dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie brodziki prysznicowe i ich wysokość emaliowane czy akryl ?

    no własnie
    jestem przed wyborem nie tylko wysokosci ale i firmy
    zastanawiam się na Kolo , Ravak ( firma mi zupełnie nie znana) Huppe który wcale nie jest tak drogi w porównaniu do Ravak czy Koła.
    może stalowe -emaliowane Kaldewei (?)
    Jakie sa wasze opinie przemyślenia informacje ... czy warto płacic więcej czy zdecydowac się na KOLO bo tranie dobre sprawdzone
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  2. #2

    Domyślnie

    Kaldewei. Zdecydowanie Tylko, ze w kaldewei'u raczej plaskie, ale za to jakie eleganckie
    Moja wiedza wynika z doswiadczenia. A nawet tak po cichu powiem, ze bylam w fabryce Kaldeweia i testowalam.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafgam

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    179

    Domyślnie

    Polecam Koło - świetny niziutki na cm brodzik (zależało mi na takim) - mam taki w jednej łazience do kabiny Huppe i efekt moim zdaniem nie wiem czy nie lepszy od brodzików oryginalnych (również takich z niby-kamienia do którego też się przymierzałem). Po 2 latach bez zastrzeżeń co do użytkowania
    Pozdrawiam
    rafgam

  4. #4

    Domyślnie Re: brodziki prysznicowe i ich wysokość emaliowane czy akryl

    Kolo , Ravak ( firma mi zupełnie nie znana) Huppe który wcale nie jest tak drogi w porównaniu do Ravak czy Koła.
    może stalowe -emaliowane Kaldewei (?)
    Jakie sa wasze opinie przemyślenia informacje ... czy warto płacic więcej czy zdecydowac się na KOLO bo tranie dobre sprawdzone
    Ravak - firma czeska, wyroby b. dobre, moge polecic jesli ktos chce akryl, ale osobiscie wybralbym stalowy - Kaldewei (ale tylko 3,5mm). Umowmy sie: jedyna zaleta akrylu jest to ze jest cieplejszy w dotyku od stali...
    Zapraszam na naszą budowę:
    Zaczyna się budowanie!
    Dla komentatorów.

  5. #5

    Domyślnie

    Mam jeden Kaldewei a drugi Ravaka do półokrągłej kabliny też Ravaka. Brodzik jest z konglomeratu i bardzo płaski.
    W sumie oba są super tylko jak montowałem uchwyt do słuchawki od prysznica to wypadł mi z ręki wkrętak i na nieszczęście upadł strona metalowa na emalię Kaldewei i jest punkcik odbity niestety. Wprawdzie postarałem się o emalie do naprawy od firmy Kaldewei ale zawsze to nie to samo. Gdyby to się zdarzyło w drugiej kablinie to konglomerat by nie ucierpiał.

  6. #6

    Domyślnie

    Podciągam ten temat .
    Jestem przed wylewkami posadzki a chcialabym mieć nisko posadowiony brodzik plus niezbyt wysoki max 4-5 cm czy mogę odjąć trochę z ocieplenia- mam 13cm styro w podłodze czy zmniejszyć grubość wylanego betonu o np 3cm w miejscu brodzika- planowane 8cm. jak to rozwiązać np brodzik:
    http://www.ravak.pl/?page=gigant_pro[/img]
    Dla chcącego nic trudnego!

  7. #7

    Domyślnie

    Gleboki brodzik mialem w "starym" mieszkaniu z koniecznosci (mozna bylo napuscic wody i wykapac w nim dzieci - prawie jak w wannnie. Takie koryta mi sie nie podobaja i dlatego w nowym mam Ravak z mielonego granitu. Grubosc 3cm. Wyglada b. ladnie, ale nie da sie do niego wody napuscic i namoczyc jakies pranie czy cos takiego, bo jest poprostu plaski (ma moze z 1 cm glebokosci). Bardzo ciekawy jest odplyw z syfonem. Syfon to maly pojemniczek (jak kubek z wycieciami u gory, ktorymi woda odlywa do kanalizy. Mozna to b. latwo wyjac i wywalic caly syf. Super sprawa.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja polecam Kaldewei emaliowany. Na razie ładnie wygląda, używany jeszcze nie był.
    A to fotka:


    a tak wygląda z bliska w połączeniu z podłogą:
    Pozdrawiam,

    Mephisto

  9. #9

    Domyślnie

    No więc zrobiłam tak - po prostu nie wylałam tam posadzki i tyle, mistrz od brodzika osadzi go i wleje trochę betonu jak bedzie potrzebował.
    a co to za drzewo wokół brodzika? panele, deski?
    Dla chcącego nic trudnego!

  10. #10

    Domyślnie

    Witam!

    to deska teakowa olejowana.
    Pozdrawiam,

    Mephisto

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony