Mam problem z odrzybieniem mieszkania! Mój dom zawiera: piwnice, parter, 1 pietro i strych, Grzyb wystepuje tylko na 1 pietrze na parterze w piwnicy i na struchu tego nie ma! Jak pozbyc sie pasozyta!?Pewien uztkownik powiedział mi ze może miec uszkodzona izolację przeciwwilgotniową! czy jest mozliwość założenia takiej izolacji na 1 pietrze?Strych nie jest ocieplony! Czy ocieplenie strychu cos da?
W całym mieszkaniu na 1 pietrze wystepuje grzyb nawet w przedpokoju który jest po środku mieszkania ! Rogi domu jak zarazem mieszkania sa strasznie zawilgotniałe wręcz poprostu mokre! Dom ocieplony z obu stron zewnetrznej i wewnetrznej! Maieszkanie malowane ze 3 razy ! Mój tata próbował odgrzybiac mieszaknie 2 środkami! mój tata mieszkanie wietrzy systematycznie po2 razy dziennie po jakies 5-8 min. I grzyb dalej siedzi w mieszkaniu! Dom wybudowany w 60 roku czyli ma ok 46 lat !
Prosze o niezwłoczna pomoc !!!!Wiem z telewizji ze może to się źle skonczyć dla zdrowia człowieka Prosze o POMOC Z Poważaniem djhubertus13 na tym linku tez są zawarte informacje o moim domu może coś przeoczyłem więc można sprawdzić http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=69028!!!POMOCY POMOCY[/b]