dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Czarna Piękność - MA WSPANIAŁY DOM :-)

    Hossa przebywa w Koszalinie.

    Czarna Hossa jest mix-nowofundlandem. Ma 3 - 4 lata i niezwykłą, oryginalną urodę. To delikatna, urocza i troszkę nieśmiała sunia, pełna łagodności typowej dla psiego molosa. Kocha ludzi i jest gotowa znów zaufać.

    Hossa szuka rodziny pełnej szacunku dla braci mniejszych. Domu, w którym pies będzie przyjacielem i towarzyszem.

    Jeżeli masz serce tak wielkie, że uniesie dużą dawkę psiej wierności, jeżeli masz dom, w którym znajdziesz miejsce dla Dużej Czarnej Piękności
    zadzwoń: Kinga 600-870-571,
    napisz: mail: [email protected]








    No popatrzcie !!!
    Hossa byłaby ozdobą każdego ogrodu


    Jeśli przeszkodą w przgarnięciu Hossy byłby tylko transport - zadzwoń, może coś wspólnie wymyślimy ?

    Ta piękna sunia marnieje w schronisku, wtłoczona do małego boksu z wieloma innymi skazańcami. To nie jest miejsce dla tak wrażliwej suni

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Ale cudna psina ! Az trudno uwierzyc, ze nikt jej nie chce !
    Ja wlasnie biore ze schroniska w Krakowie mala psine bez nozki i tez szukam transportu z Krakowa do Zgorzelca lub chociaz do Jeleniej Gory.
    Powodzenia slicznotko w poszukiwaniu domku. Uda sie, przeciez jestes sliczna i jeszcze na dodatek to piesek o wspanialym lagodnym usposobieniu, idealny jako ozdoba do ogrodu i kompan do zabaw dla dzieci.

  3. #3

    Domyślnie

    Cudowna! Szkoda, że nie mogę jej wziąć. Moja sunia jest już wiekowa i nie toleruje innych zwierząt w domu...
    Pewnie Hossa szybko znajdzie właściciela. W dodatku z takim imieniem...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuzia
    Ale cudna psina ! Az trudno uwierzyc, ze nikt jej nie chce !
    ...
    ech... żeby to było tylko tak, że nikt jej nie chce jest znacznie gorzej Hossa przebywa w koszalińskim schronisku - to rejon raczej rolniczy... nie chciałabym nikogo urazić ale prawda jest taka:
    są chętni na Hossę z okolicy - do budy na łańcuch, bo przecież to duży pies i w sam raz do tego się nadaje
    Na razie udaje się odroczyć ten wyrok (dzięki przychylności Pani Dyrektor Schroniska) - tłumacząc, że Hossa nie nadaje się do pilnowania, że jest zbyt łagodna. I chyba jest w tym dużo prawdy - bo pewnie dlatego znalazła się w tym koszmarnym miejscu
    Ale ile mamy czasu????
    Te ogłoszenia są jej jedyną szansą

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Zeczywiscie jest piekna. Bardzo zaluje , ze nie jestem jeszcze w Polsce, bo wzielabym ja natychmiast. Wracam dopiero w przyszlym roku i w przyszlym roku zaczynam budowe. I tak mam zamiar przygarnac dwie sunie ze schroniska. Serce mi sie kroi , ze nie moge jej zabrac juz.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Hossa jest juz w nowym domku. Ma za towarzyszy psy i piekne konie.

  7. #7

    Domyślnie

    To wspaniała wiadomość.
    monig

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuzia
    Hossa jest juz w nowym domku. Ma za towarzyszy psy i piekne konie.
    Cudownie Donoś nam coś o niej od czasu do czasu !!
    cele budzą szacunek

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWY KRÓL ZWIERZĄT
    tyberian

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.002

    Domyślnie

    Zuzia, wspaniała wiadomość. A co do transportu psinki ze schroniska dalej nic? Napisz może coś się da załatwić.
    Wiara w zwycięstwo jest połową zwycięstwa.

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWY KRÓL ZWIERZĄT
    tyberian

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.002

    Domyślnie

    Zmień w temacie, że znalazła dom, wszyscy się ucieszą. Pozdrowienia
    Wiara w zwycięstwo jest połową zwycięstwa.

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    ara - niestety to nie ja ja wzielam, ale zapraszam na jej watek do : www.dogomania.pl ( w wyszukiwarce znajdziesz po wpisaniu : Hossa )

    tyberian - transport, o ktory prosilam, udalo sie szybko zalatwic i moja " trzynozka - Polcia " jest juz u mnie od 5 marca . I jest wspaniala. Spokojniutka i slodka. Tu rowniez odsylam do jej watku w dogomanii - w " szukaj " wystarczy wpisac - " Pola bez nozki "

    Pozdrawiam Was serdecznie

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWY KRÓL ZWIERZĄT
    tyberian

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.002

    Domyślnie

    Dzięki Zuzia, gratuluję i dziękuję.
    Wiara w zwycięstwo jest połową zwycięstwa.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony