dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 97 z 214
Pokaż wyniki od 1.921 do 1.940 z 4265
  1. #1921
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał sacha Zobacz post
    Nie wiem jakich wymiarów te okna, ale 1.5 dnia na 28 szt to u mnie nic dobrego nie wróży. Byłem osobiście przy montażu u siebie i takie tempo to jak już stwierdziłem wcześniej - ale może to byli "szpece'
    Już odpowiadam: 6 okien balkonowych, 20 okien normalych (w sensie 90 cm lub 150 cm - te już podwójne), a 3 okna małe piwnicowe. "Szpece" byli z firmy Oknoplus z Libertowa.
    Czy to długo czy krótko - mamy niewiele doświadczenia w tym temacie. U sąsiada 14 okien zamontowali w cały dzień (u nich okna drewniane z firmy Nature).
    Kiedyś ktoś generalnie pytał o montażystów od firmy Grafiti, stąd dzielimy się naszym doświadczeniem, które jest całkiem dobre.

    Pozdrawiamy.

  2. #1922

    Domyślnie

    Cytat Napisał boztwa Zobacz post
    Nie ukrywam, że jestem dość zdezorientowana co do wyboru głownego wykonawcy stanu surowego. Jedni kogoś polecają inni odradzają.
    "Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził". Jak mam się wtaki razie zabrać i czym kierować przy wyborze wykonwcy.Cena to tylko jedno z kryteriów.
    My mieliśmy chyba farta. Ekipa którą wybraliśmy wybudowała rok wcześniej taki sam domek jak nasz w okolicy więc siłą rzeczy byli naturalnym kandydatem dla nas. Domek zrobili porządnie, klient (nasi znajomi) był zadowolony, zatem ich polecił. Cenę w porównaniu z innymi mieli najlepszą i jeszcze trochę potargowaliśmy się. Umowa podpisana, na wiosnę ruszamy.
    Dodam też, że adaptację i zmiany robi nam dokładnie ten sam architekt co u znajomych, zatem będzie nieco tańszy bo nie musi przeliczać stropu drugi raz no i wiele pomysłów po prostu skopiowaliśmy.
    Pozdrawiam !

  3. #1923
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Ja pytałem o firmę Grafiti i okna z OKNOPLUSA i za niedługo będę wstawiał okna to też coś powiem na ich temat . Pozdrawiam
    kozien

  4. #1924
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    mogę wiedzieć ile teraz ekipy biorą za stan surowy zamknięty?Pozdrawiam
    kozien

  5. #1925
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ona.x

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Chrzanów
    Posty
    1

    Thumbs up Remont

    Cytat Napisał nyno Zobacz post
    czarna lista

    wies��aw laso�� tel. 0507-462-089 begin_of_the_skype_highlighting**************0507-462-089******end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting**************0507-462-089******end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting**************0507-462-089******end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting**************0507-462-089******end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting**************0507-462-089******end_of_the_skype_highlighting facet jest z trzebini.
    Us��ugi remontowo budowlane wies��aw laso�� firma ��wiadczy us��ugi z zakresu -malowanie -g��adzie gipsowe -��ciany murowane oraz z p��yt gk -glazura
    zpewnial ze wejdzie na budowe za dwa tygodnie bo wtedy konczy rozpoczeta budowe , cena byla ustalona.w ciagu tego czasu dzwonilem trzy razy upewniajac sie ze sie nie rozmyslil ,ale zapewnial ze jak sie umawia to nigdy nie zmienia zdania .wszystko bylo dopracowane , po nim wchodzil elektryk , hydraulik i tynkarze.dzien wczesniej potwierdzilem spotkanie i potem niespodzianka.w dzien rozpoczecia robot facet nie odbieral i wkoncu wylaczyl telefon.czekalem na goscia dwie godziny myslac ze moze bateria mu padla.na drugi dzien odebral i poinformowal mnie ze ma inna robote i ze nie bedzie u mnie robil. Tak wiec czarna lista
    Również NIE POLECAM p. Lasonia Wiesława z trzebini, spotkało mnie to samo, nie pojawił się w dniu remontu.

  6. #1926
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rrober1975
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    pn strona KRK
    Posty
    156

    Domyślnie

    I nadszedł czas na kolejne podsumowanie . Nastał sezon na bramy garażowe,dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić RASTOR ,Wilków 86 ,Kocmyrzów.Od początku do końca świetny kontakt ,zarówno telefoniczny jak i mailowy .I nie było "ze sie nie da" ,"że moze jutro" ,"że jakoś to będzie "...Szybka odpowiedz na zapytanie ,pomiar,doradztwo .
    CENA : najkorzystniejsza .Zdecydowanie ,jeszcze raz polecam .

  7. #1927
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Podpisuje się pod słowami roberta1975 co do firmy Rastor, u mnie bramkę sprawnie i skutecznie zamontowano. Wszystko w uzgodnionym terminie. http://www.serwis-hormann.pl/
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  8. #1928

    Domyślnie

    A ja polecam pana Hydraulika Rafał Grela 8889275685.
    Robił u mnie sam bo go uprosiłam ,zeby zrobił mi chodź wode (wydutkał mnie zbywaniem przez ponad tydzień hydraulik polecany na tym forum p.Pryga) a tynki się zbliżały wielkim krokiem .Pana Rafała robotnicy robili na innej budowie pan Rafał ma konkurencyjne ceny ,szybko ,czysto (sprząta po sobie )punkt u pana Rafała to 90 zł .Załozenie skrzynki z rozdzielaczem 100 zł.
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  9. #1929

    Domyślnie

    UWAGA!

    Zakład Budowlany Aleksander Piszczek (Piotr Piszczek) Brzezna, Podegrodzie- Tyle co Oni obiecają nie da Wam nikt!
    Ekipy biorą z łapanki, nie czytają projektu robią po swojemu, partaczą.
    Piotr P. mógłby spokojnie startować w konkursie Łgarzy i zająłby pewnie zaszczytne miejsce na podium.
    Do tego naciągają Inwestora, podwykonawców jak i swoje ekipy na kasę i dalecy są od rozliczenia zaległości.

    Proponuję forwardować tą informację gdzie się da, bo Panowie szukają naiwnych w całym kraju!

  10. #1930
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    a może ktoś polecić radiestetę(różdżkarza) okolice Krakowa?
    kozien

  11. #1931
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boztwa

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    10

    Domyślnie

    witam, ja mam bardzo niekorzystne doświadczenia z różdżkarzem. Zatrudniłam takiego, ponoć bardzo znannego do wskazania miejsca, gdzie można wykopać
    studnie z dużą wydajnością. Co prawda było to 8 lat temu, ale bardzo dobrze pamiętam. Przyjechał starszy pan, robił bardzo mądre uwagi, ale tam, gdzie wskazał
    miejsce, po odwiercie 20-metrowym nie znaleźliśmy wody. Kosztowało mnie to ok.600 zł, ale oprócz nowych doświadczeń z wyłudzaniem pieniędzy i kosztami odwiertu nic więcej nie zyskałam. Od tej pory zdecydowanie unikam tajemnej wiedzy i jeśli miałabym zaryzykować jeszcze raz, to zapłaciłabym dopiero po zaczerpnięciu pierwszego wiadra wody z nowej studni.

  12. #1932
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    a może ktoś polecić radiestetę(różdżkarza) okolice Krakowa?
    Nie korzystałam, ale gdybym potrzebowała, napisałabym najpierw do nich: http://www.pcr.org.pl/index.php

  13. #1933
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    no to mnie pocieszyłaś a ja potrzebuję wiedzieć czy mam i gdzie ewentualnie wodę hmm...
    kozien

  14. #1934
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anna_em

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-159
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Poszukuje ekipy z Krakowa lub okolic, która wykończy małe mieszkanie w stanie deweloperskim
    (kafelki, panele podłogowe, biały montaż). Zależy mi na czasie, także priorytetem - oprócz solidności
    wykonania - jest przede wszystkim ich dyspozycyjność w najbliższych tygodniach. Może ktoś z Was
    orientuje się, kto z fachowców ma obecnie wolne terminy? Nie jestem z Małopolski, także w ogóle nie
    orientuję się, gdzie szukać specjalistów, a których firm unikać. Będę wdzięczna za wszelkie rady/uwagi.

    Pozdrawiam:)

  15. #1935

    Domyślnie

    Witam
    Przebrnąłem przez dużą część wątku i nie natknąłem się na geodetów lub nie zauważyłem. Proszę o namiar na solidnego geodetę do wykonania pracy w urzędzie. Chodzi mi o wgląd do archiwum i sprawdzenie historii podziałów mojej działki.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  16. #1936

    Domyślnie

    mnowak335: Wysłałem Ci na priva namiar telefoniczny na mojego kolegę - geodetę. Będzie się nadawał do tego zadania ponieważ jest mega-skrupulatny (czasem to wada u geodety ).

  17. #1937
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erol 1 Zobacz post
    boztwa

    Madeje sobie podaruj. Do tej pory odbija mi się czkawką.....
    Z tego co słyszałem od znajomego - racja, zwłaszcza w bardziej skomplikowanych konfiguracjach (szyb windy).

  18. #1938
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał boztwa Zobacz post
    witam, ja mam bardzo niekorzystne doświadczenia z różdżkarzem. Zatrudniłam takiego, ponoć bardzo znannego do wskazania miejsca, gdzie można wykopać
    studnie z dużą wydajnością. Co prawda było to 8 lat temu, ale bardzo dobrze pamiętam. Przyjechał starszy pan, robił bardzo mądre uwagi, ale tam, gdzie wskazał
    miejsce, po odwiercie 20-metrowym nie znaleźliśmy wody. Kosztowało mnie to ok.600 zł, ale oprócz nowych doświadczeń z wyłudzaniem pieniędzy i kosztami odwiertu nic więcej nie zyskałam. Od tej pory zdecydowanie unikam tajemnej wiedzy i jeśli miałabym zaryzykować jeszcze raz, to zapłaciłabym dopiero po zaczerpnięciu pierwszego wiadra wody z nowej studni.
    Mysle ze to wlasnie zalezy od predyspozycji jakie posiada człowiek.. Dlaczego pisze?
    Mój dziadek niestety św pamięci miał ten dar... w swoim zyciu wykopał kilkadziesiąt studni i nigdy nie miala miejsce sytuacje iż wody nie było.
    Mało tego - udało mi się jeszcze iż sprawdził mi położenie żył przechodzących przez mój dom - wskazał w którym miejscu i kazał położyć pod wylewkę folię która tłumiła w/w.
    Aby to sprawdzic kupilem kilka kawałków foli w castoramie kładlismy na żyle obok studni i gdzie różdka nie poszła ku dołowi tam było ok.
    Kilka osob nie wierzyło w to - ale np polecani przez niektorych Wylewkarze od Pana Marka się przekonali.
    Wiem ze to trudno uwierzyc ale jak ja wezme rozdzke i przejde przez zyle nic sie nie dzieje. Jak ja trzymalem rozdzke w prawej rece dziadek w lewej ( moja reka lewa a jego prawa były złączone ) momentalnie na żyle róźdżka idzie w dół.
    Nie potrzebował specjalnych rozdzek - odpowiedniej dlugosci i krztałtu patyk chyba ze śliwy.

    Szkoda ze takich ludzi jest coraz mniej ... - mnie się udało i w to wierze bo to widziałem i tego doświadczyłem

  19. #1939
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna_em Zobacz post
    Witam serdecznie,

    Poszukuje ekipy z Krakowa lub okolic, która wykończy małe mieszkanie w stanie deweloperskim
    (kafelki, panele podłogowe, biały montaż).
    Zadzwoń do naszej ekipy murarzy (polecałam ich już na forum nieraz), którzy w zimie zajmują się właśnie takimi pracami: 887 872 413 Krzysztof Romanek i powiedz że od Oli

  20. #1940
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anna_em

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-159
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Zadzwoń do naszej ekipy murarzy (polecałam ich już na forum nieraz), którzy w zimie zajmują się właśnie takimi pracami: 887 872 413 Krzysztof Romanek i powiedz że od Oli
    Bardzo dziękuję za namiary i telefon zapowiadający Jesteśmy już wstępnie umówieni.

Strona 97 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony