dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 259
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marf

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    54
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Nie wiem czy moge sie wypowiadac na tym forum odnosnie pracy gorali.
    Co prawda mialem do czynienia z 2 ekipami goralskimi i jedno co moge powiedziec to to ze sa strasznie pyskaci i lubia wodke. Co do fachowosci to oceniam ja na bardzo niskim poziomie.
    To poprostu mit o tym ze gorale to fachowcy szczegolnie ciesle.
    Mnie robili dach . Spierniczyli bardzo. Po ich robocie w welnie mineralnej naliczylem 72 sztuki tzw ćwiarteczek poupychanych w kontach, choc w zasadzie nie widzialem ich pijanych, no ale moze poprostu nie widac po nich tego.
    A druga ekipa moze calkiem niezla ale umowa nijak sie miala do tego ile mi po skonczonej pracy policzyli. Bardzo nie lubie takich sytuacji jak ktos ze mnie ciemniaka robi.
    Ogolnie nie wezme juz zadnej ekipy gorali

  2. #42

    Domyślnie

    a ja mam ekipę górali bo ... mieszkam w górach
    i powiem Wam że i górale i każdy inny regionalny mit to jest tylko mit

    jedni piją, inni nie, jedni kradną a drudzy są artystami w swym fachu

    ja jestem bardzo zadowolona z mojej ekipy, chociaż na pewno nie jest najtańsza; panowie są dokładni, przewidujący i uratowali mnie przed kilkoma nieszczęsciami wynikającymi z błędnego projektu
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał AlaB
    a ja mam ekipę górali bo ... mieszkam w górach
    i powiem Wam że i górale i każdy inny regionalny mit to jest tylko mit

    jedni piją, inni nie, jedni kradną a drudzy są artystami w swym fachu

    ja jestem bardzo zadowolona z mojej ekipy, chociaż na pewno nie jest najtańsza; panowie są dokładni, przewidujący i uratowali mnie przed kilkoma nieszczęsciami wynikającymi z błędnego projektu
    Zgadzam się z Alą, ekipa, którą zatrudniłam spisała się na medal i chociaż jestem z Warszawy, to muszę przyznać, że w Warszawie trudno o równie zaangażowanych (np. odbiór drewna o 2:00 w nocy, ponieważ kierowca dojechał o takiej właśnie porze), znających się na rzeczy i pracowitych wykonawców. Nie było dla nich trudnych rzeczy. Co do picia, to kwestia indywidualna, u mnie szef grupy mocno pilnował. Należy także pamiętać, że skoro mieszkają na budowie, to po pracy mają jak każdy prawo, żeby się napić. Jestem człowiekiem i potrafię to zrozumieć. Tak jak w przypadku Ali, wielokrotnie poprawiali błędy w projekcie, który chociaż wykonywany przez pół roku za 10 000 miał wiele defektów i to konstrukcyjnych,

    pozdrawiam

    Beata

  4. #44

    Domyślnie

    AlaB
    bardzo proszę o namiary na Twoich górali na priva

    Dzięki bardzo
    Próbujmy żyć powoli!!!

  5. #45

    Domyślnie

    yolanda- chyba blokuje się jakoś moje wysyłanie wiadomości, jeśli nie dotrze ta wiadomość to napisz do mnie cokolwiek a ja spróbuję odpisać w trybie odpowiedzi.
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  6. #46

    Domyślnie

    AlaB
    Wysłałam do Ciebie priva, doszedł?
    Próbujmy żyć powoli!!!

  7. #47

    Domyślnie

    yolanda- doszedł i odpisalam
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  8. #48

    Domyślnie

    AlaB do mnie też doszedł Wielkie dzięki!
    Próbujmy żyć powoli!!!

  9. #49

    Domyślnie

    Ulik - Proszę o namiary na ekipę górali. Zaczynam w przyszłym roku na Śląsku.

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000)
    speek

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.133
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    Często jest tak,że w przerwach technologicznych wyjeżdżają do domów i już jakoś ciężko im wrócić

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał hanraf
    Ulik - Proszę o namiary na ekipę górali. Zaczynam w przyszłym roku na Śląsku.
    a mnie do gór ściągają za grube pieniądze bo nie ma kto tam robić.

    teraz juz wiem gdzie siedzą

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olaHO

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał GregoryC-01
    Cytat Napisał Ulik
    witam

    moj domek wybudowala ekipa gorali
    pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

    nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc
    pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

    pozdrawiam
    ula
    Witam serdeczne. Jesli można ja także przłączam się do prośby o kontakt do Twioch Górali. [email protected] Jak sprawa szacowała się cenowo? Jestem tu nowa i witam wszystkich serdecznie. Chciałabym rozpocząć budowę na jesień. Pozdrawiam.


    Hej, Ulik prosiłbym Cię o namiary na Twoją ekipę górali. Chcę budować latem 2007 i szukam dobrej ekipy do całości. Z góry dziękuję za namiary.
    [email protected]
    ola

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    ja robiłem i dalej robię i jest to jedyna ekipa której wierzę

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dorotka18

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ulik
    witam

    moj domek wybudowala ekipa gorali
    pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

    nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc
    pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

    pozdrawiam
    ula

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dorotka18

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał olaHO
    Cytat Napisał GregoryC-01
    Cytat Napisał Ulik
    witam

    moj domek wybudowala ekipa gorali
    pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

    nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc
    pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

    pozdrawiam
    ula
    Witam serdeczne. Jesli można ja także przłączam się do prośby o kontakt do Twioch Górali. [email protected] Jak sprawa szacowała się cenowo? Jestem tu nowa i witam wszystkich serdecznie. Chciałabym rozpocząć budowę na jesień. Pozdrawiam.


    Hej, Ulik prosiłbym Cię o namiary na Twoją ekipę górali. Chcę budować latem 2007 i szukam dobrej ekipy do całości. Z góry dziękuję za namiary.
    [email protected]

    Witaj Ula. Bardzo bym Ciebie prosiła o przesłanie informacji dotyczących w/w ekipy. Pozdrawiam Dorota. Adres: [email protected]

  16. #56

    Domyślnie

    nam tez buduje ekipa górali i robota idzie pierońsko szybko. Jak sie umowilismy na budowe rok temu tak odmowili kilku innym osobom z gor by ceprowi obiecany dom wybudwac. Momentami musze sie martwic by na czas nadazyc z dostawa materialow a chlopaki robia solidnie "pancerne hałupy". Terminy maja tez zaklepane na rok do przodu wiec nie wiem czy komukolwiek sie namiary przydadza Dodam ze minely niecale 3 tygodnie od rozpoczecia robot a lada dzien wylewamy strop.

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monika $ Seba
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    My tez z goralami i tej ekipy nie zamienilibysmy na zadna inna
    W naszej okolicy wystawili juz kilkadziesiat domow, potrafia pogodzić kilka budów jednoczzesnie- mieszkaja na miejscu w piatki jedynie koncza szybciej bo jada na weekend do domow w poniedzialki pracuja od 9 do zmroku, w pozostale dni od 7 do zmroku, a jak trzeba bo np. grucha przyjechala to i po zmroku, z radoscia i zdziwieniem sluchja radia Piekary, ktore leci ślaska gwara, sami czasem jak cos powiedza to boki zrywac, sa godni zaufami, polecenia, bez zaliczek i zbednych slow- fachowo i rzetelnie, a jak cos mozna zaoszczedzic tu czy tam podpowiedza- w ekipie fachowiec od murarki, dachu, fundamentow, wykonczeniowki, szybko i sprawnie. Nasz kierownik wytrzeszczal ze zdziwienia oczy, a ostatnio facet od pomiarów okien nawet powiedzial nam ze tak wymurowanych scian to jeszcze nie widzial. Kochamy gorali- naszych "Kazków" hihihhi i wszystkim życzymy tak bezstresowej budowy od fundamentu po dach
    M&S

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    remigo1

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Hej M&S
    czy Wasza ekipa ma w tym roku wolne terminy bo poszukuję jakoweś sparwdzonej do budowy dachu. Prosiłbym o namiary na tą Waszą solidną ekipę : mój adres [email protected]

  19. #59

    Domyślnie

    Zrezygnowala mi ekipa i tez potrzebuje na szybko nastepna do zbudowania domu. Podajcie prosze jakies sprawdzone namiary na dobre ekipy na adres [email protected]

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mirena7

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    5

    Domyślnie Budowa z góralami

    Ludzie litości jak macie namiary na solidnych górali ( do budowy domu ) w okolicach Bielska-Białej to pomóżcie proszę....

Strona 3 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony