dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 63 z 919
Pokaż wyniki od 1.241 do 1.260 z 18369
  1. #1241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    To czego życzyć w związku z tą ospą ... dzień po ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #1242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Gratuluję zdolnego syna!!
    A teraz jest sezon na ospę. Mój 22 letni sąsiad z bloku, gdzie jeszcze wynajmuję mieszkanie, własnie na to zachorował...
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  3. #1243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dziękuję, kze.
    Agduś, co słychać w temacie zdrowia w rodzinie?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #1244
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Poza drobnym zakatarzeniem, które minęłoby, gdybyśmy tylko pojechali w góry, jest ok.
    A prognozy na narty mało optymistyczne Wprawdzie kamerka z Sieprawia pokazuje jakichś narciarzy, ale ciężko w to uwierzyć. Namawiam na choćby krótki wypad dzisiaj. Ciężko mi to idzie, bo towarzystwo ledwie z łóżek wychynęło, a tu juz późna godzina. Oj, jutro będzie zrywanie z wyr! Jeżeli tylko pogoda pozwoli.
    A jak tam Was po wietrznej nocy? Ja spać nie mogłam, tak duło. W dodatku była burza!!! Ja się nie zgadzam!!! Są w końcu jakieś zasady!!! Burze przechodzą od wiosny do jesieni, zimą nie! I bardzo proszę się tego trzymać!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #1245
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No to cieszę się bardzo, że nie jest źle.
    U nas było wietrznie, ale w porównaniu do innych rejonów Polski to całkiem spokojnie.
    O burzy to my od Was słyszymy i od warszawiaków.
    Czyżby wiosna za progiem?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #1246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Ja głosuję za tym by już ogłosić wiosnę...
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  7. #1247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No to ja jestem "za". Obiema rękami!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #1248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Duło jak cholera ale bez burzy i prąd był cały czas W parku nadmorskim mnóstwo gałęzi połamanych
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #1249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Cytat Napisał kze
    Ja głosuję za tym by już ogłosić wiosnę...
    jestem za

  10. #1250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Z wiosną to ja proszę do końca ferii zaczekać. Byliśmy dzisiaj na tych nartach w Sieprawiu. Trochę wstyd było jechać z deskami na dachu, więc władowaliśmy je do samochodu i jazda. Zielono, bazie... nic, tylko na narty jechać! Ale na horyzoncie lekko ośniezone górki widać. Siepraw jednak bliżej... W końcu podjeżdżamy, patrzymy... Jeeeest! Wyciagi chodzą! I to na obu stokach (jeden na dużym, jeden na małym).
    Wero dostała kasę ne karnet i poszła na duży od razu. Madzia już tam na nim jeździła dwa lata temu, ale... niestety, włącyli tylko szybki wyciąg, a Madzia miała zawsze jakieś opory przed samodzielnym korzystaniem z wyciagów. Miało to dobre strony - wożąc ją na nodze płaciliśmy za jedną osobę. No ale to juz duża pannica, nie wypada jej wozić.
    Na małym stoku wyciąg jeździ powolutku. Pan pozwolił przez kilka pierwszych wjazdów wziąć Madzię na jeden talerzyk. Potem jadnek postawiłam sprawę twardo - albo jeździ sama, albo wcale. Pomarudziła, ponarzekała i... pojechała! Nawet zaczęła sama sobie brać talerzyk! No nareszcie się przemogła! Obchwaliliśmy ją i pod koniec dnia nawet na ten szybki poszła! Fakt, że spadała raz za razem, ale dzielnie zbierała się i próbowała jeszcze raz. Wyjechała wreszcie raz i drugi na samą górę!
    Tymczasem ja zaczęłam z Małgo na dole podchodzenie i zjazdy. Śnieg tępy, stok płaski, jak tu uczyć ją pługu, skoro i bez tego prawie w miejscu stoi? Andrzej zebrał się na odwagę, wywiozłam Małgo na górę (Andrzej jeszcze wtedy wiózł Madzię) i jazda na dół. Jechał przed nią tyłem, jak instruktorzy. Parę razy tak pojechali, a potem wziął ją na sznurek i zaczęła się prawdziwa jazda.
    Dookoła zielono, do stoku podchodzi się po błocie, śnieg tylko sztuczny a i to mokry. Aż tu nagle zaczyna sypać! I to jak! Mokrym śniegiem, ale sypie. Przemoczeni byliśmy do suchej nitki. Mnie się nie chciało szukac spodni z akwateksu, więc w dzinsach pojechałam (cieplutko było rano). Oczywiście, gdy sypie, talerzyki są zaśnieżone, więc po chwili miałąm tyłek kompletnie mokry. Nogi zresztą też.
    Dżinsy to i tak nie najciekawszy z moich pomysłów - któregos roku jeździłam na nartach w legginsach, bo wykoncypowałam sobie, że tak mi będzie najlepiej (skoro są to najlepsze spodnie do łażenia po górach, to czemu nie na narty).
    Magda pojechała na narty z bolącym uchem. Po powrocie Andrzej zabrał ją od razu do lekarza w tym przemoczonym kombinezonie narciarskim. Na szczęście lekarka nie wnikała, dlaczego chore dziecko znajdje się w tak opłakanym stanie. Nie wiem czemu od jakiegoś czasu krople Otinum sa na receptę. Zawsze leczyliśmy nimi bolące uszy, zawsze kupowałam je bez recepty, zawsze pomagały. Lekarka wypisał receptę na jakąś maść, ale Andrzej poprosił też o Otinum. Zobaczymy, czy i tym razem pomoże. A maści w aptece nie było.
    Jutro powtórka. Ma nie sypać. Za to pojutrze ponoć będzie deszcz. Oby nie.
    W kominku napaliliśmy, żeby wysuszyć mokre ciuchy i zrobiło się tak... feriowo.

    Po wietrze ani śladu. No i dobrze. Do trzeciej nie spałam, bo mnie denerwowało to wycie (że już o burzy nie wspomnę ). Żeby on tak nie hałasował... Coś nam się na strych tłukło. Co? Dlaczego? Okna pozamykane! Może kabel od antenki internetowej ? Weronika twierdzi, że jej coś skrzypiało nad szafą. Fakt, że kiedyś nad jej pokojem sufit podwieszany był strasznie gadatliwy, skrzypiał i brzęczał jak nawiedzony.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #1251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Noooo, to gratuluję dziewczynkom postępów!
    Mieliście rzeczywiście szczęście, że trafiliście jeszcze na śnieg.
    Mam nadzieję, że Madzi lekarstwo pomoże i ucho nie będzie bolało.
    Proszę przekazać życzenia zdrówka od nas!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #1252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ucho wydobrzało po dzisiejszych nartach. Pogoda dopisała, a Małgo załapała, po co się jeździ pługiem i po co się zakręca.
    Madzia całkiem oswoiła się z szybkim wyciągiem i z Wero szalały po dużym stoku.
    Na koniec Małgo rozbroiła pana wyciągowego i w efekcie dostało nam się kilka wjazdów gratis.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  13. #1253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Małgosia jest w tym debeściara, więc w ogóle się nie zdziwiłam.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #1254
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A możesz przybliżyć formę owego rozbrojenia?? Co bym nie robiła, to i tak nasuwa mi się obraz Małgo powalającej pana wyciągowego na ziemię i wyrywającą mu z ręki pilota do wyciągu...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #1255
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Małgo rozbraja wdziękiemi urokiem osobistym, uśmiechem oraz słowem mówionym.
    Pan od wyciągu był bardzo miły i coraz bardziej gadatliwy (w miarę jak ubywało mu piwka w kubku). Małgo nawiązała rozmowę. Panpopełnił był błąd często przez ludzi popełniany i wyraził podziw, że taka MAŁA dziewczynka tak wytrwale jeździ na nartach. Małgo jeszcze nikomu nie przepuściła tego słowa! (wiele osób na krate się o tym przekonało). Szybko, grzecznie i dobitnie wyjaśniła panu, że ona NIE jest mała, tylko DUŻA, a poza tym ma na imię Małgosia! (nie lubi tez zwracania się do niej per "dziewczynko" itp, bo przecież ma swoję imię!). No i pan poczuł się robrojony! Dzięki temu na pięć ostatnich krateczek na karnecie wjechaliśmy w komplecie dwa razy, a Weronika i Magda jeszcze po razie.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #1256
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    DUŻA narciarka



    Narciarki dwie:



    A tak było w niedzielę:

    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #1257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Noooo, przepięknie wyglądają jak jeżdżą - prawdziwe narciarki!
    Proszę przekazać serdeczne pozdrowienia od nas Andrzejowi i wszystkim dzielnym narciarkom, które już jeżdżą lepiej ode mnie.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #1258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Łoooo, ale fajne narciarki!!!!!

    Na temat szybkiego, grzecznego i dobitnego wyjaśniania przez Małgo, że nie jest mała tylko duża to ja też coś wiem

    Witam opołudniowo
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #1259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Witam ponartowo.
    Bosko było! Słoneczko, ciepełko, zadnych kolejek do wyciągów i śnieg na stoku. Sztuczny. Wokół zielono, pachnie wiosną, bazie kwitną, ale jeszcze było po czym jeździć. Wprawdzie śnieg jak beton, bo zratrakowany i nocą zmrożony, ale nie ma co wybrzydzać!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #1260
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ten sztuczny śnieg mnie rozbawił, bo u siebie ... pozazdrościłam Wam śniegu za oknem
    Nie wybrzydzać!!! Jak się nie ma co się lubi ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 63 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony