ja dalej jechałem na usatwieniach ghosta. dzis po robocie przyszedłem no i niespalonego węgla masa.w domu mam 25st przy ustawieniach na 55 na piecu nie mam grzania podłogowego. ale z tych całych prób to mi zjadło cały zasobnik w 3 dni:/ a przy dobrych ustawieniach powinno być na 7,5 dnia:/ masakra... nie wiem jak zmienić te ustawienia. próbowałem zmniejszyć podawanie węgla ale wypadało by je zwiększyć żeby piec się szybciej nagrzał i szybciej przeszedł w stan wstrzymania ale pozostaje problem podtrzymania. Mi podtrzymuje góra 15 minut a to mało bo ten węgiel nie zdązy się spalić i w koło macieju:/ jakiś szpec musi być chodź i tak wiadomo że każdy dom a przy tym każdy piec reaguje inaczej na te same ustawienia ale jak byśmy mieli chociaż jedne dobre to już kwestia paru kliknięć i wszyscy by swoje piece dopasowali. ALE NIESTETY BRAK JEST TEGO JEDNEGO DOBREGO USTAWIENIA!!!! pozdrawiam Was. Borykajmy się z tym problemem dalej bo sezon grzewczy trza zacząć a wypadało by co zaoszczędzić kasy, rzadziej schodzić do kotłowni no i mniej wiaderek wysypywać przy czyszczeniu