wężami świetlnymi.

    a ta firma to:
    Mariusz Baran, firma 4B
    tel. 505 124 611
    [email protected]

    Proszę powolac się też na Mirka B. - a możecie liczyc na jakiś rabat czy promocję.
    Pozdrawiam!

  17. #1797

    Domyślnie

    Witam !
    poszukuje sprawdzonej ekipy do położenia płyt tarasowych ok. 25 m2 oraz płytek na dwóch balkonach ok 18 m2 - południe Krakowa
    koniec języka za przewodnika ..!

  18. #1798
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ravik

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    GURBL Węgrzce Wielkie. Trzeba go omijac szerokim łukiem! Można stracić wiele zdrowia i pieniędzy. CZARNA LISTA

  19. #1799

    Domyślnie Czarna lista - elektryk Zbigniew Malik

    Odradzam elektryka pracującego w Enionie, a prywatnie robiącego przyłącze i instalację elektryczną. Pan Zbigniew Malik jest osobą bardzo niesłowną - obiecuje, że będzie o 7 rano, po czym po iluś telefonach przyjeżdża o 15.00 na 1h i nie pojawia się kolejne 2 dni. Bierze zaliczki na materiały po czym ma problem z rozliczeniem ich, np. na fakturze znajdują się bezpieczniki, których nie widzieliśmy na oczy lub widnieje 2x więcej kabla niż zostało zużyte. Instalacja, która zajmuję do 2 tygodni u nas trwała prawie 2 m-ce i nie muszę pisać ile kosztowała nerwów. Na koniec zostawił nieopisaną skrzynkę oraz niezałatwione formalności w zakładzie energetycznym. Wszyscy fachowcy i znajomi, którzy przychodzili łapali się za głowę widząc "naszą instalację". Skończyło się wzięciem elektryków, którzy musieli po Panie Zbigniewie popoprawiać chociaż nie wszystko się już dało.. :/

  20. #1800

    Domyślnie

    Dzieki za info, wlasnie jestem na etapie szukania firmy do szafek w kuchnii gdyż też z poprzednią firmą nie chce miec nic wspólnego

Strona 90 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony