dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie KERAMZYT kto już Budował???

    Witam mam pytanko czy moze ktos z was budował z Keramzytu?Jakie sa zalety i wady tego materjału,prosze o rade!Dzęki i pozdrawiam!!
    Łapa

  2. #2

    Domyślnie

    ja budowałem z pustaka keramzytowego termat ściana jednowarstwowa
    36,5 ale niestety dopiero stan surowy wiec nic konkretnego na temat eksploatacji nie mogę powiedziec
    w budowie prosta technologia jak każda inna
    j23

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć, no więc keramzyt ma to do siebie że nie wchłania wilgoci , jest to zaletą i wadą. Nie przyciąga wilgoci z zewnątrz gdy długo pada deszcz, jak równierz nie oddaje wilgoci z wewnątrz,. Są problemy przy tapetowaniu i malowaniu albo tynkowaniu(długo schnie)

  4. #4

    Domyślnie

    kompletne bzdury
    znam ludzi ktorzy mieszkają w domach wybudowanych według tej technologii
    zaden nie narzeka ,a głos zabierają ci co nie mają o tym żadnego pojęcia
    j23

  5. #5

    Domyślnie

    bruner ty......jak zaczniesz tynkować, lub malować to się przekonasz i wtedy przyznasz mi rację! Co możesz powiedzieć, jeżeli nie masz doświadczenia, a znajomi cię wcześniej nie uprzedzili
    Ale zaraz chcę cię uspokoić, po wszystkich pracach wykończeniowych , jest OK

  6. #6

    Domyślnie

    Ile płaciliście za bloczki 36,5?
    Widziałem je ostatnio po ok. 6 zł. Wydaje mi się że to atrakcyjna cena.
    Niestety musiał bym doliczyć koszty transportu ok. 100 km

  7. #7

    Domyślnie

    mam dom wybudowany z bloczkow keramzytowych typu Fortis. Jak narazie jest to sciana jednowarstowa, zastanawiamy sie czy nie dolozyc systemu Ecoroc Max.
    Co do budowania to sie nei wypowiem bo dom kupowalismy z rynku wtornego, mieszka sie dobrze ale jest problem z wilgocia- bez mechanicznego systemu wentylacyjnego sie nie obejdzie. Okna sie ciagle poca, w jednym szczytowym pokoju pojawil sie grzyb!! (pokoj obok lazienki).
    Dom jest nieotynkowany i wydaje mi sie ze dosyc dobrze spelnia swoje walory termiczne ten material.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony