dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 857 z 919
Pokaż wyniki od 17.121 do 17.140 z 18369
  1. #17121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Wesołych Świąt ja tylko sernik i ciut sałatki ile można jeść

  2. #17122
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7 (19).jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	102,4 KB
ID:	386890

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7 (15).jpg
Wyświetleń:	234
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	386891

    Takie tam wiosenne widoczki z ogrodu...

    A dziecka nasze dzisiaj rekonstruowały na Rękawce. W sukienkach wełnianych i przemoczonym skórzanych butach. Zarzekały się, że nie marzną. Mam nadzieję, że się nie załatwiły, bo nie mają czasu na chorowanie - Magda od jutra ma egzaminy gimnazjalne, a Małgo pojutrze jedzie na plener kółka plastycznego.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7 (30).jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	99,2 KB
ID:	386892
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #17123
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    No u nas dziś białe gówno spadło... jestem zniesmaczona

  4. #17124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dziwna odmiana tulipanów, pewnie miejscowa jakaś ...

    Trzymam kciuki za Madzię!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #17125
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Po pierwszym dniu Magda umiarkowanie zadowolona. Znaczy z polskiego bardziej, z historii i wosu mniej.

    Dzisiaj śniegu już nie dosypało, a wczorajszy był uprzejmy się stopić w ciągu dnia. Jednakowoż spektakularnej zmiany na lepsze nie przewidują. Coś czuję, że plener będzie raczej wewnętrzny niż plenerowy...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #17126

  7. #17127
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Dziś były ścisłe?
    Zimno nadal, choć słońce świeci. Zastanawiam się, czy muszę podlac w tunelu warzywa?

  8. #17128
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ścisłe i przyrodnicze. Magda zadowolona z matmy, ale z przyrodniczych to już nie. A przecież w olimpiadzie startowała i nieźle jej poszło (do województwa zabrakło czterech punktów). I tak wszystko się okaże dopiero kiedy podadzą wyniki.

    Dzisiaj rano odwiozłam Andrzeja na pociąg, Magdę na egzamin, Małgo do szkoły z plecakiem (każdy kurs w inną stronę), następnie wróciłam do miejscowości z pociągiem i załatwiłam sobie naprawianie nogi już na koniec czerwca. Wieczorem odstawiłam Weronikę na siatkówkę i pojechałam do miejscowości z pociągiem na patchworki, tamże z pociągu dotarł Andrzej i tak się zakończyły podróże w dniu dzisiejszym. Ale nie dzień, bo dziecka upiekły jabłka pod kruszonką. Studentka jutro jedzie do Gdyni, ale znowu wróci za tydzień na długi weekend. Ale się w tym roku najeździ!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  9. #17129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ślad zostawiam, że byłam. Na nic więcej mnie nie już nie stać...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #17130
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ja też jestem, ale was nie ma To sobie idę na K24...

  11. #17131
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A co to jest K24?

    Przylazłam chociaż straszliwie mi się nic nie chce!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #17132
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No właśnie, co to jest K24?
    Podobno weekend był? Tylko czemu taki krótki?
    W sobotę kursowaliśmy z dziećmi od rana do wieczora. W przerwie nabyliśmy deski na łuki kompozytowe jesionowo - dębowe i cztery krzaczki na górkę, a jako że pogoda łaskawie pozwoliła, chociaż rano lało, to posadziłam sześć krzaczków. W niedzielę mieliśmy gości i weekend zniknął. Kolejny też minie szybko. Właściwie to chyba do czerwca wszystko będzie szybko mijało, bo na ten przykład czerwiec mamy dokładnie zaplanowany.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  13. #17133

  14. #17134
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    weekend byl???? kiedy

  15. #17135
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Dzisiaj wtorek, więc łykend najwyraźniej był niedawno. I to nawet słoneczny w połowie wtorek!
    Doszłam do wniosku, że poczta to nadzwyczaj zabawna instytucja. Chciałam wysłać małą paczuszkę i zależało mi, żeby szybko doszła. Pani poradziła mi kuriera pocztexu za cztery dychy z gwarancją dostarczenia w czwartek. Cena średnio mi podeszła, więc zapytałam o tańszą opcję. Jest, a jakże - paczka priorytetowa, która wcale się tak nie nazywa oficjalnie. Zapytałam, na kiedy dotrze. "Nie ma gwarancji" - odrzekła pani z okienka. No to czym się różni paczka priorytetowa, która się tak nie nazywa, od zwykłej? "No powinna szybciej dojść" - super, ale gwarancji, że tak będzie, nie ma. Za to jest tańsza od kuriera. Jedyne dwie dychy. Nie pytałam, ile kosztuje "zwykła" paczka, która również się tak nie nazywa. Wypisałam kwitek na "paczkę 24h" bez gwarancji, że dotrze w 24h (zwykła to "paczka 48h", ale też bez gwarancji, że dotrze po 48h), zapłaciłam w końcu też niemało i wygłosiłam uwagę, że poczta to zabawna instytucja. Teraz się zastanawiam, czy pani z okienka w ramach zemsty nie szmajtnęła mojej paczki 24h pod ladę na 48h...
    Ostatnio edytowane przez Agduś ; 25-04-2017 o 18:59
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #17136
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    jA CHODZĘ DO PUNKTU kurierskiego i wysłanie paczki do 2 kg - 14 pln kosztuje i zwykle dociera ona kolejnego dnia do odbiorcy

  17. #17137
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Kurczę, też mogłam...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #17138
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja zamawiam online i kurier przyjezdza, koszt paczki od 13 do 19 zl. w zaleznosci od wybranego kuriera. i zazwyczaj paczka tez jest nastepnego dnia. pisze zazwyczaj, bo wyjatkiem byla przesylka do Brazy

  19. #17139
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Online by mi się nie chciało, mam punkt kurierski niedaleko poczty. No głupia byłam, odruchy mam jakieś przestarzałe, ale więcej nie będę. Już mnie nie kopcie...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #17140
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    miziu miziu

Strona 857 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony