dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 13
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 259
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Aggi_2004

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    67
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    A ja do górali przekonania nie mam...

    A to dlatego że:
    W poprzednim domu polecana przez kogoś ekipa przyszła wycenić dach, który miała nam robić...pijana. Majster ukucnął sobie próbując z nami rozmawiać przed domem bo nie mógł utrzymać się na nogach...Cena jaka nam podał nie miała już większego znaczenia.
    Teraz zaczynamy nowy dom ( kogoś tam w rezerwie mamy ale jeszcze poszukujemy lepszego i tańszego, i ... ABSTYNENTA, naprawdę !) i daliśmy kopię projektu do wyceny polecanemu przez kogoś góralowi. Na jakieś dwa tygodnie zaginął góral z projektem, okazało się że mu Józef było a rozmawialiśmy z nim tuż przed Józefa.
    Może i przesadzam mówiąc GÓRALOM DZIĘKUJEMY ale bezzasadne to nie jest.
    Aggi_2004

  2. #22

    Domyślnie

    Moja siostra robi wlasnie remont w swoim mieszkaniu. Gorale z ktorymi wstepnie umowilem sie na stan surowy, w ramach "testowania" zostali zatrudnieni takze do tego remontu. No i niestety testu nie zdali. Pojechali na weekend do domu i juz nigdy nie wrocili. Kasy dostali niewiele wiec finasowo strat nie ma. Ale niesmak pozostal...

  3. #23

    Domyślnie

    Kto budował z ekipą górali?

    Budować to nie budowałem.

    Ale kiedyś z ekipą górali piłem ......

    Nie polecam

  4. #24

    Domyślnie

    co do górali - widziałem i byłem przy pracy tzw górali
    prawdopodobnie kazda ekipa jest nina ale na podstawie mojej 9generalizując) mołbym powiedziec ze gorale są bebe
    nie porozmawiasz o zmianie pw projekcie, nie wytkniesz błedu bo sie zwina i masz problem, robią dwa razy dłużej niz obiecują (chociaz jak zaskoczą to cho hco) - chociaz tu moze ina brygadzisty bo co te powie ekipa robi - ale ten to jest ich i tak samo dwa razy wiecej pija niz by sie wydawało
    no i najwazniejsze efekt..................ponizej oczekiwań

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ulik
    witam

    moj domek wybudowala ekipa gorali
    pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

    nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc
    pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

    pozdrawiam
    ula
    Witaj!
    Proszę o namiary na tę ekipę.
    Podaję adres: [email protected]
    Dziękuję serdecznie. Pozdrawiam.
    Budowanie czas zacząć...

  6. #26

    Domyślnie

    Podzielam pozytywne opinie, ekipy góralskie, a ekipy nizinne to kolosalna różnica. Górale budują szybko, dobrze i oszczędnie, dbają o plac budowy i materiał. Polecam.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ulik
    witam

    moj domek wybudowala ekipa gorali
    pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

    nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc
    pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

    pozdrawiam
    ula
    Witam
    Proszę o namiary na tą ekipe górali.
    Mój adres: [email protected]

    Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Łukasz

  8. #28

    Domyślnie Namiary - pliiz

    Cytat Napisał Ulik
    witam

    moj domek wybudowala ekipa gorali
    pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

    nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc
    pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

    pozdrawiam
    ula
    Ulik - jsteśmy również jak ty z Siemianowic, chcemy zacząć w tym roku - proszę o podanie namiarów na ekipę górali na [email protected]
    Pozdrawiam i z góry dziękuję,
    Gosia

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Ulik-bardzo proszę o namiary na priv na tą ekipę górali. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Dagmara.
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  10. #30

    Domyślnie

    Tak jak u Ulika: szybko,tanio i dobrze. Nie nadążałem z dostawą materiałów. W paru miejscach ich nie posłuchałem i żałuję. Skaczą z budowy na budowę i wszystko mają w jednym palcu. A tych wszystkich inżynierków,inspektorków itd do szoli i na 800 (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Wiechę przeżyłem i powiem że w piciu i śpiewie są równie dobrzy jak w budowaniu. Nie dam namiarów bo mają roboty na rok naprzód,również za moją sprawą bo dotychczas wszystkim dałem.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  11. #31

    Domyślnie

    ja miałam tynkarzy gorali
    oszusci umawiali sie na cene po robotach ja podnosili drodzy
    ja mam przykre doswiadczenia znam lepsze ekipy z mazowsza i mazur

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ulik
    witam

    moj domek wybudowala ekipa gorali
    pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

    nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc
    pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

    pozdrawiam
    ula

    Hej, Ulik prosiłbym Cię o namiary na Twoją ekipę górali. Chcę budować latem 2007 i szukam dobrej ekipy do całości. Z góry dziękuję za namiary.
    [email protected]
    Grzegorz

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ulik
    witam

    moj domek wybudowala ekipa gorali
    pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

    nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc
    pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

    pozdrawiam
    ula
    Witam,ja również bardzo proszę o namiary na tą ekipę,planuję budowę wiosna 2007
    Pozdrawiam
    Damro

  14. #34

    Domyślnie górale

    u mnie też pracowali górale z okolic Kamiennej k/ Limanowej

    nie pijący w czasie pracy
    tępo pracy rewelacyjne
    myślący / t.j. potrafiący podpowiedzieć różne szczególiki/
    mający kontakty na hurtownie i zaopotrzeniowców
    operują na terenie mazowsza od kilku lat
    nie ogłaszają się - tylko z polecenia
    no i nie są tani - znają relacje tzw. warszawskie
    współpracują z hydraulikiem , elektrykiem też takimi z górnej półki jeżeli chodzi o wykonawstwo
    ciężko u nich z wolnym terminem
    aha w skład wchodzą 2 ekipy murarzy
    jedna ekipa tynkarzy
    dwie ekipy glazurników
    jedna ekipa cieśli
    wszystkich nadzoruje jedna osoba niejaki p. Jan Zasadny
    tel. mogę podać na prv.

    generalnie byłem zadowolony
    BIAŁOŁĘKA UBER ALES - HEY !!!

  15. #35

    Domyślnie

    Ja buduję z góralami. Za 2 dni zalewamy strop.
    Pracują od rana do wieczora, są bardzo wytrzymali i pracowici.

  16. #36

    Domyślnie

    I u mnie pracowali górale. Podobnie jak u Murmana z Limanowej i okolic.
    Zarządzający pan Stanisław też ma w sumie chyba ze 4 ekipy. Pracują w Wawie i okolicach (głównie Babice/Kwirynów i Halinów).
    Ceny w miarę konkurencyjne (zawsze coś urwałem z ceny). Robili u mnie prawie wszystko (tylko do dachu przyszła druga ekipa pana Stanisława).
    Jedyne uwagi jakie miałem to to, że niezbyt pilnowali porządku na budowie.
    Parę razy z nimi piłem (wiecha) i jakoś to przeżyłem. Ale jak to mówią Ninja nie może być mientki
    Pozdrawiam,
    Robert

    Zdjęcia mojej chatki: http://tinyurl.com/owx8f

  17. #37

    Domyślnie

    Bardzo proszę namiar na dobrą ekipę budowlaną.
    Budowę mam zmiar zacząć w przyszłym roku w Sosnowcu. Właścwie będzie to rzbudowa domu.
    Tu na miejscu nie mogę nigo znaleźć, więc ostatnia nadzieja, ze ktoś tu na forum poleci mi dobrą ekpię.
    Anchela

  18. #38

    Domyślnie

    Nie budowalam z ekipa gorali, bo wciaz klamali umawiajac sie na kolejne terminy Czekalam i tak bardzo długo, bo prawie 2 miesiace. W tym czasie szukałam innej ekipy, ale nie było łatwo , jednak sie udalo. Jakos mam niesmak do górali po tamtej ekipie "cudnego"p. Kazika. Mimo wszystko nie można jednak uogólniać bo człowiek człowiekowi nie jest równy. Może inni byliby lepsi?

  19. #39

    Domyślnie

    kochani !
    znacie moze ekipe budowlana pana Antoniego Wojcika - goral ale buduje w okolicach warszawy - babice ???
    i czy mozecie z otwartym sercem polecic kogos OK
    pozdrawiam
    dobrego i uczciwego fachowca ze swieczka szukac

  20. #40

    Domyślnie

    do Ulik
    Witam

    moj domek wybudowala ekipa gorali
    pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

    nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc
    pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

    bardzo proszę o namiary na tą ekipę, chcę rozpocząć wiosną 2007
    pozdrawiam:

    Magda

Strona 2 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony