dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Odgrzybianie

  1. #1

    Domyślnie Odgrzybianie

    Dzien dobry nazywam sie Hubert Konieczny i pochodze ze wsi zwanej Dygowo k. Kołobrzegu. Mam problem jak wielu z z tak zwanym ,,GRZYBEM'' . Próbowalismy wraz z rodzina wielu rzeczy by grzyb nie wyskakiwał ale to nic nie daje! Dom jest ocieplony od zewnątrz jak i od wewnątrz. Moi rodzice malowali dom juz 3 razy i nic to nie daje. GRZYB wyskakuje na wszystkich ścianach. W salonie małym pokoju i nawet w przedpokoju, ktory jest umieszczony na srodku mieszkania! Pisze na forum poniewaz dowiedziałem sie z telewizji że taki grzyb może powodowac piowazne choroby!!!Prosze o jak najszybsze odpisanie jak mógłbym wraz z rodzina powstrzymać sie tego ochydnego pasozyta PROSZĘ o niezwłoczną Rade lub Instrukcje. !!!!!!!1 Z Powazaniem djhubertus13 [/b]
    A i dom był juz odgrzybiany przez mojego tatę który próbował to juz 2 srodkami i nic!!!!!!Prosze o odpowiedz

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    A dom jest taki poniemiecki czyli ma ze 100 lat?


    Prawdopodobnie brak izolacji przeciwwilgociowej/lub uszkodzona\ ścian - co skutkuje zawilgoceniem ścian - i grzybem



    Jeżeli tak jest nie pomoże żadne "odgrzybianie" jakimiś preparatami dopóki ściany nie wyschną - czyli nigdy - dopóki brak tej izolacji...

  3. #3

    Domyślnie

    Poza tym grzyb pojawia się często w przypadku braku wentylacji, np nowe, szczelne okna i grzyb wyłazi w naroznikach pomieszczeń. Nie wiem czy to ocieplenie wewnętrzne nie pogarsza sprawy ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony