dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 259 z 259
  1. #241

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojciechmat Zobacz post
    Pracują na śląsku i z tego co pamiętam pan Wojtek jest ich kierownikiem numer 0 512-899-308
    pozdrawiam
    Postawili Ci dom a Ty piszesz " z tego co pamiętam"? U nas elektryk pracował 4 godz. a ja już wiem ile ma dzieci i w jakim wieku. Dziwne trochę. Dla mnie błąd logiczny.

  2. #242
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kinga1987

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-704
    Posty
    1

    Domyślnie pytanie o firme górali budujacych u Pana

    Cytat Napisał Tedii Zobacz post
    Tak jak u Ulika: szybko,tanio i dobrze. Nie nadążałem z dostawą materiałów. W paru miejscach ich nie posłuchałem i żałuję. Skaczą z budowy na budowę i wszystko mają w jednym palcu. A tych wszystkich inżynierków,inspektorków itd do szoli i na 800 (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Wiechę przeżyłem i powiem że w piciu i śpiewie są równie dobrzy jak w budowaniu. Nie dam namiarów bo mają roboty na rok naprzód,również za moją sprawą bo dotychczas wszystkim dałem.


    witam
    poszukuje firmy góralskiej do budowy drewnianego domu.
    czy mógłby Pan polecic mi tą ekipe która u Pana budowała?
    dziekuje i pozdrawiam

    Kinga 1987 [email protected]

  3. #243

    Domyślnie

    Witam! Poszukuję ekipy górali do budowy domu (lipiec/sierpień 2015), mógłby ktoś podać namiary?

  4. #244

    Domyślnie

    a czy mozna by było dostac namiar na ekipe? drodzy byli? na adres [email protected]
    ewa

  5. #245

    Domyślnie

    a ja jestem ze slaska i pilnie poszukuje ekipy która by mi przebudowała garaz , mozna prosic namiary na tych górali mpoj emal [email protected]
    ewa

  6. #246
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    malgonia3011

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Chorzów
    Kod pocztowy
    41-506
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Mogłabym prosić o namiary na polecaną ekipę.Pozdrawiam

  7. #247
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aniole

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Bieruń
    Kod pocztowy
    43-155
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, czy ma ktoś może namiary na konkretną firmę góralską . chcę we wrześniu zacząć budowę a ekipa którą mam nie do końca mi się podoba.
    Ostatnio edytowane przez aniole ; 09-08-2017 o 09:31

  8. #248
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Pod

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    GOP
    Kod pocztowy
    44-120
    Posty
    586

    Domyślnie

    Na dobrą ekipę czeka sie kolo roku więc mam nadzeje że piszesz o wrzesniu 2018r.
    Pow. grz. podlóg 100m2 (93m2 ogrzewane) Sciany Porotherm 24cm+16cm styro(λ0.032), posadzka na gruncie styro 12-13 cm (λ0.037), stropodach 35cm (ekofiber λ0.037), fundament 8cm XPS okna 3S Uw=0,75, 100% OP, WM+reku,
    Pci Samsung EHS 9KW.

  9. #249

    Domyślnie

    Fakt, ciężko o dobrego fachowca w terminie "od ręki"
    Mój wykonawca zaproponował przyszłemu sąsiadowi budowę w maju 2018 a rozmawiali w kwietniu 2017.
    Ja też szukam kogoś do prac wykończeniowych i każdy kto sprawdzony, polecony mówi o możliwości rozpoczęcia prac wiosną.
    Niestety gość z którym we wrześniu 2016 umawiałem się na rozpoczęcie prac w sierpniu ze względów zdrowotnych w maju musiał odmówić, kolejna nagrana brygada wystawiła mnie do wiatru a ja jestem z palcem w d...
    Jeśli zna ktoś kogoś dobrego, który działa w okolicach Katowic to bardzo proszę o namiary...

  10. #250
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    samotnik

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    895

    Domyślnie

    Ogólnie ja to już teraz doradzam znajomym odłożenie decyzji o budowie, tudzież kupno czegoś gotowego. Terminy teraz są absurdalne, a ekipy zaczynają się zachowywać jak królewny. Takie klimaty pamiętam z 2006. Tylko wtedy była napompowana bańka, "taniej nie będzie", tanie i dostępne dla każdego kredyty we frankach i tak dalej, teraz sytuacja ma bardziej fundamentalne podstawy, że tak powiem.

  11. #251
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Lidka68

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    4

    Domyślnie

    Do Ulik - nie wiem czy Pani jest jeszcze na tym forum, mam nadzieję ze tak, bo chciałam ogromnie prosić o przesłanie kontaktu do górali którzy budowali Pani dom na adres [email protected]

  12. #252
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    albreht

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-107
    Posty
    39

    Domyślnie

    To ja też bym poprosił, ale na priv.

  13. #253

    Domyślnie

    A skąd są najlepsze ekipy budujące właśnie takie takie domy i jak to wygląda cenowo ?



    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 18-09-2017 o 19:52 Powód: Link reklamowy.

  14. #254

    Domyślnie

    Witam.
    To może i ja dołożę swoje 3 grosze.
    Jestem na końcu drugiej budowy z ekipą "górali". Jedyne co mogę powiedzieć to... polecam z czystym sercem. Pracują głównie w Szczecinie i okolicach.
    Fachowcy pierwszego sortu. Weseli, uprzejmi i zorganizowani. Nie piją w pracy, Dzień zaczynają od 8 i robią zazwyczaj do 18-19. W soboty do 16-17 ale jak trzeba to 6 dni w tygodniu do 20. Nawet sam kierownik budowy stwierdził, że przy takiej ekipie nie ma sensu żeby przyjeżdżał (ale spokojnie, co chwilę jest na budowie).
    Jeśli chodzi o cenę robocizny to tanio nie jest. Od razu mówię żeby ktoś nie miał pretensji że nie powiedziałem. Ja za stan surowy otwarty (parterówka z użytkowym poddaszem zapłaciłem 70 tyś. Projekt Z131 z małymi przeróbkami ze ze strony z500.pl.
    Mam porównanie bo sąsiad robi razem ze mną i wiem jak wygląda u niego. Nie wziąłbym innej ekipy nawet jakby za połowę mi proponowali.
    Co mam w cenie: Pełen profesjonalizm, doradztwo, wiele głupot w projekcie sami wykryli i poprawili, nie muszę się martwić o prace ziemne gdyż sami to ogarniają, nie muszę się martwić o dowożenie materiału - wiadomo gabaryty HDS przywozi, resztę ekipa, wszystkie maszyny i urządzenia mają swoje. A przede wszystkim spokój! Dla nich nigdy nie ma żadnego problemu. Na etapie budowy też mogłem parę rzeczy zmienić jak już było zrobione i nic za to nie płaciłem.
    Szef ekipy - Piotr Trzepaczka 502 907 191
    Ostatnio edytowane przez Piter_Piter ; 19-09-2017 o 12:11

  15. #255

    Domyślnie

    Witam,
    ja również poproszę namiary na ekipę budowlaną [email protected]
    pozdrawiam

  16. #256

    Domyślnie

    dzień dobry,

    znalazłem ten wpis o ekipie z dolnego śląska. Szukam ekipy do budowy - może podzielić się Pani wiedzą o nich?

  17. #257
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    monica_21

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał IFS Zobacz post
    Górale potrafią budować nowoczesne domy Mój dom budowała ekipa górali. Szybko, solidnie, dokładnie i tanio (i nie piją).
    Budują na terenie całego śląska. Jedyna ekipa ze wszystkich z którymi współpracowałem i którą mogę polecić bez obaw że coś spartaczą. Namiar mam tylko telefoniczny jak coś to pisać na PRV. Trzeba u nich rezerwować terminy.

    Poniżej zdjęcie domu zbudowanego przez górali"

    [http://beton-dekoracyjny.pl/posadzki/superfloor/dom1.jpg]
    Czy mogłabym prosić o namiary na dobrą ekipę górali. Będę budowac w Sosnowcu.

  18. #258
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    monica_21

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał monica_21 Zobacz post
    Czy mogłabym prosić o namiary na dobrą ekipę górali. Będę budowac w Sosnowcu.
    [email protected]

  19. #259
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    monica_21

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ulik Zobacz post
    witam

    moj domek wybudowala ekipa gorali
    pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

    nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc
    pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

    pozdrawiam
    ula
    Witam.
    Wielce prawdopodobne, że nie zagląda już Pani tutaj...ale gdyby jednak... to poprosiłabym o namiary do polecanej ekipy. [email protected]

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony