dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 43

Temat: drzwi DRIMS

  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    flara

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    1

    Domyślnie

    Raczej NIE POLECAM!!! Trzy razy się zastanów zanim je u nich zamówisz...
    Fatalny montaż i obsługa z reklamacjami, których duuużo!
    Salon w Ząbkach -

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karkol2004

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    WARSZAWA
    Kod pocztowy
    03-550
    Posty
    14

    Domyślnie

    Notra,
    Mój wybór: http://www.drims.com.pl/?id=drzwi-se...pular&strona=4
    Liczę, że wszystko będzie ok. Byli u nas i wymierzyli otwory. Wpis Flary trochę mnie zastanawia ale do tej pory nie mialam żadnych złych odczuć. Moi znajomi, którzy zakupili ich drzwi nie narzekali. Myślę, że ile ludzi tyle opinii. Sama je również wydaję. Mnie drzwi się podobają i już.. Naprawdę super wyglądają w mieszkaniu.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał karkol2004 Zobacz post
    Notra,
    Mój wybór: http://www.drims.com.pl/?id=drzwi-se...pular&strona=4
    Liczę, że wszystko będzie ok. Byli u nas i wymierzyli otwory. Wpis Flary trochę mnie zastanawia ale do tej pory nie mialam żadnych złych odczuć. Moi znajomi, którzy zakupili ich drzwi nie narzekali. Myślę, że ile ludzi tyle opinii. Sama je również wydaję. Mnie drzwi się podobają i już.. Naprawdę super wyglądają w mieszkaniu.

    Widze , że mam ten sam typ z taką waską szybą tylko ja mam białe , ja w przyszłym tygodniu jade złożyć zamówinie
    Co do " Flory " ja też widziałam przecież u swoich i wyglądają niezle jak na razie nic się nie dzieje ...
    Zobaczymy jak juz będzie po , fotki wstawię na pewno

  4. #24

    Domyślnie

    Witam , Korolko ja już po złożeniu zamówinia , troche sie zmieniło bo wybrałam drzwi w dębie i tylko jedne białe okazało sie ze do naszym podłóg takie zestawienie bedzie odpowiednie . Teraz zostaje tylko czekac na montaz

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    imalek

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    wołomin
    Kod pocztowy
    05-220
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cześć
    Chciałam wtrącić się w ten wątek bo szukam drzwi fornirowanych. Porównywałam kilka ofert i padło na DRIMS. Drzwi wyglądają rewelacyjnie i sklaniam się do ich kupienia ale oglądam jeszcze innych produncntów chociaż prawdę mówiąc nic bardziej mnie nie zainteresowalao. Czy może ktoś wie w jaki sposób czyści się te drzwi bo chyba nie PRONTO?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał imalek Zobacz post
    Cześć
    Chciałam wtrącić się w ten wątek bo szukam drzwi fornirowanych. Porównywałam kilka ofert i padło na DRIMS. Drzwi wyglądają rewelacyjnie i sklaniam się do ich kupienia ale oglądam jeszcze innych produncntów chociaż prawdę mówiąc nic bardziej mnie nie zainteresowalao. Czy może ktoś wie w jaki sposób czyści się te drzwi bo chyba nie PRONTO?

    Witam, Imalek pronto chyba nie , znajomi mają ale sie nie zapytałam za to widziałam na ich stronie środek czyszczący aha i widziałam taki w salonie , wiec jak u mnie będzie już po instalacji to zakupię z tego co o nim w salonie mówili a raczej co ja pamiętam to również tym środkiem można czyścić meble , szafy itd...
    Więc się opłaca przynajmniej nie trzeba będzie do każdego z osobna co innego używać ,jak wejdziesz na ich stronę tam można się dowiedzieć .
    Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    jeszcze jedno Ty już masz zamówione bo my tak , nie mogę się doczekać instalacji w końcu będziemy po remoncie i będzie można odetchnąć .

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał karkol2004 Zobacz post
    Notra,
    Mój wybór: http://www.drims.com.pl/?id=drzwi-se...pular&strona=4
    Liczę, że wszystko będzie ok. Byli u nas i wymierzyli otwory. Wpis Flary trochę mnie zastanawia ale do tej pory nie mialam żadnych złych odczuć. Moi znajomi, którzy zakupili ich drzwi nie narzekali. Myślę, że ile ludzi tyle opinii. Sama je również wydaję. Mnie drzwi się podobają i już.. Naprawdę super wyglądają w mieszkaniu.
    Hej Karolkol jak tam , już jesteś po , ja się nie mogę doczekać
    Pozdrawiam w te mroźne dni

  9. #29

    Domyślnie

    Reklama dźwignią handlu... przed zakupem drzwi proszę również poczytać wątek
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...50#post4031250

  10. #30

    Domyślnie

    Hehehe pierwszy post to faktycznie mało subtelna reklama zawsze są dwie strony medalu, chyba każdy z nas choć raz naciął się na firmie, którą rzekomo wszyscy polecają.. z Twojego wątku AGABA2 też nie wynika jednoznacznie czy te drzwi są "dobre" czy "złe". Ja póki co nic nie mogę powiedzieć w temacie solidności tych drzwi jak i firmy w ogóle, bo od wstawienia drzwi wew. jeszcze trochę czasu mnie dzieli..

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chloe Zobacz post
    Hehehe pierwszy post to faktycznie mało subtelna reklama zawsze są dwie strony medalu, chyba każdy z nas choć raz naciął się na firmie, którą rzekomo wszyscy polecają.. z Twojego wątku AGABA2 też nie wynika jednoznacznie czy te drzwi są "dobre" czy "złe". Ja póki co nic nie mogę powiedzieć w temacie solidności tych drzwi jak i firmy w ogóle, bo od wstawienia drzwi wew. jeszcze trochę czasu mnie dzieli..
    Hmm no cóż , u moich znajowmych jak na razie wszystko jest dobrze , więc jestem dobrych myśli że i u nas zakończy się sukcesem .
    By móc coś więcej napisać , to muszę poczekać do instalacji .
    Ostatnio edytowane przez [email protected] ; 03-12-2010 o 13:17

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Móc

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Móc
    " Móc , móc "
    dzxs

  14. #34

    Domyślnie

    [QUOTE][Hehehe pierwszy post to faktycznie mało subtelna reklama zawsze są dwie strony medalu, chyba każdy z nas choć raz naciął się na firmie, którą rzekomo wszyscy polecają.. z Twojego wątku AGABA2 też nie wynika jednoznacznie czy te drzwi są "dobre" czy "złe". Ja póki co nic nie mogę powiedzieć w temacie solidności tych drzwi jak i firmy w ogóle, bo od wstawienia drzwi wew. jeszcze trochę czasu mnie dzieli.. /QUOTE]

    drzwi do wstawienia przyjechały porysowane i po naszych licznych reklamacjach obecnie wyglądają nieżle.. wymagało to licznych wizyt i reklamacji w siedzibie firmy drims...gdyby wszystko odbyło się w uzgodnionych terminach i drzwi przyjechały jak należy to bym mogła polecić firmę...wszystko zależy od jakości obsługi a nasza przygoda okazała się koszmarna i trwała o 5 m-cy za długo...pozdrawiam pracowników DRIMS Ząbki bo wiem że udzielają się na tym forum i może nasz przypadek nauczył ich jak nie należy postępować z klientem....

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał AGABA2 Zobacz post
    (...)może nasz przypadek nauczył ich jak nie należy postępować z klientem....
    oby!!

  16. #36

    Domyślnie

    Witam, dawno mnie nie było obiecałam fotki zamonowanych drzwi niebawem je umieszczę .
    Montaż sprawnie i szybko poszedł fachowcom, drzwi super sami ocenicie po fotkach
    Pozdrawiam

  17. #37

    Domyślnie

    Witam,
    mam obiecane fotki .
    Problem z ich jakością postaram się o lepsze .
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00031..jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	28,0 KB
ID:	44227   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00030..jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	43,1 KB
ID:	44228  

  18. #38

    Domyślnie

    te zdjęcia są już dużo lepsze
    pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moto_0190..jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	44437   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moto_0187..jpg
Wyświetleń:	236
Rozmiar:	98,4 KB
ID:	44438   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moto_0191..jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	44439   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moto_0189..jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	93,1 KB
ID:	44440   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moto_0188..jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	44441  


  19. #39
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karkol2004

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    WARSZAWA
    Kod pocztowy
    03-550
    Posty
    14

    Domyślnie

    Norta, super ci te drzwi wyszły. Ja w końcu też się zdecydowałam, Panie mi doradziły drzwi wenge i bardzo jestem z nich zadowolona. Postaram się dzisiaj wrzucić zdjęcia.
    Pozdrawiam

    Wstawiam zdjęcia pierwszy raz, mam nadzieję że się uda ( a i nie patrzcie na datę, jest źle ustawiona ) [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    Ogólne odczucia: jestem bardzo zadowolona, drzwi solidne, doradztwo fachowe, szczerze polecam.

  20. #40

    Domyślnie

    Cześć Karkol2004,
    widzę że drzwi idealnie pasują do podłogi.
    My z naszych też jesteśmy zadowoleni, zawsze chciałam mieć takie z dużą szybą .
    Więc zafundowaliśmy sobie z małą, przy małych dzieciach mam obawy, ale za jakiś czas będą wymarzone takie jak u Ciebie.
    Czas na budowę domu, a tam tych drzwi będzie zdecydowanie więcej .
    Więc wrócimy, pozdrowienia.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony