dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Demontowalna lekka zabudowa do ukrycia rur od wentylacji mechanicznej.

    Rury od wentylacji mechanicznej z rekuperatora do skrzynek nawiewnej/wywiewnej będą biegły pod stropem.
    Oczywistością jest że te rury trzeba ukryć, stąd też myślałem o zrobieniu zabudowy z płyt karono-gipsowych przykręconych stelaży.

    Jak zabudować sobie tą przestrzeń aby była było tam dojście do środka w razie potrzeby? jakieś drzwiczki magnetyczne? kasetony?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    romano78

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Sędziszów młp
    Posty
    2.063

    Domyślnie

    Cytat Napisał pecet0 Zobacz post
    Rury od wentylacji mechanicznej z rekuperatora do skrzynek nawiewnej/wywiewnej będą biegły pod stropem.
    Oczywistością jest że te rury trzeba ukryć, stąd też myślałem o zrobieniu zabudowy z płyt karono-gipsowych przykręconych stelaży.

    Jak zabudować sobie tą przestrzeń aby była było tam dojście do środka w razie potrzeby? jakieś drzwiczki magnetyczne? kasetony?
    Głównie to chodzi o dostep do skrzynek rozdzielczych i najlepiej jak skrzynka jest ze zdejmowaną pokrywą wtedy przez skrzynke można wyczyścic wszystkie przewody pod warunkiem że są sztywne ja się jeszcze nie spotkałem aby jakas firma tak robiła zwykle jest tak zrobione ze nie ma dojścia do skrzynek ja mam na rurach stalowych i na trójnikach i w razie czego mogę bez problemu wyczyscic instalacjie a w te rury antybakteryjne to za bardzo nie wierze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony