dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1129 z 1187
Pokaż wyniki od 22.561 do 22.580 z 23724
  1. #22561

  2. #22562

    Domyślnie

    Ivy jakbyś mogła do mnie wpaść i doradzić odnośnie sufitów byłabym wdzięczna i Dziewczyny zapraszam bo coraz większy mętlik w głowie

  3. #22563
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rolmik

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Oława
    Kod pocztowy
    55-200
    Posty
    144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    qubecek jak możesz zrób za zapalonymi ale z dalszej odległości bo to fajnie wygląda coś jak tu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3e3749f1323e7d41eda8a35f7ce85b37.jpg
Wyświetleń:	774
Rozmiar:	29,4 KB
ID:	303050

  4. #22564

    Domyślnie

    Cytat Napisał PiotrekAK Zobacz post
    Co to za szara farba na ścianach?
    Flugger 5348

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    To, co prawda, wątek kuchenny, ale bardzo byłabym wdzięczna za fotkę kanapy i namiar na wykonawcę. Może być na priv
    dodaję fotkę, wykonawcę nie wiem czy moge polecić, niby kanapa ok, zachęcona dałam mu do obicia tez krzesła widoczne gdzieś w tle i zamiast w 3 dni zrobić to zrobił chyba w ciągu miesiąca, nie odbierał telefonu itd., także raczej nie polecałabym.

    W razie czego mogę znaleźć wymiary jakie chciałam

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    quabecek jakie masz blaty? i panele?
    panele to dąb husky, a blatyjeśli dobrze znalazłam w google (bo zmienialiśmy w ostatniej chwili) tto kronospan A300 Andromeda sirius czarna


    Cytat Napisał rolmik Zobacz post
    qubecek jak możesz zrób za zapalonymi ale z dalszej odległości bo to fajnie wygląda coś jak tu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3e3749f1323e7d41eda8a35f7ce85b37.jpg
Wyświetleń:	774
Rozmiar:	29,4 KB
ID:	303050
    chyba wrzucałam już te zdjęcia, jakies inne mogę zrobić jutro wieczorem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150131_095429.jpg
Wyświetleń:	1194
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	303076 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150131_095322.jpg
Wyświetleń:	1276
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	303077 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150128_225123.jpg
Wyświetleń:	1269
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	303078

  5. #22565
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aniula_bl
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał susinka1 Zobacz post
    To i ja sie pochwale moja skromna kuchnia. Troszke klockowata jest ale aneksik jest malenki i byl tu nacisk przede wszystkim na jak najefektowniejsze wykorzystanie miejsca do przechowywania. Kuchnia z Ikea.

    Załącznik 302352Załącznik 302353Załącznik 302354
    no ! i o ile lepiej wygląda waniliowy kolor frontów od białego. bardzo lubię

  6. #22566

    Domyślnie

    Cytat Napisał JACUŚ Zobacz post
    Nieśmiało wklejam swoją. Zdjęcia słabej jakości, na żywo zdecydowanie lepiej.
    Witam,
    kuchnia śliczna, przymierzam się właśnie do swojej, która kształtem i rozplanowaniem przypomina w/w. Intryguje mnie jednak rozwiązanie górnej szafki narożnej. Ja nie mam pomysłu na to, by była funkcjonalna. Zastanawiam się nad tym, aby front był na zawiasach, a zamiast półek szuflady. Czy taki pomysł jest dobry? Czy mogłabym prosić ewentualnie o dodatkowe zdjęcie otwartej szafki?

  7. #22567

  8. #22568

    Domyślnie

    dako0911 Postaram się jutro wstawić fotkę

  9. #22569

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniula_bl Zobacz post
    no ! i o ile lepiej wygląda waniliowy kolor frontów od białego. bardzo lubię
    no wlasnie ja mam jakies takiemieszane odczucia
    najwazniejsze ze mimo tego iz aneks maly to uzytkuje sie swietnie

  10. #22570

    Domyślnie

    Ivy jakie masz fronty w półmacie, macie w połysku? i które polecacie?

    miałam mieć w połysku ale teraz składniam się na półmat lub mat( podpowiedzcie, który lepszy i czy są jakieś odcienie białego ? czy jak zamówie np. białe w półmacie będzie ok?
    Ostatnio edytowane przez olalee ; 08-02-2015 o 09:54

  11. #22571
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PiotrekAK

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    qubecek dzięki za Fluggera

  12. #22572
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    chmurka17

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    37-200
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witajcie,
    Tak podczytuje, podczytuje, bo moja kuchnia bedzie sie robic dopiero w przyszlym roku. I jedno pytanie mi sie kreci po glowie... dlaczego tak malo jest kuchnii z zabudowa do samego sufitu?
    Czy to wzgledy estetyczne, czy finansowe, czy praktyczne? Chociaz moim skromnym zdaniem praktyczniejsze sa wlasnie meble do samego sufitu - nie zbiera sie kurz I tluszcz na gorze szafek...
    Przepraszam za offtop, ale taka moja obsesja Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	calway%20fagan%20kitchen%201.jpg
Wyświetleń:	726
Rozmiar:	34,8 KB
ID:	303435

  13. #22573

    Domyślnie

    ja odpowiem tak - wysokość mieszkania u mnie to 2,66m. Moja żona ma 1,7m. Szafki mamy 60cm nad blatem, górne szafki to coś koło 90cm a dolne 85cm. TO daje nam górną półkę na wysokości ok 2m. Jest to praktycznie składowisko najmniej potrzebnych rzeczy. Gdyby miało być jeszcze te 30 cm wyżej musiała by tam chyba wrzucać naczynia . Poza tym u mnie zabudowa nie jest ciągła.

  14. #22574

    Domyślnie

    A u mnie pomieszczenie ma 2,80 m, ja 1,58, kuchnia z IKEA praktycznie do samego sufitu, od góry zabudowa KG 15 cm.
    Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.
    Faktycznie do górnych szafek nie sięgam, ale schowane są tam rzeczy, których potrzebuję raz lub dwa w roku.

  15. #22575

    Domyślnie

    Cytat Napisał JACUŚ Zobacz post
    dako0911 Postaram się jutro wstawić fotkę
    JACUŚ dzięki za zainteresowanie, jestem bardzo wdzięczna. A czy nie odczuwasz problemu z tym, że przy otwieraniu szafki nie może nic stać na blacie? Albo że za każdym razem trzeba coś odsunąć? Też mam tak zaprojektowaną kuchnię, i z doświadczenia już wiem, że gdzie wolne miejsce, tam zawsze się coś postawi. I za każdym razem coś przestawiać, żeby otworzyć szafkę? Mnie osobiście taka wizja przeraża

  16. #22576

    Domyślnie

    A co byscie powiedzieli na te płytki do mojej kuchni?

    To jest połaczenie bieli z metalem

  17. #22577

    Domyślnie

    Cytat Napisał chmurka17 Zobacz post
    Witajcie,
    Tak podczytuje, podczytuje, bo moja kuchnia bedzie sie robic dopiero w przyszlym roku. I jedno pytanie mi sie kreci po glowie... dlaczego tak malo jest kuchnii z zabudowa do samego sufitu?
    Czy to wzgledy estetyczne, czy finansowe, czy praktyczne? Chociaz moim skromnym zdaniem praktyczniejsze sa wlasnie meble do samego sufitu - nie zbiera sie kurz I tluszcz na gorze szafek...
    Przepraszam za offtop, ale taka moja obsesja Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	calway%20fagan%20kitchen%201.jpg
Wyświetleń:	726
Rozmiar:	34,8 KB
ID:	303435

    Mając sufit na wysokości 2.7m nawet na stołku nie dostałbyś do ostatniej szafki. Na pewno parę zł taniej, ale przede wszystkim taka zabudowa jest ciężka w odbiorze, strasznie przytłacza, dlatego najczęściej montowana w małych blokowych kuchniach gdzie istotny jest każdy centymetr.

  18. #22578

    Domyślnie

    Cytat Napisał majdzik Zobacz post
    Czy jest ktoś w stanie napisać jak zrobić podświetlenie cokołu (pasek ledowy) na całej długości kuchni gdzie w ciągu jest zmywarka (podcięty cokół) czy ktoś ma u siebie zrobione podswietlenie. Będę wdzięczny za każde sugestie.

    Jak macie u siebie? oczywiście o ile macie podwietlenie
    Witam,
    Czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać powyższy problem oświetlenia cokołu w kuchni gdzie w linii szafek znajduje się zmywarka???

  19. #22579

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckcamell Zobacz post
    Witam,
    Czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać powyższy problem oświetlenia cokołu w kuchni gdzie w linii szafek znajduje się zmywarka???
    Montujesz na cokole, wymagana zmywarka, która "nie haczy". Przy normalnej w grę wchodzi tylko oddzielny profil led z osobnym podłączeniem, który mocujesz na listwie od wewnątrz frontu. Stolarz nie wie, czy sam się bierzesz za kuchnię?

  20. #22580

    Domyślnie

    Dako, powierzchnia blatu jest tak duża, że nawet nie odczuwam potrzeby, stawiania w tym miejscu czegokolwiek.
    A szafka z otwartymi drzwiczkami, wygląda tak.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafka 2.jpg
Wyświetleń:	1455
Rozmiar:	107,9 KB
ID:	303764   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafka.jpg
Wyświetleń:	1340
Rozmiar:	111,6 KB
ID:	303766  

Strona 1129 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony