dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 862 z 919
Pokaż wyniki od 17.221 do 17.240 z 18369
  1. #17221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Somsiadów nie mom na szczęście... mogę se w kapocie alibo bez bezkarnie knasać po domostwie
    Natomiast mam problem z okrążaniem z kadzidłem samej siebie... Bo też się należy ani chybi

  2. #17222
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Obróć się na pięcie trzy razy w lewą stronę, trzymając w wyciągniętej ręce kadzidło.
    Braza, piękny opis okadzania!

    Komuś nadal za sucho? Dzisiaj zdążyłam posadzić bylinki pomiędzy porannym deszczem a popołudniowym deszczem. Po popołudniowym się wypogodziło i ociepliło. Krzaczki nadal czekają, bo jakoś się przy tym sadzeniu rozpędziłam i trochę wypieliłam, trochę popiłowałam, trochę ślimaków pozbierałam. Znowu jest ich strasznie dużo. Najgorsze te maleńkie - ciężko je zauważyć, a żreją jak smoki.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #17223

  4. #17224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Powodzenia! A i zapis jakowyś tego okadzania mile widziany!

    Mi za sucho! Musiałam znowu dzisiaj podlewać a nie lubie, no nie lubię!!

    P.S. Żaby kumkają w bajorku jak oszalałe a komarów mam od cholery. Co one tam qrna robią?!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #17225
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    U mnie lało z burzami O wianiu nie wspomnę

  6. #17226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    [QUOTE=braza;7477705
    P.S. Żaby kumkają w bajorku jak oszalałe a komarów mam od cholery. Co one tam qrna robią?![/QUOTE]

    Rozmnażają się!

    Dzisiaj znowu nam polało, tym razem dopiero wieczorem, z niewielką burzą.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  7. #17227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Jeszcze nie okadzałam ale jutro to mooszę

  8. #17228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    To niech się szybciej rozmnażają, bo mnie komary przez te ich przydługie amory zeżrą!

    Ani kropli deszczu! Zaczynam Wam zazdrościć...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #17229
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    deszczu nie ma i u mnie, ale niech nie ma. A jaka ma być, to choć gdy jestem w pracy a nie mam wolne. Za to są ślimaki, mimo, że sucho. I są komary. I chwasty rosną jak na drożdżach. Za to moje pomidory tak sobie...

  10. #17230
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Braza, jeżeli się porządnie rozmnożą, to ich więcej będzie do jedzenia komarów. U nas też komary żreją, ale przynajmniej jest w miarę mokro. Znaczy podlewać nie trzeba na razie. Chwasty rosną, ślimaków mnóstwo i też się rozmnażają.
    Chcieliśmy dzisiaj pojechać nad Czarny Staw. Kolejne podejście i... klapa! Znaczy raz nam się udało we dwójkę, ale z dziećmi nigdy. Zawsze nam coś wypada albo włazi w drogę. Dzisiaj byliśmy całkiem gotowi, nawet coś do jedzenia i picia zabraliśmy. Po przejechaniu trzech kilometrów Małgo złapała gumę! Jakiż opiłek metalu wbił się w oponę i po wycieczce. W sumie dobrze, że nie 10 kilometrów od domu się to stało. I zamiast wycieczi były prace ogródkowe. Komary mnie pogryzły, ale trawnik skoszony i krzaczki posadzone.
    Magda wróciła z Grecji.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #17231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    My pojeździliśmy na roverach, upał ale wiaterek nieco go osłabiał więc zadowoleni jesteśmy z niedzieli

  12. #17232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dzisiaj to już mi się niczego nie chciało ale wieczorem musiałam podlewać.

    Agduś, jaką Wy macie tą ręczną kosiarkę? Zaczynam się rozglądać ale wybór jest to wolę zapytać.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #17233
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Wczoraj pojechaliśmy na rowerach zaplanowaną na sobotę trasą. Kiedy mijaliśmy to feralne miejsce, jakiś facet grzebał przy rowerze. Kiedy wracaliśmy, w tym samym miejscu spotkaliśmy faceta prowadzącego rower z przebitą oponą. Najwyraźniej tego badziewia jest tam więcej i szarpie opony raz za razem. No ale nam się udało i przejechaliśmy ponad 40 km.

    Kosiarkę wybierz droższą. Sprawdzaliśmy najtańszą i już w sklepie się zacinała. W naszej też czasem jakaś śrubka się luzuje i się wtedy tnie, ale Andrzej to umie naprawić. Sprawdź w sklepie, pojedź sobie po podłodze. Ma jechać z lekkim RÓWNYM oporem. Jeżeli się zacina, to nie kupuj.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #17234
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    To teraz mi dokopałaś. W żadnym stacjonarnym, dostępnym mi sklepie takich kosiarek nie ma. Liczyłam na sieć...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #17235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No dokopałam. Wcale nie chciałam... To może przynajmniej jakieś opinie znajdź.

    Wróciłam znad morza. Fajnie było!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #17236
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Zazdraszczam morza... ale może uda się w tym roku pojechać...

  17. #17237
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    To teraz mi dokopałaś. W żadnym stacjonarnym, dostępnym mi sklepie takich kosiarek nie ma. Liczyłam na sieć...
    Dzień dobry, wtrynię moje 3 grosze ja właśnie zakupiłam tu

    http://allegro.pl/wolf-garten-przyci...MTM5OWEwNzQ%3D

    Trzonek niestety trzeba osobno, jak dojdzie i wypróbuję w akcji to mogę napisać jak się sprawuje.

    Nie wiem czy o taką chodzi?

  18. #17238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Nie, chodzi o taką : http://allegro.pl/kosiarka-reczna-bebnowa-38cm-ahm-38c-bosch-i6748328364.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3 Aquery&bi_c=NDg3YTJmODItNzQxMi00ZWE0LTlkZWQtOTE5MG MxNWZiODhiAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit _id=e69edaec-7283-4b1a-a45f-65e0610fb952

    Nad morzem było świetnie. Zwłaszcza pogoda mi się podobała. Wprawdzie w środę rano trochę pokropiło, ale później było przyjemnie, nie za gorąco, trochę chmur i słoneczko. Popłynęłyśmy na Hel i przeszłyśmy plażą ponad 20 km. Było pięknie i całkiem pusto. Gdyby nie coraz silniejszy wiatr w twarz, przeszłybyśmy więcej, ale wysokie fale pod koniec uniemożliwiały chodzenie po ubitym piasku, a wiatr zatrzymywał nas chwilami prawie w miejscu. Z Jastarni wróciłyśmy pociągiem do Gdyni. Zdążyłam zwiedzić Muzeum II WŚ zanim zmienili ekspozycję. Warto.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #17239
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Bejaro, dzięki za podpowiedź. Faktycznie, zależy mi bardziej na takiej bębnowej. Agduś, dzięki.
    Szkoda, że nie zahaczyłaś o mnie wracając ale i domyślam się, że nie bardzo było jak...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #17240
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No nie bardzo - pociąg z Gdyni do Krakowa nie jedzie przez Twój las.
    Robimy rewolucję w wiatrołapie. Na podłodze zaległy płytki i nawet się przykleiły do niej oraz grzecznie zafugowały. Dziurawe ściany i sufit już pomalowane (chociaż właściwie to wszystkie są dziurawe, ale ta, która czeka na tapetę, jakby proporcjonalnie mniej). Jeszcze tapeta będzie uprzejma się przykleić do ściany oraz drzwi szafy, a drzwi zawisną na swoim miejscu i już będzie dobrze. Coś z tego miało się stać dzisiaj, ale poczułam zew ogródka, bo w nocy trochę padało i liczyłam, że ziemia będzie wilgotna. Przeliczyłam się, była tylko mniej sucha. Znaczy skorupę z wierzchu było łatwiej ruszyć. Poprzesadzałam to, co się za bardzo rozszalało, wypieliłam i posadziłam to, co nabyłam ostatnio. Ufff! O kurczę, jeszcze muszę pranie powiesić.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 862 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony