dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 1187
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23724
  1. #1

    Domyślnie Pochwalcie się swoimi kuchniami

    Fot..
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-01-2016 o 19:50

  2. #2

    Domyślnie Re: Moja kuchnia

    Podoba mi sie : )

  3. #3

    Domyślnie

    Piękne fronty, pięknie wykonane, ze smakiem.
    Bardzo proszę o podanie nazwy koloru/drewna frontów (czy jest to MDF?)

    Kuchnia bardzo, ale to bardzo przypomina moją - czy nie budujemy tego samego domu?
    Pozwolę sobie skorzystać z kilku pomysłów - jeśli pozwolisz

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo ładna. Fajnie komponuje z blatem, lodówką i zieloną ścianą. Super wyszło
    dana

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał BK
    Piękne fronty, pięknie wykonane, ze smakiem.
    Bardzo proszę o podanie nazwy koloru/drewna frontów (czy jest to MDF?)

    Fronty to lite drewno dokładnie Brzoza WP 13.8.1 z drewnopolu www.drewnopol.pl


    Kuchnia bardzo, ale to bardzo przypomina moją - czy nie budujemy tego samego domu?
    no nie wiem moze akurat ten sam


    Pozwolę sobie skorzystać z kilku pomysłów - jeśli pozwolisz
    bardzo prosze a tak poza tym to przeslij swoja kuchnie

  6. #6

    Domyślnie Re: Moja kuchnia

    Cytat Napisał orfelis
    Podoba mi sie : )
    Mi też

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    super
    mam nadzieję, że się nie pogniewasz, jak tutaj zamieszczę Twoje zdjęcia

    od razu pytanie: ekipa dorobi resztę listwy wzdłuż blatu?

    mam taki sam zlewozmywak - dobrze sie sprawia od 3 lat

  8. #8

    Domyślnie

    Nie oczywiscie, ze sie nie obraze. Listwa juz zostala dorobiona. To jest efekt zaraz po zawieszeniu szafek wiec nawet sa puste , nic nie ma w tej kuchni. Jak juz sie troche urzadze to bedzie inaczej

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Enter, jeszcze jedno pytanie. Nie obawiasz się przypalenia pokręteł od kuchenki gazowej? Coś kipi, gwałtownie odsuwasz garnek................

  10. #10

    Domyślnie

    ba rdzo fajna ta twoja kuchnia, tym bardziej , że ja tez myślałam o tym żey mieć piekarnik wyżej, tak na wysokości wzroku - fajne rozwiązanie. bardzo mi sie też podoba zlew na przeciwko okna - można się odprężyć przy zmywaniu

  11. #11

    Domyślnie

    Mysia, jakim zmywaniu? Przecież tu jest zmywarka
    dana

  12. #12

    Domyślnie

    Majko juz ta plyte uzywam pol roku i nic sie nie przypala jesli chodzi o pokretla. Moi znajomi, tez taka maja tzn. z pokretlami z boku i pokretla jak narazie sa cale

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał dana15
    Mysia, jakim zmywaniu? Przecież tu jest zmywarka
    Moja teściowa pierwszy raz zmywarkę użyła po ponad miesiącu patrzenia i czajenia się więc zlew się przydał

  14. #14

    Domyślnie

    Ja już się swojej nie mogę doczekać, ale na pewno nie będę czekała tak długo z uruchomieniem Już mam dosyć moczenia rąk przy zmywaniu
    dana

  15. #15

    Domyślnie

    Kuchnia byłaby naprawdę świetna gdyby nie pewne, w mojej ocenie, minusy:
    - różne wysokości szafek wiszących (poziome górne z pionowymi górnymi)
    - niekonsekwencja przeszkleń górnych szafek (od piekarnika cała szafka po drugiej część) i mocowania uchwytów (w 1 szafce jeden prawie nad drugim),
    - razi mnie zestawienie kolorystyczne (piękne fronty bledną na tych ścianach),
    - różna wysokośc płytek,
    -płytki fajne ale moim zdaniem nie pasują do tej kuchni (zbyt świecące (błyszczą już fronty) i nie ten kolor,
    - płytę dałabym bardziej na środku ściany (mniejsza odległoścć do zlewu) i być może zamieniłabym miejscami piekarnik z lodówką.
    Plusy to ładne oryginalne fronty, spora kuchnia, łatwy dostęp do piekarnika, fajny widok z okna podczas mycia naczyń.
    Do koncepcji mojej kuchni też pewnie można by się przyczepić.
    monig

  16. #16

    Domyślnie

    Enter, ale Cię skrytykowali na forum Gazety. Mnie kuchnia sie podoba, tylko jakoś nie pasuje mi kolor ścian, jak na mój gust odrobinę za ostry. A reszta ok.

  17. #17

    Domyślnie

    Minuszka na forum gazety wszystkich ostro krytukuja. I doszlam do pewnego wniosku, ze tam siedzi wiekszosc osob, która chce po prostu sie na kims wyżyć. Nie sa projektantami ale gleboko wierza w to, ze jesli obejrzeli pare mieszkan i obejrzeli pare kolorowych pism to jest inaczje. Niektorzy ostro na kogos jada a pozniej pokazuja swoje mieszkania i okazuje sie, ze popelnili te same bledy co osoba, która skrytykowali, ale pozniej stwierdzaja ze tak mialo byc.
    Ponieważ to jest druga rzecz jaka wystawiam tam juz tak bardzo mnie to nie boli to co mi pisza, czasem maja racje, no ale juz nie da sie tego zmienic a czasem ostro krytukuja i wtedy musze jakos na to odpowiedziec. Natomiast na forum muratora wydaje mi sie, ze ludzie sa bardziej taktowni i nawet jak cos skrykuja to jest to zrobione w sposob delikatny i nie urarzajacy nikogo.

  18. #18

    Domyślnie

    Podoba mi się widoczek z okna Enter zamieścisz zdjęcia zmieszkałej (=używanej) już kuchni? Ciekawa jestem, jak ona wygląda z tymi wszystkimi dodatkami. Czy zamierzasz coś powiesić w oknie?

    Co do forum gazety, to masz rację. Tam sami dekoratorzy wnętrz Nikogo nie oszczędzają

  19. #19

    Domyślnie OKNO

    Marto w oknie chcialam powiesic rolete rzymska np. taka http://www.rolety-rzymskie.renomar.pl/slides/26.html tzn. nie do konca taka bo jest zbyt wzorzysta. Natomiast chodzi mi o taki system. Niestety nie wiem gdzie ja w Krakowie moglabym cos takiego kupic??? A moze macie jakis inny pomysl na to okno?

  20. #20

    Domyślnie

    Taką roletę podobno bardzo łatwo samemu uszyć

Strona 1 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony