dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107
  1. #101

    Domyślnie

    trawa rosnie jak oszalala, a ja bede mogla zabrac sie za trawnik dopiero w nastepny weekend
    chyba ze urlop wezme
    Natka

  2. #102
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    958
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Ja juz zaczęłam wyczesywać trawę. Ale ponieważ robię to ręcznie to pewnie zejdzie mi do lata
    W międzyczasie przycięłam co się dało przyciąć, ogoliłam trawy i zaczęłam pielenie. Co zrobić z niedźwiedzim futrem, żeby ją odmłodzić? Wyciąć i wstawić kawałek? Rozrasta się straszliwie.

  3. #103

    Domyślnie

    witam. u mnie (podkarpackie) pogoda piękna. ok. 12 stopni w dzień i słoneczko. w związku z tym mam pytanie - czy mogę już odkryć magnolię, bo kompletnie sią na tym nie znam.

  4. #104

    Domyślnie

    u nas dzisiaj o 17-stej bylo +21 stopni

    moja magnolia juz rozkwita
    Natka

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Napisał patusia
    witam. u mnie (podkarpackie) pogoda piękna. ok. 12 stopni w dzień i słoneczko. w związku z tym mam pytanie - czy mogę już odkryć magnolię, bo kompletnie sią na tym nie znam.
    U mnie (też podkarpackie) dzisiaj było podobno 19 stopni.

    Rzodkiewka kiełkuje, szkodniki zachwycone (bo to one ją siały, samodzielnie - zobaczymy, co z niej zostanie po pierwszym plewieniu, zapowiedziałam, że to ich grządka jest i mają ją same obrobić).

    A jakie śliczne mam tulipany, szkoda tylko ,ze ich nie widać zza nierozładowanej palety pustaków na garaż

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Napisał patusia
    witam. u mnie (podkarpackie) pogoda piękna. ok. 12 stopni w dzień i słoneczko. w związku z tym mam pytanie - czy mogę już odkryć magnolię, bo kompletnie sią na tym nie znam.
    Oczywiscie odkryj. Zaraz przecież magnolie będa kwitły .
    Na wszelki wypadek miej „pod ręką" coś do zabezpieczenia pąków i kwiatów, na wypadek przymrozków.
    Ja swoich magnolii (są duże) już od kilku lat nie okrywam więc nie mam problemu z odkrywaniem
    Na ostanią zimę nie bylo wcale potrzeby okrywania roślin w ogrodach - ale kto mógł to przewidzieć
    ..
    Pozwólcie roślinom spokojnie rosnąć, bez cudowania i zbędnych wynalazków !
    Nie udzielam już porad na priv. Proszę do mnie nie pisać i nie przesyłać zdjęć

  7. #107
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    a w Szczecinie każą zwalać z dachów śnieg.
    Nienormalna ta wiosna

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony