dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 67
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał habibi77
    Editta, to jak znajdziesz namiar, to daj znać, z góry dzięki, właśnie tez nam się takie podobają.
    kurcze nie znalazłam. ściągam rózności i przeważnie nie zwracam uwagi z jakich stron sorki

  2. #42

    Domyślnie

    Mam wycenę na schody drewniane (tylko poziome dechy bo w pionie będzie ściana) plus barierka drewniano- metalowa na 9800zł. Trochę jestem zszokowana.

    Czy 25 cm między szczebelkami pionowymi w barierce to nie jest za dużo?

  3. #43

    Domyślnie

    Editta wielka szkoda, przekopałam neta i żadnych ładnych nie znalazłam
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

  4. #44

    Domyślnie

    a jednak odkopałam
    barbara migza producent schodów i balustrad
    30-556 kraków, ul. wodna 2
    tel. 012-6554045
    http://www.teko.net.pl/
    zdjęcia z galerii schodów - okładka 1/2, 1/3

  5. #45

    Domyślnie

    a przy całym tym "odkurzaniu" znalazłam jeszcze te. nie dla mnie niestety ale piękne


  6. #46

    Domyślnie

    chcialambym wkleic zdjecia moich schodow, stopnie z jatoby a podstopnie z mdf... Taka ze mnie gapa, ze do tej pory nie nauczylam sie wklejac zdjec Moze ktos poda maila, to wysle. Kiedys wyslalam zdjecia KARO, ale nie wkleila. Dzieki!

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzie
    chcialambym wkleic zdjecia moich schodow, stopnie z jatoby a podstopnie z mdf... Taka ze mnie gapa, ze do tej pory nie nauczylam sie wklejac zdjec Moze ktos poda maila, to wysle. Kiedys wyslalam zdjecia KARO, ale nie wkleila. Dzieki!

    To może ja wkleję ?

  8. #48

    Domyślnie

    A to sa moje ulubione chociaz bardziej o porecze chodzilo niz o schody...







  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mohag
    A to sa moje ulubione chociaz bardziej o porecze chodzilo niz o schody...







    MOHAG.....czy wiesz moze jakie to moze być drewno na tych pierwszych schodach,ktore pokazałaś?
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał joola
    A tak mają mniej więcej wyglądać moje balustrady.

    Oj ja też do takich wzdycham
    Tylko jak cos takiego miec w domu i mieć dzieci ...

  11. #51

    Domyślnie

    Soniko, wyslalam do ciebie zdjecia na twoj email. Jeszcze raz dziekuje za pomoc.
    Od czasu kiedy byly robione te zdjecia, zrobilismy cokoliki na parterze i wtawilismy dzrzwi wew, te ktore widac na zdjeciu byly wypozyczone przez stolarza. Pozdrawiam

  12. #52

    Domyślnie

    MOHAG.....czy wiesz moze jakie to moze być drewno na tych pierwszych schodach,ktore pokazałaś?
    nie mam pojecia Slonce co to za drewno, trzeba by sie bylo borg-a zapytac... dla mnie wyglada na bejcowane, albo robione olejem z kolorem, ale ja jestem laik to moge sie mylic.

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam pozwolenie na wklejenie zdjęć pięknych schodów Ozzie.
    Zresztą nie tylko schody są u Ozzie piękne - popatrzcie sami:












    Przyznam się jeszcze nieskromnie , że widziałam także resztę przepięknego domu Ozzie i po prostu zapiera dech .
    Tak dopieszczonych wnętrz nie ogląda się na codzień.

  14. #54

    Domyślnie

    Aha 26, u mnie wyszedł podobny kolor schodów, moje sš dębowe ale bejcowane na taki własnie kolor i polakierowane półmatem.

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    Soniko piękne są te schody Ozzie z chęcią obejrzałabym resztę wnętrz...
    Wiesz może jakim drewnem są obłożone?

  16. #56

    Domyślnie

    Sonika, Dzieki za wklejenie moich schodow

    Monka, schody sa betonowe oblozone drewnem jatoba (z tego drewna mamy tez podlogi w salonie, na klatce schodowej pierwszego pietra oraz w gabinecie). Z jatoby tez jest porecz oraz listwa na scianie. Podstopnie sa wykonane z lakierowanego mdf, lakier dobierany do koloru sciany na klatce schodowej. Projekt schodow oraz balustrady jest nasz wlasny. Zanim zaprojektowalismy i rozrysowalismy dla stolarza przegladalismy internet szukajac inspiracji Trzy dolne stopnie sa szersze, aby tworzyly efekt troche podoby do wachlarza. Szerokosc innych stopni to 107 cm.

    Na forum jest tez nasza kuchnia, watek chyba jest o wyspie w kuchni (meble to buk parzony). Postaram sie wkleic zdjecia salonu (moze w watku o kominkach), ale o wklejenie tych zdjec bede tez musiala poprosic Sonike... Pozdrawiam

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    Ozzie bardzo dziękuję
    kuchnię widziałam, odnalazłam nawet wątek z kuchnią ale niestety zdjęcia mi się nie wyświeltliły
    To teraz czekam z niecierpliwością na zdjęcia salonu

  18. #58

    Domyślnie

    skoro wątek schodowy to pochwalę się też swoimi


    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  19. #59

    Domyślnie

    Motyczka, bardzo eleganckie twoje schody, robia wrazenie Czy to jest marmur czy granit? Jakie bedziesz miala balustrady? Znajomi do marmurowych schodow zrobili piekne kute balustrady.

  20. #60

    Domyślnie

    dziękuje bardzo granit, też bedziemy robić balustrade z metaloplastyki i drewnianą mahoniową poręcz..ale to dopiero w przyszłym roku niestety...
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony