dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 46
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 911
  1. #201
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Edytko to niezbyt dobre wiesci przynosisz ...

    Tak sobie troszke pozartowalem z burmistrza ..hmm myslałem ze bedzie odzew w tej sprawie ....absurdalnosc najlepiej wyjasnic za pomocą humoru - trza im tam posłać tesciowo

    Ja sobie mysle tak - skoro Redakcja powiedzial A ...to musi powiedziec B
    ..........i postawic kropke nad i ......a Wy pamietajcie ze mocnym pomaga los ..i morowe ludziki z muratora
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  2. #202
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oli_oli
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    504
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Obawiam się że ten pseudo Burmistrz należy do ludzi, którzy maja wszystko w trąbce i walczą tylko o swoje. Obym sie mylił.

    Ja bym nie wytrzymał na takim spotkaniu i bym mu wygarnął.

    Życzę powodzenia i trzymam kciuki.

    Pozdrawiam
    Wszytstko jest względne.
    gg 4593726

  3. #203

    Domyślnie

    To przypomina bezsensowny film gdzie niewinny i skrzywdzony zostaje karany przez sąd a winowajcy uchodzi wszystko na sucho.
    Jesteśmy i tak zbyt łagodni w wypowiadaniu swojego zdania więc powiem tylko tyle, że w obliczu takiego rujnowania komuś życia dyplomację i dobre wychowanie można sobie wsadzić w buty

    pajo

  4. #204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Enea odpisała..
    Pan burmistrz ma w d..

  5. #205

    Domyślnie

    Enea only brawa dla nich!

    Ale i tak jestem szczerze zdziwiona, że ktoklowiek.

  6. #206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Może jest nadzieja że Enea ruszy

  7. #207
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... otrzymałem odpowiedź od ENEA, (że dziekują i że przyjęli informację ) ... i tylko od ENEA ... a Burmistrz, ... cóż pewnie już wie, że na nastepną kadencję będą "nici" z "burmistrzowania" i nic nie robi (choć jeszcze gdyby się sprężył ... to w kampani wyborczej mógłby poinformować Wyborców "Pomagam Ludziom" ... )

    pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślnego rozwiązania problemu
    unde venis et quo tendis

  8. #208

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul
    ... otrzymałem odpowiedź od ENEA, (że dziekują i że przyjęli informację ) ... i tylko od ENEA ... a Burmistrz, ... cóż pewnie już wie, że na nastepną kadencję będą "nici" z "burmistrzowania" i nic nie robi (choć jeszcze gdyby się sprężył ... to w kampani wyborczej mógłby poinformować Wyborców "Pomagam Ludziom" ... )

    pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślnego rozwiązania problemu
    Dzięki- tego sobie i całej mojej rodzinie życzę.
    Bo od ponad roku nasze życie kręci się w koło tej sprawy. Cierpi na pewno mój synek-bo nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować, kiedy jesteś przez cały czas na takim stresie . Mojego dziecko operuje takimi zwrotami, że czasami to nie wiadomo co powiedzieć.
    Ostatnio na przykład powiedział mi -"przestań już się w końcu martwić weź wywałszcz tego Burmistrza i będzie święty spokój"
    Oj żeby tak się dało...
    Pozdrawiam Edyta

  9. #209
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oli_oli
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    504
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja nie dostałem odpowiedzi od nikogo, nie pozostaje mi nic innego jak wysłać jeszcze raz.
    Wszytstko jest względne.
    gg 4593726

  10. #210

    Domyślnie

    A kto z Was dostał potwierdzenie przeczytania przez enea szczecin?
    Znajomi przesłali mi wiadomości, że ich protesty zostały usunięte!
    Nawet nie czytali, czy może kasowli bo już nie mogli czytać?

  11. #211
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oli_oli
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    504
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie można już wysyłać mejli ??
    Znikneły adresy z forum
    Wszytstko jest względne.
    gg 4593726

  12. #212
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Ciekawe co się stało

  13. #213
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oli_oli
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    504
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Albo "Kto się stało"
    Wszytstko jest względne.
    gg 4593726

  14. #214
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Redakcja uznała ze na-razie stop ..i znikły
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  15. #215

    Domyślnie

    dla mnie ta sytuacja to absurd. wiadomo - w naszym kraju - to my jesteśmy dla samorządu a nie samorząd dla nas. z przedstawionych w materiale dokumentow wynika ze zawinila gmina i pracownik energetyki. wlasnorecznie podpisal brak kolizji i wlasnorecznie powinien podpisac swoje zwolnienie z roboty.
    inwestorzy zadbali o to by sprawdzic stan zagospodarowania terenu prawny i faktyczny.
    niech gmina buli z własnej kasy albo energetyka zmnienia swe plany - jej pracownik - jej błąd!

    dla otarcia łez -ja też mam.... troche inny problem - z drogą.
    wystawiłem chałupe na zasadzie uzyskania pozwolenia z warunkami zabudowy - gdyż brak było miejscowego planu zagospodarowania terenu.
    jednym z warunków jest dostęp do drogi gminnej - co stwierdzone zostało w wydanym mi pozwoleniu na budowe.droge mam.
    ale jak wyskrobałem pismo o utwardzenie drogi i zawieszenie lamp na slupach, a takze o nadanie nazwy dla tej DROGI GMINNEJ - to zaprzeczając samemu sobie , burmistrz odpisał ze to nie jest droga gminna. debilizm totalny - bo wydał mi wcześniej pozwolenie na budowe -bo mama dostęp do drogi gminnej.
    Co wy na to??? tez pięknie co? to pomyślcie o konsekwencjach takich głupich decyzji.
    ...sie w Tatrach kiedyś postawie..A CO!!!

  16. #216

    Domyślnie

    URE ze Szczecina do mnie nadała i tylko on - czyżby innych stron to nie obchodziło

  17. #217
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Szanowna Redakcjo - na czym staneło ??
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  18. #218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    I dostałem odpowiedŸ.
    [/img]

  19. #219
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    tez dostalem odpowiedz, trzymam kciuki

  20. #220
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Hastur

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Jestem mieszkańcem Gryfina, więc sprawa jest mi dosyć dobrze znana.
    Po pierwsze chciałbym zaapelować o trzymanie poziomu dyskusji, bo niestety, ale niektóre posty pani Edyty B. wręcz straszą chamstwem i agresją. Ale przejdźmy do konkretów, które mam nadzieje dadzą do myślenia niektórym użytkownikom forum którzy zaczną zachowywać się jak ludzie dorośli a nie jak uczniowie gimnazjum.
    Poprzedni właśicicel działki którą kupiła Pani Edyta doskonale zdawał sobie sprawę z planów budowy linii wysokiego napięcia - sprawa była w toku już 3 lata, a własciciel będąc stroną, zawiadamiany był na bieżąco o jej przebiegu. Przykro mi to stwierdzić, ale została Pani poprostu nabrana przez człowieka który sprzedał Pani tą działkę i to do niego może mieć Pani największe pretensje.
    Inną sprawą na którą chciałem zwrócić państwa uwagę jest fakt, że wielokrotnie załatwiałem sprawy służbowe w powiecie, również z Panią Magdą, i nigdy nie odebrałem ani jej, ani ludzi pracujących w jej wydziale jako chamów i urzędasów. Wręcz przeciwnie, uderzyło mnie jak cięzko pracują te dziewczyny i jak bardzo starają się pomóc petentom. Nie odbywa się to jednak kosztem łamania prawa, które narzuca pewne obowiązki na urzędników, i nie pozwala im działać do końca tak sprawnie jak by chcieli, co niestety czasami wydłuża czas potrzebny do otrzymania decyzji. Obowiązkiem urzędnika jest jednak nie poprawa samopoczucie patenta, a przestrzeganie litery prawa, jaka by ona nie była.
    Wydaje mi się, że pani Edyta B. chce wykorzystać stereotyp chamskiego i wrednego urzędnika, którego jedynym zmartwieniem jest utrzymanie stołka, a zwykłego człowieka ma głęboko w ... szafie z aktami, gdzie nawet nie zagląda, tak jest leniwy. Pani Edyto, proszę nie mydlić nam oczu i porzucić tą demagogię. Nikogo inteligentnego pani na to nie nabierze.
    Na koniec chciałem tylko dodać, że uważam groźby, nie wazne pod czyim adresem, za wyraz frustracji i braku argumentów.

Strona 11 z 46

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony