Dzień dobry :)
Przede wszystkim chciałabym się przywitać, przeglądam forum już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że wyjątkowo tu sympatycznie :)
Niedługo zaczynam się urządzać na własnym poddaszu i już wyjątkowo mi pomogliście. Chciałabym jednak zapytać o kilka rzeczy, których nie odnalazłam na forum.

Czy ktoś z Was miał do czynienia ze szklanymi umywalkami? Jak się sprawują? Czy trzeba na coś zwrócić uwagę przy zakupie? I wreszcie - czy znacie miejsce, gdzie można kupić szklaną umywalkę w formie zwykłej nablatowej miseczki, bez tych wszystkich szafek, wieszaczków, blatów itp.?

Czy wiecie coś o armaturze firmy Novoterm? Mają baterie w wykończeniu "szczotkowany nikiel", co mi się bardzo podoba (nie chcę chromu ani satyny) - ewentualnie może znacie jakieś inne, godne polecenia firmy, które mają tego typu baterie w rozsądnych cenach?

Bardzo zainteresował - i przekonał - mnie wątek o parkiecie z akacji - po obejrzeniu zdjęć Soniki bardzo się do niego zapaliłam :) Czy to była akacja parzona? A czy widzieliście gdzieś może zdjęcia zwykłej akacji po zaolejowaniu? Chciałabym mieć trochę jaśniejszą podłogę, ale boję się, że zwykła będzie za żółta. Nie wiem też czy warto zaryzykować i kupić akację Rustical - oczywiście jest tańsza, słoje mnie nie przerażają bo lubię takie niregularności, ale boję się że może klepki będą miały jeszcze jakieś inne wady - słusznie?

Pozdrawiam serdecznie i będę bardzo wdzięczna za pomoc :)