dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Witam,
    Mam ten filtr (w zasadzie stacja uzdatniania), chodzi u mnie od czerwca zeszlego roku.
    W moim przypadku wylapuje mangan (0.5) i zelazo (1.3 - 1.7 w zaleznosci od badania).
    1. Dobrze jest miec zwykly hydrofor (300 l, bez przepony, gdzie woda ma kontakt z powietrzem). To poprawia utlenianie.
    2. Dobrze jest miec sprezarke do napowietrzania wody. U siebie mam inżektor, a do tego potrzebna jest albo mocna (naprawde) pompa, albo niskie cisnienie w instalacji w domu (ja mam max. 2.5 atm). Inaczej za malo powietrza zasysa.
    3. Ten filtr, wg. producenta trzeba rzadko plukac, co w przypadku szamba jest ogromna zaleta (dla moich parametrow mowili ze co 2 m-ce, ja plucze co miesiac). Jak to powiedzialem moim znajomym co maja "klasyczne" odzelaziacze (typu butla acetylenowa), to mowiili ze sie zaraz zloze "zbije" i przestanie plynac woda. Na razie plynie i dziala.
    Jak bedzie dalej - zobaczymy. Tamte trzeba plukac co 2-3 dni - tragedia!
    4. Co by tu jeszcze? Prosta budowa (plukanie przez zawory), prosta obsluga. Plukanie zajmuje raczej duzo czasu, tak ze 2-3 godz wszystko.
    No, ale raz na miesiac.
    Woda w porzadku (za filtrem).
    W razie co, pytaj.
    Pozdrawiam
    Mirek

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dasiekb74

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Myślenice
    Kod pocztowy
    32-400
    Posty
    2

    Domyślnie Opinie o GA011 Aqvasystemu

    Cytat Napisał msobanie Zobacz post
    Witam,
    Mam ten filtr (w zasadzie stacja uzdatniania), chodzi u mnie od czerwca zeszlego roku.
    W moim przypadku wylapuje mangan (0.5) i zelazo (1.3 - 1.7 w zaleznosci od badania).
    1. Dobrze jest miec zwykly hydrofor (300 l, bez przepony, gdzie woda ma kontakt z powietrzem). To poprawia utlenianie.
    2. Dobrze jest miec sprezarke do napowietrzania wody. U siebie mam inżektor, a do tego potrzebna jest albo mocna (naprawde) pompa, albo niskie cisnienie w instalacji w domu (ja mam max. 2.5 atm). Inaczej za malo powietrza zasysa.
    3. Ten filtr, wg. producenta trzeba rzadko plukac, co w przypadku szamba jest ogromna zaleta (dla moich parametrow mowili ze co 2 m-ce, ja plucze co miesiac). Jak to powiedzialem moim znajomym co maja "klasyczne" odzelaziacze (typu butla acetylenowa), to mowiili ze sie zaraz zloze "zbije" i przestanie plynac woda. Na razie plynie i dziala.
    Jak bedzie dalej - zobaczymy. Tamte trzeba plukac co 2-3 dni - tragedia!
    4. Co by tu jeszcze? Prosta budowa (plukanie przez zawory), prosta obsluga. Plukanie zajmuje raczej duzo czasu, tak ze 2-3 godz wszystko.
    No, ale raz na miesiac.
    Woda w porzadku (za filtrem).
    W razie co, pytaj.
    Pozdrawiam
    Mirek
    Witam serdecznie Mirek ja z zapytaniem o filtry GA011 Aqvasystemu jak si sprawdzają po tylu latach użytkowania sam je założyłem 9 miesiecy temu i 6tego lipca jestem umówiony na regulacje dyszy sącej dzikuje za odpowiedz pozdrawiam Daniel

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony