dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie opinie o kuchni

    Witam
    Mam pytanie do szanownych grupowiczów. Jakie są wasze opinie na temat takiego planu rozmieszczenia mebli i sprzętów w kuchni?
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fyhqwx52n.html
    Plan i wymiary na:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...373xh4hri.html

  2. #2

    Domyślnie Re: opinie o kuchni

    Cytat Napisał bary30
    Witam
    Mam pytanie do szanownych grupowiczów. Jakie są wasze opinie na temat takiego planu rozmieszczenia mebli i sprzętów w kuchni?
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fyhqwx52n.html
    Plan i wymiary na:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...373xh4hri.html
    Wg mnie bardzo nie praktyczna ta wyspa jesli blat jest na jednym poziomie -miejsce do jedzenia i płyta kuchni.
    Kiwal
    gg:19496

  3. #3

    Domyślnie Re: opinie o kuchni

    Hej.wedlug mnie także,jesli to projektowal fachowiec to od razu go zwolnij, oczywiscie ze plyta grzejna nie moze byc na tej samej wysokosci co stól-jesli jest razem z nim na wyspie,a poza tym wyspa na takich delikatnych"nozkach"?sprawia wrazenie ze sie przewroci albo tak na zdjeciu tylko widac.i ten niczym nie uzasadniony koniec segmentu po prawej stronie-tylko dla kwiatka?(bo jesli tam jest np salon to moze warto zrobic zalamanie segmentu o 90stop. i tam umiescic plyte i krzesla bedzie fajna granica pomiedzy salonem a kuchnią) albo ta przerwa za piekarnikiem-doskonale miejsce na kurz tylko jak go posprzatasz?jesli masz duzą kuchnię to nie zaluj miejsca na duża wyspę-tym bardziej jesli ma sluzyc jako stól-tylko miejsce do jedzenia podnies wyżej-bedzie praktyczniej i bezpieczniej.pozdrawiam.. i sluchaj siebie to w koncu twoja kuchnia

  4. #4

    Domyślnie

    wyspa bez sensu
    zbyt mało szafek
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  5. #5

    Domyślnie

    To jest taki wstępny projekt. Chciałby żeby kuchnia tak wygladała. Fachowcy liczą sobie 100 zł za wykonanie projektu, co prawda odliczają to później, no ale ja sobie wykombinowałem że sam wykonam projekt i zostawie w paru firmach z zapytaniem o koszt wykonania takich mebli.

    kiwal
    Jaką wysokość twoim zdaniem powinienem przyjąć
    jaszczurka
    Z prawej strony jest ściana, wejscie do kuchni z holu z lewej strony ten inny (kolor) prostokąt. Wyspę jeszcze nie dopracowałem nie mam zabardzo pomysłu jakie szafki. Ta szafka nad mikrofalą to moje niedopracowanie muszę to poprawić.

  6. #6

    Domyślnie

    Powiem szczerze że rodzice robili sobie kuchnie to dostali chyba 4 projekty i nic za nie nie płacili!!!!
    Może warto jeszcze poszukac dobrej firmy????

  7. #7

    Domyślnie

    czesc.Bary a dlaczego sam projektujesz kuchnie -bez kobiety?kawaler???Pamietaj ,najwazniejsza regula w kuchni ciag roboczy czyli lodówka,zlew,kuchenka musza być ustawione w lini trojkata,tak dla wygody,a reszta jak sobie zamarzysz . ale wiesz co9 mam fajne zdjęcie kuchni zwyspą tez masz dużo miejsca więc fajnie by to wyglądalo,ale ........nie wiem jak wstawic zdjęcie.moze na maila? moj nr GG 8841574 będziesz mogl zobaczyc o co chodzi z ta podwojną wysokoscią blatu.pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    A co, faceci nie mogą projektować kuchni? Bez żartów... To nie jest rodzenie dzieci, więc damy radę
    Nie lubię bardzo takich kategorycznych stwierdzeń, że coś musi być koniecznie tak albo siak. Trzymanie się ścisłych reguł prowadzi do powstania potworków projektowych w nietypowych wnętrzach. Ergonomia-tak, ale zdrowy rozsądek i wyobraźnia przede wszystkim
    Co do projektu: podoba mi się pomysł z wyniesieniem piekarnika wyżej, na poziom wzroku. Ale czy na pewno piekarnik koło lodówki? Niby teraz wszystkie sprzęty nieźle izolują, ale nie chciałbym tych dwóch rzeczy mieć bezpośrednio obok siebie.
    Mikrofalówka nie będzie łatwo dostępna, ale widziałem już postawioną na lodówce, więc chyba nie jest tak źle... Pod warunkiem, że masz/macie co najmniej 170cm wzrostu.
    Wyspa w obecnym kształcie nie jest dobrym pomysłem, raczej nie da się sprawnie połączyć funkcji blatu roboczego i stołu. Jak już się coś usmaży, to gdzie będzie odkładana np. gorąca patelnia? Komuś na talerz? Albo tłuszcz chlapiący tłuszcz na jedzących posiłek... Nie, nie, to nie jest dobry plan. Płyta powinna iść gdzieś na ciąg roboczy.
    Aha, z tym płaceniem za projekt to faktycznie ściema, ale wiem, że jest to forma przywiązania klienta do studia kuchennego - płacisz, ale jak u nich zamówisz, to odliczają od końcowej ceny.
    Precz ze snobizmem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony