dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 96 z 214
Pokaż wyniki od 1.901 do 1.920 z 4265
  1. #1901
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał sabrysek Zobacz post
    Dodajemy zdecydowanie na białą listę[/b] ekipę brukarzy. - P. Krzysiek 507174 213
    Podpisuję się pod tą opinią. U nas ekipa p. Krzyśka skończyła robotę w zeszłym tygodniu. Wszystko super, profesjonalnie, kostkę załatwili z dużym rabatem. Bardzo dobry kontakt zarówno z poszczególnymi pracownikami jak i z p. Krzyśkiem - bardzo kulturalny i profesjonalny człowiek, doradzi i daje radę także z takimi upierdliwymi klientami jak my Polecam!
    Home sweet home!

  2. #1902
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Projektant bruku - Czarna Lista - p. Piotr Seremet. Odradzam współpracę. Nie chciał uwzględniać poprawek w ilości, która była uzgodniona. Kiedy uznał jednostronnie, że już wystarczająco się napracował, po prostu przestał się odzywać i kontakt z nim urwał się. Ponadto, w ogóle nie uwzględnił w projekcie spadków terenu. Odradzam, szkoda pieniędzy.
    Home sweet home!

  3. #1903
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Gonzokrak
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Północ Krakowa
    Posty
    25

    Domyślnie Drewex Skawina

    Cytat Napisał ekokamil Zobacz post


    I ja również miałem z nimi przejścia i jestem tego samego zdania - pachną głęboką komuną!

    Kupiłem u nich bramę garażową - zamówiona w pierwszym tygodniu lutego, na fakturze napisane że termin realizacji - 6 tygodni.
    W połowie marca wysyłam nieśmiało mejla z pytaniem kiedy będzie montaż - odpisali dopiero po tygodniu że najprawdopodobniej po świętach wielkanocnych.
    Święta minęły, wysyłam kolejnego mejla z pytaniem kiedy dokładnie będą - odpowiadają że ' w przyszłym tygodniu'.
    No i ten przyszły tydzień też minął, więc znowu pytam co z moją bramą a oni na to (i tutaj proszę szanownych forumowiczów o uwagę i skupienie) że
    'nie wysłali samochodu po odbiór mojej bramy ponieważ póki co mają zbyt małą ilość bram do odbioru'!!
    Równy miesiąc po terminie oni mi piszą że nie opłaca im się jechać po moją bramę, no gites
    W końcu zamontowali bramę z prawie 2 miesięcznym opóźnieniem. Stanowczo nie polecam i wpisuję na czarną listę.

    Kamil

    Nie polecam. Zamówiłem u nich drzwi i czekam, oczywiści mają już poślizg z realizacją. Rozmawiałem z producentem i potwierdził moje sugestie że dlatego nie mają moich drzwi bo nie płacą za już odebrane i dlatego te poślizgi.

    GONZOKRAK

  4. #1904
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boztwa

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    10

    Smile stary temat - dobry wykonawca stanu surowego

    Witam, przeczytałam prawie wszystkie posty i wiem, ze polecani i sprawdzeni generlani wykonawcy stanów surowych to pan Stanisław, pan Kozyra, pan Madeja, pan Moskała, pan Romanek i kilku innych. Jednak będę budować trochę bardziej wymagający budynek, gdzie będzie dużo żelbetu i słupów podpierających i w związku z tym proszę o polecenie kogoś, kto naprawdę się na tym zna i ma takie doświadczenia.

  5. #1905
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał boztwa Zobacz post
    Witam, przeczytałam prawie wszystkie posty i wiem, ze polecani i sprawdzeni generlani wykonawcy stanów surowych to pan Stanisław, pan Kozyra, pan Madeja, pan Moskała, pan Romanek i kilku innych. Jednak będę budować trochę bardziej wymagający budynek, gdzie będzie dużo żelbetu i słupów podpierających i w związku z tym proszę o polecenie kogoś, kto naprawdę się na tym zna i ma takie doświadczenia.
    Jest tu parę firm
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4056118

  6. #1906
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boztwa

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    10

    Domyślnie

    Dzięki "Najlepszy Doradco", a czy nie masz przypadkiem jakiejkolwiek informacji na temat firmy TOP-BUD z Węgrzc koło Krakowa?

  7. #1907
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał boztwa Zobacz post
    Witam, przeczytałam prawie wszystkie posty i wiem, ze polecani i sprawdzeni generlani wykonawcy stanów surowych to pan Stanisław, pan Kozyra, pan Madeja, pan Moskała, pan Romanek i kilku innych. Jednak będę budować trochę bardziej wymagający budynek, gdzie będzie dużo żelbetu i słupów podpierających i w związku z tym proszę o polecenie kogoś, kto naprawdę się na tym zna i ma takie doświadczenia.
    Moge polecic swojego wykonawce moj dom nie nalezal do latwych , a mojego Pana od daszku ........ to bierz w ciemno !!!!!

  8. #1908
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Co prawda są ze Świętokrzyskiego ale szczerze polecam jeżeli ktoś jest na etapie zakupu parapetów. Ceny "100 razy" lepsze niż naszych, lokalnych parepeciarzy, termin wykonania bardzo przyzwoity i dodatkow przywiozą na budowe praktycznei po kosztach. Nie trzeba płacić za dodatkowe zaokrąglenia czy też fazowanie krawędzi parapetów. Panie i Panowie : Parkier.pl
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  9. #1909
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boztwa

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    10

    Domyślnie

    Chętnie skorzystam z Pani doświadczeń. Proszę o namiary telefoniczne

  10. #1910
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał boztwa Zobacz post
    Chętnie skorzystam z Pani doświadczeń. Proszę o namiary telefoniczne
    Witam
    Namiary przeslalam na priv.
    Pozdrawiam

  11. #1911

    Domyślnie

    boztwa

    Madeje sobie podaruj. Do tej pory odbija mi się czkawką.....
    Przymykacie czasem oczy
    Czasem zamykacie usta
    Lepiej jest się nie wychylać
    Kartoteka będzie pusta

  12. #1912
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krbaton
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mozarcik Zobacz post
    Nie wiem, czy masz na myśli ekipę od stanu surowego? Jeśli tak, to podaję:

    "FACHBUD" Piotr Zasadni (mieszkają w Lubomierzu)
    tel. 508-173-236

    Ceny są do uzgodnienia. Przedstawia się Panu projekt i on wycenia robociznę. Naszej ceny podać nie mogę (tajemnica handlowa), ale z tego co orientowaliśmy się po innych budujących znajomych, była ona baaardzo konkurencyjna.

    Pozdrawiam.
    Cena rzeczywiście OK !!

    Jestem wstępnie umówiony na podpisanie umowy

    A oczyszczalnia to ile kosztowała ??



    Pozdro

  13. #1913
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    a mojego Pana od daszku ........ to bierz w ciemno !!!!!
    Już Twój? A z początku go nie chciałaś

  14. #1914
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Już Twój? A z początku go nie chciałaś
    Sloneczko
    Jak to nie chcialas .... ??? z tej przyczyny moj , ze u mnie teraz pracuje o !!!!!!

  15. #1915
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał krbaton Zobacz post
    Cena rzeczywiście OK !!

    Jestem wstępnie umówiony na podpisanie umowy

    A oczyszczalnia to ile kosztowała ??



    Pozdro
    Cieszę się, że mogliśmy pomóc.

    Co do oczyszczalni, to jednak zdecydowaliśmy się na inną ekipę, która robiła oczyszczalnię biologiczną u sąsiadów. Co do cen, to wydaje mi się, że generalnie kształtują się bardzo podobnie w okolicach Krakowa. My pytaliśmy po kilku wykonawcach i wszyscy mówili koło 8 tys. zł...
    A pan, z którym my podpisaliśmy umowę, będzie nam robił także c.o. i wod-kan, stąd zdecydowaliśmy się na kompleksowe załatwienie kilku etapów budowy u jednego wykonawcy. A oczyszczalnię mamy już gotową - skończyli robotę w 1 dzień, wczoraj. Jesteśmy zadowoleni - na czas, zgodnie z umową i ustaleniami. Teraz czekamy na ciąg dalszy robót. Pan się nazywa Mariusz Czak.

    Przy okazji dodam update o oknach. Przypomnę, że zamawialiśmy w firmie Grafiti z Węgrzc (Oknoplus). Okna przywieźli z ok. 1,5 tygodniowym opóźnieniem, bo ponoć w trakcie wpisywania naszego zamówienia do systemu zmieniły się jakieś dane i na czas dostalibyśmy tylko z brązową uszczelką (zamiast czarną jak w zamówieniu). Co do montażu: zrobili to w 1,5 dnia (28 sztuk okien). Jedna szyba była stłuczona, reszta zgodna z zamówieniem. Okna po zamontowaniu nie chodziły za dobrze, więc poprosiliśmy o regulację. Po 2 tygodniach przyjechała ekipa i trochę to wyregulowała, ale jeszcze umówiliśmy się na drugą serię regulacji za kolejne 2 tygodnie. A, wymienili też stłuczoną szybę. Więc generalnie (biorąc pod uwagę dość korzystną cenę), jesteśmy zadowoleni.

    Pozdrawiamy.

  16. #1916

    Domyślnie

    A powiedzcie, macie kogoś dobrego, sprawdzonego i w miarę taniego od luster na wymiar? -> potrzebuję dwa lustra do łazienek, dość skomplikowany kształt, więc i pomiar na budowie by się przydał...

  17. #1917
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barti44 Zobacz post
    A powiedzcie, macie kogoś dobrego, sprawdzonego i w miarę taniego od luster na wymiar? -> potrzebuję dwa lustra do łazienek, dość skomplikowany kształt, więc i pomiar na budowie by się przydał...
    Ktoś kiedyś proponował;http://www.qurek.pl/

  18. #1918
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boztwa

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erol 1 Zobacz post
    boztwa

    Madeje sobie podaruj. Do tej pory odbija mi się czkawką.....
    Nie ukrywam, że jestem dość zdezorientowana co do wyboru głownego wykonawcy stanu surowego. Jedni kogoś polecają inni odradzają.
    "Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził". Jak mam się wtaki razie zabrać i czym kierować przy wyborze wykonwcy.Cena to tylko jedno z kryteriów.

  19. #1919

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mozarcik Zobacz post

    Przy okazji dodam update o oknach. Przypomnę, że zamawialiśmy w firmie Grafiti z Węgrzc (Oknoplus). Okna przywieźli z ok. 1,5 tygodniowym opóźnieniem, bo ponoć w trakcie wpisywania naszego zamówienia do systemu zmieniły się jakieś dane i na czas dostalibyśmy tylko z brązową uszczelką (zamiast czarną jak w zamówieniu). Co do montażu: zrobili to w 1,5 dnia (28 sztuk okien). Jedna szyba była stłuczona, reszta zgodna z zamówieniem. Okna po zamontowaniu nie chodziły za dobrze, więc poprosiliśmy o regulację. Po 2 tygodniach przyjechała ekipa i trochę to wyregulowała, ale jeszcze umówiliśmy się na drugą serię regulacji za kolejne 2 tygodnie. A, wymienili też stłuczoną szybę. Więc generalnie (biorąc pod uwagę dość korzystną cenę), jesteśmy zadowoleni.

    Pozdrawiamy.
    Nie wiem jakich wymiarów te okna, ale 1.5 dnia na 28 szt to u mnie nic dobrego nie wróży. Byłem osobiście przy montażu u siebie i takie tempo to jak już stwierdziłem wcześniej - ale może to byli "szpece'
    myślenie jest przyszłością

  20. #1920
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kosmyk12

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    18
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Poszukuję solidnego operatora do plantowania terenu w okolicach wieliczki, mialem już 3 ale żaden nie zrobił roboty pożądnie. Proszę o wskazanie kogoś kto naprawdę potrafić plantować. Dzięki
    KOSMYK12

Strona 96 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony