dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 67
  1. #21

    Domyślnie

    No bardzo piękne te balustradki, a ile płacicie za metr?? Można wiuedzieć

  2. #22

    Domyślnie

    Ja mam drewniane, ale nie są jeszcze dokończone(choroba fachowca) i nie mam możliwości na razie zrobić więcej zdjęć. Są to zdjęcia sprzed 2 miesięcy i niestety na tym etapie zakończono. Są to chody na strych, będą jeszcze z parteru na piętro. Jak wątek nie zniknie, to zamieszczę całość. Może będą inspiracją dla kogoś, bo sama długo szukałam pomysłu i wiem , jak to jest.





  3. #23

    Domyślnie

    moje marzenia o balustradce pokazanej przez joolę uleciały gdy usłyszałam cenę: 600 zł za metr, niestety dla mnie to za duży koszt.

    marzyły mi się podobne tylko, że na balkon z dodatkiem blachy (ze stali nierdzewnej z dziurkami), usłyszałam: 1000 zł/m

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Dziewczyny, koszt barierek bez el. drewnianych za 8metrów, to 3.500zł. W rzeczywistości barierka ma 10mb, ale na 8 metrach będzie przymusowy murek wys. 25cm. Więc wychodzi niecałe 450zł za mb. Inni chcieli od 800-1000
    Gwizdki, namiary przesłałam na priv.
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  5. #25

    Domyślnie

    Witam!
    Mnie także interesują schody wewnętrzne, ale z kolei są to schody na poddasze, ale nie chcę schodów rozkładanych - interesują mnie schody na konstrukcji stalowej (ok 11 stopni) z drewnianymi stopniami z barierką. Proste bez zawijasów. Znacie jakieś ciekawe miejsca z projektami takich schodów do podpatrzenia?

    Dzięki
    Michał
    Nareszcie na swoim

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał mihow
    Witam!
    Mnie także interesują schody wewnętrzne, ale z kolei są to schody na poddasze, ale nie chcę schodów rozkładanych - interesują mnie schody na konstrukcji stalowej (ok 11 stopni) z drewnianymi stopniami z barierką. Proste bez zawijasów. Znacie jakieś ciekawe miejsca z projektami takich schodów do podpatrzenia?

    Dzięki
    Michał
    Chodzi Ci o schody na strych, bo jeśli tak, to ja mam takie.
    Konstrukcja stalowa, kupiona w Castoramie, stopnice dorabiał stolarz.

  7. #27

    Domyślnie

    Sonika, a możesz podać koszt takich schodów i wrzucić jakieś fotki?
    Na górze mam mieć jeszcze antresolę i jeden mały pokój. To nie mają być typowe schody na strych, ale takie, które pozwolą normalnie się poruszać, chociaż zapewne będą bardziej strome i węższe (ok 80cm) niż zwykłe schody...
    Nareszcie na swoim

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zaraz poszukam zdjęcia.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie






    Poręcz też była w komplecie, ale nie drewniana, tylko z jakiegoś tworzywa. Jeszcze jej nie zamontowaliśmy.

    Ceny konstrukcji stalowej nie pamiętam, bo kupowaliśmy ją jakieś trzy lata temu.
    Stopnice są dębowe, ilość stopni 12, szerokość stopnicy 70cm.

  10. #30

    Domyślnie

    Właśnie o takie schody mi chodzi...
    Gdzie w Wawie można kupić taką konstrukcję w miarę tanio?
    Nie będę ukrywał, że zależy mi na kosztach

    U nas w Płocku jedyne miejsce gdzie znalazłem taką konstrukcję to OBI, ale tam coś takiego razem ze stopniami kosztuje pow. 4 tys zł
    Nareszcie na swoim

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Na to pytanie niestety nie odpowiem, bo nie jestem z Warszawy.

  12. #32

    Domyślnie

    Sonika - wielkie dzięki...
    Nareszcie na swoim

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie ma za co .

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie


  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał editta
    to ja i coś dorzucę, też zajęło mi trochę czasu znalezienie czegoś konkretnego.
    u nas będą takie (tylko drewno ciemne i przy ścianie)


    piękne te schody, podaj namiar na producenta.
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

  16. #36

    Domyślnie

    habibi77 niestety producenta nie pamiętam. nie mam obecnie dostępu do swojego kompa więc nie mogę nic powiedzieć.
    my schody będziemy zamawiać u miejscowego stolarza - projekt powstanie według zdjęć i zmian dopasowanych do naszych potrzeb. główna idea będzie jednak zachowana.
    poszukam producenta jakm wrócę. mogę też wkleić zdjęcia z różnej prespektywy jeżeli ktoś jest zainteresowany.

  17. #37

    Domyślnie

    Editta, to jak znajdziesz namiar, to daj znać, z góry dzięki, właśnie tez nam się takie podobają.
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Heath
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    A czy ma ktoś może pomysł jak wykończyć wylewane schody zabiegowe od strony salonu?Chodzi o to że część schodów jest widoczna z salonu, schody "owijają" komin od kominka. Jak to wykończyć żeby spód schodów ozdabiał salon?

  19. #39

    Domyślnie

    Zainteresowały mnie schody forumowicza robertus. Z czego masz podstopnie? Czy to jest malowany beton czy coś tam położyłeś? Właśnie jestem przed wyborem sposobu wykonczenia schodów betonowych a chciałabym aby były lekkie.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Heath
    A czy ma ktoś może pomysł jak wykończyć wylewane schody zabiegowe od strony salonu?Chodzi o to że część schodów jest widoczna z salonu, schody "owijają" komin od kominka. Jak to wykończyć żeby spód schodów ozdabiał salon?




    Co prawda nie sa zabiegowe




    ale w koło komina sie owijaja

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony