dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 214
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 4265
  1. #201

    Domyślnie

    Cytat Napisał rene_221
    Szukam solidnej ekipy budowlanej z okolic Myslenic?
    Nie zaśmiecajmy wątku pytaniami! Tutaj piszemy o solidnych i niesolidnych a nie szukamy!

  2. #202

    Domyślnie

    www.mormatik.pl , tel. 606 582 872 Krzysztof Morek bramy, balustrady, alarmy, napedy, domo i videofony.Polecam. Robił u mnie bramę wjazdowa z napędem , bramkę, montował videofon.
    terminowo,solidnie i niedrogo.
    .

  3. #203

    Domyślnie BIAŁA LISTA MALOWANIE I FLIZOWANIE MAŁOPOLSKA

    Z czystym sercem polecam super fachowców od malowania flizowania gipsowania wprawiania drzwi /efekty można zobaczyć na mojej stronce w galerii będą wklejone następne/ SYMPATYCZNA EKIPA KTÓRA DORADZI I DOBRZE WYKONA BRANDYS TELEFON 694192534 rejon Małopolska dokładnie powiat Chrzanów pozdrawiam Gusiek
    proszę o komentarze te pozytywne i.......negatywne też http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=74557

  4. #204
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar merit
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    183
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o architekta .
    Adaptację robiłam w M - STUDIO na ul .Królewskiej .
    Młodzi , mało doświadczeni architekci od adaptacji -na luzie ,bez pośpiechu pracujący .
    Ciągle nieobecni .
    A czas dla mnie tak ważny.
    Studio ma fatalnych branżystów .
    Przez projektanta od elektryki już 3 m-ce trwa moja gehenna w architekturze ze zgłoszeniem elektrycznego przyłącza .Facet nazywa się HALEK i nie ma dobrej opinii w urzędzie -zresztą słusznie .
    Projekt ma błędy .Czekałam na jego zrobienie z miesiąc i w trzech miejscach zrobił błąd .Już 2 razy dostałam sprzeciw do zgłoszenia !!

    Projektantka od wody i kanalizy też nie lepsza .Jej projekt też miał błędy .

    W M- STUDIO wręczyli mi te projekty i bujaj się człowieku z nimi w architekturze.

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Napisał merit
    Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o architekta .
    Adaptację robiłam w M - STUDIO na ul .Królewskiej .
    Młodzi , mało doświadczeni architekci od adaptacji -na luzie ,bez pośpiechu pracujący .
    Ciągle nieobecni .
    A czas dla mnie tak ważny.
    Studio ma fatalnych branżystów .
    Przez projektanta od elektryki już 3 m-ce trwa moja gehenna w architekturze ze zgłoszeniem elektrycznego przyłącza .Facet nazywa się HALEK i nie ma dobrej opinii w urzędzie -zresztą słusznie .
    Projekt ma błędy .Czekałam na jego zrobienie z miesiąc i w trzech miejscach zrobił błąd .Już 2 razy dostałam sprzeciw do zgłoszenia !!

    Projektantka od wody i kanalizy też nie lepsza .Jej projekt też miał błędy .

    W M- STUDIO wręczyli mi te projekty i bujaj się człowieku z nimi w architekturze.


    WSZYSTKO TO SWIĘTA PRAWDA !!!!. TEZ TO PRZECHODZIŁEM 4 lata temu.
    Ikażdemu kto od nich przyjeżdza, żeby oglądnacć dom to mówię. Pani Małgorzata jest do niczego i wszystko tylko na piśmie.

  6. #206
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lbryndal
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    2.258
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    362

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA
    Geogeta i wszystko co z nim związane. Pani Sanocka 602 529 145 robiła podział działki, którą kupiłem i zrobiła to wyśmienicie. Zrobiła to szybko a nawet szybciej bo przed czasem który uzgadnialiśmy.
    Teraz będzie mi tyczyła domek i też mam nadzieję że będę zadowolony bo już rozmawiałem z nią na ten temat i wszystko ładnie mi wyjaśniła i uzgodniła ze mną co ma być zrobione. (uzgodniła bo pani architekt skopała adaptację, nie poprzeliczała wymiarów ogólnie syf zrobiła)

    CZARNA LISTA
    adaptacja projektu gotowego
    Chmiel Bogusława z ul. Wierzynka w Wieliczce.
    Piszę o mojej sytuacji więc jeśli komuś zrobiła dobrze to proszę bardzo może ją wpisać tutaj na białą listę, ale jak dla mnie nie zasługuje. Zasługuje tylko i wyłącznie na czarną listę.
    Spaprała mi projekt tak że szkoda pisać. Miałem nawet taki plan, żeby prosić ludzi z biura projektowego o wydrukowanie ponowne kartek na których ona porobiła tą niby adaptację. Adaptacją tego nie da się nazwać, ona poprostu nie umie liczyć i ze wzrobiem tez nie wszystko ok. przykład od osi ściany do zewnątrz był wymiar 24cm i pustak też 24 cm to napisała że od osi ściany do zewnątrz 42cm i tak na każdym rysunku. 42 cm miała mieć ale cała ściana bo zmieniłem na maxa i 30max+12ocieplenie ma 42 ale od osi ściany na zewnątrz ma być 15+12=27 a nie 42. okno miała dodać to zamiast okno to wstawiła tam drzwi balkonowe a tam gdzie były drzwi skreśliła je. i co ja miałem zrobić ? w najlepszym razie mogłem jej nie zapłacić ale zrobiłem błąd i zapłaciłem.
    W życiu piękne są tylko chwile.
    Dziennik
    Komentarze

  7. #207
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaclaw

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    Czarna lista: Zbigniew Sidor

    Robił u mnie ławy i ściany fundamentowe. Miał robić cały stan surowy.

    Większe problemy:
    - Szalunki ścian fundamentowych były źle zrobione, nie wytrzymały naporu betonu, wybrzuszyło je i trzeba będzie to teraz kuć
    - Po tej porażce uciekł z pieniędzmi które dostał na materiały budowlane (sporo tego było)

    Generalnie zupełnie nie zna się na robieniu fundamentów. Jak zobaczyłem niedawno na innej budowie jak powinno się robić szalunki to nie wiem jakim cudem te moje szaluneczki w ogóle wytrzymały.

  8. #208

    Domyślnie

    Mimo że jestem z Dolnego Śląska, to muszę wrzucić na waszą CZARNĄ LISTĘ przedsiębiorstwo p. Przemysława Popławskiego PBH Popławski S.K z ul. Daliowa 3 /22, tel. 012 4140320 http://www.pbhpoplawski.pl (strona nie działa). Gość miał "pod opieką" brygadę górali którzy budowali w moich okolicach. Z rozmów wynikało, że zajmie się wszystkim - brygada, spanie, jedzenie, materiały itp. Po spotkaniu się z nim w Krakowie zostawił miłe wrażenie Mój błąd polegał na tym, że dałem mu ORYGINAŁ (jeden z czterech) egzemplarza projektu i uzgodnień (to co idzie do starostwa) w celu zrobienia kosztorysu. Po tym spotkaniu tyle go widziałem - nie odbierał telefonów, gdy w końcu dodzwoniłem się z innego numeru wymyśłał różne historie takie jak: wypadek, chore dziecko, wysłane na zły adres, zwrotka z poczty itp. potem już kontakt się urwał
    ps.Spotkałem się z tymi "jego" góralami po jakimś czasie - okazało się, że podziękowali mu za taką WSPÓŁPRACĘ

  9. #209

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mac_D
    Mimo że jestem z Dolnego Śląska, to muszę wrzucić na waszą CZARNĄ LISTĘ przedsiębiorstwo p. Przemysława Popławskiego PBH Popławski S.K z ul. Daliowa 3 /22, tel. 012 4140320 http://www.pbhpoplawski.pl (strona nie działa).[...]
    Ja zastanawiałem sie nad tym Panem, nawet spotkaliśmy sie kilka razy i widziałem jego realizację - generalnie wszystko było pozytywnie, chociaż kontakt faktycznie mocno utrudniony
    Wycenę dał mi baaaardzo zbliżoną do gościa, który w efekcie mi buduje, ale chciał budować z ytongu (buduje z silikatu) i jakoś mało przychylnie patrzył na pomysł budowania piwnicy....
    A wykończenie wnętrz (w tym się ponoć specjalizuje) naprawdę robiło wrażenie
    No i rok temu jak z nim rozmawiałem to strona działała
    Pozdrawiam
    Bartek

  10. #210

    Domyślnie

    BIAłA LISTA
    p. tynkarz podany przez JK69 z 16 maja,
    tynki gipsowe, maszynowo
    tanio, szybko i ładnie

    CZARNA LISTA
    Okna firmy Budvar - liczyłam, że mała firma ale sie stara - a tu niestety poważne problemy ze szczegółami wykonania (rozpisałam o tym w małoposkiej grupie)

  11. #211

    Domyślnie Okna

    BIALA LISTA:
    Okna drewniane:
    Zaklad Molinskich Czernichow http://www.molinscy.krakow.pl/
    Bardzo profesjonalne podejscie do klienta, pelne zaufanie.

    Bramy garazowe:
    Uchylne, segmentowe + naped http://www.migas-door.rozeta.com.pl/
    Fachowo i na ustalony termin, z tego co sie orientowalem korzystne cenowo.

  12. #212

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek1
    Cytat Napisał merit
    Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o architekta .
    Adaptację robiłam w M - STUDIO na ul .Królewskiej .
    Młodzi , mało doświadczeni architekci od adaptacji -na luzie ,bez pośpiechu pracujący .
    Ciągle nieobecni .
    A czas dla mnie tak ważny.
    Studio ma fatalnych branżystów .
    Przez projektanta od elektryki już 3 m-ce trwa moja gehenna w architekturze ze zgłoszeniem elektrycznego przyłącza .Facet nazywa się HALEK i nie ma dobrej opinii w urzędzie -zresztą słusznie .
    Projekt ma błędy .Czekałam na jego zrobienie z miesiąc i w trzech miejscach zrobił błąd .Już 2 razy dostałam sprzeciw do zgłoszenia !!

    Projektantka od wody i kanalizy też nie lepsza .Jej projekt też miał błędy .

    W M- STUDIO wręczyli mi te projekty i bujaj się człowieku z nimi w architekturze.


    WSZYSTKO TO SWIĘTA PRAWDA !!!!. TEZ TO PRZECHODZIŁEM 4 lata temu.
    Ikażdemu kto od nich przyjeżdza, żeby oglądnacć dom to mówię. Pani Małgorzata jest do niczego i wszystko tylko na piśmie.
    prawda prawda swieta prawda na szczescie moj kontakt z tym biurem zakonczyl sie po jednej wizycie - jeden z mlodych arch. mial oddzwonic po 2 dniach rozmowy z informacja dotyczaca pewnych kosztow. zadzwonilem, ale ja po 2 tygodniach - dziekuje za taki profesjonalizm

  13. #213

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    Firma Aqua z Myślenic. Wykonywał u nas instalacje wod-kan. Wszystko profesjonalnie i na czas. Polecam.

  14. #214
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar merit
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    183
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetta_p
    BIAŁA LISTA

    Firma Aqua z Myślenic. Wykonywał u nas instalacje wod-kan. Wszystko profesjonalnie i na czas. Polecam.
    U mnie wykonali wodę i kanalizę ,rurki pod centralny odkurzacz ,gaz .
    Przed nimi ogrzewanie podłogowe i grzejniki .
    Rzeczywiście solidna i słowna firma .
    Będę ich chwalić pod niebiosa ,jak wszystko zrobią i wszystko będzie działało bez zarzutu.

  15. #215
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    A jak wypadają cenowo? W normie, czy powyżej?

  16. #216
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar merit
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    183
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Słoneczko,

    poszło na priva.

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał merit
    Cytat Napisał anetta_p
    BIAŁA LISTA

    Firma Aqua z Myślenic. Wykonywał u nas instalacje wod-kan. Wszystko profesjonalnie i na czas. Polecam.
    U mnie wykonali wodę i kanalizę ,rurki pod centralny odkurzacz ,gaz .
    Przed nimi ogrzewanie podłogowe i grzejniki .
    Rzeczywiście solidna i słowna firma .
    Będę ich chwalić pod niebiosa ,jak wszystko zrobią i wszystko będzie działało bez zarzutu.
    Miałem również przyjemość z firmą AQUA i podpisuje sie pod tym co napisaliście powyżej. U mnie również mają jeszcze zrobic podłogówkę i grzejniki + kotłownię. Do tej pory wszystko super (woda, kan, gaz, rozdzielacze)!

    Pozdrawiam,
    Grzesiek

  18. #218

    Domyślnie

    Cytat Napisał EWAF
    BIAłA LISTA
    p. tynkarz podany przez JK69 z 16 maja,
    tynki gipsowe, maszynowo
    tanio, szybko i ładnie

    CZARNA LISTA
    Okna firmy Budvar - liczyłam, że mała firma ale sie stara - a tu niestety poważne problemy ze szczegółami wykonania (rozpisałam o tym w małoposkiej grupie)
    ---------------------------------------------------------------------
    niestety musze sie wycofac z pochwały pana od tynków: po czasie jak wszystko przeschło i mąz zaczął gruntować okazało się że mamy (to chyba jakis pech z tymi oknami ) porysowane całe szyby tarasowe i w kuchni, uszkodzoną rurę do kanalizacji (chyba bedzie trzeba kuc fundament): no i ogólnie jest całkiem niedotarty sufit z krzywo założonymi listwami wykończeniowymi. wydaje sie ze trzeba by było nad nimi stac i wszystko kontrolowac i sprawdzac co robią

  19. #219

    Domyślnie

    Proszę rowniez o namiary na firme AQUA

    Pozdrawiam

  20. #220
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paweł Czernecki
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    410
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    40

    Domyślnie

    Może to nie wykonawcy ale z całego serca odradzam współpracę z hurtownią Melle na Radzikowskiego a w szczególności z panem Korzonkiem.

    Z rzeczy które nas spotkały to:
    - zwlekanie w wysyłaniu zamówienia co spowodowało wzrost ceny dachówki o 10% i odroczenie terminu dostawy o 2 mc.
    - zamówienie złego okna dachowego oraz obiecywanie że będzie za tydzień. W rzeczywistości okazało że na czas montażu okna nie było a po sprawdzeniu wyszło że zostało zamówione złe a takiego jakie my chcemy Velux nie oferuje.
    - Pan Korzonek miesiąc odbierał paletę dachówek za co policzył jeszcze 60zł mimo ustaleń że odbiór palety będzie rekompensatą za w/w problemy.

    Generalnie Melle ma problem z magazynem. Obiecuje że towar będzie po czym gdy zachodzi potrzeba odbioru to go po prostu nie ma. Dotyczyło to kominów Schiedla oraz rynien Rheinzinku - wykonawcy musieli kilka razy odwiedzać hurtownie po brakujące elementy.

Strona 11 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony